Turistik Doğu Ekspresi ile Kars Turu

indir (4)
Özel Tur 5 Gün Tarih:15-02-2020
Kars, Kars Merkez/Kars, Türkiye Doğu Anadolu Bölgesi

”DOĞU EKSPRESİ İLE KARS TURU”

 4 GECE 5 GÜN

Uçak ile Antalyadan Kars’a Gidiş, Doğu Ekspresi ile Kars-Ankara Tren Yolculuğu- Uçak ile Ankaradan Antalya’ya Dönüş

SİZ İSTEDİNİZ, BİZ HAZIRLADIK !

SINIRLI KONTENJAN…

Tur Tarihleri

 

23 Şubat 2020 /27 Şubat 2020

 

Doğu Ekspresi Treni hakkında : 

Turistik Doğu Expresi 30 Saat Sürmektedir. Rotasında Kars-Erzurum-Erzincan-Sivas-Kayseri-Kırıkkale-Ankara olan trenimiz sabah 05.15 sularında Ankara’da olacaktır. Keyifli ve Bol Manzaralı bir tren yolculuğu bizi bekliyor. Biribirinden güzel manzaraların eşlik edeceği 2 günlük keyifli yolculuğumuz süresince Sivas Divriği’de 2.82 Dakika, Sivas Bostankaya’da 3.70 dakika molalarımız olacak. Trenimizde yataklı kompartımanlarda kalacağız. Her kompartımanda 2 yatak bulunacak. ve yemekler yemek vagonunda alınabilir. İsterseniz yanınızda yiyecek ve içecek de getirebilirsiniz.

Turlarımızda maksimum kişi sayısı 20 olacaktır. Rehberimiz gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile program akışını değiştirme hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Acentamız, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Yolcularımız uçak saatlerinin değişebileceğini bilerek turu satın almıştır.

Tüm turlarımızda arzu eden misafirlerimiz için (ekstra) olarak Antalya şehiriçinden havalimanına transfer hizmeti sunulmaktadır.

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI TEK KİŞİLİK ODA FARKI 0 – 2 YAŞ ÇOCUK 3-6 YAŞ ÇOCUK 6-12 YAŞ ÇOCUK
₺2250 ₺1000 ₺300 ₺2050  ₺2150

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Antalya-Kars arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Kars-Ankara arası Turistik Doğu Ekspresi Yataklı vagonunda seyahat
 • Ankara-Antalya uçak bileti
 • Tüm otobüslü ulaşımlar
 • Programda belirtilen tüm çevre gezileri
 • 2 gece Turistik Doğu Ekspresi’nde yataklı vagon tren konaklaması
 • 2 gece Kars otel  konaklaması
 • Otellerde alınacak 2 sabah kahvaltısı
 • Profesyonel Rehberlik hizmeti
 • Seyahat Sigortası
 • Ankara’da tüm gün şehir turu ve rehberlik hizmeti

Fiyata Dahil olmayan Hizmetler

 • Tur ve Tren yolculuğu esnasında yapılacak kişisel harcamalar
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Yemeklerde alınacak içecekler
 • Ekstra turlar
 • Müze ve ören yeri girişleri

NEDEN ADANUS TUR?

*Adanus Tur müşterilerine kurumsal turizm hizmeti vermesinin yanında, kişisel seyahat danışmanı olarak da müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Markamız, yurt içi ve yurt dışında yüzlerce farklı destinasyonu kapsayan hizmet ağıyla, TÜRSAB üyesi olarak en seçkin oteller ve ulaşım markalarıyla iş birliği yapmaktadır.

 

ÖNEMLİ NOTLAR VE UYARILAR

**Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.

**Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

**Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz.  2  gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeni  her gün sıra atlayacak şekilde,  3 sıra kaydırılarak, yer değişimi (Rotasyon) uygulaması gerçekleştirilir.

**Turlarda yoğunluk nedeniyle, uçak rötarlarına göre değişiklik yaşanabilmektedir.

**Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek ziyaret noktalarının sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

**Turlarımız bölge yoğunluklarına bağlı olarak,  tur programlarında gün sıralamalarında belirtilen gezi programlarında gün değişimi yaşanabilmektedir, gün değişikliği yapılarak aynı programı gerçekleştirir.

