fbpx
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş

DOLU DOLU DOĞU KARADENİZ TURU, 7 GÜN 6 GECE, ANT, BATUM, UÇAKLA

0
..........₺ 'DAN BAŞLAYAN
..........₺ 'DAN BAŞLAYAN
TUR KODU : ADA-ANT-KAR- SAM- 015
Beğendiklerime Ekle

Adding item to wishlist requires an account

320
DOLU DOLU DOĞU KARADENİZ TURU
BATUM

DOĞU KARDENİZ’İN EŞSİZ DOĞA &TARİH & KÜLTÜR DEĞERLERİNİ KEŞFEDİYORUZ… 

TRABZON – HOPA – BATUM – KARAGÖL- MACAHEL – ZİLKALE – PALOVİT ŞELALESİ – AYDER YAYLASI – RİZE – SULTAN MURAT YAYLASI – UZUNGÖL – SÜRMENE – GİRESUN -ORDU – SAMSUN

   ANTALYA ÇIKIŞ 

 

MİDİBÜS / OTOBÜS

 7 GÜN 6 GECE Y.P. 4*KONAKLAMA

ÖZEL KONFOR

KİŞİ BAŞI ! …..₺ ‘DAN BAŞLAYAN

FIRSAT FİYATLAR!

ERKEN REZERVASYON  AVANTAJINI DEĞERLENDİRENE FIRSAT!

*TURLARIMIZ KADEMELİ FİYAT ARTIŞI GÖSTEREBİLİR. 

Tur detaylarını, tur programını ve fiyata dâhil tüm hizmetleri aşağıdaki satırlarda inceleyebilirsiniz. 

Bilgi ve Rezervasyon İşlemleri İçin Hemen Ara: 05336533503 l 05333922360 l info@adanustour.com

TUR KODU : ADA-ANT-KAR- SAM- 015

 

TUR PROGRAMI
1. GÜN I ANTALYA – TRABZON

Siz sayın konuklarımızla Sabah 07:30’da Antalya Hava Limanı iç hatlarda buluşma. Trabzon uçuşu için check – in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Sun Ekspres Hava Yolları ile 09:00’de Trabzon’a uçuyoruz. Saat 10.45’de Trabzon Havalimanı’nda rehberimizle buluşuyor ve aracımıza geçiyoruz. Karadeniz’de güne kahvaltımızı almakla başlıyoruz. Kahvaltımızın ardından, 13.yy da I. Manuel Komnenos zamanında yapılmış, 1572 de camiye çevrilmiş, 1964 tarihinde müzeye çevrilmiş Kommenos Devletinin önemli eserlerinden biri olan Ayasofya Camii Müzesini geziyoruz. İstanbul’daki Ayasofya’ya ithafen yapılan bu mimari harikası yapıyı ve fresklerini tanıdıktan sonra gümüş atölyesine gidiyoruz. Burada gümüş, telkari, Trabzon hasır bileziği ve ülkemizde sadece Trabzon’da üç aile tarafından yapılan, Kazaz Türkleri tarafından bölgeye kazandırılan en değerli sanat olarak nitelendirilen ve kadınlar için hayranlık uyandıran işçiliğiyle Kazaziye sanatının inceliklerini öğreniyoruz. Trabzon’un Maçka ilçesinden geçerek koruma altında olan Altındere Milli Parkına ulaşıyoruz. Altındere Milli Parkı içine girdiğinizde adeta yeşilin 1001 tonunu göreceksiniz. Coşandere boyunca doğanın görkemli güzelliklerini seyrederek yapacağımız bu yolculuk Sümela Manastırı’nın görünmesiyle taçlanacak. Bizans İmparatoru I.Theodosius zamanında (375-395) Atina’dan gelen Barnabas ve Sophranios isimli iki rahip tarafından, Meryem Ana adına kurulan manastırın “Sümela” adını “siyah” anlamına gelen “melas” sözcüğünden aldığı söylenmektedir. Yeşilliklerin içinde bulunan Karadağ’ın eteklerine kaya oyularak inşa edilmiş olan Sümela Manastırı’nın mimari harikasını gördüğünüzde şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. 1250 mt yükseklikte bulunan Sümela Manastırını gezerken rehberimizin anlatımlarından sonra bir kez daha büyüleneceksiniz. (T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından restorasyon çalışmaları devam etmektedir manastır içerisine ziyaret yapılıp yapılmayacağını dönem koşulları belirleyecektir.) Sümela Manastırı gezimiz sonrası, Trabzon’a gitmek üzere aracımızla buluşuyoruz. Trabzon’un dönemsel kronolojisi, halkın sosyal yaşamı, gelenek ve göreneklerin kültürümüze etkileri, siyasi ve yönetim tarihi, yayla kültürü, mutfak kültürü, sağlık tarihi, eğitim tarihi, spor tarihi ve ekonomik hayatı; kısaca Trabzon’un tüm yüzlerini anlatılan Trabzon şehir müzesi ziyaretimizi yapıyor ve vereceğimiz serbest zaman sonrası, konaklama yapmak üzere otelimize  hareket ediyoruz Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

Sabah Kahvaltısı: Trabzon (Ekstra ödemeli)

Günün Restoranı ve Lezzeti (Maçka ): Akpınar köfte Restaurant, Akçaabat Köftesi, Piyaz, Laz Böreği ( Ekstra ödemeli) 

Akşam yemeği: Konaklama otelinde tur paketine dahil alınacak.

Konaklama Oteli (Maçka): Grand Mela Hotel, İpek yolu Otel, Sümela Holiday Hotel.

