fbpx
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş

IŞIK ÜLKESİ ‘LİKYA’ TURU (7 GÜNLÜK) OTOBÜSLE

0
Fiyat
Fiyat
TUR KODU:ADA019
Beğendiklerime Ekle

Adding item to wishlist requires an account

1122

Bir yandan dinlenme ve deniz keyfi diğer yandan tam bir keşif ve tarih gezisi imkanı!   

Otobüsle,

Antalya çıkışlı 7  Günlük Tatil Turu (7 Gün 6 Gece Konaklamalı)

Myra-Andriake-Patara-Xantos-Tlos Antik dünya kültür miraslarının izinde, 

12 Adalar, Ölüdeniz, 6 Adalar, Kelebekler Vadisi, Saklıkent, Fethiye, Kaş, Kalkan, Kaputaj, Patara Plajı, Kekova, Demre, Olimpos, Adrasan, Yanartaş 

Olimpos’tan Adrasan’a, Kekova’dan  Ölüdeniz’e, Fethiye’den Dalyan’a  Mavi Yolculuk  Fırsatlarıyla,

Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarınızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz

Patara Plajı’nın altın sarısı kumlarına kendinizi atabilirsiniz 

Bu turda her gün harika bir deneyim sizi bekliyor. 

Deniz, Kum ve Güneş keyfi var

Keyifli ve Eğlenceli Bir Tur Sizleri Bekliyor, Geç Kalmadan Yerinizi Ayırtın!  

Tur detayları, tur programı ve fiyata dâhil tüm hizmetleri aşağıdaki satırlarda inceleyebilirsiniz. 

Bilgi ve Rezervasyon İşlemleri İçin Hemen Ara: 05336533503 | info@adanustour.com

TUR KODU: ADA019

TUR PROGRAMI

1.Gün: Antalya- Adrasan- 1.Mavi Yolculuk -Olimpos (TIKLAYIN)

Değerli Konuklarımızı buluşma duraklarımızdan alarak, Rehberimiz anlatımları  eşliğinde, Tur güzergahımız olan ‘Işık ülkesi: Likya’ bölgesine doğru hareket ediyoruz. Doğa’nın göz kamaştıran yeşil örtüsü ve Akdeniz’in eşsiz maviliğinin büyüsüyle, şehrin kargaşasından uzaklaştığınızı hissedeceksiniz.

Yol güzergahındaki anlaşmalı olduğumuz restorantımızda talep eden misafirlerimiz ile, sabah kahvaltımızı alıyoruz. Ardından, konaklama tesisimizde yorgunluğumuzu attıktan sonra, Türkiye’nin en güzel koylarından biri olan Adrasan‘a doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimizle, M.Ö 78 yıllarında korsan gemilerinin gizlendiği (Sazak Koyu, Akseki Koyu, Korsan Koyu, Ceneviz Koyu, Amerikan Koyu, Fener Koyu )  gibi bu hafızalarımıza kazınacak muhteşem koylarda, doyasıya yüzmek ve bu görselliklere şahit olmak üzere Adrasan sahilinde  bizim için bekleyen teknemize (1.Tekne Turu) binip turumuza çıkıyoruz.

Turkuaz rengindeki her koy birbirinden büyüleyici, her koy birbirinden farklı, Türkiye’nin Maldivleri dediğimiz bu koylarda özellikle Ceneviz koyunda caretta carettaları doğal yaşam alanlarında gözlemleme imkanımız bile olacaktır. Ceneviz koyunda ki doğal kil sayesinde cilt maskesi yapıp cildinizin ferahladığını ve saçlarınızın ipek gibi olacağını deneyimleyebilirsiniz. Sabah 10 :00 dan 18:00’a kadar doyasıya eğlence ve müziğin olduğu bu güzel tekne turumuzu  unutulmayacak anılar ve fotoğraflarla  ölümsüzleştiriyoruz.

