fbpx
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş

BATI ve ORTA KARADENİZ  RÜYASI TURU, 6 GÜN 5 GECE KONAKLAMA, OTOBÜSLE

0

BATI ve ORTA KARADENİZ  RÜYASI TURU

Doğal Güzellikleri Arasında Mavi ve Turkuaz Birleşti

ANTALYA ÇIKIŞLI

 OTOBÜSLE

1 GECE YOLCULUĞU 6 GÜN 5 GECE KONAKLAMA

3*4* YARIM PANSİYON 

ANTALYA ÇIKIŞLI

TOKAT – AMASYA – SAMSUN – SİNOP  – KASTAMONU – ZONGULDAK -BARTIN – BOLU

HAMSİLOS KOYU – SAFRANBOLU – DEVREK – AMASRA – YEDİGÖLLER  – GÖLCÜK – ABANT FARKIYLA

Kaçırılmayacak ŞOK fiyatlarla!

KİŞİ BAŞI ! …….. ₺ ‘dan başlayan

SINIRLI KONTENJAN !

Tur detaylarını, tur programını ve fiyata dâhil tüm hizmetleri aşağıdaki satırlarda inceleyebilirsiniz. 

Bilgi ve Rezervasyon İşlemleri İçin Hemen Ara: 05336533503 | info@adanustour.com

TUR KODU: ADA044

PAKET/EK HİZMET FİYAT BİLGİSİ

İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-2 Yaş Çocuk 3-12 Yaş Çocuk
                                                 
TUR PROGRAMI

1.GÜN; GECE YOLCULUĞU

Değerli misafirlerimizi, akşam belirtilen saat ve duraklardan alarak, rehberimizin anlatımları eşliğinde, Orta & Batı Karadeniz turumuzu gerçekleştirmek üzere, Tokat‘a doğru gece yolculuğuyla başlıyoruz. Konya – Kırıkkale rotasında alacağımız molalarımız ve yaklaşık 12 saatlik bir yolculuk ardından, Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte Tokat’dayız. Sabah Kahvaltısı alacağımız mekan’a geçiyoruz.

Konaklama : Gece yolculuğu olduğundan, otel konaklaması yoktur.

Sabah Kahvaltısı: Tokat’da, Rehberimizin önerdiği bir kahvaltı salonunda serbest olarak alacağız. (Ekstra ödemeli)

Rota: Antalya –Konya (307 km), Konya – Kırıkkale (243km), Kırıkkale – Tokat (311 km)

Gün içinde Kat Edilecek Mesafe: 861km

 
2.GÜN: TOKAT – ZİLE – AMASYA 

Saat 07.00 sularında varacağımız Tokat’ta, Yöresel kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kahvaltımızın ardından, Safranbolu evlerini andıran Tokat evleri ve onu çevreleyen, Roma, Selçuklu, Beylikler ve Osmanlı dönemlerine ait, cami, han, hamam, medrese, türbe, bedesten, çeşme gibi birbirinden güzel birçok eserle dolu tarihi dokusuyla, 900 adımda 900 eser temalı açık hava müzesi konumunda olan Tokat’ın eski kent merkezini ve ticaret merkezini gezeceğiz. Latifoğlu Konağı (Ahşap tavanı yaldızlı bitkisel süslemeler ve işçiliğiyle dikkat çeker) Saat Kulesi,  Mevlevihane  (17.Yüzyıla ait)Eski Tokat Evlerinin bulunduğu Bey sokağı, Atatürk evi, Ali Paşa Camii, Sulu Sokak, Arastalı Bedesten-Tokat Müzesini  ve  Taşhan(16.Yüzyıl)’a ulaşıyoruz. Taşhan’da kısa alışveriş molası veriyoruz.

Serbest zamanımızın ardından, Tokat’dan ayrılıyoruz, yolumuz üzerinde bulunan 13. yy.’da I. Alaattin Keykubat’ın eşi Mahperi Hatun tarafından yaptırılan Kervansaray tamamen kesme taşlardan inşa edilmiştir. Rehberimizden bilgiler edinip fotoğraflarımızı da çekip, yolumuza devam ediyoruz. Pazar İlçesi sınırlarında bulunan 2007 yılında tescil edilen Ballıca Mağarasına ulaşıyoruz.  Ballıca Mağarası, dünyanın en büyük ve en görkemli mağaralarından biriBu doğa harikası, Sarkıtlar, dikitler, mağara gülleri, iğneleri, Damlataş havuzları vb. den oluşan doğa harikası mağarayı geziyoruz. Ballıca Mağarası’ndaki oluşumları izlemek, doğal bir müzeyi gezmek gibi. Yaşı yaklaşık 3.4 milyon yıl olarak tespit edilen Ballıca Mağarası, şimdiye kadar tespit edilen tüm mağara oluşumlarına sahip olmanın yanı sıra, özgün Soğan Sarkıtları ile de uluslararası önem taşıyor. Tokat’ın ilçesi Zile’ye varıyoruz.  Pontus kralı Fernakes’e karşı mücadele sonunda, Roma İmparatoru Julius Sezar “Veni, Vidi, Vici” (geldim, gördüm, yendim) diyerek zaferini kutlamıştır. Zile Kalesi, Zile şehir merkezinde panoromik tur ve alışveriş molası (Zile beyaz pekmez, yaprak sarma) ardından, Amasya’ya hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuk sonrası, Amasya’ya ulaşıyoruz. Amasya yakın tarihimiz için önemli bir şehir olup, Amasya Genelgesi‘nin yayınlandığı ve Bağımsız Türkiye Cumhuriyeti isminin ilk defa telaffuz edildiği yer olması açısından çok önemlidir. Amasya’da tarihi konaklar, Selçuklu ve Osmanlı dönemi eserleriyle günümüze kadar gelebilmiştir. Yeşilırmak’ın şekillendirdiği bu güzel şehirde ilk olarak Ferhat’ın Şirin için dağları deldiğine inanılan Ferhat İle Şirin Müzesi ve Su Kanalı’nı görüp, Amasya’da konaklama yapacağımız 4* Otel’e  yerleşme ve akşam yemeğimizin sonrasında dinlenme.

