Kapadokya Rüyası Turu

images (21)
Genel Tur 1 Gece yolculuğu, 2 Gün 1 Gece
Tuz Gölü, Türkiye İç Anadolu Bölgesi

Kapadokya Rüyası Turu

Tuz Gölü, Ihlara Vadisi, Peri Bacaları ve yeraltı Yerleşimleri Diyarı ( Ürgüp, Göreme ve Avanos) 

1 Gece yolculuğu, 2 Gün 1 Gece 3*4* Konaklama

 

Tur Fiyatı:

 

İki veya Üç kişilik Oda’da Kişibaşı Tek Kişilik  Oda 0-2 Yaş Çocuk 2-6 Yaş Çocuk 7-12 Yaş Çocuk
₺  Ücretsiz ₺ 285  ₺ 375

ÖNEMLİ: Otobüslü turlarda 00-24 aylık çocuklardan ücret alınmaz, kucakta gider. Koltuk istenirse, 300 bedeli ödenir. Tek Katılan Katılımcılarda bir başka katılımcı ile oda birleştirmesi yapılamaz.Tek katılımcılardan Single Oda farkı talep edilmektedir.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
*Gidiş Dönüş Ulaşım
*Adanus Tur Araç İçi İkramlar
*1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı(Otelimizde)
*1 Akşam Yemeği(Açık Büfe veya Set Menü-Otelimizde)
*Profesyonel Rehberimiz Eşliğinde Gezi
*1618 nolu Yasaya Göre Zorunlu Seyahat Sigortası.
*1 Gece Otel Konaklaması(3*4*)
*Otobüsümüz ile yapacağımız Gezi Programı

Tur Ücretine KDV dahildir.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

*Açık Büfe Sabah Kahvaltısı(Yolda)
*Öğle yemekleri.
*Yemeklerde alınacak içecekler.
*Ekstra harcamalar.
*Müze ve ören yeri giriş ücretleri.
*Balon Turu bedeli
*Türk Gecesi bedeli

Önemli NOT:

Sıcak Hava Balon Turları Kapadokya bölgesinin dünyaca ünlenmesine sebep konulardan biridir. Bölgede yılda yaklaşık 300.000 kişi bu deneyimi tadıyor. Bu eşsiz deneyime tanık olacak konuklarımız gün doğumuna yakın bir saatte otelden ayrılıp balon kalkış alanına giderek balonun havalanmasına tanıklık edecek. Havalanan balonumuzla yaklaşık 1000 metre irtifaya çıkarak gündoğumunu izleyecek ve sıcak havanın yerden yukarı hareketi ile (termik) vadilere inip çıkarak tüm bölgeyi yukarıdan görecek ayrıca vadi içlerine inerek fotoğraflayacaksınız. Turun 2. Gününün hareket saatine Balon turu katılımcıları rahatlıkla yetişiyor ve turdan da mahrum kalmıyorlar…2. gün programına devam ediyoruz (Balon turu süresi yaklaşık 1 saat).

**Türk Gecesi eğlencesi 80 li yıllarda Turizmin gelişmesiyle bölgedeki gençlerin oluşturduğu gruplar ile yurdumuzun çeşitli yörelerinden derlenen folklorik dans gösterilerinin koreografiler eşliğinde ve genellikle kayadan oyma mekânlarda; belirli yiyecek-içecek ikramlarını da kapsayacak şekilde sunumu. Eğlence gecesi olarak da adlandırılabilir)

 

NEDEN ADANUS TUR?

*Adanus Tur müşterilerine kurumsal turizm hizmeti vermesinin yanında, kişisel seyahat danışmanı olarak da müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Markamız, yurt içi ve yurt dışında yüzlerce farklı destinasyonu kapsayan hizmet ağıyla, TÜRSAB üyesi olarak en seçkin oteller ve ulaşım markalarıyla iş birliği yapmaktadır.

 

ÖNEMLİ NOTLAR VE UYARILAR

**Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.

**Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

**Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz.  2  gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeni  her gün sıra atlayacak şekilde,  3 sıra kaydırılarak, yer değişimi (Rotasyon) uygulaması gerçekleştirilir.

