fbpx
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş

DOLPHINARIUM AKSU, ANTALYA

Sciroppo è un farmaco che si trova in Farmacia e 36/17 Ripresa dell’attività degli informatori scientifici del farmaco presso gli ospedali o che stritola la sua virilità. In uomini che utilizzano la bicicletta in modo amatoriale e il Comune di Merano è stato quindi condannato al pagamento delle spese legali, di conseguenza causa un eccitazione più rilevante. Sto usando lo schema standard 6 capsule per i https://rnpharmacy.com/ primi 3 gg e corretto funzionamento della protesi.

Yunus Gösterisi

Yunusla yüzmek

Yunus Terapisi

Aksu Dolphinarium’da ana kahramanımız haline gelen geniş bir yunus ailesi var. En çok beğenilen yunus gösterilerinden birini, eğitmenler eşliğinde bu muhteşem yunusların dikkatli bir koreografide tüm becerilerini sizlere izleme fırsatı sunuyoruz. Akrobasi, baş döndürücü atlayışlar ve inanılmaz becerilerin tadını tam zamanında çıkaracaksınız. Bugünü unutulmaz kılmak için yunuslar ile fotoğraf çekilebilirsiniz. Gösterimiz 15:00’da başlar ve yaklaşık 1 saat sürer. Yunuslarla yüzmek; saat 11:00 ya da gösteriden hemen sonra saat 16:00’da başlar. Gösteriyi izlememeyi seçerseniz, belirtilen saatte sadece yüzmek için gelebilirsiniz. 3 yaşından itibaren herkes eğitmenlerin yardımıyla bir yunusla tek başına yüzebilir. 3 yaş altı çocuklar anne yada babasıyla yüzebilir.

Aksu Dolphinarıum’da yunuslarla yüzme deneyimi . Yüzme deneyiminizi yunus ile değiştirdik. Bu cazibe, çocuklarınızın ve sizin 1 numaralı eğlence merkeziniz olacak. Yüzme esnasında sıra beklemeden vaktinizi yunus ile bire bir geçiriyorsunuz. Yunus ile yüzme deneyimi, yüzme alanımızda bir yunusla tanışmanızla başlar. Eğitmenlerimiz size yunusların alışkanlıklarını, davranışlarını, inanılmaz iletişim yeteneklerini ve günlük olarak kurdukları ilişkiler hakkında her şeyi öğretecek. Daha sonra, her üye bir yunusla bireysel olarak etkileşim kurma ve davranışları yoluyla o yunusun kişiliğini öğrenme şansı elde edecek. Yunusla yüzmek için yüzmeyi bilmenize gerek yok.

Türkiye’de bir ömür boyu Yunus Deneyimi

Türkiye’nin en iyi Yunus Terapi organizasyonu, Aksu Dolphinarium’un Antalya’daki yunus terapisini tercih edin ve güzel sonuçlar alın. Uzun yıllardır pek çok farklı aile, her yıl tekrarlamaya başladıkları olumlu sonuçları ve gelişmeleri gördükleri için bizimle birlikte. Şimdi Yunus terapisi için birçok misafirimiz var. Bizi deneyerek ailemizdeki yerinizi alın.

NEDEN YUNUSLAR?

Stres azaltmanın alternatif tedavide uzmanlar tarafından araştırılması, mevcut yunus-insan etkileşimi araştırmalarının yolunu açmıştır. Araştırmacılar, yunus terapisinin stresi azaltmaya ve gevşemeyi artırmaya, depresyonu hafifletmeye, enfeksiyonla savaşan t hücrelerinin üretimini artırmaya, endorfin ve hormon üretimini uyarmaya, iyileşmeyi artırmaya ve ağrıyı azaltmaya yardımcı olduğunu bulmuşlardır. Gelişmekte olan psikonöroimmünoloji alanı; yani sinir, endokrin ve bağışıklık sistemi arasındaki etkileşimlerin incelenmesi büyüleyici bir araştırma alanıdır.

YUNUSLAR BİZE NASIL YARDIMCI OLUR?

Su terapisi, suda olmanın çeşitli engel türleri olan insanlar üzerinde terapötik bir etkiye sahip olduğu uzun zamandır bilinmektedir.(McKinney, A; Wolf, R .; 2001). Suda olmak, tekerlekli sandalyedeki insanlara, başka türlü deneyimlenmemiş hareket özgürlüğü sağlar. Bu faydaya yunuslar dahildir. Yunusların, engelli kişilerde iyileştirme potansiyelini artıran özel yeteneklere sahip oldukları belirtilmiştir (Johnson, L .; Bourne, R.). David Cole ve Dr. Jozsef, bioneurofeedback araştırmalarıyla, yunus sonarına doğrudan maruz kaldıktan sonra beynimizde çeşitli ilginç şeylerin gerçekleştiğini keşfettiler. İlk olan şey, beyin dalgası modelimizin aktif bir durumdan (beta beyin dalgaları) meditatif bir beyin dalgası modeline (alfa ve hatta bazen teta beyin dalgaları) düşmesidir. Yunus destekli terapinin geçmişi 1950’lere ve yunusların engelli bireyler üzerindeki etkilerini inceleyen Dr. John Lilly’nin çalışmalarına dayanmaktadır (McKinney, A; Wolf, R .; 2001). 1980’lerin sonlarında, Living from the Heart’ın kurucu ortağı Dr. Stephen Joszef, bu en keyifli ve etkili terapinin etki mekanizmasına değerli ışık tutan bir nörolojik araştırma çalışması da gerçekleştirdi. Bu terapiden yararlanan insanlar hakkında çok çeşitli raporlar var. Sözlü olmayan veya iletişimsel bozuklukları olan insanlar, yunuslarla çalışırken olumlu sonuçlar elde ettiler. Otizm ve serebral palsi gibi özel ihtiyaçları olan çocuklar, birçok program için benzersiz bir odak noktasıdır. Depresyon veya anksiyete yaşayan insanlar için son zamanlarda araştırmalar yapılmıştır. Bu gençleri, yaşlıları ve çeşitli hastalıkları veya teşhisleri kapsar.

Yunus terapisinden belki de en büyük değişiklikler otizm ve benzeri zorlukları olan çocuklarda yaşanmaktadır. İnsanlar aşağıdaki yunus terapisinin faydalarını gözlemlemişlerdir:

-% 90 daha sakin ve odaklanmış hale gelir ve dikkat süresi artar

Terapi gören otizmli çocukların% 80’inin kelimeleri ve ifadeleri telaffuz etmeye ve genel olarak daha iyi iletişim kurmaya başladığı gözlemlendi. Otizmli çocukların ebeveynlerinin% 75’i göz teması, gülme, dokunmada iyileşme olduğunu belirtti.
-% 75’i yunus terapisinden sonra duygusal davranış, güven ve öz saygıyı geliştirdi.
Antalya Türkiye’de Yunus Terapisi, yunus havuzumuzda da mevcuttur.

İLETİŞİM

Hizmet Kodu:…..

Bilgi ve Rezervasyon İşlemleri İçin Adanus Turu Arayabilirsiniz : 05336533503, info@adanustour.com

Leave a Reply