Güney Doğu’nun Hazineleri Turu

3302019035131
Genel Tur 6 Gün 5 Gece Tarih:19-04-2020
Örencik, 63290 Haliliye/Şanlıurfa, Türkiye Güney Doğu Anadolu Bölgesi

ANTALYA’DAN ADANA’YA UÇAKLA, GÜNEY DOĞU’NUN HAZİNELERİ TURU 

6 GÜN 5 GECE 4*OTEL KONAKLAMASI (5 kahvaltı 4 akşam yemeği) 4 HB 1 BB

Antakya, Adıyaman, Mardin, Urfa, Antep

İLK SABAH KAHVALTISI, NEMRUT DAĞI MiNİBÜS İLE TRANSFER, HALFETİ TEKNE TURU & URFA SIRA GECESİ TRANSFERİ DAHİL!
TUR TARİHİ

19  Nisan Pazar çıkış, 24 Nisan Cuma dönüş,

TUR TARİHİ

19  Nisan Pazar çıkış, 24 Nisan Cuma dönüş,

15  Mayıs Cuma çıkış, 20 Mayıs Çarşamba dönüş

21  Haziran Pazar çıkış, 26 Haziran Cuma dönüş

5   Temmuz Pazar çıkış, 10 Cuma Temmuz dönüş

14  Ağustos Cuma çıkış, 19 Ağustos Çarşamba dönüş

4    Eylül Cuma çıkış, 9 Eylül Çarşamba dönüş,

13  Eylül Pazar çıkış, 18 Eylül Cuma dönüş,

 

 

TUR BEDELİ

TARİH 2 – 3 Kişilik Odada Kişi Başı Ücret Tek Kişilik Oda 7 – 12 Yaş 3 – 6 Yaş 0 – 2 Yaş
19 Nisan -24 Nisan 2535 ₺ 3175 ₺ 1890 ₺ Konaklama ÜCRETSİZ Konaklama ÜCRETSİZ
Not: Çocuk İndirimleri 2 Yetişkin Yanında Kalması Durumunda Geçerlidir.Otobüste Koltuk talep edilirse 450 TL

 

 

 

 

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Otellerde 4 gece yarım pansiyon konaklama 

İki veya Üç Kişilik Oda’da Kişibaşı 2535 ₺

Tek Kişilik Oda  3175 ₺

7-12 Yaş Çocuk 1890 ₺

TUR FİYATLARIMIZDA %18 KDV DAHİL, %2 KONAKLAMA VERGİSİ HARİÇDİR

ADANUS TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

*Antalya-Adana-Antalya arası uçak biletleri

*Lüks klimalı araçla ulaşım

*3*4* 5* oteller ve tarihi butik otellerde toplam 5 gece otel konaklaması

*Otellerde alınacak 5 sabah kahvaltısı

*Otellerde alınacak 4 akşam yemeği ( Sıra Gecesi yemeği ekstra)

*Tüm çevre gezileri

*Kapsamlı Paket Tur Sigortası

*Profesyonel Kokartlı Rehberlik hizmeti

*İlk gün sabah kahvaltısı

Halfeti tekne turu

Urfa sıra gecesi transferi

Nemrut Dağı’na minibüs ile transferler

Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar

%18 KDV

ADANUS TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri (Müze kartı almanızı öneriyoruz)

Son gün akşam yemeği, tüm öğle yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler

Urfa sıra gecesi

Urfa sıra gecesinde alınacak alkollü veya alkolsüz içecekler

Otel odası minibar  ve şahsi harcamalar

Not: Kayıt tarihinde rezervasyon için ön ödeme  yapılacaktır.  Ön ödeme ( Uçak, Konaklama, Otobüs v.b. rezervasyonları için) tur bedelinin minimum % 30 ’dur. Turun hareket tarihinden en geç 10 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir. Tur ödemesi nakit olarak ödenir, Kartla yapılan ödemelerde % 2 banka işlem ücreti alınır. Nakit, havale ve kredi kartı tek çekimde geçerlidir.