**Turlarda yoğunluk nedeniyle, uçak rötarlarına göre değişiklik yaşanabilmektedir.

**Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek ziyaret noktalarının sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

**Turlarımız bölge yoğunluklarına bağlı olarak,  tur programlarında gün sıralamalarında belirtilen gezi programlarında gün değişimi yaşanabilmektedir, gün değişikliği yapılarak aynı programı gerçekleştirir.

**Tur Programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına veya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.

**Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Adanus Tur kesinlikle sorumlu değildir.

**Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

**Tarih olarak daha erken rezervasyon yapan misafirlerimiz, kampanyalı fiyatlardan yararlanabilme imkanına sahiptir.

**Paket Fiyatlarımız Otel, ulaşım ve paket dahili çevre gezilerini kapsamaktadır. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır.

**Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır..
*0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Zorunlu ek hizmetler fiyata tabidir.

**Yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmemiz sebebi ile kalite standardımızı sürekli arttırıyoruz. Kültür turlarında misafirlerin fiziksel ve düşünsel yoğunluklarının zirvede olması, sükunet, özen ve dikkat kavramlarını ön plana almamızı gerektiriyor. Bu sebep ile Özel konsept (Adanus Tur’a danışınız.) turlarımıza 3 yaş ve altındaki çocuklarımızı dahil edemiyoruz.

**Otellerde alınan yemekler, otel konseptine ve doluluğuna göre set menü olabilir, bölge şartlarına bağlı olarak alkollü içecek bulunmayabilir.

**Üç kişilik oda tercihlerinde ilave (3.kişi) yataklar, açılır kapanır ek yatak veya sofa yatak tarzında olabileceği için, standart yataklardan küçük olma ihtimali vardır.

**Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

** Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

**3 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

**Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilemez.

**Turlarda yoğunluk nedeniyle, uçak rötarlarına göre değişiklik yaşanabilmektedir. Uçaklı turlarda Adanus Tur, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar.  Böyle bir durumda, Adanus Tur, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.

**Ekstra turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Adanus Tur’un bir sorumluluğu yoktur. Ekstra tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

**Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, Adanus Tur’un Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

**  Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

**  Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan Adanus Tur’un sorumluluğu yoktur.

**  Turların hareketi için minimum katılımcı sayısı aranmaktadır. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 10 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Adanus Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda Adanus Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

** Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 45’dur. Turun hareket tarihinden 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir.

** Tur sirküsü yayımlandığı tarihinde geçerlidir.
Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Müzekart Nedir?

Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan 300’den fazla müze ve örenyerinde geçerli olup, örenyerini sınırsız ve ücretsiz ziyaret edebilir, tarihte keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

İstanbul, İzmir, Ankara,Nevşehir, Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli’de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ile satın aldığınız ilk günden itibaren bir yıl boyunca geçerli olan indirimli Müzekart 30 TL, tam Müzekart 70 TL ücret karşılığında alınabilir.18 yaşına girmemiş ve 65 yaş üzeri misafirler Müzelere ücretsiz giriş yapmaktadırlar. Detaylı Bilgi: https://muze.gov.tr/MuseumPass

TURLARIMIZDA KULLANILAN TAŞIMA ARAÇLARI

*OTOBÜSLER

MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

*MIDIBUSLER

ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

*MINIBUSLER

MERCEDES SPRİNTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır.

Turla ilgili Öneriler

Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir.

Tur esnasında fotoğraf ve video çekme imkanı bulacağımızdan dolayı, bu cihazlara ait pil, Powerbank (taşınabilir güç kaynağı), şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Tura çıkarken düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza alınız ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı rehberinize bildiriniz.

Tura çıkarken kişisel bakım ürünlerinizi (şampuan, krem, diş macunu vb.)yanınıza almayı unutmayınız.

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt  çantası almayı unutmayınız.

Seyahat esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.

