fbpx
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş

ATV & Quad & Buggy Safari Turu

0

Tatile gittiğinizde ne gibi bir bekletiniz var?

Sadece tatil denince aklınıza güneş, deniz, kum üçlüsü mü gelmekte?

Türkiye’nin göz bebeği Marmaris’te bu tatil 3lüsünün yanı sıra tatilinizi eğlenceli ve maceralı geçirebileceğiniz aynı zamanda adrenalin olsun derseniz Adanus Tur ile, Atv (quad) safari veya Buggy safari turu kesinlikle tatilinizi renklendirecektir.

Atv ve Buggy safari turunda hem çok eğlenecek hem de  tertemiz orman havasında içinize soluyacaksınız aynı zamanda ise unutulmaz anlara bu hatıralar kalacaktır.

Atv & Quad & Buggy safari..Atv & Quad & Buggy safari..Atv & Quad & Buggy safari..

ALANYA

BODRUM

MARMARİS

FETHİYE

KAPADOKYA

MERAK EDİLEN SORULAR...

Atv & Quad & Buggy safari neden Yapılmalıdır...(TIKLAYIN)

Bölge konumu itibariyle bu tarz aktiviteler çok uygun durumdadır. Orman içerisinde bulunan tesisimiz sizlere unutulmayacak anlar yaşatmak amacı ile en iyi şekilde hizmet vermektedir. Bu turumuz gayet eğlenceli olup aynı zamanda adrenalin tutkusu olan kişilerinde tercih edebileceği turlar arasında yer almaktadır. Bu aktivite mükemmel olup, hayatınızda yer bulan unutulmaz aktiviteler arasında yerini alacaktır.

Atv & Quad & Buggy safari Turu Nerede Yapılmaktadır...(TIKLAYIN)

Şehir merkezleri hayli kalabalık olmaktadır. Bazen bu kalabalıktan insanlar kaçmak ister. Bu nedenle, Doğal bir ortamda, Çam ağaçları çevrili patikalar ve akarsu geçişlerinin yoğun yaşandığı kuşsesleri arasında, adrenalin yaşanan  coğrafyalarda düzenlenmektedir. 

Atv & Quad & Buggy safari Turu Bölgesine nasıl gidebilirim...(TIKLAYIN)

Atv & Quad & Buggy safari tesisimizin yerleşkesi şehirden uzak, doğal ortamlarda  bulunmaktadır. Kendi aracınızla da bölgeye ulaşmanız mümkün, Ancak, belki bulmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz de! Şirketimiz bu işi sizin yerinize yapmaktadır. Dilerseniz, bulunduğunuz otel, apart veya pansiyon’a yakın bir mevkiden veya Şehir merkezinden aracımız siz değerli misafirlerimize en iyi şekilde hizmet vermeye hazırdır.

Atv & Quad & Buggy safari Turu ne kadar sürmektedir...(TIKLAYIN)

Aktivitemiz yaklaşık olarak transfer (gidiş dönüş), tur esnasında çekilen fotoğraf ve videoların gösterimi, Tur eğitimi ve bilgisi ve duş alma süreside göz önüne alınarak topla 3 saat sürmektedir. Yaklaşık olarak 1,5 saatlik Atv & Quad & Buggy kullanımı, kalan 1,5 saat ise  yukarıda belirtimiz transfer (gidiş dönüş), tur esnasında çekilen fotoğraf ve videoların gösterimi, Tur eğitimi ve bilgisi ve duş alma süresidir.

Atv & Quad & Buggy safari Turu İlk Defa Kulanım sıkıntılı olur mu?...(TIKLAYIN)

Eğer daha önce hiç Atv  Buggy turuna katılmamış veya kullanmamış iseniz merak etmeyiniz. Profesyonel eğitmelerimiz sizlere vereceği bilgi doğrultusunda usta bir kullanıcı olacaksınız. Kullanımı oldukça basit olan olan bu makinalar aynı zamanda otomatik vitestir. Sadece gaz ve fren kontrolü vardır bunları yaptıktan sonra çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Atv & Quad & Buggy safari Turu Yaş sınırı veya kişiye özel kısıtlama var mı?...(TIKLAYIN)

Şirketimiz ilk önce güvenlik hususuna çok önem vermektedir. Bu tur katılım yaşı 14 yaş ve üstü olma koşulu bulunmaktadır. Ayrıca, Hareket bozukluğu olan kişiler, Tekerlekli sandalye kullanıcıları, Hamile kadınlar için uygun değildir. 

Atv, Quad veya Buggy kullanımı ne kadarda kolay olursa olsun insan hayatı bizim için çok önemli olup bu kurallar çerçevesin uzun yıllar güvenli bir şekilde hizmet vermek istemekteyiz.

Atv & Quad & Buggy safari Turunda kaç kişi aynı araç'a binebilmektedir?...(TIKLAYIN)

Atv & Buggy  araçlarımızı ister tek kişi olarak, istenirse 2 kişi olarak aynı araçı kullanabilirsiniz. Sadece,  2 kişi olarak kullandığınızda farklı bir fiyat ödenmesi söz konusudur.

Atv & Quad & Buggy safari Tur Öncesi Önemli hatırlatmalar...(TIKLAYIN)

Bu aktivitemiz çok eğlenceli olduğundan dolayı birazcık ıslak, birazcık Çamurlu, birazcık ta tozlu olmaktadır. Bundan dolayı bu aktiviteye katılırken lütfen eski elbiseleriniz ve ayakkabılarınız ile gelmenizi tavsiye ederiz. Bu uyarıyı göz önünde bulundurmanızda fayda vardır…!

Atv & Quad & Buggy safari Turu rezervasyonu nasıl YAPTIRILACAK?...(TIKLAYIN)

Atv & Quad & Buggy safari Turu rezervasyonu web sitemizde bulunan telefon numaraları aranarak rezervasyon yaptırılabilir, ÖDEMEYİ web sayfamızdaki Banka hesabımız üzerinden yaptıktan sonra, ödeme dekont’unun bir kopyasını ilgili Adanus Tur adresine gönderdiğinizde rezervasyon işlemi tamamlanmış olacaktır. Ardından, Sizle temas sağlanıp, Atv & Quad & Buggy safari Tur Voçur’u yönlendirilecek ve ilgili bilgilendirilmeler yapılacaktır. 

Not: Elden, Nakit ödeme kabul edilmemektedir. 

Rehberlerimiz, tur gününden birgün önce sizleri arayıp, turla ilgili son gerekli bilgileri sizinle paylaşacak, tur günü için tesbit edilen mekan ve saat’te, bulunduğunuz durak, otel veya apart’a transfer araçımızla gelerek, sizleri  karşılayacak,  Atv & Quad & Buggy safari Tur yerleşkemize ulaştırarak bu tura katılımınızı sağlayacaktır.

Sizin yapmanız gereken, sadece güneş gözlüklerinizi takıp, tatilinizi eğlenceli bir şekilde geçirmek olacaktır..

FOTOGRAFLAR & VİDEO