fbpx
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş

MALDİVES TURU, İST, 8 GÜN 6 GECE, UÇAKLA, VİZESİZ

0
...€'DAN BAŞLAYAN
...€'DAN BAŞLAYAN
TUR KODU: ADAMNG- GASY- İST/ABU-MAL  3010
Beğendiklerime Ekle

Adding item to wishlist requires an account

45
 

HAYDİ! MALDİVLERE GİDİYORUZ…!

MALDIVLER TATİLİ

DENİZ, KUM, GÜNEŞ

VİZESİZ ! 

8 GÜN 7 GECE KONAKLAMA

4*Arena Beach Hotel vb. 

Rüya gibi bir Maldivler turuna hazır olun ve erken rezervasyon indirimlerinden yararlanın. En cazip fiyatlar, kaçırılmayacak fırsatlar için Adanustur’a danışmayı ihmal etmeyin!

TUR DETAYLARI

(€)PAKET/EK HİZMET FİYAT BİLGİSİ

İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 0-1 Yaş Çocuk 2-11 Yaş Çocuk
         
FİYATA DAHİL VE HARİÇ SERVİSLER

DAHİL SERVİSLER ( TIKLAYIN)

DAHİL OLMAYAN SERVİSLER ( TIKLAYIN)

*150 TL Yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihi öncesinde ilgili bankalara veya havalimanı Harç Pulu bankosuna yatırılmalıdır.), 

*Seyahat Sağlık Sigortası (30 USD)

*Alan – otel – alan transferleri (Ayrıntıları satış danışmanınıza sorabilirsiniz)

*Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her turlu hizmet. 

*Gidiş ve Dönüş için PCR Testi

GENEL ŞARTLAR

VİZE DURUMU (TIKLAYIN)

Maldivler’e seyahat etmeyi planlayan misafirlerimiz; Umuma Mahsus (Bordo) pasaporta sahip Türk Vatandaşları, Hususi (Yeşil), Hizmet (Gri) ve Diplomatik (Siyah) pasaporta sahip tüm Türk vatandaşları Maldivler’de 30 güne kadar vizesiz olarak kalabilirler.  Diğer ülke vatandaşlarının kendi konsolosluklarından ilgili ülke için giriş şartları hakkında bilgi alması gerekmektedir. 

Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Lütfen, pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.

Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir. 6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı ACENTA’nın yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.

PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR (TIKLAYIN)

PAKET TUR BROŞÜRÜ NOTLAR

– Tur organizasyonumuz Adanus tur ve MNG tur işbirliği ile gerçekleşmektedir.

– Adanus tur, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
– Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Adanus tur sorumlu değildir.
– Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
– Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Adanus tur sorumlu tutulamaz.
– Adanus tur, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
– Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.
– Adanus tur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
– Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
– Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 30 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
– Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
– Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
– Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 15 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Adanus tur sorumlu tutulamaz.
– Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
– 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.
– Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
– Vize başvurusu desteği talep edilmesi durumunda, Adanus tur konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Acentadan tazminat hakkı yoktur.
– Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Adanus tur kesinlikle sorumlu değildir.
– Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.

İPTAL ŞARTLARI (TIKLAYIN)

*Acenta; Tur Programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son tur iptal bildirim tarihi tur kalkışına 30 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Seyahat acentası tarafından bildirilecektir. Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. Tur iptali durumunda ödenen para iade hakkı saklı tutularak muadil tur önerilecektir. Ancak mücbir sebepler ile iptal edilen turlarda ileri bir tarihte kullanım hakkı saklı tutularak katılımcıya iade hakkı tanınmaz. – Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

*Katılımcı; Turun başlamasına 30 gün kalaya kadar iptal talep edebilir ve ödediği ücretin tamamı kendisine iade edilir. Turun başlamasına daha az süre kalan iptal taleplerinde ücret iadesi yapılmaz. Ancak katılımcı, tur dönemine denk gelen mutat iştigaline engel rahatsızlıkları durumunda, devlet hastanelerinden alacağı resmi raporu ibraz ederek veya 1. Derece akrabalarının cenazelerini belgelemesi koşuluyla, iade hakkına sahiptir.

ÖNEMLİ NOTLAR (TIKLAYIN)

HAVALİMANI-OTEL-HAVALİMANI TRANSFERİ

Ocean Retreat & Spa Transfer Hizmetleri (Male Havalimanı – Otel – Male Havalimanı);
Tarifeli Speed Boat ile Gidiş – Dönüş Kişi Başı: 50 Euro (Ödeme Rezervasyon Esnasında Acenteye Ödenir)
(Male Havalimanından – Otele Hareket Öğleden Önce 11.00’da – Otelden Havalimanına hareket Sabah 09.30’dur.

