fbpx
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş

KUZEY EGE & ÇANAKKALE TURU, 4 GÜN 3 GECE, ANT, UÇAKLA

0

KUZEY EGE & ÇANAKKALE TURU

BALIKESİR & ÇANAKKALE & İZMİR 

AYVALIK – CUNDA ADASI – ŞEYTAN SOFRASI

BOZCAADA

ESKİ FOÇA – ÇEŞME – ALAÇATI 

ANTALYA ÇIKIŞ

BERGAMA  ANTİK KENTİ & ASSOS ANTİK KENTİ 

AŞIKLAR ŞELALESİ

ŞEHİTLİKLERİ ZİYARET EDİP, KUZEY EĞE’NİN EŞSİZ DOĞA &TARİH & KÜLTÜR DEĞERLERİNİ KEŞFEDİYORUZ… 

UÇAKLI 

GİDİŞ – DÖNÜŞ SUN EKSPRES İLE   

SunExpress Kurumsal Programı - Viking Turizm       Otobüsü Kim Buldu - İlk Kim Buldu - ilk kim icat etti

MİDİBÜS / OTOBÜS

4 GÜN 3 GECE Y.P. 3*4*KONAKLAMA

ÖZEL KONFOR

ASYA -AVRUPA – ASYA ARASI KITALAR ARASI

15 TEMMUZ  ÇANAKKALE KÖPRÜSÜ & FERİBOT  GEÇİŞ  DAHİL!

KİŞİ BAŞI ! ….. ‘DAN BAŞLAYAN

KAÇIRILMAYACAK FIRSAT FİYATLAR!

Kalkış noktalarını, tur programını ve fiyata dâhil tüm hizmetleri aşağıdaki satırlarda inceleyebilirsiniz. 

Bilgi ve Rezervasyon İşlemleri İçin Hemen Ara: 0533 3912360 l 05336533503 |info@adanustour.com

TUR KODU: ADA-ANT-KEGE-101

TUR PROGRAMI
1.GÜN |BULUŞMA VE HAREKET ANTALYA – İZMİR – BALIKESİR:
Değerli Misafirlerimizi önceden belirtilen duraklarımızdan (Ekstra ödemeli) alarak Antalya havalimanına geçiyor ve (Dileyen misafirlerimiz kendi imkanları ile havalimanına gelebilirler.) Saat 05:45’da Antalya Havalimanı’nda buluşuyoruz. Saat 09:05’de kalkacak Sun Ekspres Havayollarına ait XQ 9091 numaralı, Antalya-İzmir uçağı için, uçuşumuzun check-in işlemlerini yaptırıp, uçağa geçiyoruz. Antalya havaalanından uçuyor ve 10:15‘da İzmir Adnan Menderes havalimanına varıyoruz. Yaklaşık 10:50‘de, Farklı yörelerden tur programına dahil olan diğer müşterilerimiz ile, bizi alanda bekleyen rehberimiz & seyahat aracımızla buluşup, tur programına başlıyor ve Bergama’ya ulaşıyoruz.
 
Öğle yemeği için vereceğimiz serbest zamanın ardından, Akropolis’e ulaşmak için, teleferik sistemini kullanıyor ve Bergama Antik Kentini geziyoruz. Tiyatro, Trajan tapınağı ve diğer önemli yerleri gezdikten sonra tekrar teleferikle aşağı iniyor ve Ayvalık’a doğru hareket ediyoruz. Masmavi deniz ve yemyeşil adacıkların oluşturduğu eşsiz tabloyı izlemek için, Ayvalık Şeytan Sofrası’na çıkıyor ve çay molası (serbest) sonrası, Ayvalık içinden geçerek Cunda Adasına hareket ediyoruz. Cunda Adasında serbest zaman veriyoruz. Dilerseniz, Burada meşhur Ayvalık Tostu ve Dondurmanın tadına bakabilirsiniz. Cunda Adası gezimizin ardından, konaklayacağımız otel’e geçiyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra akşam yemeğimizi alıp, dinleniyoruz.

