fbpx
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş

MİAMİ RÜYASI TURU, İST, 7 GÜN 5 GECE, UÇAKLA, YILBAŞI

0
1.999$ 'DAN BAŞLAYAN
1.999$ 'DAN BAŞLAYAN
TUR KODU: ADAPCS-KA-İST-Mİ-02/05
Beğendiklerime Ekle

Adding item to wishlist requires an account

220

KUZEY AMERİKA

MİAMİ RÜYASI TURU

YILBAŞI ÖZEL

MİAMİ (5)

 GÜN 5 GECE 4* OTELLER

TÜRK HAVA YOLLARI

         1.999$ ‘DAN BAŞLAYAN

             KAÇIRILMAZ CAZİP FİYATLAR!

Kalkış noktalarını, tur programını ve fiyata dâhil tüm hizmetleri aşağıdaki satırlarda inceleyebilirsiniz. Bilgi ve Rezervasyon İşlemleri İçin Hemen Ara: 05336533503 | info@adanustour.com

TUR KODU: ADAPCS-KA-İST-Mİ-02/05

TUR DETAYLARI

BU TUR İÇİN DİĞER TARİH SEÇENEKLERİ ( TIKLAYIN)

($)PAKET/EK HİZMET FİYAT BİLGİSİ


  Oteller 2 / 3 Kişilik Odada Kişi başı Tek Kişilik Oda Tek Kişilik Oda 02,00 – 11,99 Yaş Çocuk
 
0-1,99 yaş Çocuk
 
 
  4*Oteller Vb.

1999 $

2749$

2749 $

1.558$ 600$  

UÇUŞ BİLGİLERİ ( TIKLAYIN)

GİDİŞ 26 ARALIK 2023, SALI

*İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde, Türk Havayolları kontuarlarında buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK157 tarifeli seferi ile saat 26 Aralık Gecesi saat 22:30‘da buluşma. Pasaport, check-in ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK157 nolu sefer sayılı uçuşu ile saat 01:05’de (Tur Günü) Amerika’nın en ünlü sahil kenti Miami’ye hareket. Yaklaşık 12 saatlik bir uçuştan sonra saat 06:00’da Miami Uluslararası havalimanına varış. 

DÖNÜŞ  02 OCAK 2024, SALI

*Miami Uluslararası havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra saat 21:05‘de Türk Hava Yollarının TK78 nolu seferi ile İstanbul’a hareket. Geceleme uçakta. Yerel saat ile 15:30’da İstanbul Havalimanı‘na varış. 

o Kalkış ve varış saatleri yerel saatlerdir.
o İç hat bağlantı detay ve fiyat farklarını sorunuz.
o Tüm uçuş detaylarının turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.

ADANUS TUR YURTİÇİ – YURT DIŞI PAKET TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ ( TIKLAYIN)

ADANUS TUR HİZMETLERİ

DAHİL SERVİSLER ( TIKLAYIN)

DAHİL OLMAYAN SERVİSLER ( TIKLAYIN)

 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Vize
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Kişisel harcamalar
 • Rehber ve şoför bahşişleri (Amerika’da günlük kişi başı 5$ önerilir)
 • Ekstra olarak belirtilen turlar
 • Fiyata dahil hizmetlerde belirtilmemiş müze ve ören yerleri girişleri
 • Seyahat & Sağlık Sigortası
 • Şoför tipleri 5-10 Usd / kişi başı (isteğe bağlı)

GENEL BİLGİLER & ŞARTLAR

GENEL BİLGİLER & ŞARTLAR (TIKLAYIN)

*Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.

GENEL ŞARTLAR

Genel şartlar  ‘Tur Broşürü’ nün  ve ‘Tur Kayıt Sözleşmesi’nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez.
 
– Tur organizasyonumuz Adanus tur ve PCS tur işbirliği ile gerçekleşmektedir.
 
-Tur Programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur operasyon aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.
 
-Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda, Adanus Tur misafirleri Adanus Tur sorumluluğundadır.
 
-Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.
 
-Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.
Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.
 
-Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı Seyahat acentası ’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.
 
