fbpx
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş

Beşkonak; ATV& Quad & Buggy Safari Turu (Günübirlik)

0
Fiyat
Fiyat
The tour is not available yet.

Proceed Booking

Beğendiklerime Ekle

Adding item to wishlist requires an account

824

Doğal hayatın içinde,temiz hava, adrenalin, heyacan dolu bir gün kim yaşamak istemez ki? 

Dağ ve orman yollarında çok eğlenceli ve macera dolu bir yolculuk…

Quad (ATV) / Buggy Safari dört tekerlekli motosikletlerle, orman içinde, bazen çamurlu, bazen sulu derelerde, şehrin kalabalığından uzak, ailenizle yapabileceğiniz bir etkinlik…

Tur detaylarını, tur programını ve fiyata dâhil tüm hizmetleri aşağıdaki satırlarda inceleyebilirsiniz. 

Bilgi ve Rezervasyon İşlemleri İçin Hemen Ara: 05336533503 | info@adanustour.com

TUR KODU:ADA066

TUR PROGRAMI
*Sabah servis araçlarımız ile, Antalya civar otel veya buluşma noktalarından alınarak, Antalya’ ya 40 km doğusunda bulunan istasyonumuza transfer yapılır.
 
*Safari rehberlerimiz misafirleri tur hakkında bilgilendirir. ATV& Quad & Buggy ve Parkur hakkında bilgi verildikten sonra, misafirler standart güvenlik ekipmanları ile donatılır. Test sürüşü yapılır. Patika yolları takip ederek fotoğraf molaları verilir. Daha sonra yola devam edilerek, nehir kenarında serinleme molası verilir.  Yaklaşık 30 dakika yüzme molasından ve dinlenmeden sonra misafirler motorlara atlar ve yine doğa ile iç içe bir parkurda ATV/ Quad / Buggy safari yaparak Başlangıç/ Bitiş noktasına dönerler.
 
*Dileyenlere, Öğle yemeği molası ve Serbest zamanımız nehir kenarındaki restaurantımızda.
 
*Bitiş noktasında biraz dinlenen misafirler daha sonra tura ait fotoğraf ve videoları seyrederler ve dilerlerse fotoğraf ve video satın alabilirler.*Misafirler aksiyon dolu bir etkinlik geçirmenin verdiği mutlulukla tesisten ayrılırlar.
 
*Dönüş transferi başlar. Antalya’ ya dönüş ve turun sonu.
TUR DETAYLARI

TUR TARİHİ (TIKLAYIN)

• Rezervasyon için tel: 0533 653 35 03 no’lu telefondan arayarak,  haftanın 7 günü 09.00 – 21.00 saatleri arasına rezervasyon yapabilirsin. 
• Rezervasyon iptalleri en geç 48 saat önceden bildirilmelidir. 
• Rezervasyon saatinde tur alanında olunması yeterlidir. 15 dakikayı geçen gecikmelerde, işletmeden erteleme ya da iade talep edilemez. Rezervasyonlarda son gün iptal/iade yapılmamaktadır.
• İstediğin kişi sayısı ile katılabilirsin. 10 kişi ve üzeri taleplerde yeni grup rezervasyonu açılır ve grubun kendi içinde eğlenebilmesi için başka katılımcılar eklenmez. Şirket aktiviteleri ve 20 kişi üzerindeki grupların erken rezervasyon yaptırması gerekmektedir.
• Bütün rezervasyon sahiplerine aktiviteden bir gün önce bilgi mesajı ve adres tarifi ve konum bilgileri gönderilir.
• Kesin katılımcı kişi sayısını belirterek rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Hafta sonu turlarında rezervasyonlar çok yoğun olduğundan birkaç gün önceden rezervasyon yapılması tavsiye edilmektedir.