Akşam yemeği ve dinlenme için bizi limanda bekleyen aracımıza binip konaklama tesisimize hareket ediyoruz.

Tesiste aldığımız akşam yemeğinin ardından, talep eden misafirlerimiz ile ( Ekstra ödemeli) Yanartaş’a gidiyoruz.

Rehberimizle belirlediğimiz saatte buluşuyor ve araçlarımıza biniyor, Yanartaş mevkiine gidiyoruz.

Yanartaş, Tahtalı dağının eteklerinde, deniz seviyesinden 250 m yüksekte bulunmaktadır. Gece yaptığımız bir etkinlik olan bu bölge gizemli ortamı ve doğal görsellikleriyle muhakkak gidilmesi görülmesi gereken bir bölgedir. Günümüzde, ormanın içerisinde, açık bir kayalık alanda 20 kadar Alev (Yanartaş)  çıkış noktası vardır. MÖ. 4. yüzyıldan beri yazarlar metinlerinde bu gizemli yanan taşlardan söz etmektedirler. 

Not: Bu etkinlik için, rahat yürüyüş ayakkabısı, spor kıyafet, el feneri, su bulundurmanız tavsiyedir.

Not: Rehberimizin donanımı ve anlatımlarıyla, İnsanoğlunun sonsuzluğa erişme isteğinin ardındaki düşünceleri anlayacaksınız. Yunan-Roma tarihi ve mitolojisini öğreneceğiniz bu zevkli keşif turda, daha verimli ve keyifli zaman geçirmeniz adına tura çıkmadan önce bölge hakkında bilgi sahibi olmanızı tavsiye ediyoruz.

Sabah kahvaltısı: Antlaşmalı  restaurant’ta serbest (Ekstra) alınacaktır.

Öğle yemeği: Tekne’ye katılan misafirler Adanus tur  fiyatına dahil olarak alacaktır.

Akşam yemeği: Konaklama tesisimizde Adanus tur  fiyatına dahil olarak alınacaktır.

Konaklama (Olympos/ Adrasan): Gelidonya Otel, Olimpos Tatil Köyü, Kadir’in Ağaç evleri vb.

Rota: Antalya- Adrasan Koyu (96 km), Adrasan- Olimpos(14 km)

Katedilecek mesafe:  110 km

Ekstra etkinlikler:

Yanartaş Gezisi: (Ekstra)

2.Gün: Olimpos  Serbest Gün- Olimpos (TIKLAYIN)

Sabah tesisimizde kahvaltımızı aldıktan sonra, gün boyu ( Serbest zaman) değerlendireceğimiz günümüzde, dileyen misafirlerimiz, dinlenebilir veya tesisin içinde ki çardaklarda kahve keyfi yapabilir, dileyen misafirlerimiz bölgeyi bisiklet veya atv kiralayarak keşfe çıkabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise, Olimpos antik kentinin mistik havası eşliğinde, içinden geçerek, Türkiye’nin en güzel sahillerinden biri olan, muhteşem Olimpos/ Adrasan sahilinde  denizin ve güneşin tadını çıkartabilirler.

Ardından akşam yemeğimizi alıp, keyif çaylarımızı ve kahvelerimizi içtikten sonra, dileyen misafirlerimizle (Ekstra etkinlik), gündüz tadını çıkarttığımız denizin bu sefer gece atmosferini yaşamak üzere bizim için ayrılmış özel tekne ile uygun bir koya gidiyor burada demir atıyoruz. Gecenin o eşsiz sessizliği Ay’ın denize vuran ışığı ve bu güzel atmosfere has fasıl, sanat müziği, romantik müzikler eşliğinde bu geceye demini vuruyoruz. Gece olmasına rağmen denizin dibini rahatlıkla görebileceğiniz gibi dileyen misafirlerimiz, hazırlıklı gelip gece denize girebilir, bu eşsiz deneyimi yaşayabilirsiniz. Uygun bir saatte bu güzel atmosferi geride bırakıp tesise geri dönüş yapıp, dinlenmeye çekiliyoruz.