Sosyal Medyada Paylaş
error0
Tur Programı

1. Gün: Cumartesi
Adana – Mozaik Müzesi – Asi Nehri – St. Pıerre Kilisesi – Uzun Çarşı – Harbiye – Antakya

Değerli Misafirlerimiz; 

Sabah erken saatlerde, Siz değerli misafirlerimizi Antalya Havalimanı iç hatlar gidiş terminalinde önünde buluşarak (Dileyen değerli misafirlerimizi evlerinden alabiliriz, Adanus tur’a danışınız) check-in işlemlerimizi tamamlıyoruz ve Check-in işlemlerimizin ardından Adana’ya uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Adana Şakirpaşa Havaalanın’da tur programı boyunca bizlere eşlik edecek profesyonel turist rehberimiz ve transfer aracımız ile buluşuyoruz. rehberimizin vereceği bilgiler eşliğinde, yolda alacağımız kahvaltımızın ardından, İskenderun üzerinden Belen Geçidine çıkarak Amik Ovası ve Amanos Dağları’nın doyumsuz manzarasını izleyerek Antakya’ya ulaşıyoruz.

Eski adı Orontes Nehri olan, Lübnan’daki Bekaa Vadisi’nin doğusunda doğup, Suriye topraklarından geçerek, Türkiye Hatay ilinde, Saman Dağında denize boşalan Asi Nehri’nin kıyısında kurulan Antakya’daki ilk durağımız dünyanın en büyük üçüncü mozaik müzesi olan Antakya Mozaik Müzesi olacak. Harbiye (Antik dünyada ismi Dafne) kazılarında çıkartılan mozaikleri görüyoruz. Rehberimizin yapacağı anlatımlar ardından,  dünyanın ilk kilisesi olarak kabul edilen St. Pierre Kilisesine gidiyoruz. Kilise önündeki Antakya Manzarası sizleri büyüleyecek, Kilise gezimiz sonrasında, Antakya sokaklarında yürüyerek kısa bir Antakya turu yapıyoruz. Tahtacılar Çarşısı olarak da bilinen Uzun Çarşı da serbest zaman veriyoruz. Daha sonra, İlk Hıristiyan şehitlerinden olan Habib-i Neccar Camii gezisini yapıyoruz. Müsait olduğu takdirde gezebileceğimiz Türk-Katolik Kilisesini ve Tarihi Antakya Evlerini gördükten sonra, Antakya’dan 12 km ileride Daphne ve Apollon’un Aşklarının geçtiği Harbiye’ye (Dafne) giderek mesire yeri olan Küçük Şaleleri görüyoruz. İpek ve defne ağacı, sabun vb. ürünleri aldıktan sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

*Sabah Kahvaltısı : Yol güzergahında açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup, Adanus tur ücretine dâhildir.

*Öğle Yemeği : Antakya’da restaurant’da menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

*Akşam Yemeği : Konaklama otelinde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup, Adanus tur ücretine dâhildir.

*Güzergah : Adana-Hatay-Harbiye / 215 Km

*Konaklama Oteli HB: Tarbuş Otel ( 3*) http://www.tarbushotel.com.tr/

2. Gün: Pazar
Antakya – Kahta – Cendere Köprüsü – Karakuş Tümülüsü – Nemrut Dağı – Adıyaman

Sabah otelimiz de alacağımız kahvaltı sonrasında Antakya’dan ayrılıyor ve Kırıkhan- Hassa-Islahiye-Pazarcık-Gölbaşı üzerinden Kahta/Adıyaman’a ulaşıyoruz. Burada otobüsümüzden inerek bizleri bekleyen minibüslerimize biniyoruz. Daha sonrasında, ilk durağımız olan Karakuş Tümülüsüne geliyoruz. Muhteşem bir manzara içerisinde rehberimizin yapacağı anlatımlar ardından, Roma İmparatorluğunun efsanevi IX. Lejyonunun inşa ettiği Cendere Köprüsüne ulaşıyoruz. Burada yapılan anlatımlar ve çekilen fotoğrafların ardından, deniz seviyesinden 2150 m yükseklikte bulunan Nemrut dağının zirvesine ulaşıyoruz.