BORÇKA – KARAGÖL – KAMİLET VADİSİ – ARHAVİ

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından, Borçka’ya ulaşıyoruz. Bir zamanlar Batum’dan kayıklarla ticaret yapılan Çoruh Nehri kenarındaki Borçka’da bizleri bekleyen minibüslerimize biniyor,  deniz seviyesinden 1480 metre yükseklikte bulunan çevresi yağmur ormanlarına benzeyen bir eko sisteme sahip olan 2002 yılında Tabiat Koruma alanı ilan edilen Karagöl’e (Ekstra ödemeli) ulaşıyoruz.  İlçe merkezine 25 km mesafede yer alan ve Türkiye’nin Saklı Cennetleri arasında gösterilen Borçka Karagöl Tabiat Parkı, Karadeniz’in incisi Atanoğlu Yaylasının eteklerinde, endemik türler bakımından zengin bitki örtüsü ve yeşilin her tonunu barındıran ağaçların göle yansımasıyla bizleri kendisine hayran bırakacak. Göl etrafında yürüyüş sonrasında, Karagöl’ün huzur veren doğa güzelliklerini görmemizin ardından, araçlarımızla buluşuyor ve öğle yemeğimizi alacağımız restauranta geçiyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Kamilet Vadisinin derinliklerine yolculuğumuza başlıyoruz. Osmanlı döneminde inşa edilen, bölgede tek olma özelliğine sahip Çifte Kemer Köprüleri, geziyor, Arhavi’de bulunan otelimize yerleşiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama otelinde tur paketine dahil alınacak.

Günün Restoranı ve Menüsü:

Akşam yemeği: Konaklama otelinde tur paketine dahil alınacak.

Konaklama ve akşam yemeği: Arhavi Resort Hotel

3. GÜN l ARHAVİ – BATUM – ARHAVİ

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Arhavi, Hopa ilçeleri üzerinden Sarp Sınır Kapısı’na ulaşıyoruz. Yeni çipli kimlik kartlarımız ile Gürcistan tarafına geçiyor ve Karadeniz’in Gürcistan sınırlarındaki gezilerimize başlıyoruz.  Sınır kapısından geçiş işlemlerini münferit olarak tamamladıktan sonra, bizleri Batum’da bekleyen araca geçiyoruz. Yolumuz üzerindeki St. Andrew Heykeli ve Osmanlı – Rus savaşına tanıklık etmiş olan Gonia Hisarını (Apsaros Kalesi) panoramik görüyoruz. Karadeniz’in Las Vegas’ı olarak da adlandırılan Batum heykeller şehrinde yapacağımız şehir gezisinde; dünyaca meşhur Botanik parkı da geziyoruz. Yüksek tepeler, masmavi bir deniz ve yemyeşil bir ormanın tam ortasında kurulu olan Batum, Gürcistan’ın Acara Özerk Cumhuriyeti’nin başkentidir. Sovyet Rusya Dönemi’ni yansıtan mimari yapılar, manolya ağaçlarının sıralandığı geniş bulvarlar, birbirinden özgün parklar ile Batum için bir heykeller şehri de denebilir. Batum Bulvarı, şehir merkezindeki plaja paralel uzanan, 7 km uzunluğunda palmiyelerle süslü, kafeleri, çeşmeleri, heykelleri ve park alanları ile dikkat çekiyor. Orta Cami, Piazza Meydanı, St. Nicolas Kilisesi ve Abashidzade Bulvarındaki Astronomik Saati ve Medea Heykeli’nin bulunduğu Avrupa Meydanı, Altın renkli Poseidon heykeli ve rengarenk çiçekleriyle, şehrin renkli meydanlarından biri olan Tiyatro Meydanı ise görülmeye değer. Meydanın hemen yanında da opera binası bulunuyor. İzmir Konak Saat Kulesi’nin bir kopyası olan, 25 m yüksekliğinde ve 4 çeşmeli Chacha Tower, 2012 yılında yapılan,  Miracies Parkta İspanyol Mimar Cabo tarafından tasarlanan130 metre uzunluğundaki Alfabe kulesi, kökeni 5. yüzyıla kadar giden ve dünyada yaşayan 12 alfabe türünden biri olan Gürcü Alfabesine ithafen yapılmış. Kurban Said’in ölümsüz aşkı anlatan Ali ile Nino Heykelini, 55 mt. Yüksekliğindeki Ferris Wheel (Dönme Dolap) hayranlıklar izliyor. Batum gezimizden sonra, akşam yemeği ve konaklamak üzere otelimize dönüyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama otelinde tur paketine dahil alınacak.

Günün Restoranı ve Menüsü (Batum) : Gürcü Peyniri ( Sulguni ), Cevizli Patlıcan, Gürcü Mantısı ( Hinkali ), Peynirli Pide ( Hacapuri ), Patetesli Et, Gürcü Mantarı ve Gürcü Şarabı ( Ekstra ödemeli)

Akşam yemeği: Konaklama otelinde tur paketine dahil alınacak.

Konaklama (Arhavi): Arhavi Resort Hotel

UYARI !!

Türkiye ile Gürcistan devletleri arasında yapılan anlaşma gereği; TC vatandaşları Gürcistan’a üzerinde TC kimlik numarası bulunan yeni (çipli) nüfus cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile geçiş yapılması mümkün değildir. Ailesi ile birlikte (anne ve babanın aynı anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı konuklarımızın Gürcistan’a geçişleri için yanında olmayan anne veya babanın noterden onaylı muvafakatnamesi gerekmektedir.  Bebekler ve çocuklar dâhil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Tura çıkmadan önce lütfen nüfus idaresine başvurarak, çocuklarınızın nüfus cüzdanlarını fotoğraflı hale getiriniz. Nüfus cüzdanlarının yırtık ve yıpranmış olmaması gerekmektedir.