Sabah kahvaltısı: Konaklama tesisimizde Adanus tur  fiyatına dahil olarak alınacaktır.

Öğle yemeği: Serbest zamanda alınacaktır( Ekstra )

Akşam yemeği: Konaklama tesisimizde Adanus tur  fiyatına dahil olarak alınacaktır.

Konaklama (Olympos/ Adrasan): Gelidonya Otel, Olimpos Tatil Köyü, Kadir’in Ağaç evleri vb.

Rota: Bölge

Katedilecek mesafe:  Serbest Gün

 

Ekstra etkinlikler:

Mektap Tekne Turu(Ekstra)

Clup Turu(Ekstra)

KEMER INFERNO / AURA CLUP’a gidiyoruz : Akşam yemeğimizi tesiste aldıktan sonra, belirlenen saatlerde buluşup, kemerin en görkemli ve ünlü sanatçıların, özellikle yabancı turistlerin tercih ettiği gece kluplerinden olan Aura veya İnferno ya gidiyoruz.

Adanus Tur misafirleri için önceden rezervasyon yaptığımız clupte bize ayrılan yere geçip, dans, müzik, eğlence üçlüsünün bir arada yaşandığı bu gecenin doyasıya tadını çıkartıyoruz. Gecenin ilerleyen saatlerinde görsel şov köpük partisi ile gecenin finalini yapıp bu güzel eğlence mekanına veda ediyoruz.

Dileyen misafirlerimiz o gece gece clubine girmek istemezler ise kemer merkezde ki diğer eğlence mekanlarını keşfedebilirler. Saat 03:00 civarı bizleri bekleyen aracımıza binip konakladığımız tesise dönüş yapıyor ve istirahate çekiliyoruz.  

3.Gün: Myra (Demre)-Likya Uygarlıkları Müzesi-Üçağız- 2. Mavi Yolculuk -Kaş (TIKLAYIN)

Sabah tesiste alacağımız açık büfe kahvaltının ardından, Bugünkü Demre İlçe merkezinde ve civarında yer alan ve önemli bir Lykia kenti olan Myra Antik Kentine ulaşıyoruz.  Myra tiyatrosunu ve kaya mezarlarını ziyaret sonrası, Aziz Nicholas adına yapılmış Kilise’ye geçiyoruz.  Ardından, Likya uygarlıklarına ilgi duyan herkesin muhakkak gezip görmesi gereken ‘ Likya Uygarlıkları Müzesi’ne varıyoruz.

Müze binası MS 129-130 yıllarında inşaa edilen Granarium (Horrea Hadriani/İmparatorluk Silosu) yapısı onarılarak yapılmıştır. Müze’nin içi Likya Birliği kentleri Myra, Patara, Ksanthos, Tılos, Arykanda, Pınara, Antiphellos, Olympos adına salonlarda Likya tarihi, coğrafyası, epigrafisi, sikke, ekonomi ve sosyal yaşamı ile din kültürü, tarihsel gelişimi içinde eserlerle tanıtılmaktadır.

Ardından, Kekova’nın giriş kapısı olan Üçağız Köyü’ne varıyoruz. Misafirlerimizle, Kendine has kıyı- köy dokusunu koruyan Üçağız’dan teknemize binerek Akdeniz’in en güzel turkuazına sahip olan Kekova Körfezinde tekne turumuza başlıyoruz. Yüzme molalarının ardından rehberimizin anlatımları eşliğinde teknemizle seyrimize devam edip yolu olmayan Simena Köyü, Kekova Adası  ve  Batık Şehir kalıntılarının hakkındaki bilgileri dinleyerek tekne turumuzu tamamlıyoruz (2.Mavi Yolculuk). Tekne turumuzdan sonra otobüsümüze binip, Akdeniz’in incisi Kaş’a doğru yol alıyoruz. Konaklama için, otelimize geçiyoruz. Misafirlerimizi dinlenmeleri için serbest bırakıyoruz.