Kommagene kralı 1. Antiokhos adına yapılan Tümülüsü ve Doğu-Batı Teraslarını, burada bulunan devasa heykelleri görüyoruz. Yapılan anlatımlar ardından GÜN BATIMInı (Bölgenin yoğunluğuna bağlı olarak tur programında herhangi bir değişiklik olmadan GÜN DOĞUMUNA da çıkılabilir) muhteşem manzarasında seyrediyoruz. Ardından tekrar minibüslerimize binerek Adıyaman’da bulunan otelimize ulaşıyoruz. Konaklama ve akşam yemeğimiz otelimizde.

*Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup, Adanus tur ücretine dâhildir.

*Öğle Yemeği : Adıyaman’da restaurant’da menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

*Akşam Yemeği : Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup, Adanus tur ücretine dâhildir.

*Güzergâh : Antakya-Pazarcık-Kahta- Adıyaman /390 Km

*Konaklama Oteli HB: White star Otel (4*)  http://www.whitestarhotel.com/, Grand İsias Otel ( 4*) https://www.grandisias.com/  v.b. oteller

3. Gün: Pazartesi

Adıyaman – Diyarbakır – Hasankeyf – Midyat – Konuk Evi – Telkâri Ve Gümüş Atölyesi- Mardin

Sabah kahvaltı sonrası, geçmişi 9.000 yıl öncesine dayanan, Anadolu ile Mezopotamya arasında doğal bir köprü ve çeşitli uygarlıkların tarihi ve kültürel mirasını günümüze kadar taşıyan, Dicle nehrinin batı kıyısında yer alan kadim ilimiz Diyarbakır’a doğru yola çıkıyoruz. Diyarbakır’da ilk durağımız yaklaşık 5 kilometre uzunluğunda olan surlar olacak. Urfa Kapıyı, Mardin Kapıyı ve Keçi Burcunu panoramik görüp, İslamiyet’in beş Harem-i Şerifinden birisi olarak kabul edilen Mor Thoma Kilisesinin camiye dönüştürülmesiyle yapılmış Ulu Cami’ye gideceğiz. Daha sonra, Hevsel Bahçelerini panaromik görerek, otobüsümüzle On Gözlü Köprüye geliyoruz. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne hayat veren iki nehirden biri olan Dicle yöre halkı tarafından kutsal sayılıyor. Hıdırellez ve Özellikle Kurban Bayramı’nın ilk akşamında Dicle üzerindeki On Gözlü Köprü’de toplanan genç kızlar ve kadınlar, gerçekleşmesini istedikleri dilekleri yazdıkları kâğıtları nehrin sularına bırakıyor.

Buradan, Besni üzerinden Batman’a geçiyoruz. Alacağımız öğle yemeğimizin ardından, Dicle nehri’nin kıyısında yer alan, geçmişi şimdilik 10.000 yıl öncesine ulaşan, günümüzde Batman’ın ilçesi olan Hasankeyf’e varıyoruz.

Dicle Nehri üzerine kurulacak olan Ilısu Barajı nedeniyle sular altında kalacak olan eski yerleşim yerini (Yeni Saray, Mescit, Gözetleme Kulesi, Büyük Saray, Zekât Kuyusu, Ulu Cami, Mağaralar) Kale bölümü kapalı olduğundan panoramik olarak görüp, eşsiz manzarayı yetkililerin izinleri çerçevesinde fotoğraflıyoruz. Zeynel Bey Türbesini de fotoğrafladıktan sonra gezimizi tamamlıyoruz. Yapılan anlatımlar çekilen fotoğrafları takiben verilen serbest zaman sonrasında bu güzel yerden ayrılarak,yukarı mezopotamya’nın bir parçası ve tur-abidin(turabdin) bölgesinde kurulmuş olan, günümüzde Mardin’in ilçesi olan Midyat’a ulaşıyoruz. İlk durağımız ise birçok dizinin çekim alanı olan Midyat konukevi olacak. Sivil mimarinin en güzel örneğini göreceğimiz bu konak ardından Telkâriciler çarşısında alışveriş için verilen serbest zamanı takiben, Konaklama otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeğimiz otelimizde.

*Sabah Kahvaltısı : Konaklama otelinde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup, Adanus tur ücretine dâhildir.

