fbpx
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş

Mavi Yolculuk

Hayatınızı her sabah yeniden başlayan sonsuz bir yolculuk olarak düşünün. Yine de, yoğun hayatımızın koşuşturmacasında kaybolmak kolaydır. Uyan, ye, çalış, ye, uyu, tekrar et. Muhtemelen çoğu gün çalışıyorsunuz ve pek çok kişi gibi, sonunda yaz tatiliniz için ayrılabileceğiniz günü özlüyorsunuz. Bu nedenle, size içimizdeki en iyiyi ortaya çıkaran ve size tamamen farklı ve yeniden enerji veren bir deneyim sunabilecek farklı bir yolculuk türünden bahsetmek istiyoruz. Tabii Mavi Yolculuk olarak da bilinen Mavi Tur’dan bahsediyoruz. Bu, size birkaç gün boyunca benzersiz bir yelkenli rotasını keşfetme şansı veren özel bir seyahat türüdür.

Mavi Yolculuk, doğanın en güzel ve gizli noktalarından bazılarını keşfetmenize, bozulmamış koylarda rahatlamanıza ve yüzmenize, arkadaşlarınız ve ailenizle, hatta kendi başınıza eşsiz bir tatil yaşamanızı sağlar! Tatilciler, ortak kabin kiralama ve özel tekne kiralama gibi çeşitli hizmet seçeneklerinden yararlanarak rahat bir şekilde dinlenebilme imkânı buluyor. Bir gün yeterli olmadığında, bunun yerine birkaç gün süren bir paket seçtiğiniz için memnun olacaksınız, bu da size ferahlatıcı deniz melteminin ve muhteşem mavi denizin tadını çıkarmak için daha fazla zaman tanıyor.

Mavi Yolculuk, huzuru, heyecanı ve doğayı içinde barındıran eğlenceli bir tatil olarak özetlenebilir.

Mavi Yolculuk artık hayal olmak zorunda değil. Bu eşsiz tekne yolculuğunu yaşarken tek bir seçeneğe sıkışmış hissetmenize de gerek yok. Deniz üzerinde kendinize birkaç günlük bir kabin kiralama seçeneği tercih ederek seyahatinizi daha heyecanlı ve değerli hale getirebilirsiniz. Kabin kiralama hizmeti, size diğer ülkelerden gelen misafirlerle tanışma şansı verdiği ve deneyimlerinizi yeni arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz için tek başına seyahat edenler için de mükemmeldir.

Öyleyse ne bekliyorsunuz! Mavi Yolculuk kabin kiralama turlarımıza göz atın ve hayalinizdeki tatilin tadını çıkarmaya hazırlanın!

1950’lerden günümüze her geçen sene daha büyük bir ilgiyle karşılaşan turlar en başından beri gulet yatlarla gerçekleştiriliyor. En fazla 14-16 kişilik grupları ağırlayan guletler, dünyaca ünlü geleneksel ahşap ve el işçiliğinin ürünleridir. İlk olarak balık ve sünger avcıları için inşa edilen yatlar, bugünkü modern ve konforlu hallerini alana kadar uzun bir süreçten geçmiş. 

Guletler, motor yatlar olarak bilinmelerine karşın yelkenle de yol alıyorlar. Ön bölümde oldukça geniş bir güneşlenme alanı var. Orta alan ise bar, mutfak, oturma grubu ve yemek masalarının bulunduğu kapalı salon ile ayrılmıştır. Kıç tarafında, üzeri tente ile kapatılmış yemek masası, oturma grubu ve dümenin bulunduğu açık alan, alt kısımda ise kamaralar yer alıyor.

Mavi Turlara katılanlar güne sabahın ilk ışıklarıyla başlıyor. Önce yüzme, daha sonra da kahvaltıyla başlayan gün, birkaç saatlik seyir’in ardından, programda yer alan doğa yürüyüşü ve arkeolojik gezilerle devam ediyor. Bu tarz yürüyüşler size göre değilse, yatta kalıp kitap okuyabilir ya da güneşlenebilirsiniz. Daha aktif olmayı sevenler ise yüzme, kürek çekme, dalış, balık tutma, jet-ski veya su kayağı gibi su sporları aktivitelerine katılabilirler.

Mavi Yolculuğa çıkmak için en uygun dönem, Nisan ve Kasım ayları arasındaki zaman dilimidir. Mavi yolculuk güzergahı Kuşadası’ndan Antalya’ya kadar yaklaşık 350 deniz millik bir alanı kapsıyor. Kıyıların kıvrımlı olması, kat edilen mesafenin uzunluğu arttırıyor ama konukların bundan memnun olmadığını söylemek mümkün değil. Yolculuk boyunca her burnun etrafında ya yeni bir koy uzanıyor, ya küçük bir köy, ya da bir antik kent……

Bilinen ve alışılagelmişin dışında farklı yerleri ve tecrübeleri yaşayın!

Ailenizle ya da sevdiklerinizle birlikte izole bir tatil yapın!

 Konforlu ve modern teknelerle tatil fırsatı!

Sertifkalı ve tecrübeli kaptanlar!

Büyük şehirlerin karmaşasından ve kalabalığından yorulanlar, Mavi Yolculuk ile kendilerini yeniden bulacaklar. Daha da özel bir yolculuk için, mahremiyet, konfor ve lüks arayan bir tatilci olarak, özel yat kiralama hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Siz ve sevdikleriniz, size özel tekne ile bu hizmetten yararlanarak tatilinizde unutulmaz anıları paylaşabilirsiniz. Herkes paylaşmayı sevmez, değil mi!

Tam donanımlı yatımız ve tecrübeli ekibimiz sayesinde nihayet huzur, heyecan ve arzunun keyfini çıkarabilirsiniz. Eşsiz bir rota boyunca güzel koyları keşfederken yemek yemenin, müzik dinlemenin ve güvenli bir tatil ortamının tadını çıkarın. Mavi Yolculuk inanılmaz.

ADANUS TUR Bülteni talep için, istekte bulunabilirsiniz..!