*Sabah KahvaltısıTokat’da veya yol güzergahında, serbest (Ekstra ödemeli) olarak alınacaktır.
*Öğle Yemeği: Tokat’da,  serbest ya da menü olarak alınacaktır. (Ekstra ödemeli)
*Akşam Yemeği: Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir.
*3* 4* Y.P. Konaklama Oteli (Amasya):  4* Apple Palace Otel vb.
 
*Rota: Tokat- Mahperi Hatun Kervansarayı (25km),Mahperi Hatun Kervansarayı -Ballıca Mağarası( 9km), Ballıca Mağarası – Zile (43 km), Zile -Amasya (87km)

*Gün içinde kat edilecek mesafe: 164km

 
3.GÜN: AMASYA – SAMSUN 

Saat 07.00’da alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.30 otelden ayrılıp Amasya gezimize başlıyoruz. Amasya’da tarihi konaklar, Selçuklu ve Osmanlı dönemi eserleriyle günümüze kadar gelebilmiştir. Osmanlı Devleti’nin  şehzadelerinin devlet idaresine hazırlandığı, Antik Dünya hakkındaki coğrafya kitabı ile tanınmış  filozof Strabon’un doğduğu şehirdir. Şehzadeler şehri Amasya’da 1865 yılında yaptırılan tipik bir Osmanlı konağı olan Hazeranlar Konağı ile başlıyoruz. Sonrasında Yeşilırmak kenarına yapılan nehrin üzerine doğru duran Yalı Boyu Evlerinin manzarası eşliğinde Sultan II. Bayezid Külliyesine gidiyoruz. Sultan II. Bayezid adına 1485 yılında yapılan içinde camii, medrese, imaret, türbe, şadırvan ve çeşme bulunan. Buradan Burma Minareli Camii ve Geçmişiyle sarmaş dolaş yaşayan kadim şehrimiz Amasya’ya hayat veren nehir kıyısına inşâ edilmiş birbirinden güzel tarihî Osmanlı evlerinin bulunduğu mahalleyi gezdikten sonra Şehzadeler Parkında güzel bir yürüyüş yapacağız. Parktaki padişah büstleriyle adeta tarihte yolculuk yapacağız. Belki de, bir şehzade ile selfi çekme fırsatı da yakalamak mümkün. 13.yy. Amasya Valisi Seyfettin Torumtay tarafından yaptırılmış Gök medrese ve Torumtay Türbesi, Bir çok uygarlığın eserlerinin sergilendiği Amasya Müzesi‘ni ve mumyaların bulunduğu bölümü, Amasya müzesinin bahçesinde bulunan güneş saati , Osmanlı Sultanı II. Beyazıt’ın talimatıyla Amasya Sancak Beyi Şehzade Ahmet tarafından yaptırılan 2.Beyazıt külliyesi, gezildikten sonra öğle yemeği molası ardından, Samsun’a hareket ediyoruz.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun ilk kıvılcımının ateşlendiği Karadeniz Bölgesi’nin en büyük şehri Samsun’da, İlk olarak, Batı Park olarak tabir ettiğimiz 50 bin metrekare üzerine kurulu olan Amazon Köyü’ne gidiyoruz. Thermedon Çayı yakınlarında Themiskyra Kentinde ( Terme’de ) yaşadığı düşünülen Amazon Kadınlarını anlatan yapay köydeki gezimizi tamamlıyor, Samsun’a ismini veren Amisos Tepesini panoramik görüyoruz.

Ardından, aracımız ile buluşuyor, 19 Mayıs 1919 tarihinde Gazi Mustafa Kemal ve mücadele arkadaşlarını Samsun’a ulaştıran Bandırma Gemisi‘nin bir örneğinin sergilendiği, doğu Park’ta, birebir boyuttaki maket gemiyi görüp, gezmeye başlıyoruz. Serbest zaman ve fotoğraf molası sonrası, buradaki ziyareti tamamlıyor ve kurtuluş mücadelesini başlatmak üzere, Önder Mustafa Kemal ve deniz seyahati birlikte gerçekleştirdiği 18 arkadaşının karaya ayak bastığı, temsili balmumu heykellerle süslenen Tütün İskelesine gidiyoruz. İlk Adım Panaroması, Kurtuluş Yolu ve kısa bir sahil yürüyüşümüzün sonrasında, Samsun Belediye Parkı’nda Samsun’un simgesi haline gelmiş, Avusturyalı Heykeltraş Heinrich Krippel tarafından yapılmış olan, Atatürk Onur Anıtı’nı ziyaret ediyoruz. Samsun merkezde vereceğimiz kısa zaman sonrası, Rehberimizin anlatımını dinliyor ve anımızı ölümsüz kılmak adına, hatıra fotoğraf çekiliyoruz. Ardından, konaklama yapacağımız otelimize geçip, yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

*Sabah KahvaltısıKonaklama otelinde alınacak olup, Adanus Tur paketine dahildir.
*Öğle Yemeği : Amasya’da, Rehberin önereceği bir restaurant’a serbest ( Ekstra ödemeli) olarak alınacaktır.
*Akşam Yemeği: Konaklama otelinde alınacak olup, Adanus Tur paketine dahildir.