**Tur Programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına veya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.

**Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Adanus Tur kesinlikle sorumlu değildir.

**Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

**Tarih olarak daha erken rezervasyon yapan misafirlerimiz, kampanyalı fiyatlardan yararlanabilme imkanına sahiptir.

**Paket Fiyatlarımız Otel, ulaşım ve paket dahili çevre gezilerini kapsamaktadır. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır.

**Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır..
*0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Not : Çocuk kategorisi 7-12 yaşları arasıdır. Zorunlu ek hizmetler fiyata tabidir.

**Yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmemiz sebebi ile kalite standardımızı sürekli arttırıyoruz. Kültür turlarında misafirlerin fiziksel ve düşünsel yoğunluklarının zirvede olması, sükunet, özen ve dikkat kavramlarını ön plana almamızı gerektiriyor. Bu sebep ile Özel konsept (Adanus Tur’a danışınız.) turlarımıza 3 yaş ve altındaki çocuklarımızı dahil edemiyoruz.

**Otellerde alınan yemekler, otel konseptine ve doluluğuna göre set menü olabilir, bölge şartlarına bağlı olarak alkollü içecek bulunmayabilir.

**Üç kişilik oda tercihlerinde ilave (3.kişi) yataklar, açılır kapanır ek yatak veya sofa yatak tarzında olabileceği için, standart yataklardan küçük olma ihtimali vardır.

**Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

** Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

**3 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

**Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilemez.

**Turlarda yoğunluk nedeniyle, uçak rötarlarına göre değişiklik yaşanabilmektedir. Uçaklı turlarda Adanus Tur, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar.  Böyle bir durumda, Adanus Tur, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.

**Ekstra turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Adanus Tur’un bir sorumluluğu yoktur. Ekstra tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

**Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, Adanus Tur’un Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

**  Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

**  Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan Adanus Tur’un sorumluluğu yoktur.

**  Turların hareketi için minimum katılımcı sayısı aranmaktadır. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 10 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Adanus Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda Adanus Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

** Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 45’dur. Turun hareket tarihinden 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekir.

** Tur sirküsü yayımlandığı tarihinde geçerlidir.
Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

Müzekart Nedir?

Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan 300’den fazla müze ve örenyerinde geçerli olup, örenyerini sınırsız ve ücretsiz ziyaret edebilir, tarihte keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

İstanbul, İzmir, Ankara,Nevşehir, Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli’de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ile satın aldığınız ilk günden itibaren bir yıl boyunca geçerli olan indirimli Müzekart 30 TL, tam Müzekart 70 TL ücret karşılığında alınabilir.18 yaşına girmemiş ve 65 yaş üzeri misafirler Müzelere ücretsiz giriş yapmaktadırlar. Detaylı Bilgi: https://muze.gov.tr/MuseumPass

TURLARIMIZDA KULLANILAN TAŞIMA ARAÇLARI

*OTOBÜSLER

MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15″ LCD monitör.

*MIDIBUSLER

ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

*MINIBUSLER

MERCEDES SPRİNTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır.

Turla ilgili Öneriler

Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir.

Tur esnasında fotoğraf ve video çekme imkanı bulacağımızdan dolayı, bu cihazlara ait pil, Powerbank (taşınabilir güç kaynağı), şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Tura çıkarken düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza alınız ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı rehberinize bildiriniz.

Tura çıkarken kişisel bakım ürünlerinizi (şampuan, krem, diş macunu vb.)yanınıza almayı unutmayınız.

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt  çantası almayı unutmayınız.

Seyahat esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.

Turumuzda tekne turları ve yüzme molaları olacağı için, tüm gerekli deniz eşyalarınızı (mayo, havlu, güneş kremi, deniz çantası, deniz gözlüğü, palet vb.) yanınızda bulundurmanız tavsiye edilir.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

YASAL UYARI
1618 SAYILI YASA VE ACENTALARI YÖNETMELİĞİNE GÖRE HER TÜRLÜ GEZİ VE TUR ORGANİZE ETME YETKİSİ SADECE A SINIF ACENTALARA VERİLMİŞTİR.

