fbpx
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş

ÜRDÜN & MISIR HARİKALARI TURU, 8 GÜN 6 GECE, İST, VİZESİZ, UÇAKLA

0
399 USD 'DAN BAŞLAYAN
399 USD 'DAN BAŞLAYAN
TUR KODU: ADAANA-OD- ÜR-MSR-İST- 409
Beğendiklerime Ekle

Adding item to wishlist requires an account

352

ÜRDÜN & MISIR  HARİKALARI TURU

MEGA PROMOSYON

AKABE (2) AMMAN (2) SHARM EL SHEİKH (2)  

  8 GÜN 6 GECE 3*4* OTELLER

İSTANBUL HAREKETLİ
 
Pegasus Konya 0332 350 01 30 - Thy Konya 0332 350 01 30 - Atlasglobal Konya 0332 238 01 30 - Sunexpress Konya 0332 238 01 30
 
VİZESİZ
 
SHARM EL SHEİKH GİDİŞ / SHARM EL SHEIKH DÖNÜŞ
 
TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN İÇ HAT BAĞLANTI İMKÂNI

Müze ve Ören Yeri Girişleri Hariç

399 USD ‘DAN BAŞLAYAN

KAÇIRILMAYACAK CAZİP FİYATLAR!

Kültür hazinelerle dolu Ürdün’de kültür turlarına katılmak, çölde kurulu medeniyetlerin izlerini takip etmek ve Kızıldeniz’in büyüleyici güzelliklerini tanımak için hemen yerinizi ayırtın!

Ürdün hazinelerini keşfetmek ve Ürdün’ü gezmek istiyorsanız en cazip fiyatlar, kaçırılmayacak fırsatlar için Adanustur’a danışmayı ihmal etmeyin!

Ortadoğu’nun kalbinde yer alan Ürdün, kültürü, doğası, kutsal hikaye zenginliğiyle merak uyandırıyor. Buralara gitme fikri bile insanı heyecanlandırmaya yetiyor.

Kalkış noktalarını, tur programını ve fiyata dâhil tüm hizmetleri aşağıdaki satırlarda inceleyebilirsiniz. 

Bilgi ve Rezervasyon İşlemleri İçin Hemen Ara: 05336533503 | info@adanustour.com

TUR KODU: ADAANA-OD- ÜR-MSR-İST- 409

TUR DETAYLARI

BU TUR İÇİN DİĞER TARİH SEÇENEKLERİ ( TIKLAYIN)

PAKET/EK HİZMET FİYAT BİLGİSİ

 

ALTERNATİF TARİHLERİ:  8 MART 2023, 22 MART 2023
 
OTELLER
2 / 3
Kişilik
Oda / Kişi
başı
Tek Kişilik Oda Farkı
0-1.9 Yaş
Çocuk

1.9-12 Yaş

Çocuk

3* & 4*  

399 USD

280 USD

150 USD

                 399 USD

 
PAKET/EK HİZMET FİYAT BİLGİSİ

PAKET/EK HİZMET FİYAT BİLGİSİ

OTELLER
2/ 3
Kişilik
Oda / Kişi
başı
Tek Kişilik Oda Farkı
0-2.9 Yaş
Çocuk

2.9-12 Yaş

Çocuk

3* & 4*  

399 USD

280 USD

     150 USD

  399 USD

 
Bu fiyat sadece tur afişe edilen tarih için geçerlidir.  Güncel fiyat için, Adanus tur’a danışınız.
 
 
UÇUŞ BİLGİLERİ

*Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali acente kontuarı önünde buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC628 tarifeli seferi ile 00.15’de Sharm El Sheikh’e hareket. Yerel saat ile 01.50’da varış.

*Pegasus havayolları PC629 tarifeli seferi ile 03.05’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 06.45de varış.
 
o Kalkış ve varış saatleri yerel saatlerdir.
o İç hat bağlantı detay ve fiyat farklarını sorunuz.
o Tüm uçuş detaylarının turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.