Üzerinde TC kimlik numarası olan nüfus cüzdanlarınızı tura çıkarken yanınıza almayı unutmayınız.

Yurt dışı çıkış harcı olan 150 TL katılımcılar tarafından ödenir.

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından, Çamlıhemşin’e doğru hareket ediyoruz. Ardeşen üzerinden dünyanın korunması gereken önemli vadilerinden olan Fırtına Vadisi boyunca yeşilin tüm renklerini görüyor, Çamlıhemşin’de bizleri bekleyen minibüslerimizle buluşuyoruz. Keşfedilmeyi bekleyen Çat Vadisi turumuzda, bölgenin en eski kemer köprüsü olan Çinçiva Taş Kemer Köprüsünde fotoğraf molası veriyoruz. Çinçiva köyünün harika manzarası eşliğinde fotoğraflarımızı çekerken rehberlerimiz, Karadeniz ezgileri eşliğinde, karadeniz dağ mimarisi ile ilgili bilgileriyle yaşam şartlarını daha iyi hissedebilmenizi sağlayacaktır. Fotoğraf molamızın ardından, yeşilin her tonun içerisinde muhteşem görüntüsüyle, Ticaret güvenliği açısından çok önemli olan, deniz seviyesinden 750 m, Çat deresinden ise 100 m yukarıya bir kartal yuvası konumunda bulunan Zil Kale gezisini gerçekleştiriyoruz. Ardından, Kaçkarların eşsiz güzelliği ve bol oksijeni içerisinde büyülü bir dünyayı deneyimlemek için Palovit Şelalesi’ni ziyaret sonrası, öğle yemeğini Fırtına Deresi kenarında bulanan restoranımızda, Yöresel tatlar şeklinde öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası sizlere Fırtına Vadisi‘nde rafting ve Fırtına Deresi üzerinde yapılan bir aktivite olan zipline yapabilme fırsatı verdikten sonra, Hala Deresini izleyerek sırtını Kaçkar Dağları’na dayamış ve yöre halkı tarafından bulut denizindeki yayla olarak tabir edilen, 1395 mt. Yüksekliğindeki Ayder Yaylası’na varıyoruz. Kalegon Mevkii, Şenlik Düzünü gezdikten sonra, yayla içerisinde serbest zaman diyoruz.

Dileyen misafirlerimiz ile minibüslere binerek 2320 metre rakıma sahip, sıralı Kaçkar Dağları’nın eşsiz manzaralarını görebileceğimiz, aynı zamanda ayaklarınızın altında  fotoğraflayabileceğimiz Huser Yaylası‘na (Ekstra ödemeli) ulaşıyoruz. Unutulmaz manzaralar sonrası Huser Yaylası’nda geçirdiğimiz zamanın ardından, Ayder yaylasındaki otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

Sabah Kahvaltısı: Konaklama otelinde tur paketine dahil alınacak.
Günün Restoranı ve Lezzeti: 
 
Akşam yemeği: Konaklama otelinde tur paketine dahil alınacak.

Konaklama Oteli (Ayder, Rize) : Ayder Yeşil Vadi Otel http://www.ayderyesilvadi.com

NOT: Hava şartları ve zaman müsait olursa ekstra ücret karşılığında Huser yaylasında “Sis Denizi” turu düzenlenebilir.

5. GÜN l  AYDER YAYLASI – RİZE – UZUNGÖL

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Valizleri araca yerleştiriyor ve Gelintülü Şelalesi, Aşağı Ambarlı Şelalesi’ni fotoğraflayıp, aracımızla buluşarak  Ayder Yaylasından ayrılıyor, Rize Bezinin işlenişini göreceğimiz atölyemize varıyoruz. 300 yıldır kullanılan ve iklim özellikleri bakımından yöre insanın vazgeçemediği bezin öyküsünü üstatlarından dinliyor, bilgi alıyor hem de alışveriş yapma imkanı buluyoruz. Hemşin usulü bağlamalarımızı takıp, panoramik olarak yapacağımız Rize şehir turumuzun ardından,Solaklı Deresi’ni takiben Soğanlı Dağları’nın eteklerinde 1090 rakımlı Uzungöl’e hareket ediyoruz. Uzungöl’ün dinlendirici doğası eşliğinde vereceğimiz serbest zamanın ardından minibüslerimize binerek Lustra ve Karaster Yaylası’na (Ekstra ödemeli) gidiyoruz.  Deniz seviyesinden 2000 metrede bulunan, aynı zamanda yamaç paraşüt sporunun yapıldığı bu noktada Karadeniz yayla hayatı hakkında bilgilerimizi alıp inceleme ve doğa yürüyüşlerimiz esnasında yöresel yayla evlerini görüyor, acentemizin ikramı sıcak sütlerimizi içiyoruz.

Ardından, Konaklama otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

Sabah Kahvaltısı: Konaklama otelinde tur paketine dahil alınacak.
Günün Restoranı ve Lezzeti (Uzungöl İnan Kardeşler);  Alabalık Saç Kavurma, Kuymak (Ekstra ödemeli)

Akşam yemeği: Konaklama otelinde tur paketine dahil alınacak.

