fbpx
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş

BUDVA TURU AİR MONTENEGRO İLE 4 GÜN 3 GECE KONAKLAMA UÇAKLA

0
599 €'dan başlayan
599 €'dan başlayan
TUR KODU: ADAKAP-BAL-004
Beğendiklerime Ekle

Adding item to wishlist requires an account

446

BUDVA TURU

AİR MONTENEGRO İLE

4 GÜN 3 GECE KONAKLAMA

5* SLAVİJA BUDVA HOTEL VB.

Tur detaylarını, tur programını ve fiyata dâhil tüm hizmetleri aşağıdaki satırlarda inceleyebilirsiniz. 

Bilgi ve Rezervasyon İşlemleri İçin Hemen Ara: 05336533503  info@adanustour.com

TUR KODU: ADAKAP-BAL-004

TUR PROGRAMI

BUDVA

1.GÜN Ι İSTANBUL – TİVAT – BUDVA (Çarşamba, 21 Temmuz)

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde saat 14.00’de buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Air Montenegro MNE-401 sefer sayılı uçuşu ile saat 17:00’de Tivat’a hareket. Yerel saat ile 17.40’da Karadağ’ın Tivat Havalimanı’na varış. Şirin bir sayfiye kenti olan Tivat’ın küçük havalimanında bizi bekleyen özel aracımızla kısa bir yolculuk sonrası Budva’ya varıyoruz. Muhteşem sahilleri, renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden biri olan Budva’da varış sonrası yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Daha sonra konaklama yapılacak otelimize transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Budva gece hayatının tadını birbirinden güzel restoran ve eğlence mekanlarında çıkarabilirler. Geceleme otelimizde.

2.GÜN Ι BUDVA (TİVAT-PORTO MONTENEGRO-PERAST-KOTOR) (Perşembe, 22 Temmuz)

Sabah kahvaltısının ardından serbest gün, alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı Sabah dileyen misafirlerimiz ile alternatif tam gün Kotor ve Fiyortlar Turu. Bu turumuzda Tivat, Porto Montenegro, Kotor ve Perast’ı göreceğiz. Önce Tivat’a hareket edecek ve zengin yapılaşmasıyla Porto Montenegro limanını gezeceğiz. Daha sonra UNESCO Dünya doğa ve tarih mirası listesinde yerini alan, beyaz taşlar ile sarılmış ve Akdeniz güneşi ile aydınlanan bölgenin turistik kenti Kotor’u, Kotor körfezini ve tarihi kale şehrini göreceğiz. Karadağ’ın güneybatısında ve Hırvatistan’ın güneyinde, Adriya Denizi kıyısında Avrupa’nın Norveç’ten sonra en büyük fiyordu ve doğal bir limanı olan Kotor, dar boğazlarla birbirine bağlayan dört koydan oluşur. Koyun çevresindeki çıplak dağlar kıyıya dik bir biçimde iner. Kişisel gezi ve aktiviteleriniz için serbest zamanın ardından Kotor fiyortunun serin sularında denize girebileceğiniz barok kasaba Perast’ı ziyaret edeceğiz. Mayonuzu yanınıza almayı unutmayınız. Akşama doğru Budva’daki otele dönüş. Dileyen misafirlerimiz Budva gece hayatının tadını birbirinden güzel restoran ve eğlence mekanlarında çıkarabilirler. Geceleme otelimizde.
Kotor ve Fiyortlar Turu:55€ (Kişi Başı)

3.GÜN Ι BUDVA (CETİNJE – VİRPAZAR – İŞKODRA GÖLÜ – BAR – SVETİ STEFAN) (Cuma, 23 Temmuz)

Sabah kahvaltısı sonrası serbest gün, alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Sabah dileyen misafirlerimiz ile alternatif tam gün Montenegro turu. (Cetinje – Virpazar – İşkodra Gölü – Bar – Sveti Stefan) Bu turumuzda önce eski krallık başkenti Cetinje’yi ve buradaki tarihi manastırı görüyoruz. Daha sonra İşkodra gölünü görerek kıyısındaki şirin kasaba Virpazar’ı ziyaret ediyoruz. Gezimizin bir sonraki durağı Adriyatik denizi kıyısındaki tarihi ve turistik şehir Bar. Aynı zamanda Karadağ’ın ana limanı olan şehirde biz dağlık kısmı olan Stari Bar’ı geziyor ve burada tarihi Bar kalesini ve Osmanlı’dan kalan tarihi camileri görüyoruz. Küçük ve şirin çarşısını ziyaret edip günün finalini olağanüstü manzarasıyla Sveti Stefan ile yapıyoruz. Uzun yıllar önce balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir otel zincirine satılması ile günümüzde restorasyon çalışmalarıyla turizme kazandırılan muhteşem Sveti Stefan’ı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir yerde fotoğraf molası veriyoruz. 15. yy’da surlarla korunan bir köy olan ve 1950’lere kadar balıkçı kasabası olan Sveti Stefan Adası, 60,70 ve 80’lerde Sofia Loren, Marliyn Monroe ve Liz Taylor gibi ünlülerin uğrak yeri olmuştur. Turumuzun bitiminde Budva’ya dönüyoruz. Akşam Budva’nın eğlenceli mekanlarında vakit geçirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.
Montenegro turu. (Cetinje – Virpazar – İşkodra Gölü – Bar – Sveti Stefan): 55€ (Kişi Başı)

