UEFA EURO 2020 TÜRKİYE & İSVİÇRE MAÇI 19-22 Haziran 2020

uefa-euro-2020-turkiye-isvicre-mac-turu-thy-ile-15614--1-9.01.2020131448-b0
Özel Tur 4 Gün Tarih:19-06-2020
Bakü, Azerbaycan Asya
UEFA EURO 2020 TÜRKİYE & İSVİÇRE Maçı ‘na gidiyoruz….
Pegasus Havayolları Özel Seferi ile, VİZESİZ
19-22 Haziran 2020
Romanya’nın başkenti Bükreş’teki ROMEXPO Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilen kura çekimine 3. torbadan katılan ay-yıldızlı A Milli Takım EURO 2020‘de İtalya, İsviçre ve Galler eşleşti.
Türkiye’nin maçları zaman ve nerede ?

12 Haziran | İtalya – Türkiye (Roma)

17 Haziran | Türkiye – Galler (Bakü)

21 Haziran | Türkiye – İsviçre (Bakü)

Türkiye-İsviçre karşılaşması 21 Haziran’da oynanacak. Azerbaycan’ın başkenti; BAKÜ 
Ev sahibi olduğumuz Milli Maçı Birlikte yaşayalım.
Kafkasya’nın en büyük şehri Bakü, seyahat severler ve yeni yerler keşfetmeyi seven gezginler için harika bir şehir. Hazar Denizi kıyısında kurulmuş olan şehir aynı zaman da konumu itibariyle önemli bir liman kentidir.
19-22 Haziran 2020 Tarih 2-3 kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda Farkı 2-11,99 yaş çocuk (2 yetişkin ile aynı odada)  0-1,99 yaş çocuk yaş çocuk (2 yetişkin ile aynı odada)
4* Sky Hotel vb. (Yarı Merkezi) 749 € 140 € 699 € 150 €
4* Auroom Hotel vb. (Merkezi) 789 € 180 € 739 € 150 €
5* Promoneda Hotel vb. (Merkezi) 989 € 350 € 939 € 150 €

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

* Pegasus Hava Yolları özel seferi ile İstanbul – Bakü – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak biletleri Havalimanı vergileri
* Seçilen kategori otelde 2 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
* Panaromik Bakü şehir turu
* Şehir konaklama vergisi
* Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
* Otel-Stad-Otel Transferi
* Türkçe rehberlik hizmetleri
ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR
* Seyahat Sağlık Sigortası
* Yurt dışı çıkış harcı bedeli (50 TL)
* Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
* Ekstra turlar, Tur programında dahil olduğu açıkça belirtilmemiş tüm turlar ve servisler
* Müze ve ören
Rehber-Şoför bahşişleri
* Maç Bileti
Extra turlar Türkiye’den alındığında 85 olan 2 turdan oluşan extra tur paketi 75 olacaktır. Extra tur indirimi Türkiye’den satın alındığı takdirde geçerli olup tur esnasında satın alınması halinde herhangi bir indirim uygulanmamaktadır.
ÖNEMLİ UYARILAR:
NOT 1 : Tur paketimiz; ulaşım, konaklama, sabah kahvaltıları, belirtilen noktalara transferler, şehir turu ve rehberlik hizmeti içermektedir. Maç bileti paket tura dahil değildir. İlgili turumuz halihazırda bileti olan ya da ilerleyen sürelerde bilet almayı planlayan  ya da maç tarihinde Bakü’de olmak isteyen yolcular içindir.
NOT 2:Maç biletleri ile ilgili detaylar belli olduğunda ayrıca bildirim yapılacaktır.
NOT 3 : Programda kullanılan uçuş PGS HY Özel Seferi olduğu için kalkış saatleri değişkenlik gösterebilir. Son kalkış saatleri Sivil Havacılık’ın belirleyeceği saatlere göre kesinlik kazanacaktır.
NOTLAR!!
*Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 21 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Adanus Tur veya Pcs Tur  tarafından bildirilecektir.
*Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce Pcs Tur tarafından bildirilecektir.
*Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Adanus Tur veya Pcs Tur tarafından bilgi verilecektir.
*Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
*Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Pcs Tur sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
*Ekstra turlar, servis aldığımız yerel Pcs Tur tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
*Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
*Pcs Tur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Pcs Tur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.
GENEL ŞARTLAR
Genel şartlar ‘Tur Broşürü’ nün ve ‘Tur Kayıt Sözleşmesi’nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez.
*Tur Programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur operasyon aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
*Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.
*Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Adanus misafirleri PCS Tur sorumluluğundadır.
*Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.
*Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.
*Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.
*Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı, Adanus Tur veya PCS Tur ‘un yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.
*Adanus Tur veya PCS Tur geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan
her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente’nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu
bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler.
*Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, Adanus Tur veya PCS Tur yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.
*PCS Tur; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.
*Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
*3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3 Kişiye tahsis edilen
yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar
açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3 Kişi ve/veya çocuk
rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk
indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
*Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.
*18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
*Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartı la farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Adanus Tur veya PCS Tur sorumlu tutulamaz.
*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
*Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım araçlarından yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
*Tur – Alan – Tur Lideri – Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır.
*Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
*Vize başvurusu için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Bu tura katılım için Türk pasaportlu yolculara vize uygulaması bulunmamaktadır. Vize alınmış olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
*Acentamızın gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Yerel Hizmetler Hakkında Önemli Bilgilendirme