Turumuzda tekne turları ve yüzme molaları olacağı için, tüm gerekli deniz eşyalarınızı (mayo, havlu, güneş kremi, deniz çantası, deniz gözlüğü, palet vb.) yanınızda bulundurmanız tavsiye edilir.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

YASAL UYARI
1618 SAYILI YASA VE ACENTALARI YÖNETMELİĞİNE GÖRE HER TÜRLÜ GEZİ VE TUR ORGANİZE ETME YETKİSİ SADECE A SINIF ACENTALARA VERİLMİŞTİR.

TÜRSAB A-4727

Sosyal Medyada Paylaş
error0

Tur Programı

1.Gün ( Cuma Akşamı);
Değerli misafirlerimiz, Buluşma duraklarından konuklarımızı alarak, Adanus Tur ikramları eşliğinde, yolculuğumuza başlıyoruz. Serik, Manavgat ve Akseki, Sedişehir ve Konya güzergahında ihtiyaç molaları vererek, Sabahın erken saatlerinde Kahvaltımızı alacağımız Kulu Ayrancı Dinlenme tesislerine ulaşıyoruz.

Rota: Antalya-Konya (300 km), Konya -Kulu Ayrancı Dinlenme tesisi ( 162 km)

Kat Edilecek Mesafe: 462 km

2. Gün; Tuz Gölü-Saratlı Yeraltı yerleşimi- Uçhisar- Ortahisar- Ürgüp- Göreme- Avanos
Kahvaltı molasının ardından, Şereflikoçhisar’a ulaşıyoruz. Ülkemizin en büyük ikinci gölü olan Tuz gölünün kıyısında vereceğimiz kısa fotoğraf molası ve sabah yürüyüşünün sonrası, Kapadokya’nın dünya çapında ünlü yeraltı yerleşim yerlerinden biri olan Saratlı’ya doğru hareket ediyoruz. Yeraltında bulunan tünelleri gezip anlatımları dinledikten sonra hedefimiz Uçhisar Kalesi olacak. Panoramik olarak çekilen fotoğraflar sonrası, yürüyüş ve bir vakitlar yaşam ortamı olan otantik bir kaya mekan ziyaretimiz olacak. Ardından, hem yol yorgunluğunun atımı hem de Panoramik fotoğraf çekimi için Göreme Vadisini ve Peribacaları Oluşumlarını tepeden gören bir bakı terasında alacağımız mola sonrası, Öğle Yemeği için Restaurantımıza geçiyoruz.
Öğle Yemeği sonrası durağımız ise 3 Güzeller olarak bilinen peri bacaları olacak. Ardından, kesme taş evleri ile meşhur Ürgüp’e ulaşıyoruz. Şehir merkezinde yapacağımız panoramik tur ardından, Asmalı Konak’ı da Gezdikten sonra, şarap mahzenlerini ziyaret ediyoruz. Buradan hedefimiz hayaller vadisi olarak geçen Dervent Vadisi olacak. Burada çekilen birbirinden ilginç fotoğrafların ardından, Türkiye’nin en uzun nehri olan Kızıl ırmağı ve Avanos’u panaromik göreceğiz.
Ardından, Kızılırmak’ın suyu ile kil toprağını birleştiren insanoğlunun 5000 yıldır geçim kaynağı olan çömlekçilik sanatını görmek için çömlek atölyesine gidiyoruz. Geçireceğimiz keyifli dakikaların ardından kayalık göreme olarak bilinen ve zamanında manastır yaşantısının hüküm sürdüğü Göreme açık hava müzesine gidiyoruz. Burada Yöre ve Hristiyanlık tarihi hakkında Rehberimiz tarafından verilen bilgilerin ardından Elmalı Kilise, Çarıklı Kilise, Yılanlı Kilise gibi sayısız kiliseyi gezebilirsiniz. Burada verilen serbest zaman fotoğraf molasını takiben otelimize ulaşıyoruz. Otele yerleşme ve akşam yemeğimiz otelimizde.
**Arzu eden misafirlerimizle, Türk gecesine katılmak için lobide buluşma (Ekstra, gece hakkında ayrıntılı bilgiyi rehberimiz otobüste verecektir.)