Dileyen misafirlerimiz, kendi özel keşif turlarına çıkabilirler. Kaş’ın ortasında geçen, eski cumbalı konaklarla bezeli Uzun Çarşı, Kaş sokakları içerisinde en güzeli. Begonvillerle sarmalanmış ahşap evlerin olduğu taş zeminli sokak, manzarasıyla, sağlı sollu mekânlarıyla, kedileriyle konuklarını mest ediyor. Küçük butikler, antikacılar, hediyelik eşya dükkanları, kuyumcu ve halıcıların olduğu sokak, Alaçatı ve Bodrum’daki çarşılar gibi ancak daha az kalabalık ve daha samimi. Uzun Çarşı’dan sağa ve sola sapan sokakların hepsi de çok tatlı.

Uzun Çarşı’nın sonunda Çınar ağacının gölgesinde, kendilerine özgü mezar lahitlerinin en bilineni olan  Aslanlı Lahit duruyor. Diğer adıyla Kral Lahdi, ruhun ölümsüzlüğüne inanan ve bu yüzden ölümden korkmayan Likyalılardan kalma.

Sabah kahvaltısı: Konaklama tesisimizde Adanus tur  fiyatına dahil olarak alınacaktır

Öğle yemeği: Rehberimizin önereceği bir restaurantta ve tur programına dahil olarak alınacaktır.

Akşam yemeği :Konaklama tesisimizde Adanus tur  fiyatına dahil olarak alınacaktır.

Konaklama (Kaş):

Rota: Olimpos-Myra ( 76 km), Myra-Çayağzı ( 6 km), Çayağzı- -Üçağız (22 km), Üçağız-Kaş ( 33 km)

Katedilecek mesafe: 137 km

 

Ekstra etkinlikler:

Kekova tekne turu: (Tur programına dahil)

4.Gün:  Kaş - Kaputaj Plajı – Kalkan - Patara Antik Kent/Plajı– Xantos  Antik Kenti - Fethiye (TIKLAYIN)

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından, belirlenen saatte otelden çıkış yapıyoruz. Kaş ile Kalkan arasındaki sahil yolu üzerinde bulunan kanyon ağzı plajı olarak bilinen Kaputaj plajında seyir terasında mola veriyor ve fotoğraflarımızı çektikten sonra yola devam ediyoruz. Ardından, Akdeniz’in muhteşem tarihi ve doğası ile büyüleyen minik sahil kasabası Kalkan’a geçiyoruz. Harika bir doğaya sahip olan bu kasaba, özellikle İngiliz turistlerin akınına uğramaktadır. Ünlü tarihçi Heredot bu küçük kasaba için ‘Dünya’da yıldızlara en yakın yer’ ifadesini kullanmıştır. Birçok uygarlık döneminde hep ön planda olan bu kasabayı geziyoruz.  Ardından, Kalkan-Fethiye arasında Xanthos Vadisi‘nin güneybatı ucunda bugünkü Ova gelemiş Köyü’nde yer alan, 2020 yılına isimini veren, 1988 yılından beri kazıları sürdürülen Patara Antik kenti ve Akdeniz kaplumbağaları Caretta-Carettaların milyonlarca yıldır yumurtalarını bırakıp yavruladıkları, dünyaca ünlü 18 kmlik sahilini keşfediyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşarak, antik çağlarda Likya Uygarlığı’na başkentlik yapmış ve Likya Birliği’nin oy hakkına sahip 3 oyla temsil edilen, Eşen Çay’ı kenarına kurulmuş Xanthos Antik Kenti’ne ulaşıyoruz. Burada Xanthos tarihi hakkında bilgi alırken öte yandan günümüze kadar büyük oranda sağlam ulaşmış Tiyatro Binasını, Harpyler Anıtını, Antik Çağ Nekropolünü, Likya Tipi Mezarlarını görüyoruz. Ardından, rehberimizin belirlemiş olduğu saatte buluşarak, serbest zaman ardından Fethiye merkezde bulunan otelimize geçiyoruz. Misafirlerimizi dinlenme  için serbest bırakıyoruz.