ADANUS TUR YURTİÇİ – YURT DIŞI PAKET TUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ ( TIKLAYIN)

ADANUS TUR HİZMETLERİ

DAHİL SERVİSLER ( TIKLAYIN)

DAHİL OLMAYAN SERVİSLER ( TIKLAYIN)

Seyahat sağlık ve vize sigortası,
Yurtdışı Çıkış Harcı,
Tüm otel ekstraları,
Ekstra Turlar,
Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır),
Şehir ve turist vergileri, Ürdün giriş ücreti, yerel hizmet ücretlerini kapsayan 100 USD zorunlu tutar rehber tarafından tur hareket etmeden önce toplanacaktır.

GENEL BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME ! (TIKLAYIN)

*Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.

*Tur organizasyonumuz Adanus tur ve Anatolia travel işbirliği ile gerçekleşmektedir.

*Tur Programımız belli kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
 
*Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
 
*Şehir ve turist vergileri, Ürdün giriş ücreti ve yerel hizmet ücretlerini kapsayan 100 USD zorunlu tutar rehber tarafından tur hareket etmeden önce toplanacaktır.
 
*Sivil Havacılık kanunları (Lahey kanunları) çerçevesinde havayolları uçuş saatlerinde ve kullanacağı havalimanında güncelleme yapabilir. Uçuş saatlerinin 48 saat önce misafirlerimiz tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat ve havalimanı değişiklikleri ve olası rötarlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.
 
*Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden ve aksamalardan acentemiz sorumlu değildir.
Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz ve kullanılmayan bacak için iade yapılamaz.
 
*Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, acentemiz sorumluluğunda değildir.
 
*Rezervasyon için kişilerin isim ve soyisim, doğum tarihi, T.C. kimlik numarası ve Pasaport numarası detaylarının seyahate çıkacağı pasaporttaki şekliyle acentemize yazılı olarak bildirmesi gerekmektedir.
 
*Tüm rezervasyonlar, bu detaylar doğrultusunda yapıldığından olası herhangi bir iptal yâda değişiklikte karşılaşılabilecek cezai tutar kişilere yansıtılacaktır.
 
*6 Gece 8 günlük bu turumuzun otel kategorileri 3&4* otellerdir. Otellerin merkeze uzaklık mesafesi maksimum 5-25 km’dir.
 
*Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan daha uzak mesafede olabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
 
*Otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak servis edilmektedir ve genelde kontinental olarak servis edilen kahvaltı; tereyağı, reçel (marmelat), ekmek, çay, kahve ve meşrubattan oluşan bir menüyü kapsamaktadır. Otellerin yoğunluk durumlarına göre grup kahvaltıları ayrı salonlarda verilebilir.
 
*10 Kişi ve üzeri grup rezervasyonlarında ekstra paket turlarının rezervasyon esnasında acenteden alımı zorunludur.
 
*Tur boyunca araçta sıcak – soğuk içecek ve ikram bulunmamaktadır. Ancak araç içinde kaptan ve yardımcısı tarafından satışı yapılmaktadır.
 
*12 Yaş altı çocuk fiyatı; 2 yetişkinle aynı odada kalındığı takdirde geçerlidir. Üç kişilik odada; 3 yatak ilave yatak olup, açılır – kapanır yatak şeklindedir. Diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
 
*Ekstra turlarda 0 – 2 yaş çocuk ücretsizdir. 2 – 12 yaş arası çocuk %50 indirimlidir.
 
*3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3 kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. İlave yataklar açılır – kapanır yataklar olduğundan tur katılımcısı 3 kişi ve / veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.
 
*Acentemiz gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını, içerik aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
 
*Otel isimleri “ve benzeri” şeklinde verilmektedir. Konaklamanın yapılacağı otel bilgisi tur hareketinden 2 – 3 gün önce verilmektedir.
 
*Panoramik şehir turları; şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen rehber anlatımı ile araçtan inmeden veya şehrin yapısına göre yürüyerek yapılan müze ve ören yeri girişlerinin dâhil olmadığı turlardır.
 
