İstanbul Çıkışlı, Ramazan ve Kurban Bayramı Özel Bakü Turu THY İLE  3 Gece 4 Gün  25-28/05/20

pic-baku-1475318312
Özel Tur 3 Gece 4 Gündüz
Bakü, Azerbaycan Asya

İstanbul Çıkışlı, 23 Mayıs (Ramazan Bayramı), 25 Haziran, 12 Temmuz, 31 Temmuz (Kurban Bayramı), 20 Ağustos, 03 Eylül 2020

3 Gece 4 Gün
Adanus Tur, dünyanın her noktasına olduğu gibi; kardeş Azerbaycan’a da turlar düzenlemektedir. dilerseniz sizin için özel seçenekleri sunabilmektedir. Uygun fiyatlı uçak bileti seçenekleri ve Bakü’nün en iyi otellerinde avantajlı fiyatlarla konaklama imkanını sunan firmamızın geniş alternatif seçeneklerinden hemen faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz zaman müşteri destek ekibimizle bağlantıya geçebilir, mükemmel destek hizmetlerine ulaşabilirsiniz. 
Ülkemizin kuzey sınır komşusu olan Azerbaycan’ın başkenti Bakü özellikle Türkiyeli gezginler için en ok tercih edilen rotalardan biri. Aynı zamanda Kafkasya bölgesinin en büyük kenti olma özelliği de bulunan bu turistik kente Türk vatandaşı olarak vizesiz  gidebilirsiniz. 

Detaylı bilgi; 0533 653 35 03

Tur Fiyatı : 

Tur Adı Tarih
2-3 kişilik
odada
kişi başı
Tek kişilik
oda farkı
2-11,99 yaş çocuk
(2 yetişkin ile
aynı odada)
0-1,99 yaş çocuk
(2 yetişkin ile
aynı odada)
(*) Bakü Turu Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün – 4* Ammar Grand Hotel vb.
25 Haziran, 12 Temmuz,
20 Ağustos, 03 Eylül 2020
399 € 100 € 399 € 150 €
Bakü Turu Türk Havayolları İle 3 Gece 4 Gün – 4* Ammar Grand Hotel vb.
23 Mayıs (Ramazan Bayramı)
31 Temmuz (Kurban Bayramı) 2020
449 € 120 € 449 € 150

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* THY tarifeli seferi ile İstanbul – Bakü gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
* Havalimanı vergileri
* Bakü’de 3 gece oda kahvaltı konaklama
* Özel araçlarla Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
* Panoramik Bakü şehir turu
* Türkçe rehberlik hizmeti

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Yurt dışı çıkış harcı bedeli (50 TL)
* Seyahat sağlık sigortası
* Kişisel harcamalar
* Ekstra turlar

Bakü Hakkında Genel Bilgiler

Hazar Denizi’ne kıyısı olan büyük bir liman kenti olan Bakü bu sayede oldukça gelişmiş bir ticari ekonomiye sahiptir. Kentte pek çok imkan yer alırken sanat alanında da çok fazla etkinlikler yapılmaktadır.

Hazar Denizi kıyısında bulunan ve tarihin pek çok uygarlığına ev sahipliği yapma imkanı bulan bu şehirde yaşam da oldukça hızlı akıyor. Özellikle turist çekmek için düzenlenen etkinliklerin yanı sıra kent, eğlence ve gece hayatıyla da ön plana çıkabiliyor.

Kentte Sovyet, Avrupa ve İslam mimarisinin güzel örneklerine rastlayabilmek mümkündür. Kent dokusu da bu çok çeşitli mimari örnekleriyle bezelidir. Kentin adeta bir kültür merkezi olması da büyük dikkat çekiyor. Kentte çok sayıda opera binası, sinema, konser ve tiyatro salonu yer alıyor. Bu sayede kente vardığınız andan itibaren katılabileceğiniz sanatsal etkinlik sayısı oldukça fazla.

Bakü Turlarında Gezilecek Yerler

Bakü, Şirvanşahlar Sarayı ile turistleri büyülemeyi başaran bir kent. Kentin en büyük simgelerinden biri kabul edilen sarayın görülecek yerler listenizde olması şart. Bir diğer yandan dünyaca ünlü mimar Zaha Hadid tarafından tasarlanan Haydar Aliyev Kültür Merkezi de mutlaka görülmesi gereken dünyanın en önemli mimari yapılarından biridir.