*Öğle Yemeği : Batman’da restaurant’da menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

*Akşam Yemeği : Konaklama otelinde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup, Adanus tur ücretine dâhildir.

*Güzergâh : Adıyaman- Diyarbakır-Hasankeyf-Midyat / 455 km

*Konaklama HB: Yay Grad Otel (4*) http://www.yaygrand.com/, Akitu Otel http://www.akituhotel.com/ vb. oteller

4. Gün: Salı
Mardin – Kasimiye Medresesi – Ulu Camii – Abbarlar – Ptt Binası – Mezapotamya Ovası – Mor Hananyo (Deyr-Ul Zafaran) Manastırı  – Harran Ovası – Höyük – Harran Konukevi- Şanlıurfa

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası, M.Ö.4500’den başlayarak klasik anlamda yerleşim gören Mardin, Subari, Sümer, Akad, Babil, Mitaniler, Asur, Pers, Roma, Bizans, Araplar, Selçuklu, Artuklu , Osmanlı dönemine ilişkin bir çok yapıyı bünyesinde harmanlayabilmiş kadim şehir Mardin’i keşfe çıkıyoruz. Dinlerin ve Dillerin buluştuğu, Süryani’sinden, Arabına birçok farklı kültür ve İnanç birleşimi olan Mardin, taş işçiliği ve kentsel dokusu ile ziyaretçilerini büyülüyor. Kentsel sit alanı olan ve koruma altına alınan Eski Mardin’de gezimize öncelikle Kasımiye Medresesinden başlayacağız. Medresenin avlusunda bulunan küçük havuzu yapıya serinlik katmakla birlikte Selsebil adı verilen çeşmenin anlatımını rehberimizden dinlediğinizde bir kez daha büyüleneceksiniz. Öğle yemeğimizin ardından Ulu Camii’ye doğru yürüyüşümüze başlıyoruz. Dar ve taş sokaklarda çarşıların arasından yapacağımız yürüyüşümüz sonrasında Mardin’in en büyük Camisi olan Camii Kebir de olarak geçen Ulu Camiyi bir şiir misali okunacak olan minaresinin anlatımını dinledikten sonra belediye temizlik işlerinin -eşekler- ile yapıldığı evlerin altından geçen Abbaraların altından geçerek yürüyüşümüze devam ediyoruz. Şehidiye medresesini ve PTT binasını gördükten sonra Mezopotamya Ovasına karşı yorgunluk çaylarımızı ve kahvelerimizi içiyoruz. Kısa bir dinlenme molasının sonrasında Deyr-ul Zafaran Manastırına gidiyoruz. Süryanilerin 1000 yıldan fazla bir zaman Patrikhane merkezi olan Deyrul Zafaran Manastırını gezerken 4000 yıllık Güneş tapınağını (Sin tapınağını) Şifahanesi, Kilisesini ve Vaftizhanesini dolaşıp Mardin’den ayrılıyor ve Şanlıurfa’ya doğru yola koyuluyoruz.

Yeni yapılan arkeolojik kazılarla kuruluş tarihinin milâttan önce 6000’lere kadar ulaştığı anlaşılan, adı 4000 yıldan beri değişmeden günümüze kadar bilinen ve dünyanın ilk üniversitesinin bulunduğu Harran’a geliyoruz.

Dünya’da sadece 3 bölgede bulunan Konik Kubbeli Evleriyle koruma altına alınmış olan Harran’da; Ulu Cami Kalıntıları, Höyük, Şehir Surları, Kale, Geleneksel Harran Evlerini görüp bir tanesine misafir oluyoruz. Sonrasında Şanlıurfa’ya hareket ediyoruz. 

Otelimize varıyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Bugünkü konaklamamız oda kahvaltıdır, otelde akşam yemeği tur ücretine dâhil değildir.

Dileyen misafirlerimizle birlikte Şanlıurfa’nın vazgeçilmezi yemekli sıra gecesine katılıyoruz. Sıra gecesinde karışık kebaplarımızı yiyip, mırramızı içip, yöresel tatlı ve çiğ köftenin tadına bakıyor, yöresel müzik ve oyunlarla eğlenceye tam hız devam ediyoruz. (Ekstra)

* Sabah Kahvaltısı : Konaklama otelinde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup, Adanus tur ücretine dâhildir.