Sabah kahvaltısı: Konaklama tesisimizde Adanus tur  fiyatına dahil olarak alınacaktır

Öğle yemeği : Serbest zamanda alınacaktır (Ekstra ödemeli)

Akşam yemeği: Konaklama tesisimizde Adanus tur  fiyatına dahil olarak alınacaktır

Konaklama (Fethiye) : Manas park, Atan otel, İncirli baba Otel v.b.

Rota: Kaş – Kaputaj Plajı (21km), Kaputaj Plajı–Kalkan (5 km), Kalkan-Patara ( 17 km), Patara- Xantos (12 km), Xantos-Saklıkent- ( 22 km) , Saklıkent- Fethiye (47 km)

Kat edilecek mesafe: 124 km

5.Gün: Fethiye- 3.Mavi Yolculuk -Fethiye (TIKLAYIN)

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından, Misafirlerimiz ile, otel’den aracımızla ayrılıp, Babadağ’ın eteğinde bulunan Belcekız Mevkii’ne gidiyoruz. Buradan bineceğimiz teknemizle, Ölüdeniz’in eşsiz koylarını gezmeye başlıyor ve ilk olarak dümenimizi  Kaplan Kelebeği ile ünlü, mevsiminde yüzlerce kelebeğin görülebildiği meşhur Kelebekler Vadisi’ne çeviriyoruz. Dileyen misafirlerimiz vadi içinde yürüyüş yapabilirken, eşsiz turkuazın ve denizin keyfini çıkarmak isteyenler ise sahilde vakit geçirebilirler. Dilerseniz teknede  de güneşlenebilirsiniz. Günün devamında yüzme molası vereceğimiz yerler arasında Gemiler Adası, Soğuksu Koyu, Camel Beach, Akvaryum Koyu gibi noktalar sayılabilir (3.Mavi Yolculuk). Akşam saat 18:00’a kadar Ölüdeniz’i asla unutmayacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Tekne turunun bitiminde Belcekız sahiline yanaşıp otobüsümüze binerek otelimize dönüyoruz.

Sabah kahvaltısı: Konaklama tesisimizde Adanus tur  fiyatına dahil olarak alınacaktır

Öğle yemeği: tekne turu programına katılan misafirler için ücrete dahildir.

Akşam yemeği: Konaklama tesisimizde Adanus tur  fiyatına dahil olarak alınacaktır

Konaklama (Fethiye) : Manas park, Atan otel, İncirli baba Otel v.b.

Rota: Fethiye- Ölüdeniz( 15 km), Ölüdeniz- Fethiye ( 15 km)

Katedilecek mesafe: 30 km

6. Gün: Fethiye- 4. Mavi Yolculuk- Fethiye (TIKLAYIN)

Dileyen misafirlerimizle, otelde alınan sabahın kahvaltısı ardından, tekne turuna katılmak üzere otel’den ayrılıyoruz. 12 Adalar Mavi Yolculuk’una katılmak için, bizi bekleyen teknemize biniyoruz. Fethiye Körfezi’nin birbirinden güzel adalarını  görüp, Akdeniz’in kokusunu içimize  çekerek o meşhur koylarda denize giriyoruz. Göreceğimiz  yerler arasında; Göcek Adası, Yassıca Adası, Kızıl Ada,   Zeytin  Adası, Boynuz Bükü, Domuz Adası, Katrancı Adası, Tersane Koyu vb. sayılabilir  (4.Mavi  Yolculuk).  Bu güzel mavi yolculuğun ardından otobüsümüze binip, Fethiye-Kargı mevkiindeki Yöresel Ürünler Pazarı’na gidiyoruz. Yörüklerin yaşadığı Batı Akdeniz ve çevresinden elde edilen yöresel organik ürünlerin tanıtıldığı, birçok bitki, yağ ve balın sunulduğu bu noktada tadım ve tanıtımların ardından arzu eden misafirlerimiz alışveriş yapabilirler. Konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimizle Fethiye Gecelerinde eğlenmek için lobide buluşma (Ekstra ödemeli).