TÜRSAB A-4727

Sosyal Medyada Paylaş
error0

Tur Programı

1. Gün Antalya-Kars

Sabah 07.00’dan itibaren siz değerli misafirlerimizi evlerinizden alarak havalimanına transfer oluyoruz.  Türk Havayolları’nın İstanbul aktarmalı uçağıyla 09.35’te Antalya’dan hareket ediyor ve 14.10’da Kars Havalimanı’na ulaşıyoruz. Kars havalimanında rehberimiz ve aracımızla buluşarak rehberimizin vereceği bilgiler eşliğinde öğle yemeğimizi alacağımız restoranımıza gidiyoruz. Öğle yemeğinin alınmasının ardından kısa şehir turumuza başlıyoruz. Evliyalar Camisi, Ebul Hasan Harakani Türbesi, Osmanlı Evleri, Hamamları, Taş Köprü, Namık Kemal Kültür Evi, 12 Havariler Kilisesi gezilerin ardından Kars Çayı’nda vereceğimiz fotoğraf molasının ardından otelimize yerleşiyoruz. Odalarımızda kısa dinlenmenin sonrasında akşam yemeğimizi rehberimizin yönlendirmesiyle yerel restoranda Kars Menüleri şeklinde alıyoruz. Konaklama Kars’taki otelimizde.

 1. Gün Sarıkamış-Kars

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından aracımıza yerleşiyoruz. İlk durağımız Kars’ın Selim ilçesi olacak. Burada hala sürdürülmekte olan ata sporumuz Cirit’i izlemeye gidiyor ve karlı zeminde yapılan cirit gösterisinde heyecanlı ve keyifli dakikalar yaşıyoruz. Cirit gösterileri için köy derneklerine ufak yardımda bulunmayı ihmal etmiyoruz. Cirit gösterisi sonrasında Selim ilçesini takiben Sarıkamış’a varıyoruz. Türkiye’nin en soğuk ilçesi ünvanlı Sarıkamış’ta 1 saate yakın sürecek yolculuk sonrasında Allahuekber dağları eteklerinde Sarıçam ormanlarının muhteşem güzelliklerini izliyor, Osmanlının en trajik savaşlarından bir tanesinin yaşandığı bölgeleri gezmeye başlıyoruz. Osmanlı Ordusu ile Rus İmparatorluk Orduları arasında 22 Aralık 1914 – 05 Ocak 1915 yılları arasında Sarıkamış Dağlarında 80.000 Mehmetçiğin donarak ölmesine neden olan Sarıkamış Harekâtını rehberimizden dinliyor, anılarına yaptırılan Sarıkamış Şehitlik Abidesini görüyoruz. Şehitlikten ayrılıyor, Sarıkamış Merkezinde teneke mahallenin hemen üzerinde 19. yy sonlarında Rus Çarı 2. Nikola tarafından hiç çivi kullanılmadan yaptırılan Katerina Köşkünü görüyoruz. Eski vagon tamir istasyonlarını ve Sarıkamış’ta şehitlerimizi anma törenleri için yapılan binaları görüyor, Sarıkamış Kayak Merkezine gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz telesiyej ile Kayak Merkezinin zirvesine çıkabilirler, sıcak salep ve çaylarımız eşliğinde günün öğlene kadar olan bölümünü tamamlıyoruz. Sarıkamış’tan ayrılıyor öğle yemeğimizi Kaz menüsü şeklinde aldıktan sonra, Kars merkezde Rus – Osmanlı Savaşlarını anlatıldığı Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesini geziyor, şehir turumuzu tamamladıktan sonra otelimize dinlenmeye çekiliyoruz. Akşam yemeğimizi Kafkas Dans Gösterileri eşliğinde yerel restoranımızda alıyoruz. Konaklama Kars’taki otelimizde.