Adanus Tur’dan satın almış olduğunuz tur paketi “Adanus Tur/ PCS Turizm” tarafından düzenlenmektedir. Havalimanı karşılamaları ve diğer tüm yerel hizmetler “PCS Turizm”  tarafından organize edilmektedir. Farklı acente misafirlerinin de tura katılımı muhtemeldir.

Sosyal Medyada Paylaş
error0
TUR PROGRAMI
1.GÜN | İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN) – BAKÜ
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar terminalinde 14:00’te buluşuyoruz. Check-in ve bagaj işlemlerinin ardından uçağımıza biniyoruz. Pegasus Hava Yollarının PC 6836 sefer sayılı özel uçuşuyla saat 16:40’da Bakü’ye hareket ediyoruz. Yerel saat ile 19.15’te Bakü Haydar Aliyev Havalimanına varışımızın ardından özel aracımız ile otelimize transfer. Geceleme Bakü’deki otelimizde.
2.GÜN | BAKÜ
Sabah kahvaltısının ardından gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzda Kristal Salonu, Bayrak Kale, Dönme Dolap, Venedik Parkı göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak gerçekleştireceği Ataşgah & Yanar Dağ Turu’na katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz içinde ekstra olarak düzenlenecek akşam yemeğimizi Azerbaycan’a özel restoranda geleneksel danslar eşliğinde alacağız. Gecelememiz Bakü’deki otelimizde.
*Ataşgah & Yanar Dağ Turu | 35 € Kişi başı
 Turumuzda Abşeron Yarımadası’nda Dünya’daki Üç Zerdüşt Tapınağı’ndan biri olan Ateşgah Mimari Kompleksi’ni ziyaret edeceğiz. Ateşi yıllardır sönmeyen bu yapı, Zerdüşt inancına göre belli başlı Hac yerlerinden biridir. Buradaki turumuzun ardından ünlü Seyyah Marco Polo’nun “Ateş Ülkesi” olarak adlandırdığı Yanardağ’ı gezeceğiz.  65 hektarlık bir alanda yer alan ve altından çıkan doğalgazın etkisiyle yüzyılardan beri yanmaya devam eden bu dağın ilginizi çekeceğinize eminiz. 
Azerbaycan Geleneksel Danslar Eşliğinde Akşam Yemeği | 50 € Kişi başı
3.-GÜN | BAKÜ – MİLLİ MAÇ 
Sabah kahvaltısının ardından otelden c.out işlemlerimizi tamamlayıp maçın havasına girmek için serbest zaman.
Ardından rehberimizin belirteceği saatte Bakü Olympic Stadyumu’na hareket ediyoruz. Türkiye – Isviçre maçında Milli takımımıza başarılar diliyoruz. Maç sonrası özel aracımız ile gece ışıklar altında Bakü’yü görecek olup serbest vaktimiz olacak.
4. GÜN | BAKÜ – İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN)
Rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transferimiz geçekleşecek. Check in ve bagaj işlemlerimizi tamamlayıp Pegasus Havayolları PC 6837 sefer sayılı özel uçuşuyla 04:20’de İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına hareket ediyoruz. 07:00 İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varışımıza istinaden turumuzun sonu.
Sosyal Medyada Paylaş
error0

Write a Review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Telefon: +90 533 653 3503
Fiyat İçin Lütfen Bize Ulaşın

Ödeme yapmadan rezervasyon yapmak için aşağıdaki bilgileri doldurun
Facebook
Facebook
Twitter
Instagram