Sabah kahvaltısı: Konaklama tesisimizde Adanus tur  fiyatına dahil olarak alınacaktır

Öğle yemeği: Tekne turu esnasında, öğle yemeği esnasında, paket programa dahil alınacaktır.

Akşam yemeği: Konaklama tesisimizde Adanus tur  fiyatına dahil olarak alınacaktır

Konaklama (Fethiye): Manas park, Atan otel, İncirli baba Otel v.b.

Rota: Fethiye Bölge

Katedilecek mesafe: 20 km

Ekstra Etkinlikler:

*12 Adalar Mavi Yolculuk tekne turu, tur paketine dahil

*Fethiye Geceleri ( Ekstra ödemeli)

7.Gün Dalyan –Saklıkent Milli Parkı- Tlos Antik Kenti- Antalya (TIKLAYIN)

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından bavullarımızı alarak otelden ayrılıyoruz. Akdeniz plajlarında yoğun sıcaktan sonra, buz gibi bir mola vermek için, Saklıkent Kanyonu’na doğru hareket ediyoruz. Muğla’nın Seydikemer ilçesinde yer almakta ve 1996 yılında milli park statüsünde doğal sit alanı olarak tescil edilmiştir. Milli park sınırları içerisinde kızılçam, karaçam ve sedir ormanları, Dumanlıdağ çevresinde ise anıt ağaç niteliğinde sedir ağaçları bulunuyor. Serbest zaman sonrası, Alacağımız, öğle yemeği ardından, yola koyuluyoruz.

Likya Bölgesi, sahip olduğu tarihi ve doğal zenginlikleriyle Anadolu uygarlıkları içerisinde önemli bir konuma sa­hiptir. Seydikemer ilçesinde yer alan Girmeler Höyük Yerleşimi ve Tavabaşı Mağarası buluntuları bu bölgede yaşayan insanların tarihini şimdilik günümüzden 11 bin yıl öncesine kadar götürüyor. Yaka Köyü sınırları içerisinde kalan Ksanthos Vadisi’nde bulunan önemli Likya kentlerinden biri olan Tlos Antik Kenti‘ne ulaşıyoruz. Bellerophontes ile kanatlı at Pegasus’un, canavar Chimera ile savaşırken resmedildiği mezar anıtı oldukça etkileyici. Tlos Kalesine çıkarken yamaçtaki kayalarda yer alan tapınak mezarlarını da görebilirsiniz. Serbest mola sonrası, eşsiz keyfini turumuzu sonlandırıyor ve Antalya’ya doğru, Korkuteli yolu üzerinden, yola çıkıyoruz.  Yol güzergahında gerekli molalarımızı alarak, Antalya’ya varışımızın ardından, bir başka Adanus Tur etkinliğinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz. Katılım göstererek, bizleri desteklediğiniz için teşekkürler. Sağlıcakla kalın.

 

Not:  Islak ortamlarda, yanınıza mutlaka deniz ayakkabısı veya sandalet tarzında ayağınızdan kaymayacak ve suyun akışına karşı yürürken kolaylık sağlayabilecek ayakkabı bulundurmanızı tavsiye ederiz

Sabah kahvaltısı : Konaklama tesisimizde Adanus tur  fiyatına dahil olarak alınacaktır

Öğle yemeği: Rehberimizin önereceği bir restaurant’a alınacaktır. (Ekstra ödemeli)

Akşam yemeği: Yol güzergahında bir dinlenme tesisisinde alınacaktır.