*Turların, acentemiz dışında kalan sebeplerden (yolların kapalı olması, hava koşulları, yerel otoriteler tarafından girişe ve gezilmeye izin verilmemesi, sınır geçişlerindeki yoğunluk vb.) ötürü aynı gün ve saatte gerçekleşmemesinden acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 
*Ekstra tur ücretleri minimum 10 kişinin katılımı göz önünde bulundurularak belirlenmiştir. Bu nedenle; Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç ve katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir.
 
*Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlıdır. Yol üzeri düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, rehberin belirleyeceği bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
 
*Avantajlı ekstra tur paketlerinden birini satın almış olan misafirlerimiz, içerisinden herhangi bir tura katılmayıp (özel sebep dâhilinde olsa bile) iade talebinde bulunması durumunda, tur iadesi indirimsiz fiyat üzerinden hesaplanacak olup, rezervasyon gerektiren tekne, yemekli, gece showları ve giriş ücreti ödenen turlarda ise iade alma hakkı bulunmayacaktır.
 
*Ekstra turlarda müze girişleri fiyatlara dahil değildir.
 
*Panoramik şehir turları ve ülkeler arası transferler haricinde otobüs kullanım hakkı ekstra tur satın alan misafirlerimize aittir.
 
*Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye’den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 
*Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup, vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. İptal durumunda zaman fark etmeksizin vize ve sigorta ücretleri iade edilmemektedir.
 
*Vizenin en çok konaklama yapılan ülkenin konsolosluğundan alınması gerekmektedir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.
 
*Ziyaret edilecek ülkeye sorunsuz giriş yapılabilmesi için vize alınan pasaportun veya çıkış yapılacak olan pasaportun yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribatlara uğramamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde pasaport polisinin sizi ülkeye almama hakkı mevcuttur ve bundan acentemiz sorumlu değildir.
 
*Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz, aksi takdirde kaybolan eşyalardan acentemiz ya da diğer servis sağlayıcılar (yerel acente, otel, otobüs firması vb.) sorumlu değildir.
 
*Reşit olmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.
 
*Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda Acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
 
*Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

SAĞLIK

SALGIN ÖNLEMLERİ (TIKLAYIN)

COVID-19 SEYAHAT GÜNCELLEMELERİ VE KISITLAMALARI (TIKLAYIN)

Ülke giriş koşulları anlık değişebildiği için seyahat gidiş tarihi itibariyle güncel koşullar sorgulanmalı ve güncel koşullar göre hareket edilmelidir.

Canlı haritamız ile istediğiniz varış noktalarının giriş gerekliliklerini keşfedin. Nereye gidiyor olursanız olun, rezervasyon yapmadan önce lütfen yerel yönetimlerin duyurularını kontrol edin.

COVID-19 seyahat güncellemeleri ve kısıtlamaları

VİZE HAKKINDA

VİZE İŞLEMLERİ (TIKLAYIN)

T.C vatandaşları için, Ürdün’de vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

ÜLKE HAKKINDA

ÜRDÜN HAKKINDA (TIKLAYIN)

Ürdün hakkında bilmeniz gerekenler Ürdün

Konuşulan Dil           Arapça

Para Birimi                Dinar
Saat Farkı                   2
Voltaj                           250 V

Genel:  Ortadoğu Arap ülkelerinden biridir. Başkenti, en büyük şehri olan Amman’dır.

Telefon Kodu:+962

MISIR HAKKINDA (TIKLAYIN)

Mısır hakkında bilmeniz gerekenler Mısır

Konuşulan Dil       Arapça, Modern Standart Arapça

Para Birimi              Mısır Lirası
Saat Farkı               2
Voltaj                     220 V

Genel: Mısır ya da resmî adıyla Mısır Arap Cumhuriyeti, ya da kısa ve yaygın adıyla sadece Mısır denilir. Mısır, cumhuriyetle yönetilen bir Arap ülkesidir. Halkının çoğunluğu Müslüman Araplardan oluşur. Başkenti Kahire’dir.