Sabah Kahvaltısı: Yol güzergahında Ayrancı Dinlenme tesisinde alıyoruz. (Ekstra)
Öğle yemeği ; Orta hisar’da alınacak. Günün lezzeti: Beyaz veya Kırmızı etli Çömlek Kebap(Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, Adanus tur paketine dahildir.
Konaklama Oteli ( 4*) Altınözü Otel, Yeni Yükseller, Janet Otel, Business Han Otel, Suhan Cappadocia Hotel & Spa

Alışveriş Noktaları: Yerel Şarap Mahzeni, Çanak, çömlek atölyesi, Onyx taş ürünleri satış mağazası v.b

Rota: Ayrancı Dinlenme tesisi-Şereflikoçhisar, Tuz gölü tesisleri ( 40 km), Tuz Gölü tesisleri- Saratlı yeraltı yerleşimi (120 km), Saratlı- Uçhisar ( 62 km), Uçhisar – Kapadokya Bölge İçi ( 35 km)

Kat Edilecek Mesafe : 257 km

3. Gün: Güvercinlik Vadisi- Ihlara Vadisi – Sultan hanı Kervansaray- Antalya

Değerli misafirlerimiz; Balon’a katılmak isteyen misafirlerimizle sabahın erken saatlerinde lobide buluşma ve balon kalkış noktasına transferlerini yapıyoruz(Ekstra). Bu unutulmayacak deneyim konusunda genel bilgiyi rehberimiz verecektir. Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası günümüzün ilk fotoğraf molası Güvercinlik Vadisi sonrası, Daha sonrasında mermergiller familyasından olan Kapadokya bölgesinden çıkan Onyx taşının işlendiği atölyeye gidiyoruz. Burada yapılan anlatımlar ve alışveriş imkanı için serbest zaman ardından, Bir sonraki durağımız ise bir yanardağ ağzı olan ve jeotermal suya sahip Narlıgöl olacak. Burada verilen fotoğraf molasını takiben, Türkiye’nin en büyük kanyonlarından biri olan, 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisi ne ulaşıyoruz. Burada Ağaçaltı kilisesini gezerek, Melendiz Çayının oluşturmuş olduğu nehir yatağında yürüyüş yapıyoruz. Verilen serbest zamanda bu cennet bahçesinde fotoğraflarımızı çekiyoruz. ( Ekstra) Öğle yemeği sonrası, güzergah üzerinde olan, Selçuklu dönemi eseri Sultanhanı kervansarayına ulaşıyoruz, verilen serbest zaman ve fotograf molası sonrası , Antalya’ya doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Uygun yerlerde molalar vererek Antalya’ya dönüyoruz. Siz misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz. Bir başka Adanus Tur organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz

* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup, Adanus tur paketine dahildir.
* Öğle Yemeği: Anatolia Restaurant’a menü olarak alınacaktır.( Ekstra)
* Akşam Yemeği: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır. (Serbest)
* Konaklama Oteli: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

* Rota : Güvercinlik Vadisi – Narlı Göl( 60 km), Narlı Göl- Ihlara Vadisi (30 km), Ihlara Vadisi- Sultanhanı Kervansarayı ( 95 km), Sultah hanı Kervansarayı – Konya( 110 km), Konya – Antalya (300 km )

Kat Edilecek Mesafe : 595 km

* Toplam Tur Mesafesi: 1314 km

Antalya’ya Varış Saati: 22.30 (Yaklaşık) Varış saati Yol ve Hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

Sosyal Medyada Paylaş
error0

Write a Review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Telefon: +90 533 653 3503
Toplam: 0,00₺ Fiyat /kişi

(Lütfen Kişi sayısı seçmeden önce tarih ve saati seçin)

Out of stock

× ₺ = ₺

Exceed the maximum number of people for this tour. The number of seats available is 10

veya

Ödeme yapmadan rezervasyon yapmak için aşağıdaki bilgileri doldurun
Diğer Turlar

Facebook
Facebook
Twitter
Instagram