TUR HAREKET ZAMANI (TIKLAYIN)

Hergün, sabah ( isteğe bağlı, öğleden sonra) yapılmaktadır, 

TUR BULUŞMA DURAKLARI (TIKLAYIN)

Tüm katılımcılarımıza Konyaaltı, Lara, Kundu ve Belek bölgesi otellerinden veya bulunduğunuz  uygun adresten ücrete dahil ulaşım hizmetimiz vardır. Safari turu için alınma noktası, otellerin ana girişidir. Antalya’nın Eski Kent bölgesindeki (Kaleiçi) oteller için: Antik Hadrianus kapısının yanındaki McDonald’s’tan.

Yada kendi aracınız var ise, Atv/ Quad / yapılan tesisimize kendi aracınızla da, Önceden rezerve yapılan bir saate gelebilirsiniz,

TUR HİZMETLERİ

FİYATA DAHİL OLANLAR (TIKLAYIN)

*Otelden alma ve otele bırakma

*Yaklaşık 1.5 saatlik ATV / Quad / Buggy  turu

*Sınırsız eğlence ve macera

*ATV / Quad / Buggy Araç ve Güvenlik Donanımları

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR (TIKLAYIN)

*Sabah Kahvaltısı,

*Öğle yemeği,

*Yiyecek, İçecek ve kişisel harcamalar

*Fotoğraf ve Video

*Yüz ve ağız maskesi

TUR FİYATI

TUR FİYATI TIKLAYIN)

Antalya hareketli Günübirlik Beşkonak ATV& Quad & Bugay Safari Turu Paket Fiyatı

TUR KODU: ADA066

***********

BEŞKONAK  Bölgesine  Kendi Gelen Kişibaşı                                               ……₺

BEŞKONAK Bölgesine  Kendi Gelen  05 -12 Yaş Çocuk                               ……₺

BEŞKONAK Bölgesine  Kendi Gelen  00 -04 Yaş Çocuk     Tur etkinliğine katılamaz!

Ulaşım +ATV& Quad & Bugay Safari  Programı Kişi başı                                                       ……₺

Ulaşım +ATV& Quad & Bugay Safari  Programı Kişi başı  05 -12 Yaş Çocuk                        ……₺

ÖNEMLİ TAVSİYELER

TAVSİYELER

*Güneş Kremi,

*Şapka,

*Yedek kıyafet(tercihe bağlı),

*Para,

*Yanınıza fotoğraf makinesi ve kamera almanıza gerek yoktur çünkü safaride kullanamayacaksınız. Bu yüzden ekibimiz sizin için tur boyunca fotoğraf ve video çeker. Dilerseniz tur bitiminde beğendiğiniz fotoğraf ve videoları satın alabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER

REZERVASYON GEREKLİDİR...! (TIKLAYIN)

*Rezervasyon için tel: 0533 653 35 03 no’lu telefondan arayarak,  haftanın 7 günü 09.00 – 21.00 saatleri arasına rezervasyon yapabilirsin. 
*Rezervasyon iptalleri en geç 48 saat önceden bildirilmelidir. 
*Rezervasyon saatinde tur alanında olunması yeterlidir. 15 dakikayı geçen gecikmelerde, işletmeden erteleme ya da iade talep edilemez. Rezervasyonlarda son gün iptal/iade yapılmamaktadır.
*İstediğin kişi sayısı ile katılabilirsin. 10 kişi ve üzeri taleplerde yeni grup rezervasyonu açılır ve grubun kendi içinde eğlenebilmesi için başka katılımcılar eklenmez. Şirket aktiviteleri ve 20 kişi üzerindeki grupların erken rezervasyon yaptırması gerekmektedir.
*Bütün rezervasyon sahiplerine aktiviteden bir gün önce bilgi mesajı ve adres tarifi ve konum bilgileri gönderilir.
*Kesin katılımcı kişi sayısını belirterek rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Hafta sonu turlarında rezervasyonlar çok yoğun olduğundan birkaç gün önceden rezervasyon yapılması tavsiye edilmektedir.