*3*4* Y.P. Konaklama (Samsun): Panaroma Damla Otel, Neba Royal Hotel, North Point Hotel, Grand Atakum Hotel, Gloria Tibi Hotel Samsun v.b.

*Rota : Amasya – Samsun (158 km)

*Gün içinde kat edilecek mesafe: 158km

 

4.GÜN: SAMSUN – SİNOP – KASTAMONU 

Saat 07.00’da alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.30 otelden ayrılıp, Sinop‘a hareket ediyoruz. Bir tarafımızda Karadeniz’in şirin ilçeleri, bir tarafımızda yeşilin bin bir tonu eşliğinde Bafra ve Gerze’yi görüyor, Yunan mitolojisinde Zeus’un uğradığı, eski dönemlerin ünlü düşünürü Diyojen’in doğduğu ve Türkiye’nin Kuzey’deki en uç noktası olan Sinop‘a varıyoruz. Akliman ve Güvercinlik Adasını görerek Türkiye’nin tek fiyordu olma özelliğine sahip Hamsilos Koyu‘na yolculuğumuza devam ediyoruz. Deveci Ovası’nı çökmesi sonucunda derenin ile deniz ile buluştuğu, Hamsilos Koyunu rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Sinop merkezde, M.Ö 412 – 323 yılları arasında yaşamış Kinik Felsefesinin öncüsü ve ” Gölge Etme Başka İhsan İstemem” sözü ile ünlü Diyojen’in Heykelini görüyoruz. Ardından, Sinop Kale Burçlarının görülmesi ve 1887 yılından 1999 yılına kadar kullanılan birçok ünlünün yattığı Tarihi Sinop Cezaevinin gezilmesi sonrasında, Sinop şehir merkezine öğle yemeğimizi alacağımız restaurantımıza gidiyoruz. Yemek molası sonrası, Sinop hatırası Kotra maketlerinin teşhir edildiği  bulunduğu mağazaya gidiyor, kısa bilgilerin alınmasını ardından, serbest zaman ve dileyen konuklarımız alışveriş yapabilirler. Mola sonrası, Sinop’tan ayrılıyor ve Kastamonu ’ya hareket ediyoruz. 

Ahmet Muhtip Dıranas’ın ( Fahriye Abla Şiirin Yazarı ) isminin verildiği 1355 rakımlı Dranas Geçidi aşarak, Taşköprü’de, Zımbıllı Dağı eteklerinde, Zımbıllı Tepe Höyüğü olarak da bilinen, General Pompeius Magnus tarafından M.Ö 64-63 yılında kurulan  antik şehir harabelerini panoramik görüp, Anadolu’nun en eski şehirlerinden İstiklal Madalyalı Kastamonu‘ya ulaşıyor ve Panaromik şehir turumuza başlıyoruz. Kastamonu’da, Şerife Bacı ve Atatürk Anıtı, Nasrullah Köprüsü ve Nasrullah Meydanı görüldükten sonra Münire Medresesi El Sanatları Çarşısı’na gidiyoruz. Çarşıda vereceğimiz kısa kahve molamızın ardından konaklama yapacağımız Otele varıyor ve Otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Otel’de.

*Sabah Kahvaltısı: Konaklama otelinde alınacak olup, Adanus Tur paketine dahildir.
*Öğle Yemeği: Sinop’da,  Rehberimizin önerdiği bir restaurant’a, serbest olarak alınacaktır (Ekstra ödemeli)
*Akşam Yemeği: Konaklama otelinde alınacak olup, Adanus Tur paketine dahildir.

*3*4* Y.P. Konaklama (Kastamonu) : Mütevelli Otel, Serender Park Otel v.b

*Rota : Samsun – Sinop (158km), Sinop – Taşköprü (139 km), Taşköprü – Kastamonu (44km)

*Gün içinde kat edilecek mesafe: 341km

 

