Antalya Çıkışlı Salda Gölü & Lavanta (Kuyucak) Köyü( Promosyon) Günübirlik

lavanta-bahcesi
Genel Tur Günübirlik Tarih:01-09-2019
Kuyucak Köyü Yolu, 32700 Keçiborlu/Isparta, Türkiye Akdeniz Bölgesi Tur Rehberi:Antalya Çıkışlı Salda Gölü & Lavanta (Kuyucak) Köyü( Promosyon) Günübirlik
  • ANTALYA çıkışlı Günübirlik LAVANTA BAHÇELERİ SALDA GÖLÜ FOTOĞRAF ÇEKİMİ EĞLENCE TURU

Temmuz  Ağustos Ayı Lavanta Hasadı dönemidir.

1.09.2019, Pazar

Tur Fiyatı

KİŞİ BAŞI EKONOMİK ÜCRET (Ulaşım+ Rehberlik+ Tarla girişi) :99 ₺

KİŞİ BAŞI KAHVALTI ÜCRETİ : 20 ₺

KİŞİ BAŞI TAM HİZMET  (Ulaşım+ Rehberlik+ Tarla girişi+ Kahvaltı)  :  119 ₺

 

Not: Çocuk Ücreti

+12 yaş ve üzeri KİŞİ BAŞI 119 ₺ ( Ulaşım+Kahvaltı+ Tarla girişi)
7-11 yaş:                           90 ₺ (Ulaşım+Kahvaltı+ Tarla girişi)
03 – 6 Yaş :                         80 ₺ ( Ulaşım+Tarla ücreti)
0-2 Yaş Koltuk almazsa ÜCRETSİZ. Koltuk alınırsa 80 ₺

FİYATA DAHİL OLANLAR

*ULAŞIM

*SEYAHAT SİGORTASI

*TARLA GİRİŞ Ücreti

*REHBERLİK

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*KAHVALTI 

*ÖĞLE YEMEĞİ

*TÜM KİŞİSEL HARCAMALAR

Otobüs Biniş Noktası ve Saati

Araç Güzergahı ve Saatleri

06:00- Altınyaka Kavşağı,
06:10- Altınkum (Eski Turkay Oteli) Avea Binası Ön
06:15- Arapsuyu İl Sağlık Binası 
06:17- 5M Migros Karşısı Yaya Geçidi Altı,
06:20- 100.Yıl – Samanyolu Pastanesi Karşısı,
06.25- Mark Antalya Durağı Karşısı,
06:30- Mevlana Petrol Yaya Geçidi Altı,
06:35- Anadolu Hastanesi,
06.40- KOMAŞ avm Karşısı,
06.45- Dedeman Otel Kavşağı,
06.47- Laura AVM Otoparkı,

NEDEN ADANUS TUR?

*Adanus Tur müşterilerine kurumsal turizm hizmeti vermesinin yanında, kişisel seyahat danışmanı olarak da müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Markamız, yurt içi ve yurt dışında yüzlerce farklı destinasyonu kapsayan hizmet ağıyla, TÜRSAB üyesi olarak en seçkin oteller ve ulaşım markalarıyla iş birliği yapmaktadır.

 

ÖNEMLİ NOTLAR VE UYARILAR

***Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.

**Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

**Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz.  2  gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeni  her gün sıra atlayacak şekilde,  3 sıra kaydırılarak, yer değişimi (Rotasyon) uygulaması gerçekleştirilir.

**Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek ziyaret noktalarının sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

**Turlarımız bölge yoğunluklarına bağlı olarak,  tur programlarında gün sıralamalarında belirtilen gezi programlarında gün değişimi yaşanabilmektedir, gün değişikliği yapılarak aynı programı gerçekleştirir.

**Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Adanus Tur kesinlikle sorumlu değildir.

**Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

**Tarih olarak daha erken rezervasyon yapan misafirlerimiz, kampanyalı fiyatlardan yararlanabilme imkanına sahiptir.

**Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Zorunlu ek hizmetler fiyata tabidir.

**Yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmemiz sebebi ile kalite standardımızı sürekli arttırıyoruz. Kültür turlarında misafirlerin fiziksel ve düşünsel yoğunluklarının zirvede olması, sükunet, özen ve dikkat kavramlarını ön plana almamızı gerektiriyor. Bu sebep ile Özel konsept (Adanus Tur’a danışınız.) turlarımıza 3 yaş ve altındaki çocuklarımızı dahil edemiyoruz.

**Bölge şartlarına bağlı olarak alkollü içecek bulunmayabilir.

**Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

** Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

**3 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

**Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilemez.

**Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, Adanus Tur’un Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

**  Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

**  Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan Adanus Tur’un sorumluluğu yoktur.

**  Turların hareketi için minimum katılımcı sayısı aranmaktadır. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 2 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Adanus Tur’da saklıdır.Turun iptali durumunda Adanus Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır.Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

** Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 45’dur. Turun hareket tarihinden 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir.

** Tur sirküsü yayımlandığı tarihinde geçerlidir.
Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Ulaşım;

Turlarımızda katılımcı sayısına göre ulaşım araçları kullanılmaktadır.  18 kişilik minibüs; Volkswagen Crafter, Volt veya Mercedes Sprinter, 27 kişilik midibüs;  için 27’lik Isuzu Turkuaz, Otokar Doruk/ Sultan,Mitsibushi Powerbus veya Temsa Prestige. 45 kişilik Otobüs; Mercedes travego/ tourismo, Man Fortuna, Temsa Safir / Maraton,  Neoplan Cityliner/ Tourliner

 

 

DİĞER TUR BİLGİLERİ

**Müze Kart Bilgisi: Müze Kart tur fiyatına dahil değildir. Tur programında PAKET dahilinde olan müze ve ören yerleri hariç, tüm Özel Müze (Belediye, İl Özel İdare vs.) girişleri tur ücretine dahil değildir. Müze Kart isteğe bağlı olarak müze veya ören yerlerinden tur öncesi tedarik edilmelidir. .