Öğlen Yemeği (Foça): Rehberimiz tarafında önerilen bir restaurant’ta (Ekstra ödemeli) olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği (Balıkesir): Otelde açık büfe ya da Set menü olarak alınacak olup, Tur ücretine dâhildir.

Konaklama Y.P.(Altınoluk/ Ayvalık, Balıkesir): 4* Rawda Resort Hotel v.b.

2. GÜN I BALIKESİR – ÇANAKKALE

Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.30’da otelimizden ayrılıyoruz. 1915 Çanakkale köprüsü üzerinden Asya’dan Avrupa’ya geçerek, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alanındaki 1. Dünya savaşının en ağır koşullarının yaşandığı cepheleri ve Çanakkale şehitliklerini geziyoruz. Conkbayırı, Kilit Bahir, Settülbahir, Eceabat, Abide gezilerimizi yapıp, Çanakkale Boğazında yapacağımız arabalı vapur yolculuğumuzun ardından Çanakkale Merkeze geliyoruz. Aynalı Çarşı ve Truva Filminde kullanılan Truva Atını gördükten sonra, Konaklama otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve dinlenme. Yemek sonrası Çanakkale Kordonun tadını çıkarabilirsiniz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe ya da Set menü olarak alınacak olup, Tur ücretine dâhildir.

Öğlen Yemeği (Gelibolu): Rehberimiz tarafında önerilen bir restaurant’ta (Ekstra ödemeli) olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği (Çanakkale): Otelde açık büfe ya da Set menü olarak alınacak olup, Tur ücretine dâhildir.

Konaklama Y.P. (Çanakkale): 4*Cura Hotel, Oytun Park Hotel v.b.

3. GÜN I ÇANAKKALE – İZMİR

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.00’da otelden ayrılıp, Çanakkale’ nin ilçesi Ezine‘den Geyikli İskelesine gidiyoruz. Burada aracımızdan ayrılıp, feribotla Bozcaada‘ya geçiyoruz. Feribottan inince, dileyen misafirlerimizle rehber eşliğinde geziyoruz. Bozcaada (Tenedos) Kalesi, Eski Rum Mahallesi, Meryem Ana Kilisesi, Alay Bey Cami gezilecek yerler arasında. Öğle yemeğini de alabileceğiniz serbest zamanda alışveriş yapma imkânı da bulacaksınız. Şarapları, kurabiyeleri ve meşhur domates reçeli alışveriş listenizde olabilir. Ardından, feribotla geri dönüyoruz. Ardından, 33 yıllık ömründe insanlık tarihine önemli etkileri olan Mekodonya kralı büyük İskender’in hocası Aristo’nun okulunun da bulunduğu Assos Antik Kenti’ne (Behramkale Köyü) hareket ediyoruz. Tarihi çarşısı, otantik taş sokakları ve Midilli Adasını karşıdan gören Athena Tapınağı(Akropol) gezileri sonrasında, Eski Foça’ya gidiyoruz. Eski Foça sokaklarının ve sahilin tadını çıkartıp, İzmir’e doğru yola koyuluyoruz. İzmir’e varınca, Karşıyaka meşhur Kordon boyunda yürüyüş yapıyoruz. konaklama otelimize geçiyoruz. Odalarımıza yerleşiyoruz ve dinlenme.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe ya da Set menü olarak alınacak olup, Tur ücretine dâhildir.

Öğlen Yemeği (Bozcada): Rehberimiz tarafında önerilen bir restaurant’ta (Ekstra ödemeli) olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği (İzmir): Rehberimiz tarafında önerilen bir restaurant’ta, (Ekstra ödemeli) olarak alınacaktır. 

Konaklama Y.P.(İzmir): 4*Greymark Hotel, 4*Ramada Hotel, 4*Kaya Prestij Otel v.b.