5.GÜN: KASTAMONU – YÖRÜKKÖYÜ – SAFRANBOLU – KRİSTAL TERAS

Saat 07.00’da alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.30 otelden ayrılıp Safranbolu’ya hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde Yörükköy’e uğruyoruz. Eski bir Bektaşi Köyü olan Yörük Köyü’nde köyün ortak yaşamını yansıtan Kasım Sipahioğlu Konağı ve Tarihi Çamaşırhane’yi gezdikten sonra, Safranbolu’ya gidiyoruz. Yörük Köyü’ndeki gezimizi tamamladıktan sonra 1994 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesine girmiş, klasik Osmanlı Kent Mimarisin en güzel Konaklarını barındıran Safranbolu‘ya ulaşıyoruz. İsmini bölgede yetişen narin bitki olan Safran’dan alan Safranbolu’da Türklerin Safranbolu’ya geldikleri dönemlerde açık namazgah alanı olarak kullandıkları Hıdırlık Tepesi‘nden Safranbolu’yu izliyoruz. Safranbolu’yu rehberimiz anlatımında tanıyacağız ve kısa bir fotograf molasının sonrasında geçmişe yolculuğumuza başlıyoruz. Kısa bir yürüyüş sonrasında kendinizi hala Osmanlı dönemini yaşayan bir konağın önünde bulacaksınız.  Kaymakamlar Evi, Konağın ilginç mimarisi ve o dönemin yaşam tarzı sizleri büyüleyecek. Kaymakamlar evi gezimizin ardından yürüyüşümüze devam ediyoruz. Safranbolu şehir turumuzda, Semerciler, Manifaturacılar, Demirciler, Bakırcılar Çarşılarını, panoramik Cinci Hanı ve HamamıKöprülü Mehmet Paşa Camini, ve Güneş Saatini görüyor, Tarihi kentin meşhur lokumcusun da lokuma dair bilgi alırken lezzetli lokumlarından tatma ve alışveriş imkanı sunuyoruz. Serbest zamanın sonunda, Tokatlı Kanyonu‘nun muhteşem manzarasını izleyeceğimiz 80 metre yüksekliğindeki Kristal Seyir(Cam )Terasa ulaşıyoruz. Benzerlerinin Arizona ve Gürcistan’da olduğu İnce kaya Kanyonu üzerinde 80 Metre yüksekliğindeki Cam Teras gezimizi tamamladıktan sonra,  konaklayacağımız  otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Otelde.

*Sabah KahvaltısıYol güzergahın’da alınacak olup, Adanus Tur paketine dahildir.
*Öğle Yemeği:  serbest olarak alınacaktır (Ekstra)
*Akşam Yemeği: Konaklama otelinde alınacak olup, Adanus Tur paketine dahildir.

*3*4* Y.P. Konaklama (Safranbolu, Karabük): Zalifre Hotel, Kurşunlu Termal – Aygür Otel – Kolağası Konak vb.

*Rota : Kastamonu – Yörükköyü (98km), YörükköyüSafranbolu (15km), 

*Gün içinde kat edilecek mesafe113km

 

6.GÜN: SAFRANBOLU – AMASRA – DEVREK – BOLU

Saat 07.00’da alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.30 otelden ve Safranbolu’dan ayrılıyor,  Bartın üzerinden Amasra‘ya hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde, Roma İmparatoru Tiberius Claudius Cermanicus (M.S.41-54) zamanında, Doğu Eyaletleri İnşaat Ordusu (Legion) Komutanlığı yaptıktan sonra, Bithynia-Pontus Valiliğine atanan Gaius Julius Aquilla tarafından yaptırılmış karayolu dinlenme yeri ve anıtı olarak yaptırılmış olan Kuş kayasında kısa bir mola veriyor ve Ardından, Bakacak seyir terasından Amasra’yı izliyoruz.

Fatih Sultan Mehmet’in ” Lala, lala!, çeşm-i cihan bu mola” ve kaleye haber gönderir”, Bu kadar güzel bir yere zarar vererek almak istemem kalenin anahtarını bana getiriniz ” dediği Amasra’ya ulaşıyoruz.

Öğle yemeğimizi meşhur Amasra Salatası ve Karadeniz balıkları şeklinde alıyoruz. Yemek sonrasında, Amasra Kalesi, Kemere Köprüsü, görülmesi ve Çekiciler Arastasında serbest zaman alışveriş imkânı… Amasra gezimizin ardından Bolu’ya hareket ediyoruz.  Zonguldak‘ın Devrek ilçesine geçiyoruz. Yüzyıldan fazladır Devrek’te bir gelenek olan Bastonculuk sanatını öğrenmek, bastonun nasıl yapıldığını görmek için bir baston atölyesine uğruyoruz. Devrek’ten ayrılıyor ustalarıyla meşhur Mengen üzerinden Bolu’da bulunan otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Otelde.

*Sabah Kahvaltısı: Konaklama otelinde alınacak olup, Adanus Tur paketine dahildir.

*Öğle Yemeği: Amasra’da, Rehberimizn önereceği bir restauran’a serbet olarak alınacak. (Ekstra ödemeli) Menü; Balık & Salata

*Akşam Yemeği: Yol güzergahında’da alınacak (Ekstra ödemeli)

*3*4* Y.P. Konaklama (Bolu): Soylu Otel, Karpalas Otel, Gaye Otel v.b

*Rota : Safranbolu – Kuşkayası Anıt (88km), Kuşkayası Anıt – Amasra (5km), Amasra – Devrek (97km), Devrek – Bolu (194km)

*Gün içinde kat edilecek mesafe 384km

 

7.GÜN: BOLU- SİVRİHİSAR – AFYON – ANTALYA

Otelimizdeki kahvaltının sonrası, otelimizden ayrılıyor ve Yedigöller milli parkı’na doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 1.30 saatlik yolculuk sonrası varacağımız Yedigöllerde; Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, İncegöl ve Sazlıgöl olarak 7 gölü keşfediyoruz. Gökkuşağı renklerini andıran rengârenk ağaçlarla kaplı bu ortamda, piknik yaparak, keyifli saatler geçiriyoruz. Sonbaharda kızılın, ilkbaharda ise yeşilin binbir tonuna bürünerek sunduğu muhteşem  manzarasında doğa ile baş başa yorucu olmayan yürüyüşler yapıyoruz. Ardından, Batı Karadeniz’in incisi Gölcük Gölü’ne doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Gölcük Gölü çevresindeki serbest zaman ve fotoğraf çekim molası sonrası, Abant Gölü Tabiat Parkına ulaşıyoruz ve Abant’a alacağımız öğle yemeği molasının ardından, Deniz seviyesinden 1350 metre yüksekte bahar ve yaz aylarında da etrafındaki çam ağaçlarının yeşilliğiyle ve gölün rengiyle bütünleşen Abant Gölü’nde, göl etrafındaki yürüyüşümüzü, fotoğraf çekimlerinin ardından, köylü pazarında alış verişlerimizle tamamlıyoruz.