– Seyahat acentası geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden,  Acente’nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler.
Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, Seyahat acentası ’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.
 
-Seyahat acentası ; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 
-Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 
-3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.
 
-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 
-Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Seyahat acentası sorumlu tutulamaz.
 
-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 
-Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım araçlarından yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
 
-Tur – Alan – Tur Lideri – Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır.
 
-Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Vize başvurusu için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Vize alınmış olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

ÖNEMLİ! FESH VE İPTAL ŞARTLARI (TIKLAYIN)

Fesih ve İptal Şartları

*Tur Programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali seyahat acentası tarafından tüketiciye bildirilir.

Tüketici, paket tur hizmetin başlamasından 30 gün öncesine kadar sözleşmeyi fesih ve paket turu iptal talep ederse, ödemiş olduğu bedelin tamamı kendisine iade edilir (Zorunlu sigorta,seyahat sağlı-vize sigortası, Tur güvence paketi hariçtir.). Turun başlamasına daha az süre kalan iptal taleplerinde ödemiş olduğu bedelin tamamı iade edilmez.

*Paket turun başlamasından 30-21 gün öncesine kadar sözleşmeyi fesih ve paket turu iptal edilmesi durumunda gezi bedelinin %35’i, 20-11 gün öncesine kadar fesih ve paket turu iptal edilmesi durumunda gezi bedelinin %50’si tüketiciye fatura edilir. 10 gün ve daha az gün kalması ve sözleşmeyi fesih ve paket turu iptal edilmesi talebi durumunda ise, Paket Tur Sözleşmeleri Yönetmeliği 16. maddesi 4. fıkrası kapsamında hiçbir hal ve şartta ücret iadesi yapılmayacaktır.

*Sözleşme fesih ve iptal durumlarında sözleşmeyi hangi tüketicinin imzaladığına bakılmaksızın her Tüketici ancak kendi hakkına ilişkin fesih ve iptal yapabilir. Ayrıca; Erken rezervasyon, özel ürün ve indirimli kayıt yaptıran Tüketicilerin hiçbir şekilde ücret iadesi ve tazminat hakları bulunmamaktadır.

*Tüketicinin fesih ve paket turu iptal etmeleri halinde, Tüketiciye sağlanan zorunlu sigorta ile seyahat sağlık ve vize sigortası bedelleri hiçbir şekilde iade edilmeyecektir.

*Tüketici sözleşmeyi ve paket turu hangi şekilde fesih ve iptal etmiş olursa olsun katıldıkları paket tur ile ilgili yapılan ve geri alınamayacak olan ödemeler, Paket Tur Sözleşmeleri Yönetmeliği 16. maddesi 4. fıkrası kapsamında (Havayolu ve sair ulaşım şirketleri ile otellerin iptal ve iade şartlarına uymaması nedeniyle) düşüldükten sonra kalan tutar iade edilecektir.

*Tur programında belirtilmiş olan tüm havayolu uçuşlarının ücreti ve iadeleri, ilgili havayolunun belirlediği koşullara bağlıdır. Uçuşlarda paket tur hizmetin başlamasından 21 gün öncesine kadar sözleşmeyi fesih ve iptallerde bilet kuralları gereği hava yolu tarafından uygulanan ceza ve kesintiler aynen tüketiciye yansıtılır. Dolayısıyla, havayolu uçuşlarına ait ücretler iptal tarihine bakılmaksızın yolcu’dan tahsil edilip, kalan rakam iptal koşulları ve süreye bağlı olarak iade edilir.

*Tarifeli ve Charter uçuşlarda 21 ve daha az gün kalan hallerdeki sözleşmeyi fesih ve iptallerde hiçbir mazeret geçerli olmayıp, uçak ücreti iadesi söz konusu değildir. Tüketicinin biletini kaybetmesi durumunda ilgili hava yolunun uyguladığı cezayı ödemekle yükümlüdür.

*Ancak, katılımcı, tur dönemine denk gelen mutat iştigaline engel rahatsızlıkları durumunda, devlet hastanelerinden alacağı resmi raporu ibraz ederek veya 1. Derece akrabalarının cenazelerini belgelemesi koşuluyla, iade hakkına sahiptir.

