Günübirlik Rafting turu

koprulu-kanyon-be02-largejpg
Genel Tur Hergün Tarih:25-08-2019
Beskonak, Bozyaka, 07550 Manavgat/Antalya, Türkiye Akdeniz Bölgesi Tur Rehberi:Günübirlik Rafting turu

Günübirlik Rafting turu

Rafting turu ve rehberlik, yemek ve sigorta dahil  65 ₺ !

Rafting bölgesine ulaşım isteyen katılımcılar için, ulaşım  hizmeti bedeli kişi başı 25 ₺

Bütün Hizmetler 90 ₺ ( Her gün)

25 Ağustos, Pazar’a Özel Promosyon 79₺

Antalya merkeze uzaklığı 90 kilometre olan Manavgat’ın Beşkonak Beldesine bağlı Köprülü Kanyon Milli Parkındaki rafting heyecanına katılmak çok kolay ve keyifli….

Köprülü Kanyon’ da, Unutulamayacak Rafting Macerası 

Serin sularda çılgınlar gibi kürek çekmek istiyorum! Diyorsanız….

2019 yaz sezonu boyunca, Köprülü Kanyon’da Rafting turuna katılmak heyecanı yaşamak isteyenler için,

Kaliteli Hizmetin Adresi. %100 Müşteri Memnuniyeti 

Köprülü Kanyon rafting parkuru su üzerinde 14 km ve tur esnasındaki molalar, animasyonlarla beraber yaklaşık iki buçuk saat civarında sürüyor. 

 

Finish Noktasında dinlenme ve tur değerlendirmeleriyle birlikte köprülü kanyon rafting turunda çekilen fotoğraf ve video kasetleri sergilenir. (Satışlar paket tura dahil olmayıp ekstradır.)

FİYATA DAHİL OLANLAR

Tam gün rafting turu

Açık büfe öğle yemeği , Self servis (ŞİŞ TAVUK, PİLAV, MAKARNA , MEVSİM SALATASI)

Rafting Ekipmanları (CAN YELEGİ, KASK, KÜREK,)

Rehberlik Hizmetleri

Ferdi kaza sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

Fotograf

Video

Su ayakkabısı

Su eldiveni

Neoplan kıyafet

Yerli ve yabancı içecekler

RAFTİNG PARKURU

Köprü çay rafting parkuru turism bakanlığı tarafından 14 km olarak belirlenmiştir. 5 Büyük 8 Küçük olmak üzere toplam 13 rapit ( Şelale) den oluşmaktadır. 2 adet tarihi roma köprüsü bulunmaktadır. Suyun derinliği 1  – 10 metre değişmektedir. Suyun derecesi  9-12 arasımevsime göre değişmektedir.

RAFTİNG SÜRESİ

Rafting ortalama 3 saat sürmektedir. Rafting ön hazırlık ve yemek yaklaşık 1 saat. Rafting toplam 4 saatlik bir programdır. Rafting süresi ırmağın trafik yoğunluğuna bağlı olarak bazen uzar.

Not;

*3-65  Yaş arası sağlık problemi olmayan herkes katılabilir. Kalp , Hamile, Panik atak gibi sağlık problemi olanların tura katılımı kesinlikle  yasaktır.  Sağlık problemi olan müşteriler durumlarını rafting öncesi, ŞİRKET YETKİLİLERİNE BİLDİRMEK ZORUNDADIR.

*Köprülü Kanyon bölgesine otobüs yada dolmuş seferleri olmadığı için kendi aracıyla bölgeye gelmek istemeyen rafting katılımcıları firmamızdan transfer yapmasını isteyebilir.

* Yola çıkmadan önce, Yedek mayo, Bikini,Short Elbise ve Güneş kremi yanınıza almayı unutmayınız!