Belirlenen saatte aracımızdaki yerlerimizi alıyor Bolu turumuzu tamamlayarak Antalya’ya dönüş yolculuğumuzu başlıyoruz. Sivrihisar-Afyon rotası üzerinden gerekli molaları alarak, Antalya’ya ulaşıyoruz.

Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki turlarımızda görüşmek üzere,  Sizlerle tekrar buluşabilmek ümidi ile vedalaşıyoruz.

*Sabah Kahvaltısı: Konaklama otelinde alınacak olup, Adanus Tur paketine dahildir.

*Öğle Yemeği: Abant’da, Menü; Ekmek arası Sucuk+Ayran alınacak (Ekstra ödemeli)

*Akşam Yemeği: Yol güzergahında’da alınacak (Ekstra ödemeli)

*Konaklama: Dönüş Akşamı olduğundan konaklama yoktur.

*Rota : Bolu – Yedigöller (45km), Yedigöller – Gölcük (56km), Gölcük -Abant(48km), Abant- Sivrihisar (199km), Sivrihisar-Afyon (131km), Afyon – Antalya (282km)

*Gün içinde kat edilecek mesafe : 761 km

*Toplam Kat Edilecek Mesafe : 2782 km

TUR DETAYLARI

ADANUS TUR TARİHLER (TIKLAYIN)

Tur Tarihleri

1* TUR: 23-29 MAYIS 2022

2* TUR: 06-12 HAZİRAN 2022

3* TUR: 09-15 TEMMUZ 2022

4* TUR: 15-21 AĞUSTOS 2022

5*TUR: 12-18 EYLÜL 2022  

ADANUS TUR HAREKET ZAMANI (TIKLAYIN)

Akşam 18:00 Antalya’dan Hareket Gece Yolculuğu

ADANUS TUR HAREKET & DÖNÜŞ DURAKLARI (TIKLAYIN)

Buluşma Durakları:

*5M Migros karşısı Aktur Lunapark önü üst geçit altı,

*Eski Türkay Otel, 

*Uncali Parkı  Bankomatlar önü (Uncali Cd.),

*Akdeniz Üniversitesi Kültür Çıkışı (Hürriyet Cd.), 

*Eski Real / Haşim İşcan Kültür Merkezi  Önü,

*Mevlana Petrol Üstgeçit karşısı,

*Anadolu Hastanesi Bim Önü otobüs durağı,

*Sampi Kavşağı otobüs durağı (Metin Kasapoğlu Cd.), 

*Diş Hastanesi Kavşağı (Portakal Çiçeği Blv.)

*Kırcami önü otobüs durağı (Avni Tolunay Cd.),

*Laura AVM Otoparkı önü otobüs durağı ( Bülent Ecevit Blv.)

*Kırcami önü otobüs durağı (Avni Tolunay Cd.) 

*Diş Hastanesi Kavşağı (Perge Blv.),

*Envar Koleji Karşısı (Perge Blv.), 

*Topcular metro istasyonu( Aspendos Blv.)

*BP Petrol İstasyonu önü (Sedir Restaurant) Havaalanı kavşağı, Aksu 

Ve  Yola koyuluyoruz…..

NOT : Alınış yerleri ve saatleri tahmini saatler olarak verilmiştir. Tur gününden 1 gün öncesi, saat 18:00 den sonra tam saat bilgisi için aranacaksınız. Güzergah’da yol üzeri belirtilmeyen noktalardan da (alınıp ve bırakılma) yapılabilir. Misafirlerimiz en son alınandan başlayarak, misafirlerimiz bırakılmaktadır.

ADANUS TUR HİZMETLERİ

TUR FİYATINA DAHİL OLANLAR (TIKLAYINIZ)

*Modern Ulaşım Aracı

*3*4* yıldızlı veya Butik Otellerde yarım pansiyon konaklama

*Otellerde 5 kahvaltı ve 5 akşam yemeği

*Programda belirtilen tüm geziler

*Otoban ve otopark ücretleri

*Rehberlik hizmeti

*Yedigöller Minibüs Ücreti,

*Yedigöller Millipark Giriş Ücretleri,

*Abant Gölü Millipark Giriş Ücretleri,

*Adanus  Tur güvencesi

*Zorunlu Seyahat sigortası

*Araç içi ikramlar

TUR FİYATINA DAHİL OLMAYANLAR (TIKLAYIN)

*Yolda giderken alınacak sabah kahvaltısı

*Tüm öğle yemekleri

*Molalar ve ekstra yiyecek, içecek harcamaları

*Otelde ve Otel dışındaki yapılan ekstra harcamalar

*65 yaş üzeri yolcular için ek sürprim sigorta ücreti farkı alınır.

*Rehber ve şoför bahşişleri 

*Müze, Ören Yeri ve Milli Park Giriş  Ücretleri (Müze kart almanızı önermekteyiz.)