Not: Dönüş uçak saatleri gece olmasından dolayı otelde ve kumsalda daha fazla zaman geçirmek isteyen misafirlerimiz transferlerini Özel Speed boat ile yapabilirler.

Özel Speed Boat Çift Yön Kişi Başı: 120 Euro (Ödeme Rezervasyon Esnasında Acenteye Ödenir)
(Male Havalimanından otele ve Otelden Male havalimanına istediğiniz saatte transferiniz gerçekleşir)

Arena Beach Transfer Hizmetleri (Male Havalimanı – Otel – Male Havalimanı);
Tarifeli Speed Boat ile Gidiş – Dönüş Kişi Başı: 50 Euro (Ödeme Rezervasyon Esnasında Acenteye Ödenir)
(Male Havalimanından – Otele Hareket Saatleri 09.15, 13.15 ve 17.15’dir & Otelden Havalimanına hareket saatleri 08.00, 12.00 ve 16.00’dır. (Havalimanı yetkilisi size boat’a kadar eşlik edecektir.)
Özel Speed Boat Çift Yön Kişi Başı: 150 Euro (Ödeme Rezervasyon Esnasında Acenteye Ödenir)
(Male Havalimanından otele ve Otelden Male havalimanına istediğiniz saatte transferiniz gerçekleşir)

Otelde deniz,kum ve güneşin dışında yapabileceğiniz aktiviteler;
• Snorkelling (Banana Resifi ve Biyadhoo Resifine Şnorkel ile Dalma )
• Swimming with Turtles (Kamplumbağlarla Dalış)
• Dolphin Watching (Yunus Balıklarını İzleme)
• Sunset Fishing with BBQ Dinner (Gün Batımında Tuttuğunuz Balıkları Akşam Mangal ile Pişirme)
• Sandbank Snorkelling (Başka bir adada yüzme ve güneşlenme aktivitesi)

SAĞLIK DURUMU (TIKLAYIN)

• Tura katılacak yolcuların Covid kapsamlı sağlık sigortası olması gerekmektedir.
Ülke’ye girişte sunulması gereken belgeler ;
– Otel Rezervasyon Belgesi
– Uçak Biletleri
– İngilizce Negatif Covid-19 Test sonucu raporu (İsim-Soyisim – pasaporttaki gibi, Pasaport Numarası, Testin yapıldığı tarih, Testin yapıldığı hastanenin ismi ve adresi, Test Tipi – PCR ve sonucu mutlaka evrak üzerinde yazmalıdır.) Doldurulmuş Sağlık Beyan Formu Barkodu (dönüşte de doldurulması gerekmektedir)
• Maldivler’e varıştan 48 saat önce ve Maldivlerden dönüşte 48 saat önce online olarak Sağlık Beyan Formu (HDF) doldurulması zorunludur. Daha erken doldurulması halinde barkod geçerliliğini yitirecektir ve havalimanında tekrar doldurulması gerektiğinden uzun beklemelere ve transfer aksamalarına sebep olabilir. Seyahat öncesinde formu doldururken test sonucunuzu (PDF formatında) ve bir fotoğrafınızı (JPEG formatında) bu linke yüklemeniz gerekecektir.
o Sağlık Beyan Formu
• Seyahat edecek yolcuların Dünya Sağlık Örgütü Acil Kullanım Listesi veya Maldivler Gıda ve İlaç Kurumu tarafından onaylı bir COVID-19 aşısının önerilen dozlarını yaptırdıklarını ve dozların yaptırılmasının üzerinden en az 14 gün geçtiğini gösteren bir aşı belgesine sahip olmaları gerekmektedir.
• Maldivlere seyahat edecek 1 yaş üzeri tüm yolculardan basılı veya elektronik formatta bir negatif COVID-19 PCR nükleik asit testi sonucuna sahip olmaları gerekmektedir. Test, Maldivler’e ilk hareket noktasından ayrılmadan en fazla 72 saat önce yaptırılmış olmalıdır. Bu test sonucunun İngilizce olarak alınması gerekmektedir. Test sonucunda mutlaka;
– Testin yapıldığı tarih
– Pasaport Numarası
– Testin yapıldığı hastanenin ismi ve adresi
– Test Tipi – PCR 
– Test sonucu belirtilmelidir.
• Maldivlerden Türkiye’ye dönüşte aşılı/aşısız misafirler için negative PCR test yaptırmaları gereklidir. PCR testi adada sağlık bakanlığının belirlemiş olduğu  yerlerde yapılmaktadır. Oteller yetkilileri size gidişten önce yardımcı olacaklardır.
• Yolcular, Türkiye’ye hareket etmeden en fazla 72 saat önce çevrimiçi olarak bir Giriş Formu doldurmalıdır. Verilen bilgilerle otomatik olarak özel bir HES kodu oluşturulacaktır. Yolcular formu veya HES kodunu doldurduklarına dair kanıt göstermelidir.
o Türkiye’ye Giriş Formu
• Seyahat edilecek ülkelerin Sağlık Bakanlıklarının belirlediği Covid kaynaklı prosedür değişikliklerinin takibi misafir sorumluluğundadır.
 