Konaklanacak Otel (Taşkıran): 4* Golden İnn Hotel

6. Gün SÜRMENE – TRABZON – GİRESUN – ORDU

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Sürmene’ye hareket ediyoruz. Doğu Karadeniz’in başlıca geçim kaynağı olan çay fabrikası gezimizde, Burada çayın soframıza gelene kadarki serüvenini öğreneceğiz. Dileyen misafirlerimiz çay bahçeleri arasında çay makasını eline alacak ve çay kesme deneyimini yaşayacaklar. Bölgenin kalite belgeli ve kooperatif işletmesinde bulunan fabrikamızda yeşil yaprak çayın soframıza gelene kadar nasıl siyah ve kuru halini aldığını mühendislerden öğreneceğiz. Kalitesine göre farklı sınıflandırılan çaylardan alma imkânı da bulacağımız fabrika gezimiz sonrası, yöreye özgü ömürlük Sürmene bıçakları hakkında da bilgi alıyoruz. Ardından , Vakfıkebir, Tirebolu üzerinden Giresun’un en bilinen yaylası olan Kümbet Yaylası’na hareket ediyoruz. Yaylada yapacağımız doğa yürüyüşü ve serbest zaman sonrası Kuzalan Tabiat Parkı’na ulaşıyoruz. Milli park içerisinde bulunan Kuzalan Şelalesi’ni görüyor, birbirinden güzel anıları fotoğrafladıktan sonra turkuaz renkli suların oluşturduğu Mavi Göl’e varıyoruz. Saklı bir cennet gibi bizi saklı ormanlar içinde bekleyen Mavi Göl gezisi ardından, otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama otelinde tur paketine dahil alınacak.

Günün Restoranı ve Lezzeti: Kümbet Yaylası’nda barbekü (Ekstra ödemeli)

Akşam yemeği: Konaklama otelinde tur paketine dahil alınacak.

Konaklanacak Otel (Giresun):  Giresun La Quinta By Wyndham 

7. Gün GİRESUN – ORDU – SAMSUN

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası, Ordu’ya gitmek üzere aracımıza geçiyoruz. Yol üzerinde panoramik olarak Giresun Kalesi’ni görüyoruz. Karadeniz’in incisi olarak adlandırılan Ordu’ya ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimizle, adına türkülerin yakıldığı Boztepeye teleferik ile çıkıyoruz. Muhteşem manzaralar eşliğinde deniz seviyesinden 475 metre yükseklikte bulunan Boztepe’ye çıkarken uçakla yolculuk yapıyormuş hissini yaşayacaksınız. Bir tarafta Ordu manzarası, bir tarafta uçsuz bucaksız Karadeniz manzarasını fotoğraflıyor ve vereceğimiz serbest zaman sonrası Samsun’a gitmek üzere yola çıkıyoruz. Mustafa Kemal Atatürk’ün milli mücadeleyi başlatmak için 19 Mayıs 1919’da on sekiz arkadaşıyla birlikte Samsun’a geldiği vapur olan Bandırma vapurunu ziyaret ediyoruz. Samsun Belediye Park’ında Samsun’un simgesi haline gelmiş, Mustafa Kemal Atatürk’ün şehre ilk çıktığı noktaya dikilen, Avusturalyalı heykeltıraş Heinrich Krippel tarafından yapılan Atatürk Onur Anıtı’nı ziyaret ediyoruz. MÖ 3000-2000 yılları arasında kentler-devletler kurup, ana-erkil bir şekilde hayatlarını sürdüren Amazonlar, bir dönem Terme’de de yaşamışlar ve onların anısına İlk Adım Batı Park içerisinde bir Amazon köyü oluşturulmuş. Bu yürekli, mert, savaşçı kadınların günlük yaşamını yansıtan balmumu heykeller köye yerleştirilmiş ve köy ziyarete açılmış. Kadın savaşçı kabilelerinin yaşamını anlatan Amazon köyünü ve Amazon heykellerini ziyaret ettikten sonra vereceğimiz serbest zaman sonrasında Samsun Havalimanına geçiyoruz. Sun Ekspress hava yolları 19:20 Antalya uçağıyla dönüş yolculuğumuzu başlatıyor ve 20:55 ‘de Antalya’ya ulaşıyoruz. Bir sonraki organizasyonumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama otelinde tur paketine dahil alınacak.

Günün Restoranı ve Lezzeti: 

Akşam yemeği: 

*Bu tur size uygun değilse, diğer YEŞİL DOĞU KARADENİZ RÜYASI TURU, 7 GÜN 6 GECE, OTOBÜSLE  tur programını incelemek için, Tıklayınız…

 

TUR DETAYLARI

BU TUR PROGRAMI İÇİN, ALTERNATİF TARİH SEÇENEKLERİ (TIKLAYIN)

Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat
       
       
       

 

ADANUS TUR YURTİÇİ – YURT DIŞI PAKET TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ ( TIKLAYIN)

ADANUS TUR HAREKET ZAMANI (TIKLAYIN)

Akşam saat 20.00’da belirtilen noktalardan alınarak Konya-Kırıkkale yoluyla Samsun’a Hareket. Gece yolculuğu.