Mücbir Sebep

Adanus Turizm, konaklama tesisleri ve taşımacı kuruluşların tur programında belirtilen zaman ve vasıfta hizmet sunması için gerekli özeni gösterir. Ulaşım araçları ve konaklama tesislerinde Adanus Turizm’in iradesi dışında gelişen olaylardan doğabilecek arıza, kaza ve kayıplarda ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkabilecek sorunlarla, siyasi olay, grev, devletler arası ilişkilerdeki değişiklikler, terör, halk hareketleri, savaş ihtimali, doğal afetler, kamuyu ilgilendiren ve etkileyen sağlık sorunları(salgın hastalıklar), devlet kurumları tarafından alınan sağlık önlemleri(salgın hastalıklar nedeniyle karantina, sınır kapısı geçişlerinde sınırlama veya kapatma), olumsuz hava şartları, sis ve öngörülemez teknik sorunlar gibi olağanüstü ve mücbir sebeplerden ve/veya müşterinin kusurundan dolayı sözleşmenin hiç veya gereği gibi ifa edilememesinden Adanus Turizm sorumlu tutulamaz. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

FAYDALI BİLGİLENDİRME (TIKLAYIN)

PARA BİRİMİ

Yanınızda Amerikan Doları (USD) bulundurmanızda fayda vardır.

SAAT DİLİMİ

Doğu Amerika Bölgesi, Türkiye ile saat diliminde 8 saat geridedir. Örneğin, Türkiye’de saat 16:30 iken Doğu Amerika’da 08:30’dur.

KIYAFET VE GEREKLİ EŞYALAR

Yaz sezonunda gidilecekse kolayca giyilip çıkarılabilecek t-shirt, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz. Kış döneminde ise, rahat hareket edebileceğiniz ve sizi sıcak tutacak giysiler öneririz.

YEMEK KÜLTÜRÜ

Ülkenin kendine has bir mutfağı bulunmamakta ve fast food ağırlıklı bir kültür hakimdir. Ancak birçok mutfak kültürünü eyaletlerde görebilirsiniz. Yaygın olarak Çin mutfağı yer alsa da birçok eyalette Türk mutfağı yemekleri bulabilirsiniz. Yemek kültürü olmasa da mutfağı birçok kültürü içinde barındırmaktadır.

ELEKTRİK

Amerika’da kullanılan elektrik akımı ise 110 Volt’tur. Türkiye’de ise bu 220 Volt’tur. Yanınızda priz dönüştürücü bulundurmanızı tavsiye ederiz.

ALIŞVERİŞ

Şehir merkezlerinde bulunan alışveriş merkezleri ve hediyelik eşya satan küçük işletmelerden alışveriş imkânı bulunmaktadır.

SALGIN

ÖNCE SAĞLIK (TIKLAYIN)

Bölgenin iyi restoranlarında ve otellerde alınacak yemeklerde, sağlığınızı tehdit edecek bir sorun ile karşılaşılacağını düşünmüyoruz. Buna karşın grupla birlikte olmadığınız anlarda yeme içme konusunda dikkatli olmanızı, kesinlikle kapalı şişe suyu tüketmenizi, buz, süt ve süt ürünlerinden kaçınmanızı, iyi pişirildiğine emin olduğunuz et ve balık ürünleri tüketmenizi, meyve konusunda muz, ananas gibi kabuğu soyulabilen meyveler yemenizi öneriyoruz. Ülke girişlerinde ve yurda dönüşlerde güncel aşı/pcr kurallarına uyulmalıdır.

COVID-19 SEYAHAT GÜNCELLEMELERİ VE KISITLAMALARI (TIKLAYIN)

Ülke giriş koşulları anlık değişebildiği için seyahat gidiş tarihi itibariyle güncel koşullar sorgulanmalı ve güncel koşullar göre hareket edilmelidir.

Canlı haritamız ile istediğiniz varış noktalarının giriş gerekliliklerini keşfedin. Nereye gidiyor olursanız olun, rezervasyon yapmadan önce lütfen yerel yönetimlerin duyurularını kontrol edin.

