fbpx
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş

NEMO Denizaltı ile Yolculuk

0

Tur detaylarını, tur programını ve fiyata dâhil tüm hizmetleri aşağıdaki satırlarda inceleyebilirsiniz. 

Bilgi ve Rezervasyon İşlemleri İçin Hemen Ara: 05336533503 | info@adanustour.com

TUR KODU: ADA065

NEMO sizlere farklı ve doyumsuz bir deneyim yaşatacak olup Akdeniz’in sualtındaki sırlarını ve muhteşem güzelliklerini keşfetme fırsatı sunacak…
 
Turistik denizaltılar birçok kişi için sualtı dünyası ile direk temas sağlayabilen tek araçtır.
 
Tecrübeli pilotlarımız eşliğinde Antalya Kaleiçi derinliklerini evinizdeki konfor rahatlığı ile gezebilirsiniz.
 
NEMO denizaltı gezisi ile ilgili en iyi şey, Akdeniz’in yüzeyinin altında birkaç saat geçirecek olmanızdır. Bir diğer deyişle bu süre boyunca muhteşem deniz canlılarını gönlünüzce seyredebilecek ve su altında da ayrı bir dünyanın var olduğuna tanıklık etmenin keyfini çıkaracaksınız.
 
Şimdiden heyecanlandınız, öyle değil mi?
 
Ve son olarak bir de bir not düşelim: Göreceğiniz benzersiz sahneleri ölümsüzleştirmek için kameranızı hazırlamalısınız!
TUR PROGRAMI

Denizaltı turuna güzel bir başlangıç ​​yapmak için önceden planlanan saatte sizi tam donanımlı, modern ve konforlu aracımızla Antalya’da kaldığınız otelinizden alacağız ve limana ulaşana kadar keyifli bir araç yolculuğu yapacağız. Sürüş sırasında heyecanınızı bastırmak ve bedeniniz ile zihninizi rahatlatmak için zamanınız olacak.

Limana geldiğinizde, Misafirlerimiz dalıştan yaklaşık 20 dakika önce denizaltımızın hemen yakınındaki ofisimizde kayıtlarını yaptırıp dalış brifingi alacaklardır.

size süreç ve güvenlik prosedürleri hakkında önemli bilgiler verecek olan profesyonel personellerle tanışacaksınız. Bu tanışma süresince, denizaltımız ve sualtı özellikleri hakkında bilgilendirmeler yapılacaktır. Bu vesileyle, nasıl bir etkinliğin sizleri beklediği hakkında daha net bir fikir edinip kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Turu programımızın en heyecan verici kısmı Sıçan Adası’na yakın bir dalış noktasına açılmamızla başlayacak.

Güvenlik talimatlarının tekrarlanmasından sonra derinliklerindeki zenginliğini gözlemlemek için Akdeniz’in masmavi tonlarına dalacağız. Rengarenk balıkların güzelliklerini ve huzurun tadını çıkaracaksınız…..

Misafirlerimiz dalıştan öncesinde ve sonrasında hediyelik eşya mağazamızdan alışveriş yapma imkânına sahip olup, Nemo Kafeden içecek ve hafif yiyecekler temin edebilirler. Turumuz Limandan başlayıp aynı yerde son bulacaktır.

NEMO İLE, DENİZALTI'NI KEŞFEDİYORUZ...

NEMO DENİZALTI TUR DETAYLARI

NEMO DENİZALTI TUR TARİHLERİ (TIKLAYIN)

…….

NEMO DENİZALTI TUR HAREKET & DÖNÜŞ DURAKLARI (TIKLAYIN)

………

NEMO DENİZALTI TUR HİZMETİ

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER (TIKLAYIN)

 *Transfer

 *Rehberlik

 *Sigorta

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER (TIKLAYIN)

 *Kişisel Harcamalar

 *Yiyecek & İçecekler

NEMO DENİZALTI TUR FİYATI

NEMO DENİZALTI TUR FİYATINI İNCELEMEK İÇİN (TIKLAYIN)

NEMO Denizaltı Turu Paket Fiyatı, 

Günübirlik

TUR KODU: ADA065

 

KİŞİ BAŞI FİYAT (₺): Sor sat olarak, bilgi alınız !

GENEL BİLGİLER

NEMO DENİZALTI BOTU HAKKINDA (TIKLAYIN)

NEMO, Finlandiya’da imal edilen, Mark IV serisinin 10’uncu, 3’ncü nesil bir turistik denizaltıdır. 44 yolcu ve 2 pilot kapasitesi ile dünyanın en gelişmiş teknolojisine ve en sıkı emniyet sistemlerine sahiptir.

NEMO, kendinizi rahat ve memnun hissettirmeniz için özel olarak tasarlanmıştır ve bir yüksek teknoloji ürünü örneğidir. Tasarım olarak NEMO’nun zemininden tavana kadar olan mesafesi içeride özgürce hareket etmenize yetecek kadar yüksektir. Ayrıca botun içinde Akdeniz’in derinliklerini gözlemlemenizi sağlayacak bazı seyir pencereleri vardır.

Nemo, geniş camları, yüksek tavan mesafesi (180 cm) ile sualtı gezintisi için özel olarak dizayn edilmiş bir denizaltıdır. Geniş kabini 2 adet air-condition ile donatılmıştır. 
 
