Antalya Çıkışlı Suluada, Adrasan Günübirlik Tekne Turu (Promosyon)

sulu_ada_tekne_turu-1024x768
Genel Tur Günübirlik Tarih:15-09-2019
Suluada, 07350 Kumluca/Antalya, Türkiye Akdeniz Bölgesi Tur Rehberi:Antalya Çıkışlı Suluada, Adrasan Günübirlik Tekne Turu (Promosyon)

ADRASAN/SULUADA TAM GÜN TEKNE TURU, Günübirlik

Tarih

15 Eylül 2019, Pazar

12 YAŞ ve ÜZERİ KİŞİ BAŞI NAKİT: 135 ₺

*7-11 yaş: 100 ₺ (Tam servis)
03 – 6 Yaş : 80 ₺

₺ ( Tam servis) 
0-2 Yaş Koltuk almazsa ÜCRETSİZ, Araçta koltuk talep edilirse 80 ₺ + yemek talep edilirse, 20 ₺’dir. 

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
*Gidiş – Dönüş modern araç ile Ulaşım
*Tam Gün Tekne Turu
*Öğle yemeği ( Meyva ve Çay ikramı)
*Tam Tur ve Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
*Zorunlu Seyahat Sigortası
FİYATA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
*Sabah kahvaltısı
*Öğle yemeğindeki İçecekler
*Kişisel harcamalar
YANINIZA ALMANIZ GEREKENLER
Havlu, mayo, güneş kremi ve gözlüğü, deniz terliği veya suya dayanıklı ayakkabı

LÜTFEN, OTOBÜS BİNİŞ DURAKLARI ve SAATLER İÇİN OKUYUNUZ.

06:40- Laura AVM Otoparkı,
06:50- Dedeman Otel Kavşağı,
07:00- 3M Migros (Komaş) Karşısı,
07:10- Anadolu Hastanesi,
07:15- Mevlana Petrol Yaya Geçidi Altı,
07.20- Mark Antalya Durağı Karşısı,
07:25- 100.Yıl – Samanyolu Pastanesi Karşısı,
07:30 5M Migros Karşısı Yaya Geçidi Altı,
07.35- Arapsuyu İl Sağlık Binası Önü,
07.40- Altınkum (Eski Turkay Oteli) Avea Binası Önü,
07.45- Altınyaka Kavşağı

Not:

*Telefondan bizleri arayarak rezervasyon yaptıran katılımcılarımıza turdan 1 gün önce aşağıdaki ALINIŞ DURAKLARI ve SAATLERİNE göre her bir kayıtlı katılımcımız tek tek aranarak biniş saatleri tekrar bilgilendirilecektir.

*Aşağıdaki telefon numaramızdan bizi aramayan rezervasyon yaptırmayanların rezervasyonları geçersizdir.

 

 

NEDEN ADANUS TUR?

*Adanus Tur müşterilerine kurumsal turizm hizmeti vermesinin yanında, kişisel seyahat danışmanı olarak da müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Markamız, yurt içi ve yurt dışında yüzlerce farklı destinasyonu kapsayan hizmet ağıyla, TÜRSAB üyesi olarak en seçkin oteller ve ulaşım markalarıyla iş birliği yapmaktadır.

 

Önemli Bilgiler

NOTLAR VE UYARILAR

**Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.

**Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

**Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz.  2  gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeni  her gün sıra atlayacak şekilde,  3 sıra kaydırılarak, yer değişimi (Rotasyon) uygulaması gerçekleştirilir.

**Turlarda yoğunluk nedeniyle, uçak rötarlarına göre değişiklik yaşanabilmektedir.

**Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek ziyaret noktalarının sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

**Turlarımız bölge yoğunluklarına bağlı olarak,  tur programlarında gün sıralamalarında belirtilen gezi programlarında gün değişimi yaşanabilmektedir, gün değişikliği yapılarak aynı programı gerçekleştirir.

**Tur Programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına veya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.

**Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Adanus Tur kesinlikle sorumlu değildir.

**Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

**Tarih olarak daha erken rezervasyon yapan misafirlerimiz, kampanyalı fiyatlardan yararlanabilme imkanına sahiptir.

**Paket Fiyatlarımız Otel, ulaşım ve paket dahili çevre gezilerini kapsamaktadır. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır.

**Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır..
*0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Zorunlu ek hizmetler fiyata tabidir.

**Yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmemiz sebebi ile kalite standardımızı sürekli arttırıyoruz. Kültür turlarında misafirlerin fiziksel ve düşünsel yoğunluklarının zirvede olması, sükunet, özen ve dikkat kavramlarını ön plana almamızı gerektiriyor. Bu sebep ile Özel konsept (Adanus Tur’a danışınız.) turlarımıza 3 yaş ve altındaki çocuklarımızı dahil edemiyoruz.

**Otellerde alınan yemekler, otel konseptine ve doluluğuna göre set menü olabilir, bölge şartlarına bağlı olarak alkollü içecek bulunmayabilir.

**Üç kişilik oda tercihlerinde ilave (3.kişi) yataklar, açılır kapanır ek yatak veya sofa yatak tarzında olabileceği için, standart yataklardan küçük olma ihtimali vardır.

**Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

** Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

**3 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

**Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilemez.

**Turlarda yoğunluk nedeniyle, uçak rötarlarına göre değişiklik yaşanabilmektedir. Uçaklı turlarda Adanus Tur, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar.  Böyle bir durumda, Adanus Tur, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.

**Ekstra turlar tedarikcilerden sağlanmaktadır, bu nedenle fiyatları değişebilmektedir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır, .

**Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Adanus Tur’un sorumluluğu, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

**  Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

**  Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan Adanus Tur’un sorumluluğu yoktur.

**  Turların hareketi için minimum katılımcı sayısı aranmaktadır. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur çıkış tarihinden 5 gün öncesi haber vermek kaydı ile iptal hakkı Adanus Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda Adanus Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

** Rezervasyon için ön ödeme tutarı kayıt tarihinde tur bedelinin minimum % 40’dur. Turun hareket tarihinden 5 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir.

** Tur sirküsü yayımlandığı tarihinde geçerlidir,  Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

DİĞER TUR BİLGİLERİ

**Müze Kart Bilgisi: Müze Kart tur fiyatına dahil değildir. Tur programında PAKET dahilinde olan müze ve ören yerleri hariç, tüm Özel Müze (Belediye, İl Özel İdare vs.) girişleri tur ücretine dahil değildir. Müze Kart isteğe bağlı olarak müze veya ören yerlerinden tur öncesi tedarik edilmelidir. .

**Mola Yerleri: Tur güzergahı yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir. 

TURLARIMIZDA KULLANILAN TAŞIMA ARAÇLARI

Turlarımızda kullanılan Araçlar Tura katılım yapacak kişi sayısına göre belirlenmektedir. Büyük araç garantisi verilmez.Turlarımız 10 kişinin katılımı ile kesin hareketli olacaktır.

Kişi sayılarına göre araç cinsi detayları aşağıda belirtildiği gibidir:

Otobüsler: (25 – 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
• Mercedes Travego/Tourismo
• Neoplan Cityliner/Tourliner
• Man Fortuna
• Mitsubishi Safir

Midibüsler: (20 – 27 Kişi Sayılarında Kullanılır)
• Isuzu Turkuaz veya Novo

Minibüsler: (18’e kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
• Vw Crafter
• Mercedes Sprinter

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Turla ilgili Öneriler

Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir.

Tur esnasında fotoğraf ve video çekme imkanı bulacağımızdan dolayı, bu cihazlara ait pil, Powerbank (taşınabilir güç kaynağı), şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Tura çıkarken düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza alınız ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı rehberinize bildiriniz.

Tura çıkarken kişisel bakım ürünlerinizi (şampuan, krem, diş macunu vb.)yanınıza almayı unutmayınız.

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt  çantası almayı unutmayınız.

Seyahat esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.

Turumuzda tekne turları ve yüzme molaları olacağı için, tüm gerekli deniz eşyalarınızı (mayo, havlu, güneş kremi, deniz çantası, deniz gözlüğü, palet vb.) yanınızda bulundurmanız tavsiye edilir.

 

YASAL UYARI
1618 SAYILI YASA VE ACENTALARI YÖNETMELİĞİNE GÖRE HER TÜRLÜ GEZİ VE TUR ORGANİZE ETME YETKİSİ SADECE A SINIF ACENTALARA VERİLMİŞTİR.

TÜRSAB A-4727

Sosyal Medyada Paylaş
error0

SULUADA , ADRASAN TURU GÜNÜBİRLİK

TUR PROGRAMI

Sabah saat 07:00 de Antalya’dan Adrasan’a doğru günübirlik turumuza başlıyoruz.

Kahvaltı molamızı Şahintepesi Doğa tesislerinde yapıyoruz.

Saat 10.00’da Suluada Tekne turumuza başlıyoruz. Suluada yüzme molası ile birlikte hava ve deniz şartlarına göre farklı yerlerde yüzme molaları vererek turumuzu tamamlıyoruz.

Teknede öğle yemeği için hazırlanan ana yemek olarak Balık /Tavuk seçmeli yanında Makarna. Salata servis edilecek. Çay ve meyve ikramlarımız öğle yemeğini tamamlayacaktır.

Ayrıca tüm tekne turu boyunca eğlenceli müzik eşliğinde olacak.

18:00 Tekne turu bitiş Adrasan çıkış ve yolda çay molası (serbest)

yaklaşık 20:00 sularında  Antalya’ya varış. Adanus Tur etkinliğine katılımınızdan dolayı sizlere teşekkür

ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş
error0

Write a Review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Telefon: +90 533 653 3503
Toplam: 135,00₺ Fiyat 135,00₺ /kişi

(Lütfen Kişi sayısı seçmeden önce tarih ve saati seçin)

Out of stock

× 135,00₺ = 135,00₺
× 100,00₺ = 0,00₺

Exceed the maximum number of people for this tour. The number of seats available is 10

veya

Ödeme yapmadan rezervasyon yapmak için aşağıdaki bilgileri doldurun
Facebook
Facebook
Twitter
Instagram