Görüşmek üzere, ilginize teşekkürler…

ADANUS TUR HAREKET & DÖNÜŞ DURAKLARI (TIKLAYIN)

TUR BULUŞMA DURAKLARI

*5M Migros karşısı Aktur Lunapark önü üst geçit altı,

*Eski Türkay Otel, 

*Uncali Parkı  Bankomatlar önü (Uncali Cd.),

*Akdeniz Üniversitesi Kültür Çıkışı (Hürriyet Cd.), 

*Mevlana Petrol Üstgeçit karşısı,

*Anadolu Hastanesi Bim Önü otobüs durağı,

*Sampi Kavşağı otobüs durağı (Metin Kasapoğlu Cd.), 

*Diş Hastanesi Kavşağı (Portakal Çiçeği Blv.)

*Kırcami önü otobüs durağı (Avni Tolunay Cd.),

*Laura AVM Otoparkı önü otobüs durağı ( Bülent Ecevit Blv.)

*Kırcami önü otobüs durağı (Avni Tolunay Cd.) 

*Diş Hastanesi Kavşağı (Perge Blv.),

*Envar Koleji Karşısı (Perge Blv.), 

*Topcular metro istasyonu( Aspendos Blv.)

*BP Petrol İstasyonu önü (Sedir Restaurant) Havaalanı kavşağı 

Ve  Yola koyuluyoruz…..

NOT : Alınış yerleri ve saatleri tahmini saatler olarak verilmiştir. Tur gününden 1 gün öncesi, saat 18:00 den sonra tam saat bilgisi için aranacaksınız. Güzergah’da yol üzeri belirtilmeyen noktalardan da (alınıp ve bırakılma) yapılabilir. Misafirlerimiz en son alınandan başlayarak, misafirlerimiz bırakılmaktadır.

PAKET/EK HİZMET FİYAT BİLGİSİ
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak   Tek Kişilik Oda’da tek kişi farkı     03 – 06 Yaş Çocuk    06-11 Yaş Çocuk
           ….. ₺        …..₺                 …..₺          ….₺           ……₺

 

ADANUS TUR HİZMETLERİ

TUR FİYATINA DAHİL OLANLAR (TIKLAYIN)

Antalya – Trabzon / Samsun Antalya Gidiş-Dönüş Uçak Bileti

6 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklaması

6 Sabah Kahvaltısı 

6 Akşam Yemeği 

Milli Parklar Giriş Ücretleri

1618 No’lu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Lisanslı Turist Rehberi

Lüks Araçlar ile Ulaşım

Otopark ve Otoban geçişleri

TUR FİYATINA DAHİL OLMAYANLAR (TIKLAYIN)

İlk Gün Sabah Kahvaltısı

Tüm Öğle Yemekleri

Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

Yayla Turları

Sümela Manastırı Dolmuş Ücreti

Kişisel Harcamalar

Batum Giriş Harç Pulu Ücreti

İlk ve Son Gün Antalya Havalimanı Ulaşım

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Müze Kart(Turizm ve Kültür Bakanlığına Bağlı Müzelere Girişlerde Gereklidir)

Batum Araç Bedeli

Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

Not: Batuma gitmeyen veya geçmeyen misafirlerimiz için herhangi bir iade yapılmamaktadır. (Batum Turu minimum 10 kişi ile yapılmaktadır.)

EKSTRA TURLARI İNCELEMEK İÇİN (TIKLAYIN)

3 Ekstra birarada tek paket Ücret …. ₺ yerine, iskontolu …..₺

Zilkale, Çat Vadisi ve Palovit Şelalesi Turu : …₺
Huser Yaylası Turu: …..₺
Fırtında Deresinde Zipline:……₺

*************
Fırtına Deresinde Rafting: …..₺

Karagöl Milli Parkı Turu Dolmuş Ücreti:…..₺
Mançuna Şelalesi Dolmuş Ücret: …..₺

 

1.Tur seçeneği: Zilkale, Çat Vadisi ve Palovit Şelalesi Turu : Çamlıhemşin’den bineceğimiz Kaçakarlı Turizmin minibüsleri ile bol bol eğleneceğimiz ve göreceğimiz muhteşem bir tura başlıyoruz. Fırtına Vadisi’ni oluşturan önemli vadilerinden olan Çat Vadisi’ne giriş yapıyoruz. Orta Köyü’nden geçerken Sevdaluk Dizisi ve diğer bir çok yapımın çekimlerinin de yapıldığı, eski adıyla Çinçiva yani Şenyuva Köyü’ne varıyoruz. Burada Şenyuva Köprüsü üzerinde kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra bölgede bulunan ve ülkemizin en yaşlı konakları olan Fırtına Konaklarının arasından Çat Vadisinin vahşi doğasında yükselen Zilkale’ye doğru hareket ediyoruz. Kalenin kartal yuvasını andıran görüntüsü sizi kendisine hayran bırakacaktır. Deniz seviyesinden 750 metre, Çat Deresi’nden 100 metre yükseklikte bulunan kaleye vardığımızda rehberimizden alacağımız bilgilerin ardından serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zaman sırasında kaleyi dolaşarak yeşilin büyülü manzarası eşliğinde muhteşem fotoğraflar çekebilirsiniz. Zilkale’de verdiğimiz serbest zamanın ardından minibüslerimize binerek muhteşem görüntüsü ve yazı kışa çeviren serinliğiyle Palovit Şelalesine ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından minibüslerimize binerek Fırtına Vadisine geri dönüyoruz.