Bunun yanı sıra kentte yer alan çeşitli müzeleri gezebilir ve sanat merkezlerinde bulunabilirsiniz.

Alev Kuleleri

Bakü’nün en yüksek yapıları sayılan Alev Kuleleri, ülkenin simgesi olarak kabul edilir ve oldukça meşhur yapılardır. Alev Binaları bilinen adıyla Flame Towers; ofis, konut ve otel olarak kullanılan 3 kuleden oluşuyor. İnşasına 2007 yılında başlanan ve 2013’te tamamlanan yapının inşasında 350 milyon dolar civarında harcama yapılmış. Bakü’nün en önemli yapıları sayılan bu binaların en önemli özelliği 10 bin LED armatürle kaplanmış dış yüzeyinin akşam oluşturduğu ve kulelerin adının kaynağı olan muhteşem görüntüsü.

Ateşgah

Adı “Ateş Mabedi” anlamına gelen Ateşgah (Fire Temple), Bakü kent merkezine 30 kilometre uzaklıktaki Surakhani Kasabası’nda yer alıyor. Ayakta kalmış 3 Mecusi tapınağından birisi olan mabedin ilk yapısı olan ahır bölümü 1713 yılında, merkezi secdegahı ise 1810 yılında inşa edilmiştir. Geçmişte Zerdüştler için önemli bir ibadet yeri olan yapının bazı odaları günümüzde müze olarak kullanılıyor. Manevi ve tarihi değeri sayesinde Bakü gezilecek yerler listesinde kendisine yer edinen tapınak ayrıca Nevruz kutlamaları için de kullanılıyor.

Azerbaycan Ulusal Tarih Müzesi

Tagiyev Sokağı’nda yer alan Azerbaycan Ulusal Tarih Müzesi (National Museum of History of Azerbaijan), bulunduğu özel eserle turistlerin gözde mekânlarından biridir. 1920 yılında kurulan müze, biri petrol taciri ve hayırsever Zeynalabdin Taghiyev’in evi olmak üzere 2 bölümden oluşuyor. Ülkenin ilk dönemlerinden itibaren toplanan etnografik ve arkeolojik eserlerin sergilendiği Azerbaycan’ın en büyük müzesi toplam 300.000 parçalık koleksiyona ev sahipliği yapıyor.

Haydar Aliyev Kültür Merkezi

Irak asıllı İngiliz mimar Zaha Hadid’in tasarımını yaptığı Haydar Aliyev Kültür Merkezi yere adıyla Heydar Aliyev Center, şehrin en önemli kültürel yapısıdır. inşasına 2007 yılında başlanan bu kültür merkezi hizmete ise 2012 yılında açılmıştır. Detay tasarımında Saffet Kaya Bekiroğlu’nun imzasını taşıyan bina, kısa tarihine rağmen dış görüntüsü ve iç kısmında barındırdığı özgünlük sayesinde Bakü’ye gelen gezginlerin mutlaka görmek istedikleri bir mekân haline gelmiş. Haydar Aliyev’in doğumunun 89. yıl dönümünde açılan binada konser salonları, sanat galerileri, müze ve kütüphane bulunuyor.

Kız Kalesi

Bakü’de gezilmesi gereken bir başka nokta ise tarihi Kız Kalesi’dir. 2000 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne alınan Kız Kalesi, bu konuda Azerbaycan için bir ilk olma özelliğini taşıyor. Maiden Tower olarak da bilinen Kız Kalesi, 12. yüzyıl da inşa edilir. Yüksekliği 27 metre olan kule 5. ve 7. yüzyıldan kalma yapıların üzerine kurulmasıyla birlikte eski bir “Zerdüşt” tapınağı olarak bilinmektedir. Bir dönem deniz feneri olarak da kullanılan Kız Kalesi’nde şimdilerdeyse sergiler ve hediyelik eşya dükkânları bulunmaktadır.

Kobustan Millî Parkı

Resmi adı Kobustan Kaya Sanatı Kültürel Peyzaj Alanı (Gobustan National Park) olan milli park, Bakü’nün 64 kilometre uzağında yer alıyor. Kafkas Dağları’nın güneydoğu ucundaki alanda tarihi 40 bin yıl öncesine dayanan kaya oymaları bulunuyor. Adını bölgede bulunan dağ geçitlerinden (yerel dilde gobu) alan milli parkın içerisindeki diğer değerli bulgular olan mağara yerleşkelerini ve mezarlıkları ziyaret ederek, bölge hakkında değerli bilgiler edinebilirsiniz.