KIYAFET SEÇİMİ (TIKLAYIN)

• GİYİM: Hareketleri kısıtlamayacak rahat kıyafetlerin tercih edilmesi yeterlidir. Katılımcılara doğada yürüyüş yapacakmış gibi giyim tercihi yapmaları önerilir. (Bayan kullanıcıların güvenlik açısından etek giymemesi önemlidir, Atkı, şal, askılı çanta gibi aksesuarlar ile araç kullanımına kesinlikle izin verilmez.

• ATV Safari bir grup/hedef etkinliğidir. Amaç Gruptaki her birey ekibin bir parçası olarak hedeflenen etapları başarmak için belirtilen kural ve önlemler dâhilinde parkuru bitirebilmektir. Tolerasyonu düşük, kişisel önceliklerini ön planda gören ve sürekli bireysel davranışlar sergileme eğilimli bireyler, aşırı hassas/tedirgin bireyler ve Grup aktivitelerine uygun olmayan kişiler için uygun bir etkinlik olmayabilir.

• Protez ya da Kontakt Lens kullananlar, etkinlik öncesi bu durumu mutlaka bildirmelidir. Lens kullanan bireyler görevliden mutlaka sürüş gözlüğü istemelidir.

•Son 2 yıl içerisinde kalp rahatsızlık, vertebral sorunlar ve inme  yaşamış bireyler katılıma uygun değildir.

• Hamile ya da Hamilelik şüphesinde olan bireyler katılıma kesinlikle uygun değildir.

• Son 3 ay içerisinde Covid19 rahatsızlığı geçirmiş bireyler katılıma uygun değildir.

• COVİD19 önlemleri kapsamında Turlarımızda sosyal mesafe kuralları dâhilinde, sadece Aile/Çift/birinci dereceden sosyal yakın çevrede yaşayan birey ve gruplara hizmet verilmektedir. Turlarda kişi ve araç sayılarımız kısıtlanmış ve limit üstü kalabalık gruplara müsade edilmemektir. Katılımcılara ücretsiz tek kullanımlık eldiven verilmektedir. Araçların hijyen ve temizliği standartları belirlenmiş dezenfektanlarla düzenli yapılmaktadır.

 

Her Atv Quad sürücü ve yolcu ile 2 kişiliktir. Solo misafirlerimiz tek kişi olarak, sürücü olarak tura katılabilirler. Ayrıca Atv quad motorunu sürmek istemeyen misafirlerimiz tur rehberinin arkasında, ya da bir başka sürücünün arkasında tura yolcu olarak katılabilirler. 

Antalya quad safari için yüz maskesi, toz gözlüğü, ve fular gibi aksesuarlar uygun fiyatlara tur çıkış istasyonunda satılmaktadır.

Antalya quad turu süresi yaklaşık 1,5 saattir. Otelinizden alınmanızla tekrar otelinize dönüş arasında toplam süre yaklaşık 4 saattir.

Antalya quad safari turu boyunca bir kaç kez panorama fotoğraf molası verilmektedir. Ayrıca, tur esnasında deneyimli fotoğrafçılar tarafından tur fotoğrafları ve videosu da çekilmektedir. Turdan sonra fotograflarınızı ve videoyu görerek isterseniz makul bir fiyata bir kaç fotoğraf ve videoyu satın alabilirsiniz.

ARAÇ KULLANIMIYLA İLGİLİ TALİMATLAR (TIKLAYIN)

*Kullanma ve kontrol talimatları

*Temel sürüş teknikleri ve manevralar hakkında talimatlar

*Güvenlik ve farkındalık düzeyinin sağlanması

*Güvenlik ekipmanlarının (kask , gözlük vb.) doğru kullanımı. Tur esnasında her zaman giyilmelidir.

*Tura başlamadan önce sürücüler ve yolcular Şirket Genel Şartlarını ve Hükümlerini içeren formu imzalamak zorundadır. Daha garantili ve güvenlikli bir tur için yolcuların kendi kişisel seyahat sağlık sigortasının olması tavsiye edilmektedir.