2.Tur seçeneği: Huser Yaylası Turu: Çamlıhemşin’den bineceğimiz minibüslerimiz ile bol bol eğleneceğimiz ve göreceğimiz muhteşem bir tura başlıyoruz. Son dönemde oldukça popüler olan Huser Yaylası konum olarak Ayder Yaylası’nın üst tarafında bulunmaktadır. Huser Yaylası’na vardığımız zaman Kavrun Yaylası gibi Karadeniz’in en önemli 3-4 yaylasını kuşbakışı görebilirsiniz. Huser Yaylasında hava durumuna göre sis denizi ile karşılaşarak kendinizi bulutların üstünde bulabilirsiniz. Muhteşem manzaraya karşı vereceğimiz fotoğraf molasının ardından minibüslerimize binerek Çamlıhemşin’e geri dönüyoruz.

3.Tur seçeneği: Fırtına Deresinde Rafting : Adrenalin seven misafirlerimiz için zevk dolu bir etkinlik olan rafting Fırtına Deresi ile daha keyifli bir hal almaktadır. Yaklaşık 1,5 saat süren etkinlikte eğlenceli dakikalar yaşayabilir ve çekilen fotoğraflar ile bu eğlenceyi ölümsüzleştirebilirsiniz.

4.Tur seçeneği: Fırtında Deresinde Zipline : Fırtına Deresi üzerinde yaklaşık 10 metre yükseklikte 350 metre uzunluğunda bağlanan çelik halatlar ile Fırtına Deresi’nin bir tarafından diğer tarafına geçip geri dönerek eğlenceli bir etkinlik yapabilirsiniz.

 

TAVSİYELER

TURDA YANINIZDA BULUNMASI GEREKEN EŞYALAR ( TIKLAYIN)

*Gezi süresince rahat yürüyüş giysisi ve yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

*Yedek ayakkabı, su içinde yürümeye uygun ayakkabı, kazak, hırka v.b bir kıyafet, her an yağmur yağabileceği için yağmurluk, koruyucu krem, yedek çorap, yedek çamaşır ve giysi, yapacağınız alışverişler için sırt çantası, şarz kablosu, power bank, şemsiye, su kabı, antibakteriyel jel, dezenfektan, güneş gözlüğü, yedek maske, eldiiven, göve tabi ki en önemlisi fotoğraf makinesi, yedek hafıza kartı ve şarj cihazı yanınıza almayı unutmayınız!

MÜZE KART ALMANIZ FAYDALIDIR. (TIKLAYIN)

Not: Türkiye’de bulunan yüzlerce müze ve ören yeri, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sunulan Müzekart ile ziyaret edilebiliyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, 5203 Sayılı Kanuna tabi Mavi Kart sahipleri, KKTC vatandaşları ile Türkiye’de yerleşik “Yabancı Kimlik Numarası” sahibi kişiler tarafından bu kart kullanılabiliyor.

Müzekart sahibi olmak isteyenler, müze veya kart basım istasyonlarından, fotoğraflı T.C. kimlik kartı, pasaport ya da sürücü belgesi ile Müzekartlarını alabiliyor.

Ayrıca isteyenler, “https://muze.gov.tr/” adresine talep edilen bilgileri girerek kredi kartıyla Müzekart alabiliyor. Sistem onay verdikten sonra internet başvuruları 5 gün içinde kurye ile belirtilen adrese gönderiliyor.

Müze ve ören yerlerine giriş için müze kartı çıkartırsanız çok daha uygun fiyatlara giriş yapmış olursunuz; aynı zamanda kartların geçerlilik süresi de 1 yıldır. 1 Yıllık müze kartı fiyatı 60 TL.

GENEL BİLGİLER

GENEL BİLGİLER & ŞARTLAR (TIKLAYIN)

*Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.

*Seyahat öncesi, Seyahat acentası Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetleme Sistemi U-ETDS sistemine tur katılımcısı olan misafirlerin (Ad-Soyadı-TC Kimlik no) işleme/iletme zorundadırlar. Sevgili misafirlerimiz şirket iletişim kanallarımızdan veya ön kayıt esnasında bilgilerinizin tarafımıza verilmesi önemle rica olunur.

*Günübirlik, Otobüslü turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır. 5 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

*Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

Konaklamalı tur paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

*Triple odalarda 3.yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

*Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Adanus Tur’un herhangi bir yaptırımı yoktur.

*Konaklamalı Turlar’da konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.

*Yol güzergahlarında alınan yemeklerde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

*Ulaşım, rehber iletişim bilgileri, Tur biniş durakları ve saat bildirimi Turun çıkış tarihinden bir gün önce katılımcıların bulundukları en yakın noktalardan alınmalarını sağlayacak şekilde güzergâh düzenlenip, katılımcılara SMS yoluyla, saat 17:00-18:00 arası seyahat acentası tarafından yapılacaktır.

*Tur ön kayıt (Rezervasyon) sırasında; Seyahat sigortası için TC kimlik No, doğum tarihi ve yeri bilgilerini, fatura için adres vermeniz rica olunur.

*Sağlık sorunlarınız ve alerjileriniz varsa, acentemizi ve tur rehberimizi bilgilendirmenizi rica ederiz. İlaçlarınızı- fotoğraf makinenizi- kişisel ihtiyaçlarınızı yanınıza almayı unutmayınız.

* Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

*Konaklamalı turlarda  0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

*T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez.

*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon uygulanmaz. Bu uygulama en az 4 (Dört) gece konaklamalı turlarda geçerlidir. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

*Hareket saatinden en az yarım saat önce belirtilen buluşma durağında olmanız gerekmektedir.

*Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 16 olarak öngörülmüştür, Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 3 gün öncesine kadar Adanus tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Adanus tur tüketicisine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

*Ekstra turlarda, yeterli kişi sayısı oluşmadığı takdirde, fiyat değişikliği olabilir ya da turlar gerçekleştirilmeyebilir. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur.