Nizami Caddesi

İstanbul’un İstiklal Caddesi var ise; Bakü’nün de Nizami Caddesi var. Alışveriş tutkunlarının Bakü gezilecek yerler listelerinde özel bir yeri olan caddeye Azeri şair Nizami Ganjavi’nin adı verilmiş. Araç trafiğine kapalı durumdaki 3,5 kilometrelik cadde üzerinde alışveriş yapabileceğiniz mağazaların yanı sıra tarihi değere sahip birçok yapı bulunuyor. Kent merkezini batı-doğu düzleminde kesen yaya yolu, akşam ışıklandırması sayesinde fotoğraf çekmeyi seven tatilciler için ideal atmosfere sahip oluyor.

 

Old City (İçeri Şehir)

Bakü’nün tarihi yüzünü yansıtan Old City, bu şehirde görülmesi gereken ilk noktalardan biridir. Turistlerin en çok ziyaret ettiği bu bölge, bünyesinde birçok etnik mimariyi ve farklı kültürü barındırıyor. Paleolitik dönemden itibaren yerleşim yeri olarak kullanılan bu tarihi yer, 2000 yılında UNESCO Dünya Tarih Mirasları Listesi’ne girmesinin ardından 2003 yılında tehlike altındaki dünya miraslarından biri olarak kabul edilmiş. Eski Kent’in Arnavut kaldırımlı sokaklarında ellinin üzerinde tarihi yapı bulunuyor. Shirvanshaks Sarayı, Kız Kulesi, Synyg Gala bu bölgede görülmesi gereken başlıca yerlerdendir.

Şehitlik

Şehitler Yolu denilen ve şehrin en yüksek noktasında bulunan bu şehitlik, hem Azeri, hem de Türk askerlerin birlikte yattığı bir yerdir. Bu önemli mezarlık, bugüne kadar oldukça iyi şekilde korunmuştur. Ayrıca şehitlikte Osmanlı şehitleri anısına 1999 yılında Türkiye Cumhuriyeti Genelkurmay Başkanlığı tarafından yaptırılan bir anıt ve bir camii bulunmaktadır. Camii günümüzde ibadete kapalıdır. Anıtın üstünde ise Azerbaycan’da şehit düşen Türk askerlerinin ismi yazmaktadır.

Şirvanşahlar Sarayı

Asya taş mimarisinin ayakta olan en görkemli örneklerinden olan Şirvanşahlar Sarayı 15. yüzyılda Şirvanşahlar hanedanı tarafından inşa edilen önemli bir yapıdır. Şirvanşahlara saraylık yapmanın dışında hastane, kışla gibi birçok alanda kullanıldıktan sonra günümüzde müze olarak hizmet vermektedir. 2 katlı olan sarayın üst katı konaklama alanı, alt katı ise sarayın ihtiyaçlarının görüldüğü yer olarak kullanılır. Sarayın içinde birçok kompleks ve en altında ise bir hamam bulunuyor. Bakü’nün özel noktalarından Old City’nin içine girerek, Şirvanşahlar Sarayı’na ulaşabilirsiniz.

Yanardağ

1950’li yıllarda bölgede hayvan otlatan bir çobanın ateş yakmaya çalışırken, doğal gaz kaynağının alev alması sonucu kazara keşfettiğine inanılan Yanar Dağ Bakü yakınındaki, tuz gölleri ile ünlü Apşeron Yarımadası’nda bulunuyor. Devamlı olarak yanan gaz kaynağında basıncın etkisiyle alevlerin yüksekliği kimi zaman 3 metreyi bulabiliyor. Bölgeye Bakü’den kalkan otobüslerle rahatça ulaşabilirsiniz.