Nemo aynı gün içerisinde dışarıdan hiçbir destek almadan 10 dalış yapabilir. Dalış ve trim sistemleri Nemo’nun 1 dakikadan az sürede dalış ve satıh yapmasını ve sualtında teknenin rahat kontrolünü sağlar. Nemo’nun içindeki hava O2 takviyesi ile tazelenerek ve klima ile sürekli serin tutularak dalış süresince yolcularımızın çok konforlu ve sağlıklı bir gezi geçirmelerini sağlar.

Bununla da bitmedi: NEMO’nun içinde bir de kafeterya vardır. Eğer yolculuk sırasında acıkır ya da susarsanız bir şeyler içebilir veya yiyebilirsiniz. Bu arada kendinizi daha iyi hissetmeniz için alanın basıncı gerekli ekipmanlar tarafından sürekli olarak ayarlanmaktadır.

 Nemo, 2015 yılı içerisinde İspanya’da tamamen yenilenen turistik denizaltımız NEMO en modern cihazlar ile donatılarak Türkiye’ye getirilmiştir, bataryasından camlarına kadar tam bir modernizasyon sürecinden geçirilmiştir. Sahil yedekleri dâhil, batarya şarj sistemi ve hava kompresörleri de yenilenmiştir. Yüksek batarya kapasitesi ile 10 saat kesintisiz seyir imkânı ve 72 saate kadar sualtında kalabilme özelliğine sahip olan Nemo aynı zamanda sualtında yüksek manevra kabiliyeti ile dikkat çekmekte….
 
Nemo Ekim 2015 ayında Klas kurumu DNV-GL’nin sıkı ve yüksek güvenlikli denetiminden geçerek DNV-GL sertifikasını başarı ile almıştır.
 

BANKA HESABI

BANKA HESAPLARI (TIKLAYIN)

Hesap Sahibi Şirket Adı:

Artı Turistik Bilgi Danışmanlık Organizasyon Turizm ve Tic. Ltd. Şti.

”Adanus Turizm Seyahat”

Banka Hesapları:

***TEB Türk Ekonomi Bankası***

Müşteri Numarası: 1785528, Şiriyalı

Türk Lirası Hesabı: 

TEB Türk Ekonomi Banka Hesabı 462-7098367 Şirinyalı, Antalya

İban no: TR050003200000000070983267

***Garanti BBVA Bankası***

Müşteri Numarası : 5225311

Euro Hesabı:

Garanti BBVA Banka Hesabı 535 – 9095031 Lara , Antalya

İban no: TR52 0006 2000 5350 0009 0950 31

Bu aktivite hamile kadınlar ve ciddi sağlık sorunları olan bireyler için uygun değildir. Ayrıca çocuklarınızla birlikte gelmeyi planlıyorsanız çocukların boylarının 90 cm’den kısa olmaması gerekmektedir. 

Değerli Misafirlerimiz;  Korona virüs (Covid19) ‘e karşı önleyici tedbirler kapsamında, sizlerin sağlığı korumak adına, bağlı olduğumuz kurumların talimatları ve uygulamalar doğrultusunda bazı yeni kurallar hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Sağlık Bakanlığımızın Tedbirleri Kapsamında, Gerekli Önlemler Alınarak, Sosyal Mesafe ve Tüm Hijyen Kurallarına Uyarak Turumuz gerçekleşecektir.

Sağlık, her zaman önceliğimizdir.

1- Araçlarımızın tamamı tura çıkmadan önce iç, dış dezenfekte edilecektir.
2- Araçta el dezenfektanı veya kolonya (80c) bulundurulacaktır.

3-Şehirlerarası turlarımızda HES KODU zorunludur. Tur Rehberi kodları kayıt altına almaktadır.
4- Geziye katılım sağlayan tüm misafirlerin tur başlangıcında ateşi ölçülecektir.
5- Şehirlerarası Araçlarda yarı kapasiteyle seyahat edilecektir. 2 Koltukta 1 kişi seyahat edecektir (Aile bireyleri hariç)
6- Gezi sonuna kadar sosyal mesafe kurallarına mutlaka uyum sağlanacaktır.

7-Misafirlerimiz KENDİ koruyucu maskelerini getirmek durumundadır.
8- Seyahat eden her misafirin gezi boyunca maske kullanması zorunludur.
9- Görevli personeller tüm hijyen kurallarına uygun hareket edecektir.
10- Araç seyahat esnasında sürekli havalandırılacaktır.
11-Tur aracındaki klima hava sürkilasyonu dışardan temiz havayla sağlanacaktır.

12-Araç içerisinde teması en az noktaya indirebilmek adına, misafirlerimizin yiyecek içecek tüketimi T.C Sağlık Bakanlığı  genelgesi gereğince yasaklanmıştır.

 Sağlıklı ve eğlenceli turlar dileriz.

DİKKAT

Covid-19 sebebiyle, TALİMATLAR’a tabi gerekli önlemler alınmaktadır. 

Uçuş öncesinde verilen aperatif kahvaltı Covid-19 sebebiyle verilmemektedir, fakat uçuş sonrasında alkolsüz şampanya ile kutlama ve sertifika töreni gerçekleştirilmektedir. Balon turuna katılacak olanların da Covid-19 önlemleri konusunda hassasiyet göstermeleri gerekmektedir.

NEMO İLE, DENİZALTI'NI KEŞFEDİYORUZ...

HARİTA

FOTOĞRAFLAR & VİDEO