* Öğle Yemeği : Mardin’de restaurant’da menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

*Akşam Yemeği : Sıra Gecesinde alınacaktır. (Ekstra)

*Güzergâh : Mardin-Şanlıurfa / 290 KM

*Konaklama Oteli (3*, 4*, 5*, BB) :  Nevali Otel (5*)

http://nevalihotel.com/  

Manici Otel, Harran Otel, Uludağ Otel vb. oteller

5. Gün: Çarşamba

Şanlıurfa- Balıklı Göl – Göbekli Tepe – Fırat Nehri – Birecik – Kelaynak Kuşları – Fırat Nehri – Halfeti – Rum Kale – Zeugma Mozaik Müzesi- Gaziantep

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında, Gerek tarihinin başladığı ilkçağlarda ve gerekse diğer devirlerde Şanlıurfa, hemen her zaman Doğu ile Batı kültürleri arasında bir köprü olmuş, 1984 yılında çıkartılan bir yasa ile “Şanlı” ünvanı verilmiş, Günümüzde peygamberler şehri olarak da adlandırılan şehrimizi tanımak amacıyla, bugünkü gezimize başlıyoruz.

Hz. İbrahimin atıldığı ateşin olduğu alanda oluşan Balıklı Göl (Halil-Ül Rahman Gölü), Ayn-ı Zeliha Gölü, üç semavi dinin atası olarak kabul edilen Hz.İbrahim’in doğduğu Mağara ve Mevlid-i Halil (Dergah) Camii gezilerini yapıyoruz.

Sonrasında Kanuni Sultan Süleyman zamanında 1566 yılında Urfa Sancak Beyi Behram Paşa tarafından yaptırılan Gümrükhan’a ulaşıp Kahvelerimizi içtikten sonra, Kapalı Çarşı, kilimciler, İsotçular, demirciler, bakırcılar çarşıları v.b. Tarihi Çarşıları gezip alışveriş imkanı buluyoruz.

Daha sonra, 1963 yılında tarlasını karasabanla sürerken bulduğu oymalı taşı müzeye götüren bir çiftçinin sayesinde bulunan, ”tarihin sıfır noktası” olarak nitelendirilen Şanlıurfa’daki Göbeklitepe Ören Yerine ulaşıyoruz. 

Dünya da bilinen ilk tapınağı içerisinde bulunduran kentin cilalı taş devri yerleşimi olduğu ileri sürülmektedir.

Alman arkeolog Klaus Schmidt’in öncülüğünde 1995 yılında başlanan kazılar sonucu ortaya çıkartılan Göbekli Tepe

İngiltere’de bulunan Stonehenge’den 7 bin, Mısır piramitlerinden ise 7500 yıl daha eski, Neolitik Dönem’e ait olan en eski yapı ve aynı zamanda bilinen ilk İbadethane ve Yerleşim Yeri özelliği taşımaktadır.

Schmidt, Göbeklitepe’yle ilgili “Kendi gücünün farkına varan insanoğlunun, doğanın parçası olmaktan çıkıp, ona hükmetmeye giden yolu açtığı yerdir” tanımını yapmıştı.

Göbeklitepe, UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi’ne alınmıştır.

Yerleşik yaşama geçiş tarihinin yeniden yazılmasına yol açan Göbeklitepe görenleri hayran bırakıyor.

Göbeklitepe’den ayrılıyor ve Birecik’e hareket ediyoruz. Nesli tükenmekte olan Kelaynak Kuşlarının koruma altına alındığı doğal yaşam çiftliğinde bu kuşları görme ve fotoğraflama fırsatı buluyoruz. Ardından yolumuza devam ediyoruz.