Telefon: Ülke kodu:20 Konsolosluk:86 558 78 89

Vergiler: Değişen vergi sistemi bulunmaktadır.

Bahşiş: Miktarı size kalan bahşiş uygulaması vardır.

ÜRDÜN & MISIR HARİTA (TIKLAYIN)

Mısır'da boru hattına sabotaj | Al Jazeera Turk - Ortadoğu, Kafkasya, Balkanlar, Türkiye ve çevresindeki bölgeden son dakika haberleri ve analizler

BANKA HESABI

BANKA HESAPLARI (TIKLAYIN)

Hesap Sahibi Şirket Adı:

Artı Turistik Bilgi Danışmanlık Organizasyon Turizm ve Tic. Ltd. Şti.

”Adanus Turizm Seyahat”

Banka Hesapları:

***TEB Türk Ekonomi Bankası***

Müşteri Numarası: 1785528, Şiriyalı

Türk Lirası Hesabı: 

TEB Türk Ekonomi Banka Hesabı 462-7098367 Şirinyalı, Antalya

İban no: TR050003200000000070983267

***Garanti BBVA Bankası***

Müşteri Numarası : 5225311

Euro Hesabı:

Garanti BBVA Banka Hesabı 535 – 9095031 Lara , Antalya

İban no: TR52 0006 2000 5350 0009 0950 31
TUR PROGRAMI
1.GÜN l İSTANBUL – SHARM EL SHEİKH
 
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali acente kontuarı önünde siz değerli
konuklarımızla 21.00’da buluşma.
 
2.GÜN SHARM EL SHEİKH – AKABE
 
Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC628 tarifeli seferi ile
00.15’de Sharm El Sheikh’e hareket. Yerel saat ile 01.50’da varışın ardından bagaj alımı ve vize işlemlerimizin ardından özel otobüsümüz ile, Akabe’ye transfer. Güney Sina şehirleri Dahab ve Taba üzerinden Akabe’ye otele transfer. Otele check-in işlemlerimizin ardından odalarımıza yerleşiyoruz. Rehberinizin bilgilendireceği saate Akabe şehir turu için otelden ayrılıyoruz. Akabe şehir turunda eski şehir, liman ve kordon bölgesi görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.
 
3.GÜN l AKABE – PETRA – AMMAN
 
Sabah kahvaltımızın ardından Ürdün’ün başkenti Amman’a transfer. Arzu eden misafirlerimiz ile ( Ekstra ödemeli) yol üstü öğle yemekli Petra turu. Bu turumuzda Dünya’nın 7 harikasından biri olarak kabul edilen ve Unesco Dünya Mirası listesinde yer alan Petra şehrini ziyaret edeceğiz. Petra kayalara işlenmiş bir antik kenttir ve Ortadoğu’nun ve turumuzun en görülmeye değer turististik yerlerinden biridir. Turumuz sırasında, Hazine Binası, Petra Sarayı, Kraliyet Mezarlığı, Parlamento Binası, Sütunlu Cadde ve Amfi Tiyatro göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrası Amman yolculuğumuza devam edeceğiz. Amman’da şehir turumuza başlıyoruz. Karşıtlıkların, modern ve eskinin karışımı olan şehirde altı bin kişilik kapasitesi ile kültür ve sanat etkinlikleri için de hala kullanılmakta olan Roma Tiyatrosu, Amman’ı oluşturan 7 tepeden birisinde bulunan Amman kalesi, eski kent kalıntılarından oluşan Umayyad Sarayı ve Ulusal Müze göreceğimiz yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.
 
