fbpx

MİRAY İNTERNATİONAL HAKKINDA

Miray International, 1996 yılından beri dünya çapında gemi firmalarına yüksek nitelikli misafirperverlik konuk hizmetleri sunmaktadır. Miray International, 2012 yılında stratejik gelişim planı doğrultusunda, Cruise Ship Hotel Management ve yüzen otel işletmeciliğine girmiştir.

Sektöre girdiğimizden beri, sürekli gelişen performansımız ve işimize olan bağlılığımızla, en prestijli yolcu nakliye firmaları hizmetlerimizi tercih etmektedir.

Misyonumuz
Miray International / Miray Cruises olarak misyonumuz; Denizcilik endüstrisinin dünya çapında mevcut ve gelecekteki taleplerine cevap verebilmek, misafirperverlik konusunda güncel trendleri takip ederek bu konuda küresel, güvenilir ve aranan bir iş ortağı olmaktır.

Müşteri memnuniyetine odaklı hizmetlerimize bağlılığımızla ve denizcilik endüstrisi için sürekli olarak güvenilir, kalifiye ekip kaynağı sunan itibarımızla gurur duymaktayız.

Yunan Adaları Gemi Turları

Miray Cruises ile Yunan Adaları Gemi Turlarınahazır mısınız? Her Perşembe ve Pazar Çeşme çıkışlı olan Yunan Adaları Gemi Turu sizleri bekliyor.

Çeşme çıkışlı Yunan adaları cruise turumuz ile en güzel yunan adalarını,

  • Türkçe Rehberlik Hizmetleri

  • Limanlarda uzun kalış süreleri

  • %100 İngilizce konuşan ekip

  • Ücretsiz Hizmetler

gibi birçok avantajla gezerek tadını çıkarın.

Tatil planınız için yazın vazgeçilmez rotaları arasında yer alan,

  • Mikonos
  • Rodos
  • Pire (Atina)
  • Santorini

sahillerine uzanabilir, berrak sularına doğru bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Miray Cruises deneyimi ve tecrübesiyle, Tam pansiyon konaklama, sınırsız eğlence, balayı paketi ile 3 gece yunan adaları ve ya 4 gece yunan adaları turları sizleri bekliyor. En iyi ve en uygun fiyatlarla M/V Gemini cruise gemimizle sizlere eşsiz bir yunan adaları deneyimi sunuyoruz.

Siz de hemen yerinizi ayırtın erken rezervasyon avantajlarını kaçırmayın.

Günlük programlar

Dünya lezzetleri, şık restoranlar

Eğlence ve Şovlar

Kuru temizleme, çamaşır hizmetleri

Alışveriş ve kişiye özel ürünler