COVID-19 seyahat güncellemeleri ve kısıtlamaları

VİZE HAKKINDA

VİZE İŞLEMLERİ (TIKLAYIN)

Umumi Pasaport – Vize gerekli                         

Yeşil Pasaport – Vize gerekli

Hizmet Pasaportu – Vize gerekli 

Seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli ve 10 yıldan eski olmayan pasaportunuzun olması gerekmektedir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Acenta sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 
 
Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne- babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz
ÜLKE BİLGİSİ

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ HAKKINDA (TIKLAYIN)

Amerika Birleşik Devletleri (ABD)    Amerika Birleşik Devletleri

Resmi adı: Amerika Birleşik Devletleri
Yönetim şekli: Federal Cumhuriyet
Yasama: İki Kamaralı Ulusal Meclis (Temsilciler Meclisi, Senato)
Başkent: Washington D.C.
Önemli şehirler: New York, Los Angeles, Chicago, Philadelphia, Houston,
Washington D.C., Miami, Atlanta
İdari yapı:1 Federal Bölge, 50 Eyalet
Komşuları: Kanada, Meksika
Yüzölçümü: 9.826.625 km2
Nüfus: 331,9 milyon (2021)
Resmi Dili: İngilizce
Para Birimi      :    Amerikan Doları
Saat Farkı       :    -7
Voltaj              :    110 V

Etnik Gruplar: Hispanikler (%16,3), Diğerleri (%83,7) – Beyaz (%72,4), Siyah veya Afro-Amerikan (%12,6), Asyalılar (%3,6), Amerikan ve Alaska Yerlileri (%0,9), Hawaii ve Pasifik, Adaları Yerlileri (%0,1) Diğer Irklar (%5,5), İki veya daha çok ırktan olanlar (%2,4)

 
Telefon: Ülke kodu:1 Konsolosluk:949 0159 -60 -61

Vergiler: Vergi oranı ürüne göre değişiklik gösteriyor.

Bahşiş: % 15 arasında bahşiş eklenebiliyor.

MİAMİ HAKKINDA (TIKLAYIN)

Miami Gezilecek Yerler

Miami Turistik Yerleri

 • Yıldız Adası Miami : ABD’nin Miami eyaletinde yer alan Star Island, görkemli ve turistik yapısıyla ön plana çıkan insan yapımı olan Miami’nin en büyük adasıdır

 • Miami Plajı : Miami Beach, ülkenin önde gelen tatil beldelerinden biri olarak öne çıkan turistik bir yerdir.

 • Küçük Havana : Little Havana kendine has sanatsal yapıları ve Küba esintileriyle ilgi gören bir rotadır.

Miami Ünlü Yerleri

 • Coconut Grove : Coconut Grove; doğal güzelliği ve atmosferiyle ilgi çeken bir destinasyondur.

 • Lincoln Yolu : Miami’de yer yer alan Lincoln Road, alışveriş mekanlarıyla ünlü bir cadde olarak ziyaretçi çekmektedir.

 • Versace’nin Malikanesi : Versace’nin Malikânesi tarihi, bahçesinde bulunan havuzu ile 24 ayar altın mozaikleriyle ziyaretçileri büyüleyen bir destinasyondur.

Miami Meşhur Sokakları

 • Wynwood Duvarları : Dünyanın en büyük açık hava sanat galerilerinden biri olan Wywood Walls, renkli ve eşsiz sokak sanatıyla yıllardır ziyaretçilerini büyülemektedir.

Miami Alışveriş Yerleri

 • Bay Side : Bayside Marketplace; Miami’nin kalbi Biscayne Körfezi’nde yer alan önemli bir alışveriş merkezidir.

 • Dolphin Mall : Dünyanın en ünlü alışveriş merkezlerinden olan Dolphin Mall, yaşam merkezi olmasıyla yüz binlerce ziyaretçinin beğenisini kazanmaktadır.