Ekstra öğle yemekli Petra turu.: 180 USD Kişi Başı (Ulaşım, rehberlik, öğle yemeği)
 
4.GÜN l  AMMAN 
 
Sabah kahvaltımızın ardında arzu eden misafirlerimiz için (Ekstra ödemeli) düzenlenecek olan
yüzme molalı ve öğle yemekli Madaba, Nebo Dağı ve Ölü Deniz turumuza katılabilirler.
Arava Vadisi boyunca dünyanın en düşük noktasına doğru (Ölü Deniz seviyesinden yaklaşık 410 metre, yaklaşık 1306 metre deniz seviyesi) hareket ediyoruz. Ardından Hz. Musa’nın kutsal
toprakları ilk gördüğü yer olduğu düşünülen Nebo Dağı’nı göreceğiz. Sonrasında; Filistin’i
uzaklardan görebileceğimiz ve mozaikleri ile ünlü olan Mabada’ya doğru hareket ediyoruz. Hz.
Musa’nın kutsal toprakları ilk gördüğü yer olduğu düşünülen Nebo Dağı’nı göreceğiz. Son
durağımız ise Filistin’i uzaklardan görebileceğimiz Madaba’yı keşfetmek olacak.  Tur bitimi
otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ( Ekstra ödemeli) akşam yemekli Ürdün Gecesi Folklor Şovuna katılabilir. Turumuzun ardından otele dönüş ve konaklama otelimizde.
 
Öğle yemekli Madaba & Nebo Dağı & Ölüdeniz turu.: 120 USD kişi başı (Ulaşım, rehberlik, öğle yemeği)
Akşam yemekli Ürdün gecesi turu.: 60 USD Kişibaşı (Ulaşım, rehberlik, akşam
yemeği)
 
5.GÜN l AMMAN – WADİ RUM – AKABE
 
Sabah kahvaltımızın ardından Akabe’ye transfer. Arzu eden misafirlerimiz ile yol üstü (Ekstra ödemeli) öğle yemekli Wadi Rum turu. Bu turumuzda 4X4 araçlarımızda Unesco Dünya mirası listesinden Wadi Rum’da Lawrence Su Pınarı, Kızıl Kumullar, Marsa benzeyen ünlü Khazali Kanyonu, Küçük Kaya Köprüsü, Lawrence’ın Evi, Mantar Kayası, Beyaz Çöl, Abu Khashaba Kanyonu, Um Frouth Kaya Köprüsü göreceğimiz yerlerden bazıları. Öğle yemeğimizi Bedevi Kampında alıyoruz. Rehberinizin bilgilendireceği saate Akabe transfer. Geceleme otelinizde.
 
Öğle yemekli Wadi Rum turu.: 180 USD Kişibaşı (Ulaşım, rehberlik, öğle yemeği)
 
6.GÜN l AKABE – SHARM EL SHEİKH
 
Sabah kahvaltımızın ardından Sharm El Sheikh’e transfer. Varışımızında ardından rehberinizle
beraber şehir turu. Mısır’ın koyları ve plajları ile popüler tatil beldelerinden biri olan Sharm el
Sheikh şehir turumuzda Nabq Bay, Hadaba Bay, Naama bay rehberinizle birlikte görülecek yerler arasındadır. Eski şehir bölgesi ve yeni şehir bölgesi olarak adlandırılan Hollywood Sharm el Sheikh’te birbirinden renkli alışveriş dükkanlarını, kafelerini, restoranları ve birçok cazibe
noktasını göreceğiz. Şehrin en önemli merkezi Soho meydanında vereceğimiz serbest zamanın
ardından rehberinizin bilgilendireceği saatte otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ile
(Ekstra ödemeli) Kızıldeniz’de Cam tabanlı tekne turu. Bu turumuzda alt tabanı cam olan teknemizden kızıldenizin nefes kesen sualtını keyifle izleyerek birbirinden çeşitli rengarenk balık
türlerini, mercanları ve birçok deniz canlısını göreceğiz. Olmazsa olmaz bu turumuzda keyifli
dakikalar geçireceğinize eminiz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ile
(Ekstra ödemeli) akşam yemekli showlu, müzikli, eğlenceli Çölde Bedevi Gecesi Turu. Bu turumuzda gösterileri ve müzikleri ile çölde keyifli bir akşam geçireceğiz. Tur sonrası otelinize transfer, geceleme otelimizde.
 