*Raft adı verilen kauçuk veya PVC botlarda ” Ben de serin sularda çılgınlar gibi kürek çekmek istiyorum! ” diyorsanız hemen ister iki kişilik kano adı verilen kayaklarla ister 10 kişilik raft adı verilen rafting botlarıyla maceraya katılabilirsiniz.

*Köprülü Kanyon’a kendi araçlarıyla gelen müşterilerimiz istedikleri zaman tesisimizden ayrılabilirler. Bizim servis araçlarımızla gelen rafting müşterilerimiz sabah toplamalarda alındıkları noktalara geri bırakılmak üzere yola çıkarlar. Antalya Köprülü Kanyon’da rafting turumuz tamamlanmış olur. Sizde Antalya Köprülü Kanyon’da rafting heyecanına dahil olmak isterseniz bize telefon yada mail yoluyla ulaşabilir, hemen rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Not:

*Telefondan bizleri arayarak rezervasyon yaptıran katılımcılarımıza turdan 1 gün önce aşağıdaki ALINIŞ DURAKLARI ve SAATLERİNE göre her bir kayıtlı katılımcımız tek tek aranarak biniş saatleri tekrar bilgilendirilecektir.

*Aşağıdaki telefon numaramızdan bizi aramayan, rezervasyon yaptırmayanların rezervasyonları geçersizdir.

İletişim tel no: 0533 391 2360

*Tur katılım sayımız 17 ila 45 Kişi ile sınırlı olup, kesin rezervasyon ve ön ödemesini yapan söz konusu tura katılma hakkı kazanacaktır.

 

NEDEN ADANUS TUR?

*Adanus Tur müşterilerine kurumsal turizm hizmeti vermesinin yanında, kişisel seyahat danışmanı olarak da müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Markamız, yurt içi ve yurt dışında yüzlerce farklı destinasyonu kapsayan hizmet ağıyla, TÜRSAB üyesi olarak en seçkin oteller ve ulaşım markalarıyla iş birliği yapmaktadır.

Önemli Bilgiler

ÖNEMLİ NOTLAR VE UYARILAR

***Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.

**Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

**Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz.  2  gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeni  her gün sıra atlayacak şekilde,  3 sıra kaydırılarak, yer değişimi (Rotasyon) uygulaması gerçekleştirilir.

 

**Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

**Tarih olarak daha erken rezervasyon yapan misafirlerimiz, kampanyalı fiyatlardan yararlanabilme imkanına sahiptir.

**Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

Not : Rafting programında çocuk kategorisi yoktur. 

**Yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmemiz sebebi ile kalite standardımızı sürekli arttırıyoruz. Kültür turlarında misafirlerin fiziksel ve düşünsel yoğunluklarının zirvede olması, sükunet, özen ve dikkat kavramlarını ön plana almamızı gerektiriyor. Bu sebep ile Özel konsept (Adanus Tur’a danışınız, lütfen) Rafting programlı turlarımıza 18 yaş ve altındaki çocuklarımızı dahil edemiyoruz.

**Bölge şartlarına bağlı olarak alkollü içecek bulunmayabilir.

**Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

** Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

**Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilemez.

**Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, Adanus Tur’un Sorumluluğu, Misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

**  Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan rafting tur programından Adanus Tur’un sorumluluğu yoktur.

**  Turların hareketi için minimum katılımcı sayısı aranmaktadır. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 2 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Adanus Tur’da saklıdır.Turun iptali durumunda Adanus Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır.Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

** Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 45’dur. Turun hareket tarihinden 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir.

** Tur sirküsü yayımlandığı tarihinde geçerlidir.
Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

DİĞER TUR BİLGİLERİ

**Müze Kart Bilgisi: Müze Kart tur fiyatına dahil değildir. Tur programında PAKET dahilinde olan müze ve ören yerleri hariç, tüm Özel Müze (Belediye, İl Özel İdare vs.) girişleri tur ücretine dahil değildir. Müze Kart isteğe bağlı olarak müze veya ören yerlerinden tur öncesi tedarik edilmelidir. .