*Rehberleriniz gerekli gördüğü takdirde ekstra turların günlerinde ve güzergahlarında değişiklik yapabilirler.

*Tur programında olan, ancak fiyata dahil hizmet olmayıp, yol güzergahında yapılacak olan ekstra turlarda, tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir, ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

*Uçaklı Turlarımızda, Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortaları Uçak ulaşımını kapsamaz. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. (Uçaklı tur programlarında ‘ekonomik sınıf’ kullanılmaktadır.) Turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur.

*Uçaklı Turlarda Adanus Tur, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerin de Adanus Tur, tur tüketicilerine ücretsiz servis vermek zorundadır.

*Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Adanus Tur’un sorumluluğu değildir, tur hizmetini satın alan tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

*Tura katılan 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

*Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.İptal Güvence Paketi satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır.

*Tüm Kültür turları ürünlerimizde kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitleme yapılamamaktadır.

*Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

*Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Adanus tur’un sorumluluğu yoktur.

*Gece Turları, Ekstralar; Tüm Gece Turları Ekstra Olup Katılıma ve Kişi Sayısına Bağlı Olarak gerçekleştirilir.

*Sabah Kahvaltısı, Öğle ve Akşam yemekleri menüleri tur programında yazılı şekilde belirtilmiştir.Paket seçenekleri haricinde almak istenirse, Rehbere bilgi verilmeli, Tüketiciler bu hizmeti ücret karşılığı alabilirler. Yemeklerde yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

*Otobüslü turlarda, katılan kişi sayısına göre, midibüs veya minibüs kullanılabilir.

*Programda belirtilen oteller müsaitliğe bağlı olarak aynı kategoride farklı otellerle değiştirilebilir.

*Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez. Lütfen, ısrarcı olmayınız.

*COVİD 19 Günlerinde, Korona Virüse karşı önleyici tedbirler kapsamında, sosyal mesafe korunarak araç kapasitesi %50 oranında yolcu alınacak, temizlik ve hijyen tedbirleri azami olarak gözetilerek koltuk yerleşimi araç kapasitesinin %50 si olarak düzenlenecektir. Yaşam normalleşmeye evrildiğinde ise, Turlarda 11 – 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 – 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibüs, 25 – 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır.

*Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan Adanus Tur sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız!

*Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir.

*Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir

*Sahada operasyon sırasında bazı misafirlerimizin ‘ofisten bana böyle söz verildi’, ‘ofiste bana farklı söylendi’ gibi talepleri olmaktadır. Bazen bu talepler asla ofisten söylenmemiş, söylenemeyecek talepler olabilmektedir. Dolayısı ile bir talebiniz olduysa ve size bir söz verildiyse bunu yazılı olarak talep ediniz. Yazılı olarak verilmeyen sözler kesinlikle değerlendirilmeyecektir.

*ÖĞLE YEMEKLERİ:

Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.

*TUR KAYIT KOŞULLARI:

Günübirlik Tur (‘Ön kayıt’) rezervasyonu sırasında tur bedelinin %50’si depozito alınır. 10 gün kala tüm ödemeler tahsil edilir.

Özel olarak hazırlanan turlar:
Rezervasyon sırasında tur bedelinin %50’si veya tamamı ödenecek şekilde iki fiyat verilir. Tüketici/tüketiciler hangi tür ödeme yapacaklarına kendileri karar verip firmamıza bildirir. 20 gün kala tüm ödemeler tahsil edilir.

REZERVASYON DETAYLARI:

A – Ofiste yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda, kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesajı veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B-İnternet üzerinden on line  yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesajı veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B – Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 

C – Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Adanus Tur  Sorumlu tutulamaz.

 D – Rezervasyon esnasında (konaklamalı Turlarda) T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

*İNDİRİM KOŞULLARI:

Kampanyalı dönemlerde çocuk indirimi de dahil olmak üzere hiçbir indirim geçerli olmaz. Aynı anda 2 indirim uygulanmaz. (Ör: Grup ve çocuk indirimi)
Adanus Tur Seyahat acenta personelinin sağlık bozulması,araç ekipmanın arızası, izinler, hava koşulları, grup yapısı, müze ve ören yerlerinin kapatılması/kapalı olması gibi nedenlerden dolayı tur programında genel akışı ve paket içeriğini bozmayacak şekilde düzenleme ve değişiklik yapma hakkını rehberlerine vermiştir.

Katılımcı tur programının esaslı değişimi durumunda cayma hakkını kullanabilir. Bu durumda Tursab Kütahya Çizelgesi kuralları uygulanır.

*TUR PROGRAMINDA GERÇEKLEŞEBİLECEK OLASI DEĞİŞİKLİK SEBEPLERİ

Hava ve yol koşullarına göre gidilen yerlerin sırası değiştirilebilir. Hava ve yol koşulları sebebiyle gidilemeyen bölgelerin yerine koşulların uygun olduğu başka bir yer eklenebilir.

*İPTAL POLİTİKASI:

Yurtiçi Turları için, Tura kayıt yaptıran tüketici 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine, 29 -15 gün kalması durumunda vergi, sigorta vs. gibi bedeller düşüldükten sonra kalan meblağın %50’si iade edilir, 15 gün ve daha az kalması durumunda, tüketiciye hiçbir iade yapılmaz.. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

*İPTAL KOŞULLARI:

Mücbir haller dışında Adanus Tur, ilgili turun yeterli sayıya ulaşamaması dışında turu iptal etmez. Adanus Tur tarafından iptal durumu söz konusu ise, sadece tur ücreti iade edilir.