4. GÜN I İZMİR -ANTALYA

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.00’da otelden ayrılıp, yaklaşık 60 dakikalık bir seyahat sonrası, İzmir’in ilçesi Çeşme’ye ulaşıyor ve Balıklı Villa‘ya doğru yol alıyoruz. Burada anılarımızı zenginleştirecek selfi çekimlerimiz ardından, Çeşme Kalesi ile devam ediyoruz. Çeşme Meydanında alacağımız serbest zaman sonrası, Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı’nın meşhur Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokaklarını geziyoruz. ve Öğle yemeği için mola alıyoruz. Ardından, İzmir’e hareket ediyoruz.  Victor Hugo ‘nun “Bu şehir bir prenses” dediği İzmir ’i panoramik görmek için, Asansör semtine ulaşıyoruz. Dario Moreno sokağından geçerek, İzmir’in en ilginç noktalarından olan 1900’lü yılların başında yapılan Asansöre ulaşıyoruz. 58 metre yükseklikteki teras’da, İzmir’in mükemmel manzarasına karşı fotoğraflar çekilebilirsiniz. Sonrasında, İzmir’in simgesi Saat Kulesi ve Kurtuluş Savaşı’nda düşmana ilk kurşunu atan Gazeteci Hasan Tahsin anıtının yer aldığı Konak Meydanı‘na doğru yola çıkıyoruz. Burada fotoğraf molası verdikten sonra, Tarihi Kemeraltı Çarşı’sında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Konak’ın tarihi hanlarından biri olan Kızlarağası Hanı içerisinde yer alan Kahveciler Sokağı, İzmirliler için özellikle hafta sonlarında popüler bir merkezdir. Serbest zaman sonrası, İzmir Adnan Menderes Havaalanına hareket ediyoruz. 20:30’de İzmir Adnan Menderes Havaalanına ulaşıp, saat 22:00’de kalkacak Sun Ekspres Havayollarına ait XQ 7293 numaralı Antalya-İzmir uçağı için, uçuşumuzun check-in işlemlerini yaptırıp, uçağa geçiyoruz ve 23:05‘da Antalya havalimanına varıyoruz. Turumuzu tamamlıyor ve gurubumuza dahil olan konuklarımızla bir başka Adanus Tur organizasyonunda görüşmek dileğiyle, vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe ya da Set menü olarak alınacak olup, Tur ücretine dâhildir.

Öğlen Yemeği (Alaçatı, Çeşme/ İzmir): Rehberimiz tarafında önerilen bir restaurant’ta (Ekstra ödemeli) olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği(Alsancak/ İzmir): Rehberimiz tarafında önerilen bir restaurant’ta, (Ekstra ödemeli) olarak alınacaktır. 

Konaklama OteliDÖNÜŞ YOLCULUĞUNDA KONAKLAMA YOKTUR.

*Bu tur size uygun değilse, diğer ÇANAKKALE TURU, 3 GÜN 2 GECE, ANT, OTOBÜSLE tur programını incelemek için, Tıklayınız…
TUR DETAYLARI

BU TUR PROGRAMI İÇİN, ALTERNATİF TARİH SEÇENEKLERİ (TIKLAYIN)

Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi Paket Adı Fiyat
    KUZEY EGE & ÇANAKKALE TURU,UÇAKLA (KURBAN BAYRAMI ÖZEL)  
    KUZEY EGE & ÇANAKKALE TURU,UÇAKLA  
       

 

PAKET/EK HİZMET FİYAT BİLGİSİ
İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak   Tek Kişilik Odada Konaklama    0-2 Yaş Çocuk    02-12 Yaş Çocuk
             ….₺           …..₺                   …..₺         ……₺       ……..₺

 

UÇUŞ BİLGİLERİ

*Sun Express XQ 9091 numaralı, saat 09:05 Antalya-İzmir uçağı ile Fraport TAV Antalya Havalimanından uçuyor ve İzmir‘e 10:15‘da varıyoruz.