ADANUS TUR FİYATI

TUR FİYATINI İNCELEMEK İÇİN (TIKLAYIN)

Batı ve Orta Karadeniz Rüyası Turu Paket Fiyatı, 

6 gün 5 Gece Y.P. Konaklama

TUR KODU: ADA044

 

  Seçenek 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak 06-12 yaş Çocuk
  Standart Oda  ……………   …………   ……….  ………….
 
           

Çocuk Durumu:

Not:  2 yetişkin yanında 0-6 yaş (2016 ve sonrası )ücretsiz olup, koltuk verilmez, kucakta gider. Koltuk talep edilmesi durumunda …… ücretlidir. 6- 11 yaş ( 2011 ve 2016 arası) ……. ücretlidir.

TAVSİYELER

TURDA YANINIZDA BULUNMASI GEREKEN EŞYALAR ( TIKLAYIN)

*Gezi süresince rahat yürüyüş giysisi ve yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

*Yedek ayakkabı, su içinde yürümeye uygun ayakkabı, kazak, hırka v.b bir kıyafet, her an yağmur yağabileceği için yağmurluk, koruyucu krem, yedek çorap, yedek çamaşır ve giysi, yapacağınız alışverişler için sırt çantası, şarz kablosu, power bank, şemsiye, su kabı, antibakteriyel jel, dezenfektan, güneş gözlüğü, yedek maske, eldiven, gözlük ve tabi ki en önemlisi fotoğraf makinesi, yedek hafıza kartı ve şarj cihazı yanınıza almayı unutmayınız!

MÜZE KART ALMANIZ FAYDALIDIR. (TIKLAYIN)

Not: Türkiye’de bulunan yüzlerce müze ve ören yeri, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sunulan Müzekart ile ziyaret edilebiliyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, 5203 Sayılı Kanuna tabi Mavi Kart sahipleri, KKTC vatandaşları ile Türkiye’de yerleşik “Yabancı Kimlik Numarası” sahibi kişiler tarafından bu kart kullanılabiliyor.

Müzekart sahibi olmak isteyenler, müze veya kart basım istasyonlarından, fotoğraflı T.C. kimlik kartı, pasaport ya da sürücü belgesi ile Müzekartlarını alabiliyor.

Ayrıca isteyenler, “https://muze.gov.tr/” adresine talep edilen bilgileri girerek kredi kartıyla Müzekart alabiliyor. Sistem onay verdikten sonra internet başvuruları 5 gün içinde kurye ile belirtilen adrese gönderiliyor.

Müze ve ören yerlerine giriş için müze kartı çıkartırsanız çok daha uygun fiyatlara giriş yapmış olursunuz; aynı zamanda kartların geçerlilik süresi de 1 yıldır. 1 Yıllık müze kartı fiyatı 60 TL.

GENEL BİLGİLER

GENEL BİLGİLER & ŞARTLAR (TIKLAYIN)

*Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.

*Seyahat öncesi, Seyahat acentası Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetleme Sistemi U-ETDS sistemine tur katılımcısı olan misafirlerin (Ad-Soyadı-TC Kimlik no) işleme/iletme zorundadırlar. Sevgili misafirlerimiz şirket iletişim kanallarımızdan veya ön kayıt esnasında bilgilerinizin tarafımıza verilmesi önemle rica olunur.

*Günübirlik,Otobüslü turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır. 5 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

*Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

Konaklamalı tur paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

*Triple odalarda 3.yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

*Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Adanus Tur’un herhangi bir yaptırımı yoktur.

*Konaklamalı Turlar’da konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.

*Yol güzergahlarında alınan yemeklerde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

*Ulaşım, rehber iletişim bilgileri, Tur biniş durakları ve saat bildirimi Turun çıkış tarihinden bir gün önce katılımcıların bulundukları en yakın noktalardan alınmalarını sağlayacak şekilde güzergâh düzenlenip, katılımcılara SMS yoluyla, saat 17:00-18:00 arası seyahat acentası tarafından yapılacaktır.

*Tur ön kayıt (Rezervasyon) sırasında; Seyahat sigortası için TC kimlik No, doğum tarihi ve yeri bilgilerini, fatura için adres vermeniz rica olunur.

*Sağlık sorunlarınız ve alerjileriniz varsa, acentemizi ve tur rehberimizi bilgilendirmenizi rica ederiz. İlaçlarınızı- fotoğraf makinenizi- kişisel ihtiyaçlarınızı yanınıza almayı unutmayınız.

* Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

*Konaklamalı turlarda  0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

*T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez.

*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon uygulanmaz. Bu uygulama en az 4 (Dört) gece konaklamalı turlarda geçerlidir. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

*Hareket saatinden en az yarım saat önce belirtilen buluşma durağında olmanız gerekmektedir.

*Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 16 olarak öngörülmüştür, Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 3 gün öncesine kadar Adanus tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Adanus tur tüketicisine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

*Ekstra turlarda, yeterli kişi sayısı oluşmadığı takdirde, fiyat değişikliği olabilir ya da turlar gerçekleştirilmeyebilir. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur.

*Rehberleriniz gerekli gördüğü takdirde ekstra turların günlerinde ve güzergahlarında değişiklik yapabilirler.

*Tur programında olan, ancak fiyata dahil hizmet olmayıp, yol güzergahında yapılacak olan ekstra turlarda, tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir, ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

*Uçaklı Turlarımızda, Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortaları Uçak ulaşımını kapsamaz. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. (Uçaklı tur programlarında ‘ekonomik sınıf’ kullanılmaktadır.) Turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur.