Kızıldeniz’de Cam tabanlı tekne Turu: 30 USD Kişibaşı (Ulaşım, rehberlik)
Çölde Bedevi Gecesi Turu: 60 USD Kişibaşı (Ulaşım, rehberlik, akşam yemeği)
 
7.GÜN l SHARM EL SHEİKH
Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile tam günlük Ekstra
öğle yemekli Ras Mohammed tekne turu. Kızıldeniz’in en muhteşem noktalarında biri olan
bu milli parkta mangrov ağaçları, el değmemiş plajları, deniz ve çöl manzaları eşliğinde kızıldeniz sualtı yaşamını deneyimleme fırsatı yakalayacağız. Tam günlük turumuzda keyifle denize girip, şnorkelle sualtını keşfedebilirsiniz. Öğle yemeğimizi teknede alacağız. Turumuz sonrası otelimize transfer. Rehberinizin bilgilendireceği saatte Sharm havalimanına transfer.
 
Ras Mohammed tekne turu: 60 USD Kişibaşı (Ulaşım,rehberlik,tekne turu,öğle yemeği)
 
8.GÜN  l SHARM EL SHEIKH -ISTANBUL
 
Pegasus havayolları PC629 tarifeli seferi ile 03.05’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 06.45’de varış ve turumuzun sonu.

*Bu tur size uygun değilse, diğer ‘……. tur programını incelemek için, Tıklayınız…

 

EKSTRA TUR PAKETLERİ (TIKLAYIN)

 
PAKET 1: (GÜNDÜZ TURLARI- 5 TUR)
 
1-Öğle yemekli Petra turu 180 USD
2-Öğle yemekli Madaba & Nebo & Öüdeniz turu 120 USD
3-Öğle yemekli Wadi Rum turu 180 USD
4-Kızıldeniz cam tabanlı tekne turu 30 USD
5-Öğle yemekli Ras Mohammed tekne turu 60 USD
 
TOPLAM 570 USD OLAN TURLARIN HEPSİNİN ALINMASI HALİNDE 500 USD OLACAKTIR.
 
PAKET 2: (TÜM TURLAR- 7 TUR)
 
1-Öğle yemekli Petra turu 180 USD
2-Öğle yemekli Madaba & Nebo & Öüdeniz turu 120 USD
3-Akşam yemekli Ürdün Gecesi turu 60 USD
4-Öğle yemekli Wadi Rum turu 180 USD
5-Kızıldeniz cam tabanlı tekne turu 30 USD
6-Akşam yemekli Çölde Bedevi gecesi 60 USD
7-Öğle yemekli Ras Mohammed tekne turu 60 USD
 
TOPLAM 690 USD OLAN TURLARIN HEPSİNİN ALINMASI HALİNDE 600 USD OLACAKTIR.
 
*TEKLİ EKSTRA TUR ALIMLARINDA İNDİRİM YAPILMAMAKTADIR, LİSTE FİYATI GEÇERLİDİR.
*YEMEK BELİRTİLEN TURLARDA YEMEK ÜCRETİ FİYATA DAHİLDİR. İÇECEK HARİÇTİR.
DİKKAT!

Tur hizmetleri,Tursab üyesi seyahat acentaları dışında hiçbir kişi ve kurum tarafından yapılamaz. Yaşama değer veriyor, kendinizi ve sevdiklerinizi önemsiyorsanız, Özellikle sosyal medya üzerinden açılan sayfalara itibar etmeyin, mağdur olmayın!

DERNEKLER, OKULLAR, ŞİRKETLER, KİŞİLER, REHBERLER, KULÜPLER, VAKIFLAR TUR DÜZENLEYEMEZ! YASAYA AYKIRI BİR SUÇTUR!

VİDEO

ADANUS TUR Etkinlik Bülteni için, istekte bulunabilirsiniz..!