*Sun Express XQ 7293 numaralı, saat 22:00 İzmir-Antalya uçağı ile Adnan Menderes Havalimanından uçuyor ve Antalya’ya 23:05 ‘de varıyoruz.

NOT: Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

ADANUS TUR HİZMETLERİ

TUR FİYATINA DAHİL OLANLAR (TIKLAYINIZ)

*Sun Ekspres Uçak Biletleri, (Gidiş & Dönüş)

*Ulaşım,

*3 Gece 3*4* Otellerde konaklama,

*Otelde 3 sabah kahvaltısı ve 3 akşam yemeği

* 1915 Çanakkale Köprü tek yön geçiş ücreti

*Feribot geçiş ücretleri

*Rehberlik hizmeti,

*Zorunlu Seyahat Sigortası,

TUR FİYATINA DAHİL OLMAYANLAR (TIKLAYIN)

*Tüm öğle yemekleri (Ekstra ödemeli),

*Akşam yemeği, 4. Gün (Ekstra ödemeli)

*Müze ve ören yerlerine giriş ücretleri, (Müze kartı almanızı önermekteyiz.)

*Yolculuk esnasındaki tur programı kapsamı hariç yiyecek ve içecekler

*Kişisel harcamalar 

TAVSİYELER

TURDA YANINIZDA BULUNMASI GEREKEN EŞYALAR ( TIKLAYIN)

*Gezi süresince rahat yürüyüş giysisi ve yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

*Yedek ayakkabı, su içinde yürümeye uygun ayakkabı, kazak, hırka v.b bir kıyafet, her an yağmur yağabileceği için yağmurluk, koruyucu krem, yedek çorap, yedek çamaşır ve giysi, yapacağınız alışverişler için sırt çantası, şarz kablosu, power bank, şemsiye, su kabı, antibakteriyel jel, dezenfektan, güneş gözlüğü, yedek maske, eldiiven, göve tabi ki en önemlisi fotoğraf makinesi, yedek hafıza kartı ve şarj cihazı yanınıza almayı unutmayınız!

MÜZE KART ALMANIZ FAYDALIDIR. (TIKLAYIN)

Not: Türkiye’de bulunan yüzlerce müze ve ören yeri, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sunulan Müzekart ile ziyaret edilebiliyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, 5203 Sayılı Kanuna tabi Mavi Kart sahipleri, KKTC vatandaşları ile Türkiye’de yerleşik “Yabancı Kimlik Numarası” sahibi kişiler tarafından bu kart kullanılabiliyor.

Müzekart sahibi olmak isteyenler, müze veya kart basım istasyonlarından, fotoğraflı T.C. kimlik kartı, pasaport ya da sürücü belgesi ile Müzekartlarını alabiliyor.

Ayrıca isteyenler, “https://muze.gov.tr/” adresine talep edilen bilgileri girerek kredi kartıyla Müzekart alabiliyor. Sistem onay verdikten sonra internet başvuruları 5 gün içinde kurye ile belirtilen adrese gönderiliyor.

Müze ve ören yerlerine giriş için müze kartı çıkartırsanız çok daha uygun fiyatlara giriş yapmış olursunuz; aynı zamanda kartların geçerlilik süresi de 1 yıldır. 1 Yıllık müze kartı fiyatı 60 TL.

GENEL BİLGİLER

GENEL BİLGİLER & ŞARTLAR (TIKLAYIN)

*Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.

*Seyahat öncesi, Seyahat acentası Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetleme Sistemi U-ETDS sistemine tur katılımcısı olan misafirlerin (Ad-Soyadı-TC Kimlik no) işleme/iletme zorundadırlar. Sevgili misafirlerimiz şirket iletişim kanallarımızdan veya ön kayıt esnasında bilgilerinizin tarafımıza verilmesi önemle rica olunur.

*Günübirlik, Otobüslü turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır. 5 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

*Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

Konaklamalı tur paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

*Triple odalarda 3.yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

*Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Adanus Tur’un herhangi bir yaptırımı yoktur.