 • Miami Tropik Parkı : Amerika’nın Florida eyaletine bağlı Miami kentinde bulunan Tropical park Miami, yıllardır kentin en gözde park alanı olmaktadır.

Miami Doğal Güzellikleri

 • Everglades : Dünyadaki tüm ağaç türlerinin olduğu 3 alandan biri olan Everglades, doğal güzelliğiyle ön plana çıkan ve Florida’da bulunan doğal alandır.

 • Key Biscayne : ABD’nin en temiz şehirlerinden olan Key Biscayne mavi bayraklı plajları ve doğasıyla turistlerin beğenisini kazanan yerler arasındadır.

 • Amelia Earhart Park : Amerika’nın Miami kentinde bulunan Amelia Earhart Park, ziyaretçilerine sunduğu renkli imkanlarıyla yıllardır kentin en popüler parklarından biri olmaktadır.

ABD HARİTASI (TIKLAYIN)

Amerika Birleşik Devletleri Haritaları | İndirmeniz için ...

BANKA HESABI

BANKA HESAPLARI (TIKLAYIN)

Hesap Sahibi Şirket Adı:

Artı Turistik Bilgi Danışmanlık Organizasyon Turizm ve Tic. Ltd. Şti.

”Adanus Turizm Seyahat”

Banka Hesapları:

***TEB Türk Ekonomi Bankası***

Müşteri Numarası: 1785528, Şiriyalı

Türk Lirası Hesabı: 

TEB Türk Ekonomi Banka Hesabı 462-7098367 Şirinyalı, Antalya

İban no: TR050003200000000070983267

***Garanti BBVA Bankası***

Müşteri Numarası : 5225311

Euro Hesabı:

Garanti BBVA Banka Hesabı 535 – 9095031 Lara , Antalya

İban no: TR52 0006 2000 5350 0009 0950 31
TUR PROGRAMI

1.GÜN l İSTANBUL – MIAMI

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava yolları Kontuarı önünde, 26 Aralık Gecesi saat 22:30‘da buluşma. Pasaport, check-in ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK157 nolu sefer sayılı uçuşu ile saat 01:05’de (Tur Günü) Amerika’nın en ünlü sahil kenti Miami‘ye hareket. Yaklaşık 12 saatlik bir uçuştan sonra saat 06:00’da Miami Uluslararası Havaalanına varış. Havalimanında sizleri bekleyen rehberiniz ile otelinize transfer. Otelimize check in saati 15:00 olacağı için arzu edenler rehberlerinin ekstra ödemeli olarak düzenleyeceği Miami şehri ve Star Island turuna katılabilirler. Bu tur esnasında Coconut Grove, şu anda da belediye binası olarak kullanılan eski Panamerikan havayollarının deniz uçağı terminalini gördükten sonra Marina da fotoğraf molası vereceğiz. Bir birinden güzel evlerden oluşan Coral Gables, eskiden Mercan madeni olan ve şu an halka açık havuza dönüştürülen meşhur Mercan havuzu, Tarihi Biltmore oteli, Bay Side, Miami Beach, Lincoln road, önünde fotoğraf çekeceğimiz Miami Beach’in sembollerinden biri olan Versace’nin malikanesi, zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu büyük bir mahalle olan Little Havana, şehrin eski harabe bölgelerinden olan ve şu an tüm dünyadan ünlü sokak boyama sanatçılarıyla beraber dev bir projeyle devasa sanat eserine çevrilen Wynwood bölgesi göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer. Odaların dağılımı ve dinlenme. Akşam otelden South Beach Gece Turu için ayrılıyoruz. Dünyaca ünlü South Beach‘e gidiyoruz. Miami’yi ışıklar altında göreceğiz ve South Beach’in ünlü mekanlarındaki eğlencelere tanık olacaksınız. Rehberiniz sizlere restoran tavsiyelerinde bulunacaktır. Geceleme Miami otelimizde.