Kişiler tur hakkını 7 gün öncesinden, Adanus tur’un uygun görmesi durumunda, bir başka kişiye devredebilir.

*Tur satın alan tüketiciler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek, Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

İPTAL İADE GÜVENCE SİGORTA PAKETİ VE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTA PAKETİ HAKKINDA (TIKLAYIN)

1618 sayılı Seyahat Acentaları Kanunu gereği, Seyahat acentası “Paket tur” kapsamında seyahat edenlere acentanın iflasını ve ürün sorumluluk ( Ayıplı ya da eksik hizmet) teminatı içeren Seyahat Sağlık Sigortası yapmakla yükümlüdür.

Günübirlik turlar, paket tur kapsamında olmadığı için sigorta yapılması kanunen zorunlu değildir.

ADANUS Tur tarafından, tura katılan misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta detayları; Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar ve sınırlı sigortadır, Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

İptal İade Güvence Sigorta Paketi

Dileyen tur katılımcımız iptal iade güvence sigorta paketi hizmetini seyahat acentamızdan ücreti karşılığı tedarik edebilir.; Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor.

GÜRCİSTANA ÇIKIŞTA ÖNEMLİ DETAYLAR (TIKLAYIN)

 
Not: Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği TC vatandaşları Batum’a üzerinde TC kimlik numarası bulunan Yeni Kimlik ve Pasaport ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet, kurum kimlikleri vs.) geçiş yapılamamaktadır. Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUM’A geçişleri için NOTER’den onaylı MUVAFAKATNAME almaları gerekmektedir. Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur.

DİKKAT: TC NOLU NÜFUS HÜVİYET CÜZDANINIZI SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA ALMAYI UNUTMAYINIZ. (150 TL) OLAN ÇIKIŞ ÜCRETİ MİSAFİR TARAFINDAN ÖDENİR. RESMİ OLARAK, ESKİ NÜFUS CÜZDANLARI İLE GÜRCİSTAN’A GEÇİŞ SAĞLANAMAYACATIR.
BANKA HESABI

BANKA HESAPLARI (TIKLAYIN)

Hesap Sahibi Şirket Adı:

Artı Turistik Bilgi Danışmanlık Organizasyon Turizm ve Tic. Ltd. Şti.

”Adanus Turizm Seyahat”

Banka Hesapları:

***TEB Türk Ekonomi Bankası***

Müşteri Numarası: 1785528, Şiriyalı

Türk Lirası Hesabı: 

TEB Türk Ekonomi Banka Hesabı 462-7098367 Şirinyalı, Antalya

İban no: TR050003200000000070983267

***Garanti BBVA Bankası***

Müşteri Numarası : 5225311

Euro Hesabı:

Garanti BBVA Banka Hesabı 535 – 9095031 Lara , Antalya

İban no: TR52 0006 2000 5350 0009 0950 31
DİKKAT!

COVİD19'A KARŞI ÖNLEYİCİ TEDBİRLER (TIKLAYIN)

Değerli Misafirlerimiz,  Korona virüs (Covid19) ‘e karşı önleyici tedbirler kapsamında, sizlerin sağlığı korumak adına, bağlı olduğumuz kurumların talimatları ve uygulamalar doğrultusunda bazı yeni kurallar hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Sağlık Bakanlığımızın Tedbirleri Kapsamında, Gerekli Önlemler Alınarak, Sosyal Mesafe ve Tüm Hijyen Kurallarına Uyarak Turumuz gerçekleşecektir.

Sağlık, her zaman önceliğimizdir.

1- Araçlarımızın tamamı tura çıkmadan önce iç, dış dezenfekte edilecektir.
2- Araçta el dezenfektanı veya kolonya (80c) bulundurulacaktır.

3-Şehirlerarası turlarımızda HES KODU zorunludur. Tur Rehberi kodları kayıt altına almaktadır.
4- Geziye katılım sağlayan tüm misafirlerin tur başlangıcında ateşi ölçülecektir.
5- Şehirlerarası Araçlarda NORMALLEŞME şartlarına uygun seyahat edilecektir. 
6- Gezi sonuna kadar sosyal mesafe kurallarına mutlaka uyum sağlanacaktır.

7-Misafirlerimiz KENDİ koruyucu maskelerini getirmek durumundadır.
8- Seyahat eden her misafirin gezi boyunca maske kullanması zorunludur.
9- Görevli personeller tüm hijyen kurallarına uygun hareket edecektir.
10- Araç seyahat esnasında sürekli havalandırılacaktır.
11-Tur aracındaki klima hava sürkilasyonu dışardan temiz havayla sağlanacaktır.

12-Araç içerisinde teması en az noktaya indirebilmek adına, misafirlerimizin yiyecek içecek tüketimi T.C Sağlık Bakanlığı  genelgesi gereğince yasaklanmıştır.

 Sağlıklı ve eğlenceli turlar dileriz.

Tur hizmetleri,Tursab üyesi seyahat acentaları dışında hiçbir kişi ve kurum tarafından yapılamaz. Yaşama değer veriyor, kendinizi ve sevdiklerinizi önemsiyorsanız, Özellikle sosyal medya üzerinden açılan sayfalara itibar etmeyin, mağdur olmayın!

DERNEKLER, OKULLAR, ŞİRKETLER, KİŞİLER, REHBERLER, KULÜPLER, VAKIFLAR TUR DÜZENLEYEMEZ! YASAYA AYKIRI BİR SUÇTUR!

VİDEO