Yolumuzun sonunda, Birecik Barajı’nın suları altında kalmış tarihi Halfeti, sanki cennetten bir köşe . Halfeti de Fırat Nehrinin kenarında bizi bekleyen teknemiz ile güzel bir yolculuğa çıkıyoruz. Tekne turumuza eski bir yerleşim birimi olan Rum Kale’nin kalıntılarını görme fırsatı bulacağız. Tekne turumuzu tamamlıyor ve Siyah gülleriyle ünlü Halfeti’ye dönüyoruz. Halfeti’den ayrıldıktan sonra Gaziantep’e ulaşıyoruz.

Gaziantep’teki ilk gezi noktamız Birecik Barajının suları altında kalan tarihi Zeugma Antik Kentinden çıkarılan mozaiklerin sergilendiği Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi olacak. Müzemiz göz kamaştıran eserler nedeniyle, sanat tarihçileri, arkeologlar aynı zamanda tarih ve kültür meraklılarının göz bebeğidir.

Burada rehberimizin yapacağı anlatımlar ardından, Gaziantep’te bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde.

*Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup, Adanus tur ücretine dâhildir.

*Öğle Yemeği : Halfeti’de veya Urfa’da Restaurant’da menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

*Akşam Yemeği : Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup, Adanus tur ücretine dâhildir.

*Güzergâh : Şanlıurfa-Halfeti-Gaziantep / 270 Km

*Konaklama Oteli HB:  Kula Otel (5*) https://www.kulehotelgaziantep.com/, Green Park Otel  ( 4*) http://www.thegreenparkgaziantep.com/ vb oteller

6. Gün:Perşembe
Gaziantep  –  Bakırcılar Çarşısı – Zincirli Bedesten – Tahmis Kahvesi-Kahramanmaraş-Adana-Taş Köprü- Sabancı Cami Adana

Sabah otelimiz de alacağımız kahvaltı sonrasında Kale-i Füsun ya da Kefen Kalesi olarak adlandırılan Gaziantep (Ayıntap) Kalesini panoramik olarak görüp fotoğrafını çekip tarihi çarşılarda gezimize başlıyoruz. Tarihin içinde bakır sesleri ile teknolojiye direnen Bakırcılar Çarşısından geçerek Almacı Pazarını, Zincirli Bedesteni görüp 17. yüzyılda Tekke Camii Külliye binası içinde kahve – kütüphane olarak kullanılan günümüzde Tahmis Kahvesi olarak anılan mekânda Sütlü Menengiç Kahvelerimizi içerek kısa bir mola ile serbest zaman veriyoruz. Alış-veriş için verilen uzun bir serbest zamanda bakır, baharat, Antep fıstığı, sedef kakma, baklava alışverişlerimizi yaptıktan sonra bu güzel şehirden ayrılarak “Madalyalı Şehir” Kahramanmaraş’a ulaşıyoruz.

Mado Dondurmaları olarak bilinen işletmenin doğuş noktası olan Yaşar Pastanesinde dondurma molası ve Kahramanmaraş çarşılarında serbest zaman veriyoruz Kahramanmaraş’tan ayrılarak Adana’ya hareket ediyoruz.

Taş Köprü ve Sabancı Cami gezilerimizin ardından Adana Havalimanı’na hareket ediyoruz. 

Profesyonel  Turist Rehberimizle vedalaşıyor ve Adana – Antalya uçağı ile dönüş yolculuğumuza başlyoruz.

Bir başka Adanus organizasyonunda görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup, Adanus tur ücretine dâhildir.

Öğle Yemeği: Kahramanmaraş’da alınacaktır. ( Ekstra)

Akşam Yemeği : Programımızda Serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

Güzergâh : Gaziantep-Kahramanmaraş-Adana / 290 Km

Total katedilen mesafe : 1930 km

 

Sosyal Medyada Paylaş
error0

Write a Review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Telefon: +90 533 653 3503
Toplam: 2.535,00₺ Fiyat 2.535,00₺ /kişi

(Lütfen Kişi sayısı seçmeden önce tarih ve saati seçin)

Out of stock

× 2.535,00₺ = 2.535,00₺
× 1.890,00₺ = 0,00₺

Exceed the maximum number of people for this tour. The number of seats available is 10

veya

Ödeme yapmadan rezervasyon yapmak için aşağıdaki bilgileri doldurun
Facebook
Facebook
Twitter
Instagram