*Konaklamalı Turlar’da konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.

*Yol güzergahlarında alınan yemeklerde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

*Ulaşım, rehber iletişim bilgileri, Tur biniş durakları ve saat bildirimi Turun çıkış tarihinden bir gün önce katılımcıların bulundukları en yakın noktalardan alınmalarını sağlayacak şekilde güzergâh düzenlenip, katılımcılara SMS yoluyla, saat 17:00-18:00 arası seyahat acentası tarafından yapılacaktır.

*Tur ön kayıt (Rezervasyon) sırasında; Seyahat sigortası için TC kimlik No, doğum tarihi ve yeri bilgilerini, fatura için adres vermeniz rica olunur.

*Sağlık sorunlarınız ve alerjileriniz varsa, acentemizi ve tur rehberimizi bilgilendirmenizi rica ederiz. İlaçlarınızı- fotoğraf makinenizi- kişisel ihtiyaçlarınızı yanınıza almayı unutmayınız.

* Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

*Konaklamalı turlarda  0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

*T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez.

*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon uygulanmaz. Bu uygulama en az 4 (Dört) gece konaklamalı turlarda geçerlidir. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

*Hareket saatinden en az yarım saat önce belirtilen buluşma durağında olmanız gerekmektedir.

*Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 16 olarak öngörülmüştür, Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 3 gün öncesine kadar Adanus tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Adanus tur tüketicisine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

*Ekstra turlarda, yeterli kişi sayısı oluşmadığı takdirde, fiyat değişikliği olabilir ya da turlar gerçekleştirilmeyebilir. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur.

*Rehberleriniz gerekli gördüğü takdirde ekstra turların günlerinde ve güzergahlarında değişiklik yapabilirler.

*Tur programında olan, ancak fiyata dahil hizmet olmayıp, yol güzergahında yapılacak olan ekstra turlarda, tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir, ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

*Uçaklı Turlarımızda, Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortaları Uçak ulaşımını kapsamaz. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. (Uçaklı tur programlarında ‘ekonomik sınıf’ kullanılmaktadır.) Turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur.

*Uçaklı Turlarda Adanus Tur, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerin de Adanus Tur, tur tüketicilerine ücretsiz servis vermek zorundadır.

*Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Adanus Tur’un sorumluluğu değildir, tur hizmetini satın alan tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

*Tura katılan 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

*Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.İptal Güvence Paketi satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır.

*Tüm Kültür turları ürünlerimizde kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitleme yapılamamaktadır.

*Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

*Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Adanus tur’un sorumluluğu yoktur.

*Gece Turları, Ekstralar; Tüm Gece Turları Ekstra Olup Katılıma ve Kişi Sayısına Bağlı Olarak gerçekleştirilir.

*Sabah Kahvaltısı, Öğle ve Akşam yemekleri menüleri tur programında yazılı şekilde belirtilmiştir.Paket seçenekleri haricinde almak istenirse, Rehbere bilgi verilmeli, Tüketiciler bu hizmeti ücret karşılığı alabilirler. Yemeklerde yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

*Otobüslü turlarda, katılan kişi sayısına göre, midibüs veya minibüs kullanılabilir.

*Programda belirtilen oteller müsaitliğe bağlı olarak aynı kategoride farklı otellerle değiştirilebilir.

*Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez. Lütfen, ısrarcı olmayınız.

*COVİD 19 Günlerinde, Korona Virüse karşı önleyici tedbirler kapsamında, sosyal mesafe korunarak araç kapasitesi %50 oranında yolcu alınacak, temizlik ve hijyen tedbirleri azami olarak gözetilerek koltuk yerleşimi araç kapasitesinin %50 si olarak düzenlenecektir. Yaşam normalleşmeye evrildiğinde ise, Turlarda 11 – 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 – 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibüs, 25 – 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır.

*Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan Adanus Tur sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız!

*Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir.

*Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir

*Sahada operasyon sırasında bazı misafirlerimizin ‘ofisten bana böyle söz verildi’, ‘ofiste bana farklı söylendi’ gibi talepleri olmaktadır. Bazen bu talepler asla ofisten söylenmemiş, söylenemeyecek talepler olabilmektedir. Dolayısı ile bir talebiniz olduysa ve size bir söz verildiyse bunu yazılı olarak talep ediniz. Yazılı olarak verilmeyen sözler kesinlikle değerlendirilmeyecektir.

*ÖĞLE YEMEKLERİ:

Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.

*TUR KAYIT KOŞULLARI:

Günübirlik Tur (‘Ön kayıt’) rezervasyonu sırasında tur bedelinin %50’si depozito alınır. 10 gün kala tüm ödemeler tahsil edilir.

Özel olarak hazırlanan turlar:
Rezervasyon sırasında tur bedelinin %50’si veya tamamı ödenecek şekilde iki fiyat verilir. Tüketici/tüketiciler hangi tür ödeme yapacaklarına kendileri karar verip firmamıza bildirir. 20 gün kala tüm ödemeler tahsil edilir.

REZERVASYON DETAYLARI:

A – Ofiste yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda, kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesajı veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B-İnternet üzerinden on line  yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesajı veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B – Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 

C – Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Adanus Tur  Sorumlu tutulamaz.

 D – Rezervasyon esnasında (konaklamalı Turlarda) T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

*İNDİRİM KOŞULLARI:

Kampanyalı dönemlerde çocuk indirimi de dahil olmak üzere hiçbir indirim geçerli olmaz. Aynı anda 2 indirim uygulanmaz. (Ör: Grup ve çocuk indirimi)
Adanus Tur Seyahat acenta personelinin sağlık bozulması,araç ekipmanın arızası, izinler, hava koşulları, grup yapısı, müze ve ören yerlerinin kapatılması/kapalı olması gibi nedenlerden dolayı tur programında genel akışı ve paket içeriğini bozmayacak şekilde düzenleme ve değişiklik yapma hakkını rehberlerine vermiştir.

Katılımcı tur programının esaslı değişimi durumunda cayma hakkını kullanabilir. Bu durumda Tursab Kütahya Çizelgesi kuralları uygulanır.

*TUR PROGRAMINDA GERÇEKLEŞEBİLECEK OLASI DEĞİŞİKLİK SEBEPLERİ

Hava ve yol koşullarına göre gidilen yerlerin sırası değiştirilebilir. Hava ve yol koşulları sebebiyle gidilemeyen bölgelerin yerine koşulların uygun olduğu başka bir yer eklenebilir.

*İPTAL POLİTİKASI:

Yurtiçi Turları için, Tura kayıt yaptıran tüketici 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine, 29 -15 gün kalması durumunda vergi, sigorta vs. gibi bedeller düşüldükten sonra kalan meblağın %50’si iade edilir, 15 gün ve daha az kalması durumunda, tüketiciye hiçbir iade yapılmaz.. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

*İPTAL KOŞULLARI:

Mücbir haller dışında Adanus Tur, ilgili turun yeterli sayıya ulaşamaması dışında turu iptal etmez. Adanus Tur tarafından iptal durumu söz konusu ise, sadece tur ücreti iade edilir.

Kişiler tur hakkını 7 gün öncesinden, Adanus tur’un uygun görmesi durumunda, bir başka kişiye devredebilir.

*Tur satın alan tüketiciler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek, Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

İPTAL İADE GÜVENCE SİGORTA PAKETİ VE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTA PAKETİ HAKKINDA (TIKLAYIN)

1618 sayılı Seyahat Acentaları Kanunu gereği, Seyahat acentası “Paket tur” kapsamında seyahat edenlere acentanın iflasını ve ürün sorumluluk ( Ayıplı ya da eksik hizmet) teminatı içeren Seyahat Sağlık Sigortası yapmakla yükümlüdür.