*Uçaklı Turlarda Adanus Tur, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerin de Adanus Tur, tur tüketicilerine ücretsiz servis vermek zorundadır.

*Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Adanus Tur’un sorumluluğu değildir, tur hizmetini satın alan tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

*Tura katılan 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

*Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.İptal Güvence Paketi satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır.

*Tüm Kültür turları ürünlerimizde kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitleme yapılamamaktadır.

*Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

*Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Adanus tur’un sorumluluğu yoktur.

*Gece Turları, Ekstralar; Tüm Gece Turları Ekstra Olup Katılıma ve Kişi Sayısına Bağlı Olarak gerçekleştirilir.

*Sabah Kahvaltısı, Öğle ve Akşam yemekleri menüleri tur programında yazılı şekilde belirtilmiştir.Paket seçenekleri haricinde almak istenirse, Rehbere bilgi verilmeli, Tüketiciler bu hizmeti ücret karşılığı alabilirler. Yemeklerde yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

*Otobüslü turlarda, katılan kişi sayısına göre, midibüs veya minibüs kullanılabilir.

*Programda belirtilen oteller müsaitliğe bağlı olarak aynı kategoride farklı otellerle değiştirilebilir.

*Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez. Lütfen, ısrarcı olmayınız.

*COVİD 19 Günlerinde, Korona Virüse karşı önleyici tedbirler kapsamında, sosyal mesafe korunarak araç kapasitesi %50 oranında yolcu alınacak, temizlik ve hijyen tedbirleri azami olarak gözetilerek koltuk yerleşimi araç kapasitesinin %50 si olarak düzenlenecektir. Yaşam normalleşmeye evrildiğinde ise, Turlarda 11 – 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 – 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibüs, 25 – 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır.

*Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan Adanus Tur sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız!

*Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir.

*Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir

*Sahada operasyon sırasında bazı misafirlerimizin ‘ofisten bana böyle söz verildi’, ‘ofiste bana farklı söylendi’ gibi talepleri olmaktadır. Bazen bu talepler asla ofisten söylenmemiş, söylenemeyecek talepler olabilmektedir. Dolayısı ile bir talebiniz olduysa ve size bir söz verildiyse bunu yazılı olarak talep ediniz. Yazılı olarak verilmeyen sözler kesinlikle değerlendirilmeyecektir.

*ÖĞLE YEMEKLERİ:

Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.

*TUR KAYIT KOŞULLARI:

Günübirlik Tur (‘Ön kayıt’) rezervasyonu sırasında tur bedelinin %50’si depozito alınır. 10 gün kala tüm ödemeler tahsil edilir.

Özel olarak hazırlanan turlar:
Rezervasyon sırasında tur bedelinin %50’si veya tamamı ödenecek şekilde iki fiyat verilir. Tüketici/tüketiciler hangi tür ödeme yapacaklarına kendileri karar verip firmamıza bildirir. 20 gün kala tüm ödemeler tahsil edilir.

REZERVASYON DETAYLARI:

A – Ofiste yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda, kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesajı veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B-İnternet üzerinden on line  yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesajı veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B – Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 

C – Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Adanus Tur  Sorumlu tutulamaz.

 D – Rezervasyon esnasında (konaklamalı Turlarda) T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

*İNDİRİM KOŞULLARI:

Kampanyalı dönemlerde çocuk indirimi de dahil olmak üzere hiçbir indirim geçerli olmaz. Aynı anda 2 indirim uygulanmaz. (Ör: Grup ve çocuk indirimi)
Adanus Tur Seyahat acenta personelinin sağlık bozulması,araç ekipmanın arızası, izinler, hava koşulları, grup yapısı, müze ve ören yerlerinin kapatılması/kapalı olması gibi nedenlerden dolayı tur programında genel akışı ve paket içeriğini bozmayacak şekilde düzenleme ve değişiklik yapma hakkını rehberlerine vermiştir.

Katılımcı tur programının esaslı değişimi durumunda cayma hakkını kullanabilir. Bu durumda Tursab Kütahya Çizelgesi kuralları uygulanır.

*TUR PROGRAMINDA GERÇEKLEŞEBİLECEK OLASI DEĞİŞİKLİK SEBEPLERİ

Hava ve yol koşullarına göre gidilen yerlerin sırası değiştirilebilir. Hava ve yol koşulları sebebiyle gidilemeyen bölgelerin yerine koşulların uygun olduğu başka bir yer eklenebilir.

*İPTAL POLİTİKASI:

Yurtiçi Turları için, Tura kayıt yaptıran tüketici 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine, 29 -15 gün kalması durumunda vergi, sigorta vs. gibi bedeller düşüldükten sonra kalan meblağın %50’si iade edilir, 15 gün ve daha az kalması durumunda, tüketiciye hiçbir iade yapılmaz.. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

*İPTAL KOŞULLARI:

Mücbir haller dışında Adanus Tur, ilgili turun yeterli sayıya ulaşamaması dışında turu iptal etmez. Adanus Tur tarafından iptal durumu söz konusu ise, sadece tur ücreti iade edilir.

Kişiler tur hakkını 7 gün öncesinden, Adanus tur’un uygun görmesi durumunda, bir başka kişiye devredebilir.