Miami şehri ve Star Island turu : Kişi başı 120$

2.GÜN l MIAMI

Sabah alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerin ekstra ödemeli olarak düzenleyeceği ve Kuzey Amerika Kıtasının en uç noktası olan ayrıca Küba’ya en yakın ABD şehri olan Key West turuna katılabilirler. ABD’nin doğu kıyısındaki en güney kasabası olan Key West ‘e yapacağımız bu tam günlük turda özel aracımızla sabah erken Miami’den ayrılacağız. Yaklaşık 2,5 saat sürecek keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys olarak adlandırılan irili ufaklı birçok adacıktan geçecek bunları birbirine bağlayan kilometrelerce uzunluktaki köprülerden okyanusun muhteşem rengini fotoğraflama şansına sahip olacaksınız. Yolda vereceğimiz molada boyları 1,5 metreye varan Tarpon Balıklarını besleyeceğiz. Key West’e varışımızda burayı tanıtan kısa bir panoramik şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Southernmost point, ünlü yazar Ernest Hemingway’in evi, eski başkanlardan Harry S. Truman’ın kışlık evi , Key West marinası üzerinde birçok bar ve restoranın bulunduğu Duval caddesi göreceğimiz yerler arasında. Akşam günbatımını seyretmek üzere Isla Morada’ya yola çıkıyoruz. Meşaleler ve canlı müzik eşliğinde gün batımını seyrederken içkilerimizi yudumluyoruz. Bu muhteşem molanın ardından otele dönüş. Geceleme Miami otelimizde.

Key West turu: Kişi başı 200$

3.GÜN l MIAMI

Sabah serbest vakit. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra ödemeli olarak düzenleyeceği Everglades Milli parkı turuna katılabilirler. Bu turumuzda çok beğeneceğinizi düşündüğümüz bu turda arkasında büyük pervaneler yardımıyla gidebilen Air Boat olarak tabir edilen teknelerle sazlıkların arasında seyahat edecek, avlanan ya da güneşlenen Timsahlari gözlemleyeceksiniz. Air Boat turundan sonra, Aligator Show’u izleyeceğiz. Bu show daha çok bilgi veren, National Georaphy tarzında anlatılan Aligator Show’udur. Show dan sonra yavru Aligator ile resim çektirdikten sonrasında otelimize transfer. Geceleme Miami otelimizde.

Everglades Milli parkı turu: Kişi başı 85 $

4.GÜN l MIAMI

Sabahtan serbest yapılacak kahvaltıdan sonra dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Geceleme Miami otelimizde.

5.GÜN l MIAMI

Sabahtan serbest yapılacak kahvaltıdan sonra dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman Akşam saatlerinde Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra ödemeli olarak düzenleyeceği South beach Turu. Geceleme Miami otelimizde.

South beach Turu: Kişi başı 50 $.

6.GÜN l MIAMI- İSTANBUL

Sabahtan serbest yapılacak kahvaltıdan sonra otelden ayrılış ve Miami Havalimanına transfer. Akşamüstü Miami havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra saat 21:05‘de Türk Hava Yollarının TK78 nolu seferi ile İstanbul’a hareket. Geceleme uçakta.

7.GÜN l İSTANBUL

Yerel saat ile 15:30’da İstanbul Yeni Havalimanı‘na varış. Turumuzun sonu.

EKSRA TURLAR ( TIKLAYIN)

Miami şehri ve Star Island turu : Kişi başı 120$

Key West turu: Kişi başı 200$

Everglades Milli parkı turu: Kişi başı 85 $

South beach Turu: Kişi başı 50 $.

*Bu tur size uygun değilse, diğer ‘……. tur programını incelemek için, Tıklayınız…

 

DİKKAT!

Tur hizmetleri,Tursab üyesi seyahat acentaları dışında hiçbir kişi ve kurum tarafından yapılamaz. Yaşama değer veriyor, kendinizi ve sevdiklerinizi önemsiyorsanız, Özellikle sosyal medya üzerinden açılan sayfalara itibar etmeyin, mağdur olmayın!

DERNEKLER, OKULLAR, ŞİRKETLER, KİŞİLER, REHBERLER, KULÜPLER, VAKIFLAR TUR DÜZENLEYEMEZ! YASAYA AYKIRI BİR SUÇTUR!

VİDEO