**Mola Yerleri: Tur güzergahı yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir. 

TURLARIMIZDA KULLANILAN TAŞIMA ARAÇLARI

*OTOBÜSLER

MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

*MIDIBUSLER

ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

*MINIBUSLER

MERCEDES SPRİNTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır.

Turla ilgili Öneriler

Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir.

Tur esnasında fotoğraf ve video çekme imkanı bulacağımızdan dolayı, bu cihazlara ait pil, Powerbank (taşınabilir güç kaynağı), şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Tura çıkarken düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza alınız ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı rehberinize bildiriniz.

Tura çıkarken kişisel bakım ürünlerinizi (şampuan, krem, diş macunu vb.)yanınıza almayı unutmayınız.

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt  çantası almayı unutmayınız.

Seyahat esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.

Turumuzda tekne turları ve yüzme molaları olacağı için, tüm gerekli deniz eşyalarınızı (mayo, havlu, güneş kremi, deniz çantası, deniz gözlüğü, palet vb.) yanınızda bulundurmanız tavsiye edilir.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

YASAL UYARI
1618 SAYILI YASA VE ACENTALARI YÖNETMELİĞİNE GÖRE HER TÜRLÜ GEZİ VE TUR ORGANİZE ETME YETKİSİ SADECE A SINIF ACENTALARA VERİLMİŞTİR.

TÜRSAB A-4727

 

 

Sosyal Medyada Paylaş
error0

Rafting programı

Rafting finish istasyonunda, müşterilerimize can yeleği, kask ve isteyenlere neopren elbiseler (soğuğa karşı koruyan elbiseler) dağıtılır, sigorta formu doldurulur ve araçlara binilir. 10 km daha yolculuğun ardından, Rafting start noktasına varılır. 

Start noktasında müşterilerimiz rehberlerimiz tarafından karşılanır ve kürekler dağıtılır. Müşterilerimize Köprülü Kanyon hakkındaki tarihi bilgilendirme verildikten sonra Rafting’ in tanıtımı, ekipman tanıtımı, ilk yardım bilgileri, kürek tutma ve çekme tekniği, bot pozisyonu, akıntı çekişlerindeki pozisyonlar, bot kaptanın komutlarına uyma bilgileri verilir.

Ayrıca müşterilerimiz tur sırasında kesinlikle yüzük, kolye, saat takmaları; kredi kartı, fotoğraf makinesi vb… malzemeler taşımamaları konusunda uyarılır. Rehberler tarafından yapılan son kontrollerden sonra botlara binilir saat 11:30 / 12:00 civarında start verilir.

Start verilmesinin ardından ilk rapit’ e inilir. İlk rapit inişinden sonra birinci mola verilir. Birinci molada muhteşem Roma köprüsü tanıtılır. Gizli kanyonda doğal güzelliklerin tadına varılır. Müşterilerimiz bu molada fotoğraf çektirebilirler, ayrıca gizli kanyonda yüzebilir, gezebilir ve dinlenebilirler.

Tur aralarında animasyonlar da vardır (body, rafting, kürek oyunu). Animasyonlar için verilen molalardan sonra su üzerinde Rafting Finish noktasına varılır ve köprülü kanyondaki rafting turu tamamlanmış olur. Rafting turu tamamlandıktan sonra, Rafting bitiş noktasındaki restoranımızda yemekler yenilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş
error0

Write a Review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Telefon: +90 533 653 3503
Toplam: 79,00₺ Fiyat 79,00₺ /kişi

(Lütfen Kişi sayısı seçmeden önce tarih ve saati seçin)

Out of stock

× 79,00₺ = 79,00₺

Exceed the maximum number of people for this tour. The number of seats available is 10

veya

Ödeme yapmadan rezervasyon yapmak için aşağıdaki bilgileri doldurun
Facebook
Facebook
Twitter
Instagram