**Mola Yerleri: Tur güzergahı yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.

Öneriler

Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir.

Tur esnasında fotoğraf ve video çekme imkanı bulacağımızdan dolayı, bu cihazlara ait pil, Powerbank (taşınabilir güç kaynağı), şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Tura çıkarken düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza alınız ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı rehberinize bildiriniz.

Tura çıkarken kişisel bakım ürünlerinizi (şampuan, krem, diş macunu vb.)yanınıza almayı unutmayınız.

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt  çantası almayı unutmayınız.

Seyahat esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.

Turumuzda tekne turları ve yüzme molaları olacağı için, tüm gerekli deniz eşyalarınızı (mayo, havlu, güneş kremi, deniz çantası, deniz gözlüğü, palet vb.) yanınızda bulundurmanız tavsiye edilir.

YASAL UYARI
1618 SAYILI YASA VE ACENTALARI YÖNETMELİĞİNE GÖRE HER TÜRLÜ GEZİ VE TUR ORGANİZE ETME YETKİSİ SADECE A SINIF ACENTALARA VERİLMİŞTİR.

TÜRSAB A-4727

Sosyal Medyada Paylaş
error0

Tur Programı 

Değerli misafirler Adanus Tur olarak yine yeniden keyifli bir etkinliğimizde birlikteyiz.

Profesyonel rehberimizin anlatımıyla lavanta bahçelerini gezeceğiz.

‘Lavanta Hasadı’ zamanı geldi.

Türkiye’nin en büyük gül bahçesi Isparta, son yıllarda lavanta üretimiyle de adını duyurmaya başladı.

Keçiborlu ilçesi köylerindeki lavanta tarlalarının genişliği 3 bin hektara ulaşıyor. Özellikle, Kuyucak Vadisi, temmuz ayı ortasından Ağustos ayına kadar lavanta vadisine dönüşüyor.

Sabah erken saatlerde Antalyadan yola çıkıyoruz, Güzergah üzerinde Mola  tesisimizde alınan sabah kahvaltısından sonra çok sıcağa kalmadan, Fransa’nın Provence bölgesini aratmayan eşsiz güzellikteki Lavanta bahçelerinde verilecek serbest zamanda keyifli dakikalar geçireceğiz, çektiğiniz fotoğraflarla müthiş anlar toplayacaksınız.

Ardından, Keçiborlu Kuyucak Köyüne ulaşıyoruz. Köyde kurulmuş standlarda kuyucak köyünde yaşayan kadınların lavanta’dan yapılmış el yapımı ürünleri alışverişi yapabilirsiniz. Serbest zaman

Kuyucak Köyünden Çıkarak Burdur’daki Lisinia Doğal Yaşam köyü‘nde yaban hayat rehabilitasyon merkezine ulaşıp, lavanta işleme fabrikasına gidip lavantanın işlenmesini öğreniyoruz. Tanıtım ve serbest zaman sonrası, Güzergah üzerinde, Öğle yemeği ( Ekstra ödemeli)  molası alıyoruz. Serbest zaman ardından, Salda gölü’ne Hareket Ediyoruz.

Turkuaz tutkusu olan herkesin mutlaka yolunu düşürmesi gereken bir yer Salda. Bir krater gölü olan Salda’nın suları cam göbeğinden başlayıp, en derin yerlerde çivit mavisine çalıyor.  Çanağı bir volkanik bir patlama ile oluştuğu için mavisi de derin, kendisi de: 184 metre derinliği ile Türkiye’nin en derin göllerinden birisi.

Salda’nın gizemi, derin sularında bitmiyor; Salda Mars özellikleri taşıyor. Salda’nın beyaz kayaya benzer kıyıları var. Uzaktan kaya sanıyorsunuz ama elinize aldığınızda kolayca pestilleşen beyaz bir tortu olduğunu görüyorsunuz. Bilimde stromatolik kayaçlar olarak geçen bu yapılara Mars’ta da rastlanması sebebiyle kızıl gezegenin milyon yıllar önce Salda’ya benzediği düşünülüyor. Dünyada bu tip kayaç oluşumların olduğu 2 yerden biriymiş Salda, diğeri de Kanada’da.

Salda gölünde (Serbest zaman) İsteyen misafirlerimiz için fotoğraf molası. İsteyenlerde beyaz kumlar üzerinde gölün soğuk suyuna kendilerini atabilir.

Sahilde serbest zamanımızdan sonra Antalya’ya  geri dönüş başlıyor.

Sayın misafirlerimizi aldığımız duraklara ulaşıyor ve bir başka Adanus Tur etkinliğinde, görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş
error0

Write a Review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Telefon: +90 533 653 3503
Toplam: 0,00₺ Fiyat /kişi

(Lütfen Kişi sayısı seçmeden önce tarih ve saati seçin)

Out of stock

× ₺ = ₺

Exceed the maximum number of people for this tour. The number of seats available is 10

veya

Ödeme yapmadan rezervasyon yapmak için aşağıdaki bilgileri doldurun
Facebook
Facebook
Twitter
Instagram