 1. Gün Ani Harabeleri-Çıldır Gölü-Doğu Ekspresi Gece Yolculuğu

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından aracımız ile buluşuyor Kars’ta ilk olarak Ermenistan sınırında Arpaçay’ın kenarında kurulu olan 2016 yılında UNESCO Dünya Kültür Mirası listesine alınan Ani Harabeleri ile turumuza devam ediyoruz. Yaklaşık 1 saat 30 dakika sürecek olan gezimizde, Anadolu topraklarında ilk Türk Camisi; Ebul Menuçehr Camii, Alparslan’ın Anadolu fethinden sonra camiye çevrilen Ana Katedral, Surp Pirgiç (Keveli Kilisesi) ve birçok tarihi eseri görüyor, Ani harabelerinden ayrılıyoruz. Rotamızı Doğu Anadolu’nun ikinci büyük gölü olan ve kış aylarında donması ile ünlü Çıldır Gölü’ne çeviriyoruz. Efsanelere konu olan Çıldır Gölünde yürüyüşümüzü tamamlıyor, buzları keserek açılan deliklerden yöre halkının tabiri ile sarıbalık yani aynalı sazan balığı yakalayanları görüyor, Çıldır Gölü kenarında öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrasında dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Atlı Kızaklar ile göl üzerinde gezintiye çıkabilirler. Gezilerimiz sonrasında Kars’a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam yemeğimizin ardından Âşık dinletisine katılıyoruz ve sonrasında belirlenen saatte aracımızdaki yerlerimizi alıyor Kars Tren Garı’na hareket ediyoruz. TCDD Turistik Doğu Ekspresi yataklı vagonumuzda odalarımıza yerleşerek keyifli ve uzun sürecek tren yolculuğumuza başlıyoruz. Gece seyahatimiz sürecinde dinleniyoruz. Konaklama TREN / YATAKLI VAGON

 1. Gün Doğu Ekspresi

Sabah kahvaltımızı ekstra trende aldıktan sonra, Anadolu’nun her rengini mevsimden mevsime geçişini görme imkânına sahip oluyoruz. Tren yolculuğumuz süresince vereceğimiz ilk uzun molamız Sivas’ın Divriği ilçesinde olacak. Sabah 10.55 sularında Divriği’ye ulaşan trenimiz, burada 3 saate yakın bir mola verecek. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak organize edeceğimiz Divriği şehir turuna katılabilirler. Şehir turumuzda Unesco Dünya Mirası listesine alınan Divriği Ulu Cami ve DarüşşifasıTarihi Divriği Konakları göreceğimiz yerler arasında olacak. Akşam üzeri vereceğimiz ikinci molamız Sivas’in Bostankaya ilçesinde olacak. Öğleden sonra 15.55 sularında Bostankaya’ya ulaşan trenimiz, burada 3 saate yakın bir mola verecek. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak organize edeceğimiz Sivas şehir turumuza katılabilirler. Sivas şehir turumuzda Türk mimarisinin ve süsleme sanatının en güzel örneklerinden Gökmedrese, Anadolu’nun en eski camilerinden biri olan Ulu Cami, muhteşem taç kapısıyla ünlü Selçuklular’dan kalma Buruciye Medresesi ile Sivas’ın sembolü haline gelen Çifte Minare´yi görme fırsatımız olacak. Akiam yemeğimizi de Sivas merkezde aldıktan sonra trenimize geri dönüyor ve yolculuğumuza devam ediyoruz. Konaklama YATAKLI VAGON

 1. Gün Ankara-Antalya

Sabah 05.15 de Ankara Garı’na iniyor, kısa bir molanın ardından kahvaltı alacağımız noktaya hareket ediyoruz. Kahvaltı sonrasında Ankara turumuzda, Anıtkabir, Eski Meclis, Anadolu Medeniyetler Müzesi gezilerimizi tamamlayarak saat 18.00’da Ankara Esenboğa Havalimanına transfer oluyoruz. Pegasus Havayolları’nın PC8042 sefer sayılı uçuşuyla 19.45’te Antalya’ya hareket ediyoruz. 20.55’te Antalya’ya varışımızın ardından sizleri evlerinize bırakıyor ve bir sonraki turumuzda birlikte olabilmek umuduyla turumuzu sonlandırıyoruz.

 

Sosyal Medyada Paylaş
error0

Write a Review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Telefon: +90 533 653 3503
Toplam: 2.250,00₺ Fiyat 2.250,00₺ /kişi

(Lütfen Kişi sayısı seçmeden önce tarih ve saati seçin)

Out of stock

× 2.250,00₺ = 2.250,00₺
× 2.150,00₺ = 0,00₺

Exceed the maximum number of people for this tour. The number of seats available is 10

veya

Ödeme yapmadan rezervasyon yapmak için aşağıdaki bilgileri doldurun
Facebook
Facebook
Twitter
Instagram