4.GÜN Ι BUDVA – TİVAT – İSTANBUL (Cumartesi, 24 Temmuz)

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Otelden saat 11:00’de Tivat Havalimanı’na hareket ediyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinizi ardından Air Montenegro MNE-400 sefer sayılı uçuşu ile akşam 13:40’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 16.20’de İstanbul Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

TUR TARİH DETAYLARI
 
 Gidiş  Dönüş  Gece  –  Gün  Kontenjan  Vize Durumu
21.07.2021 24.07.2021 3 Gece – 4 Gün Müsait Sorunuz
BU TUR İÇİN DİĞER TARİH SEÇENEKLERİ
PAKET/EK HİZMET FİYAT BİLGİSİ

 

İki Kişilik Oda Kişi Başı

3.Kişi/İlave Yatak

Tek Kişilik Odada Konaklama

0-2 Yaş Çocuk

3-12 Yaş Çocuk

599 €

599 €

839 €

100 €

549 €

 

DAHİL VE HARİÇ HİZMETLER

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

-AİR MONTENEGRO İLE İSTANBUL / TİVAT / İSTANBUL UÇAK BİLETİ,
-HAVALİMANI VERGİLERİ (150 €)
-SECILEN KATEGORIDEKI OTELDE 3 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA
-ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERİ
-BUDVA OLD TOWN (KALE) YÜRÜYÜŞ TURU,
-TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ
-OTEL VERGİLERİ
-ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI (15 €)
( İPTAL VEYA DEĞİŞİKLİKTE, İPTAL İADESİ YOKTUR.)

ÜCRETE DAHIL OLMAYAN HİZMETLER

-GIDIS VE DÖNÜSTE PCR TESTI
-YURT DISI ÇIKIS HARCI BEDELI (50 TL)(SADECE BANKAYA VEYA HAVALIMANI VERGI OFISINE ODENIR)
-30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SIGORTASI(15 EUR), 65 YAŞ VE ÜSTÜ MİSAFİRLERİMİZ İÇİN (30 EURO)
-YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3,4 EURO(SADECE GEREKLI OLAN OTELLERDE PASAPORT IBRAZI ILE SAHSI VERGI MAKBUZU ALINARAK DIREK OTELE ODENIR)
-ALTERNATIF TURLAR(ISTEGE BAGLI)
-KISISEL HARCAMALAR VE KISISEL OTEL HARCAMALARI
-REHBER VE SOFÖR BAHSISLERI ( KISI BASI 10 EUR )(ISTEGE BAGLI)
-MUZE VE OREN YERLERI GIRISLERI
-PROGRAMDA DAHIL OLDUGU BELIRTILMEYEN HIZMETLER, GEZI VE TURLAR,
-IÇ HAT BAGLANTI ANKARA IZMIR VE ANTALYA 100 € / DIGER SEHIRLER 100€ / KIBRIS 100 € KISIBASI DIR (ISTEGE BAGLI)

PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR
Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir.
– ADANUSTUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
– Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden ADANUSTUR sorumlu değildir.
– Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
– Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan ADANUSTUR sorumlu tutulamaz.
– ADANUSTUR, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
– Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.
– ADANUSTUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
– Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
– Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
– Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
– Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
– Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
– Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ADANUSTUR sorumlu tutulamaz.
– Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
– 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.
– Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
– ADANUSTUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde ADANUSTUR dan tazminat hakkı yoktur.
– Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından ADANUSTUR kesinlikle sorumlu değildir.
– Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.
– Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
TUR BROŞÜRÜNÜ ŞAHSIM VE BERABERİMDEKİ TÜM KATILIMCILAR ADINA TESLİM ALDIM.

 

 

COVID-19 BİLGİLENDİRME

*Montenegro’ya (MNE) seyahat edecek bütün yolcuların uçuş kalkış öncesi numune veriliş tarihi 0-72 saat içerisinde alınmış negatif PCR testi ya da 0-48 saat içerisinde alınmış negatif antikor testi olması gerekmektedir.
*El yazısı ile yazılmış PCR testler ve antikor testler kabul edilmeyecektir.
*1. Doz aşı olmuş ya da hiç aşı olmamış yolcunun 0-48 saat içerisinde alınmış negative PCR testi olması gerekmektedir.
*2 Doz aşı olan yolcunun, 2. Doz aşısını en az 14 gün önce yaptırmış olması gerekmektedir.
*Varıştan en az 14 gün ve en fazla 90 gün önce testi pozitif çıkmış/COVİD-19 geçirmiş yolcunun artık bulaşıcı olmadığını gösteren negatif PCR test sonucunu ibraz etmesi gerekmektedir.
*Onaylanmış bir aşının(Biontech veya Sinovac) kullanılmasıyla aşılanmış yolcular test ve karantina gerekliliklerinden muaftır.
*Geçerli test sonucu olmayan varışlar için 14 gün karantina uygulaması olacaktır.
*Türkiye’ye dönüşte negatif PCR testi yapılması gerekmektedir.(Test, Budva’da ücretsiz yapılacaktır.)
*Budva’da cadde, sokak, meydan vb açık alanlarda maske zorunluluğu bulunmamaktadır. Toplu taşıma alanları, bar, restoran, avmler, gece kulüpleri vb kapalı alanlarda maske takma zorunluluğu vardır.
*Eğlence mekanları, alışveriş merkezleri sosyal mesafe kurallarına uyulması kuralıyla açıktır.