 

COVID-19 SEYAHAT GÜNCELLEMELERİ VE KISITLAMALARI (TIKLAYIN)

Canlı haritamız ile istediğiniz varış noktalarının giriş gerekliliklerini keşfedin. Nereye gidiyor olursanız olun, rezervasyon yapmadan önce lütfen yerel yönetimlerin duyurularını kontrol edin.

COVID-19 seyahat güncellemeleri ve kısıtlamaları

MALDİVLER ( TIKLAYIN)

 

Maldivler hakkında bilinmesi gerekenler    Dosya:Flag of Maldives.svg

Başkenti: Male

Para birimi: Maldiv Rufiyası
Resmi dili: Maldivce
Kıta: Asya
Nüfus: 521.457 (2021) Dünya Bankası
Alan: 297,8 km²
Başkent ve en büyük şehir: Malé; 4°10′K 73°30′D / 4.167°K 73.500°D

Hint Okyanusu’nda, Hindistan’ın güneyinde ve Sri Lanka’nın yaklaşık 750 kilometre güneybatısında yer alıyor ve başkenti Male’dir. Toplam 1200 adadan oluşan Maldivler 20 adet Atol’den oluşmaktadır. Bu Atoller 90.000 km2 lik bir alana yayılmıştır. Bu adaların 281 tanesinde yerleşim vardır.Yaklaşık 100 ada sadece resort otel olarak inşa edilmiş. 200 adada ise hem Müslüman halk hem de oteller bulunuyor. Küresel iklim değişiklikleri yüzünden yüz yıl içerisinde sular altında kalacağı öngörülmektedir.

Maldivler de şehir olarak sayılan iki bölge vardır. Birincisi Başkent Male, ikincisi ise Addu kentidir.

Özellikle Balayı çiftlerinin en gözde tatil seçeneklerinin başında gelen Maldivler turkuaz rengi muhteşem denizi, bembeyaz kumsalları, denizin üzerinde bulunan bungalow otelleri ile dünyanın en fazla turist çeken ülkelerden biridir. 

MALDİVLER HARİTASI (TIKLAYIN)

900+ Maldives Map Stock Photos, Pictures & Royalty-Free Images - iStock | Maldives aerial

MALDİVLERE NASIL GİDİLİR? (TIKLAYIN)

MALDİVLERE NASIL GİDİLİR? 

Dilerseniz Türk Hava Yolları ile İstanbul’dan direkt olarak yaklaşık 9 saatte Maldivler’e gidebilirsiniz. Ya da Qatar Hava Yolları veya Etihad Hava Yolları ile aktarmalı olarak Maldivler’e ulaşabilirsiniz. Maldivler turu için hangi adaya gidecek olursanız olun yurtdışından gelen tüm uçaklar başkent Male’deki Velana Havaalanı’na iniyor. Buradan gideceğiniz adanın mesafesine göre sürat motoru ya da deniz uçağı ile ulaşım sağlanıyor. Otelinizin bulunduğu ada halkın da yaşadığı bir ada ise ya da Male havaalanına yakın resort adalardan biri ise şanslısınız. Çünkü bu adalara kişi başı, gidiş dönüş, ortalama 30 $ gibi bir ücretle sürat teknesi ile ulaşmanız mümkün.Ancak resort adaların büyük çoğunluğu sürat teknesi ile ulaşılabilir mesafede değil. Buralara 10-15 kişilik deniz uçakları ile ulaşım sağlamanız gerekiyor.  Yani Maldivlerde iç hatlarda uçuş yapmak, iki deniz uçağı şirketinden biri ile gideceğiniz adaya tarifeli deniz uçaklarından biri ile ulaşmak anlamına geliyor. Deniz uçakları tarifeli olmasına rağmen servis gibi içindeki yaklaşık 10-15 yolcuyu resort otellerinin bulunduğu adaya tek tek bırakıyor. Her adadan günde ortalama 3 uçuş var. Uçuş saatiniz bir gün öncesinde belli oluyor. 