*Aşırı özgüven yanılgısı yaşayan, etkinliğin amacı ve rut dışında farklı bireysel ve ekstrem davranışlarla diğer katılımcılar için risk ve huzursuzluk oluşturabilecek bireylerde, grup ortalamasına uyum sağlayamadıkları ve sonuçlar hakkında sağlıklı kararlar alamadıkları için aktiviteye uygun değildir. Bu tür aktivitelerde daha önce hiç Atv kullanmamış olmak, alınan eğitimi uygulamaya çalışmak konusunda bir avantaj olarak görülebilir. Genellikle en az riskli grup ve aktivite en çok eğlenenler ilk kullanıcılardır.

*Motor sporlarında hiçbir zaman sürprizlere yer yoktur ve hiçbir şeye için tur esnasında anlık karar verilmez. Sürüş ve güvenlik kuralları, nereden gidileceği, nerelerde durulacağı, hız, zamanlama, hangi teknik uygulanacağı, hangi etapta hangi bilgilerin iletileceği, herhangi bir aksaklık durumunda ne yapılacağı her zaman nettir veya katılımcılara bunun detaylı eğitimi verilir. Eğitim sonrası kullanıcıların %99 u başarı sağlamakta ve kolaylıkla Atv kullanabilmektedir.

*ATV / QUAD  motorlar dört tekerlekli, basit düzenekli, verilen eğitim sonrasında herkesin kolaylıkla kullanabileceği araçlardır.
*Tura katılımı engel teşkil edebilecek herhangi bir sağlık sorunu olmayan 18 yaş ve üzeri Bay/Bayan bireyler turlara katılabilir. 16-18 yaş grubu sadece velisi ile yolcu olarak katılabilir, kullanıma izin verilmez. Bu tür aktivitelerde hiçbir şekilde katılım yaşı konusunda esneklik bulunmamaktadır.

*Her Atv Quad sürücü ve yolcu ile 2 kişiliktir. Solo misafirlerimiz tek kişi olarak, sürücü olarak tura katılabilirler. Ayrıca Atv quad motorunu sürmek istemeyen misafirlerimiz tur rehberinin arkasında, ya da bir başka sürücünün arkasında tura yolcu olarak katılabilirler. 

Antalya quad safari için yüz maskesi, toz gözlüğü, ve fular gibi aksesuarlar uygun fiyatlara tur çıkış istasyonunda satılmaktadır.

*Turlarımız bütün dünyada uygulanan ve kontrollü safari olarak adlandırılan teknikle güvenlik kuralları dahilinde, rehber eşliğinde yapılmaktadır. Rehber Güvenlik riski görüldüğü durumlarda katılımcılara gerekli uyarılar iletilir ve riskin devamlılığı durumunda tur rehber tarafından sonlandırılabilinir.

*Atv / Quad /  Buggy motorlarını sürmek için sürücü ehliyeti ve bir deneyim gerekmez. Tura başlamadan önce temel sürüş bilgileri verilir, ve tur çıkış istasyonunda bulunan küçük bir parkurda Tur başlamadan önce bir test sürüşü yapılmaktadır.

*17 yaş altındaki misafirlerin sürücü olarak tura katılmaları izni yoktur. 17 yaşın altındaki misafirler tura bir sürücü arkasında yolcu olarak katılabilirler.

*Quad safari turu bir yarış turu değildir, keyifli ve coşkulu bir grup turudur. Tehlikeli düzeyde sürat yapılmasına müsaade edilmez. Güvenlik için tur kurallarına uymak zorunludur.

Safari turu boyunca bir kaç kez panorama fotoğraf molası verilmektedir. Ayrıca, tur esnasında deneyimli fotoğrafçılar tarafından tur fotoğrafları ve videosu da çekilmektedir. Turdan sonra fotograflarınızı ve videoyu görerek isterseniz makul bir fiyata bir kaç fotoğraf ve videoyu satın alabilirsiniz.

TUR PARKURU

FOTOGRAFLAR & VİDEO