GENEL ŞARTLAR
Genel şartlar ‘Tur Broşürü’ nün ve ‘Tur Kayıt Sözleşmesi’nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez.
*Tur Programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı
takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur
operasyon aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
*Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için
seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.
*Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Adanus Tur misafirleri PCS Tur
sorumluluğundadır.
*Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi
sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.
*Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5
seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.
Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu
vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı PCS Tur’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.
* Adanus Tur ve PCS Tur geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente’nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler.
*Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır
bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup,  Adanus Tur veya PCS Tur’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.
* Adanus Tur ve PCS Tur; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir.
Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu
tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
*Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne
uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden
oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
*3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3 .Kişiye tahsis edilen
yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
*Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.
*18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı
durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
*Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek
şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından
belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir.
Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Adanus Tur veya PCS Tur sorumlu tutulamaz.
*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
*Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım araçlarından yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
*Tur – Alan – Tur Lideri – Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır.
*Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
*Vize başvurusu için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Bu tura katılım için Türk pasaportlu yolculara vize uygulaması bulunmamaktadır. Pasaport polisi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Sosyal Medyada Paylaş
error0
Tur Programı
1.GÜN | İSTANBUL – BAKÜ
İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla akşam saat 05:00’da buluşma.
Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, saat 08:10’da Türk Havayolları’nın TK332 sefer sayılı uçağıyla Bakü’ye hareket. Yerel saat ile 12:00’de Bakü’ye varış. Varışımız sonrası havalimanından ayrılıyor ve Bakü şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuza 2000 Yılında UNESCO Dünya Miras Listesine dahil edilmiş İçeri Şeher (Eski Şehir) ile başlıyoruz. Eski Şehire ulaşmamızın ardından ilk ziyaret noktamız 15 Yüzyılda İbrahim Halilullah tarafından inşa edilmiş Şirvan Şah Sarayı. Ardından 2500 yıllık geçmişe sahip olan Kız Kalesi , Cuma Camii başlıca göreceğimi eserler arsındadır . Ardından şehir turumuzu Buhara ve Multani Kervansaraylarını görerek tamamlıyoruz. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer.
2.GÜN | BAKÜ
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Abşeron Yarımadası turuna katılabilirler (40 Euro). Abşeron Yarımadası’nda gezeceğimiz başlıca yerler arasında Dünyadaki Üç Mecusi (Zerdüşt) Tapınağından biri olan Ateşgah Mimari Kompleksini göreceğiz. Oldukça ilgi çekici olan ve içindeki ateşi yüzyıllardır sönmeyen bu yapı, Mecusi inancına göre belli başlı Hac yerlerinden birisidir. Ateşgah ziyaretimizin ardından ünlü seyyah Marco Polo’nun ‘’Ateş Ülkesi’’
adını yakıştırdığı yanardağı ziyaret edeceğiz. Yanardağ toplamda 65 hektarlık bir alanda var olan ve yer altından çıkan doğalgazın etkisiyle yüzyıllardan beri yanmaya devam etmektedir. Turumuzu tamamladıktan sonra serbest olarak alacağımız öğle yemeğinin ardından otelimize transferimizi gerçekleştiriyoruz.
3.GÜN | BAKÜ

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Gobustan turuna katılabilirler (35 Euro). Bakü’nün 70 km. güneyinde yer alan, Azerbaycan’ın arkeolojik eserler bakımından en zengin bölgesi olan ve UNESCO Dünya Mirası listesinde yer

alan Gobustan’a doğru yola çıkıyoruz. Hazar Denizi’nin yakınlarında, eski Şirvan yolu üzerinde bulunan Gobustan; açık hava müzesi olarak da adlandırılmaktadır. Burası, tüm dünyada oyma kayalıkları ve resimli taşları ile tarih öncesi Ortaçağ dönemindeki toplum yaşantısı, avcılık, hayvanlar ve bitki örtüsü hakkında önemli bilgiler  vermektedir. Turumuz sonrasında otelimize transferimizi gerçekleştiriyoruz.
4.GÜN | BAKÜ
Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Haydar Aliyev Müzesi turuna katılabilirler (30 Euro). Buluşma saatinde özel aracımızla havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK335 sefer sayılı uçağı ile saat 22:00’de İstanbul’a hareket. İstanbul Yeni Havalimanı’na saat 00:15’de varış ve
turumuzun sonu.
Bir sonraki etkinliğimizde görüşmek üzere, vedalaşıyoruz. Adanus Tur’u tercih ettiğiniz için teşekkürler.
Sosyal Medyada Paylaş
error0

Write a Review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Telefon: +90 533 653 3503
Yurt Dışı

Click button below to book this tour!

Satın Al

Ödeme yapmadan rezervasyon yapmak için aşağıdaki bilgileri doldurun
Facebook
Facebook
Twitter
Instagram