Günübirlik turlar, paket tur kapsamında olmadığı için sigorta yapılması kanunen zorunlu değildir.

ADANUS Tur tarafından, tura katılan misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta detayları; Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar ve sınırlı sigortadır, Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

İptal İade Güvence Sigorta Paketi

Dileyen tur katılımcımız iptal iade güvence sigorta paketi hizmetini seyahat acentamızdan ücreti karşılığı tedarik edebilir.; Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor.

BANKA HESABI

BANKA HESAPLARI (TIKLAYIN)

Hesap Sahibi Şirket Adı:

Artı Turistik Bilgi Danışmanlık Organizasyon Turizm ve Tic. Ltd. Şti.

”Adanus Turizm Seyahat”

Banka Hesapları:

***TEB Türk Ekonomi Bankası***

Müşteri Numarası: 1785528, Şiriyalı

Türk Lirası Hesabı: 

TEB Türk Ekonomi Banka Hesabı 462-7098367 Şirinyalı, Antalya

İban no: TR050003200000000070983267

***Garanti BBVA Bankası***

Müşteri Numarası : 5225311

Euro Hesabı:

Garanti BBVA Banka Hesabı 535 – 9095031 Lara , Antalya

İban no: TR52 0006 2000 5350 0009 0950 31
DİKKAT!

COVİD19'A KARŞI ÖNLEYİCİ TEDBİRLER (TIKLAYIN)

Değerli Misafirlerimiz,  Korona virüs (Covid19) ‘e karşı önleyici tedbirler kapsamında, sizlerin sağlığı korumak adına, bağlı olduğumuz kurumların talimatları ve uygulamalar doğrultusunda bazı yeni kurallar hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Sağlık Bakanlığımızın Tedbirleri Kapsamında, Gerekli Önlemler Alınarak, Sosyal Mesafe ve Tüm Hijyen Kurallarına Uyarak Turumuz gerçekleşecektir.

Sağlık, her zaman önceliğimizdir.

1- Araçlarımızın tamamı tura çıkmadan önce iç, dış dezenfekte edilecektir.
2- Araçta el dezenfektanı veya kolonya (80c) bulundurulacaktır.

3-Şehirlerarası turlarımızda HES KODU zorunludur. Tur Rehberi kodları kayıt altına almaktadır.
4- Geziye katılım sağlayan tüm misafirlerin tur başlangıcında ateşi ölçülecektir.
5- Şehirlerarası Araçlarda NORMALLEŞME şartlarına uygun seyahat edilecektir. 
6- Gezi sonuna kadar sosyal mesafe kurallarına mutlaka uyum sağlanacaktır.

7-Misafirlerimiz KENDİ koruyucu maskelerini getirmek durumundadır.
8- Seyahat eden her misafirin gezi boyunca maske kullanması zorunludur.
9- Görevli personeller tüm hijyen kurallarına uygun hareket edecektir.
10- Araç seyahat esnasında sürekli havalandırılacaktır.
11-Tur aracındaki klima hava sürkilasyonu dışardan temiz havayla sağlanacaktır.

12-Araç içerisinde teması en az noktaya indirebilmek adına, misafirlerimizin yiyecek içecek tüketimi T.C Sağlık Bakanlığı  genelgesi gereğince yasaklanmıştır.

 Sağlıklı ve eğlenceli turlar dileriz.

Tur hizmetleri,Tursab üyesi seyahat acentaları dışında hiçbir kişi ve kurum tarafından yapılamaz. Yaşama değer veriyor, kendinizi ve sevdiklerinizi önemsiyorsanız, Özellikle sosyal medya üzerinden açılan sayfalara itibar etmeyin, mağdur olmayın!

DERNEKLER, OKULLAR, ŞİRKETLER, KİŞİLER, REHBERLER, KULÜPLER, VAKIFLAR TUR DÜZENLEYEMEZ! YASAYA AYKIRI BİR SUÇTUR!

VİDEO