MALDİVLER’E NE ZAMAN GİDİLMELİ? (TIKLAYIN)

Maldivler’e gitmek için uygun mevsime karar vermek için Türkiye’deki mevsimlerin tam tersine göre düşünmek gerekiyor. En güneşli ve yağmursuz dönem Aralık ile Nisan ayı arası. Mayıs ile Kasım arası yağmur riski olan döneme denk geliyor. Maldivlere Aralık sonu olan Noel döneminde gelmek, Türkiye’de yaza denk gelen bayram tatillerinde Ege Akdeniz’e gitmekle eşdeğer. Otellerin hepsi dolu. Erken rezervasyonsuz yer bulmak hayal.  Ama buna rağmen kendinizi ıssız bir adada hissedeceğiniz bakir koylar yine de bulunabiliyor.

MALDİVLER’DE YEME İÇME NASIL ? (TIKLAYIN)

Maldivler’de başkent Male’de ve Müslüman halkın yaşadığı yaklaşık 200 adada alkollü içecek satışı ve tüketimi yasak. Bu adalardaki otellerde dahi alkollü içecek servis edilemiyor. Bu nedenle, yaz tatili öğlen yemeklerinin vazgeçilmezi alkolsüz bira ve papaya suyu. Maldivlerde her menüde rastlayacağınız ortak yemek TUNA STEAK (ton balığı dilimi). Hayvancılık normal olarak pek gelişmediği için kırmızı et yaygın değil, bu da “Deniz kenarında deniz ürünü yenir.” kafasındakiler için ideal bir durum. 

MALDİVLER'DE GECE HAYATI ? (TIKLAYIN)

Dünyanın bu en güzel adalarında gece kulüpleri ve barlar yoktur. Sadece otel lobilerindeki barlarda arada sırada gelen bazı gruplar eğlence amaçlı bireyler çalışmaktadır. 

Maldivler kafa dinlemek adına aile eş dost ve balayı tatiline gidilecek en uygun dünyada bulunması en eşsiz yerlerdendir. Gece hayatının olmaması insanların kafasında karışıklık yaratsa da bu cennet parçası adına dinlenme adına aklınıza gelemeyecek her şey vardır.

BANKA HESABI

BANKA HESAPLARI (TIKLAYIN)

Hesap Sahibi Şirket Adı:

Artı Turistik Bilgi Danışmanlık Organizasyon Turizm ve Tic. Ltd. Şti.

”Adanus Turizm Seyahat”

Banka Hesapları:

***TEB Türk Ekonomi Bankası***

Müşteri Numarası: 1785528, Şiriyalı

Türk Lirası Hesabı: 

TEB Türk Ekonomi Banka Hesabı 462-7098367 Şirinyalı, Antalya

İban no: TR050003200000000070983267

***Garanti BBVA Bankası***

Müşteri Numarası : 5225311

Euro Hesabı:

Garanti BBVA Banka Hesabı 535 – 9095031 Lara , Antalya

İban no: TR52 0006 2000 5350 0009 0950 31
TUR PROGRAMI
1. GÜN l iSTANBUL – ABU DHABİ

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Etihad Hava Yolları kontuarı önünde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Etihad Hava Yollarının EY 96 tarifeli seferi ile 14.40’da Abu Dhabi’ye hareket. Yerel saat ile 20.00’da Abu Dhabi’ye varış.

2. GÜN l ABU DHABİ – MALDİVLER

Abu Dhabi’ye varışın ardından uçak değiştirerek Etihad Havayollarının EY 278 sefer sayılı uçuşu ile 01.20’de Maldivlere hareket Yerel saat ile 06.45’da Male havalimanına varış. Alanda bizleri bekleyen transfer aracı ile otelimize transfer. Otelimize giriş işlemlerinin ardından tam gün serbest zaman. Tüm gün denizin, güneşin,kumun tadını çıkarabilirsiniz. Geceleme otelde.

3. GÜN l MALDİVLER

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz ya da otellerin aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Geceleme otelde.

4. GÜN l MALDİVLER

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz yada otellerin aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Geceleme otelde.

5. GÜN l MALDİVLER

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz ya da otellerin aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Geceleme otelde.

6. GÜN l MALDİVLER

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz ya da otellerin aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Geceleme otelde.

7. GÜN l MALDİVLER

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz ya da otellerin aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Geceleme otelde.

8. GÜN l MALDİVLER – ABU DHABİ – İSTANBUL

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Serbest zaman dahilinde denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Daha sonra belirlenen saatte Male havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Etihad Hava Yollarının EY 279 sefer sayılı uçuşu ile 23.45’de Abu Dhabi’ye hareket. Yerel saat ile 03.00’da Abu Dhabi’ye varış. Abu Dhabi’ye varışın ardından uçak değiştirerek Etihad Hava Yollarının EY 97 sefer sayılı uçuşu ile 09.30’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 13.10’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.