*Tur satın alan tüketiciler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek, Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

İPTAL İADE GÜVENCE SİGORTA PAKETİ VE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTA PAKETİ HAKKINDA (TIKLAYIN)

1618 sayılı Seyahat Acentaları Kanunu gereği, Seyahat acentası “Paket tur” kapsamında seyahat edenlere acentanın iflasını ve ürün sorumluluk ( Ayıplı ya da eksik hizmet) teminatı içeren Seyahat Sağlık Sigortası yapmakla yükümlüdür.

Günübirlik turlar, paket tur kapsamında olmadığı için sigorta yapılması kanunen zorunlu değildir.

ADANUS Tur tarafından, tura katılan misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta detayları; Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar ve sınırlı sigortadır, Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

İptal İade Güvence Sigorta Paketi

Dileyen tur katılımcımız iptal iade güvence sigorta paketi hizmetini seyahat acentamızdan ücreti karşılığı tedarik edebilir.; Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor.

İKLİM (TIKLAYIN)

Batı Karadeniz kıyı şeridinde Karadeniz iklimi etkilidir, bu durum iç kesimlere geçildikçe etkisini kaybeder. Kıyı kesiminde etkili olan Karadeniz iklimi, bölgenin diğer bölümlerine göre bazı farklılıklar gösterir. Yağış miktarı, Doğu Karadeniz’den az, Orta Karadeniz’den fazladır. Kıyı şeridinde yıllık yağış miktarı 1200 milimetredir. Örneğin; Zonguldak 1220 mm, Bartın 1071 mm yağış alır. İç kesimlerde yıllık yağış miktarı 600 milimetrenin altına düşer. Örneğin; Bolu’da 536 mm, Kastamonu’da 461 mm’dir. Yağışlar, dağların kuzeye bakan yamaçlarında daha fazladır. Bunun başlıca sebebi, Karadeniz üzerinden gelen nemli hava kütlelerinin dağ yamaçlarında yükselerek yağış bırakmasıdır.  Kışın Orta Avrupa’dan gelen soğuk hava kütleleri, Batı Karadeniz’de kar yağışlarına neden olur. Batı Karadeniz Bölümü’nün özelliklerini bölgeye göre kısaca özetlersek: Orta ve Doğu Karadeniz Bölümlerine göre daha soğuktur.

BANKA HESABI

BANKA HESAPLARI (TIKLAYIN)

Hesap Sahibi Şirket Adı:

Artı Turistik Bilgi Danışmanlık Organizasyon Turizm ve Tic. Ltd. Şti.

”Adanus Turizm Seyahat”

Banka Hesapları:

***TEB Türk Ekonomi Bankası***

Müşteri Numarası: 1785528, Şiriyalı

Türk Lirası Hesabı: 

TEB Türk Ekonomi Banka Hesabı 462-7098367 Şirinyalı, Antalya

İban no: TR050003200000000070983267

***Garanti BBVA Bankası***

Müşteri Numarası : 5225311

Euro Hesabı:

Garanti BBVA Banka Hesabı 535 – 9095031 Lara , Antalya

İban no: TR52 0006 2000 5350 0009 0950 31
DİKKAT!

Değerli Misafirlerimiz;  Korona virüs (Covid19) ‘e karşı önleyici tedbirler kapsamında, sizlerin sağlığı korumak adına, bağlı olduğumuz kurumların talimatları ve uygulamalar doğrultusunda bazı yeni kurallar hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Sağlık Bakanlığımızın Tedbirleri Kapsamında, Gerekli Önlemler Alınarak, Sosyal Mesafe ve Tüm Hijyen Kurallarına Uyarak Turumuz gerçekleşecektir.

Sağlık, her zaman önceliğimizdir.

1- Araçlarımızın tamamı tura çıkmadan önce iç, dış dezenfekte edilecektir.
2- Araçta el dezenfektanı veya kolonya (80c) bulundurulacaktır.

3-Şehirlerarası turlarımızda HES KODU zorunludur. Tur Rehberi kodları kayıt altına almaktadır.
4- Geziye katılım sağlayan tüm misafirlerin tur başlangıcında ateşi ölçülecektir.
5- Şehirlerarası Araçlarda Normalleşme şartlarına göre seyahat edilecektir. 
6- Gezi sonuna kadar sosyal mesafe kurallarına mutlaka uyum sağlanacaktır.

7-Misafirlerimiz KENDİ koruyucu maskelerini getirmek durumundadır.
8- Seyahat eden her misafirin gezi boyunca maske kullanması zorunludur.
9- Görevli personeller tüm hijyen kurallarına uygun hareket edecektir.
10- Araç seyahat esnasında sürekli havalandırılacaktır.
11-Tur aracındaki klima hava sürkilasyonu dışardan temiz havayla sağlanacaktır.

12-Araç içerisinde teması en az noktaya indirebilmek adına, misafirlerimizin yiyecek içecek tüketimi T.C Sağlık Bakanlığı  genelgesi gereğince yasaklanmıştır.

 Sağlıklı ve eğlenceli turlar dileriz.

Tur hizmetleri,Tursab üyesi seyahat acentaları dışında hiçbir kişi ve kurum tarafından yapılamaz. Yaşama değer veriyor, kendinizi ve sevdiklerinizi önemsiyorsanız, Özellikle sosyal medya üzerinden açılan sayfalara itibar etmeyin, mağdur olmayın!

DERNEKLER, OKULLAR, ŞİRKETLER, KİŞİLER, REHBERLER, KULÜPLER, VAKIFLAR TUR DÜZENLEYEMEZ! YASAYA AYKIRI BİR SUÇTUR!

FOTOGRAFLAR & VİDEO