Konaklama (Antalya):  Dönüş yolunda olunacağından, konaklama yoktur.

Rota: Fethiye- Dalyan( 60 km), Dalyan- Antalya ( 260 km)

Katedilecek mesafe: 320 km

Tur boyunca kat edilecek mesafe:741km

TUR DETAYLARI

ADANUS TUR TARİHLER (TIKLAYIN)

Görüşmek üzere, ilginize teşekkürler…

ADANUS TUR HAREKET ZAMANI (TIKLAYIN)

Görüşmek üzere, ilginize teşekkürler…

ADANUS TUR HAREKET & DÖNÜŞ DURAKLARI (TIKLAYIN)

TUR BULUŞMA DURAKLARI

*Sampi Kavşağı otobüs durağı

*Dedeman – Şirinyalı   

*Laura karşısı kütüphane önü 

*Kırcami 

*Diş Hastanesi karşısı

*Melahat Faraçlar okulu önü 

*Anadolu Hastanesi Bim Önü karşısı otobüs durağı

*Kepez Belediyesi önü

*Dünyagöz Hastanesi girişi önü   

*Eski Real / Haşim İşcan Kültür Merkezi  Önü

*Mevlana Kavşağı ve Yüzüncü Yıl

*Araştırma Hastanesi karşısı Meltem Megapol Sineması otobüs durağı

*5M Migros karşısı Aktur Lunapark önü üst geçit altı

*İl Sağlık Müdürlüğü önü (Atatürk Blv.)

*Eski Türkay Otel 

*Hurma

*Liman

Görüşmek üzere, ilginize teşekkürler…

NOT : Alınış yerleri ve saatleri tahmini saatler olarak verilmiştir. Tur gününden 1 gün öncesi, saat 18:00 den sonra tam saat bilgisi için aranacaksınız. Güzergah’da yol üzeri belirtilmeyen noktalardan da (alınıp ve bırakılma) yapılabilir. Misafirlerimiz en son alınandan başlayarak, misafirlerimiz bırakılmaktadır.

ADANUS TUR HİZMETLERİ

TUR FİYATINA DAHİL OLANLAR (TIKLAYINIZ)

*Ulaşım

*6 gece otelde konaklama

*Otelde alınacak 6 sabah kahvaltısı

*Otelde alınacak 6 akşam yemeği

*Rehberlik hizmeti

*Zorunlu Seyahat sigortası

*Otopark hizmetleri

*Adanus  Tur güvencesi

TUR FİYATINA DAHİL OLMAYANLAR (TIKLAYIN)

*1. Gün Sabah Kahvaltısı

*7. Gün Akşam Yemeği

*Tüm tur programı hariçi öğle yemekleri

*Tüm ekstra aktiviteler

*Kişisel harcamalar

*Plaj, Müze ve ören yeri girişleri

*Yemeklerde alınacak Alkollü/Alkolsüz içecekler

*Mehtap Turu

ADANUS TUR FİYATI

TUR FİYATINI İNCELEMEK İÇİN (TIKLAYIN)

Işık Ülkesi Turu Paket Fiyatı,

7 gün 6 Gece Konaklama

TUR KODU. ADA019

Tarih

İki Kişilik Odada

Kişi Başı

Tek Kişi

Ek Yatak

Çocuk

…………..

……………. TL

………… TL

………… TL

0 – 3 Yaş Ücretsiz

3 – 6 Yaş ………TL

6 – 12 Yaş …….. TL

 
 

Not:  2 yetişkin yanında 0-6 yaş (2015 ve sonrası )ücretsiz olup, koltuk verilmez, kucakta gider. Koltuk talep edilmesi durumunda …….TL ücretlidir. 7-11 yaş ( 2010 ve 2015 arası) ……..TL. ücretlidir.

TAVSİYELER

TURDA YANINIZDA BULUNMASI GEREKEN EŞYALAR ( TIKLAYIN)

*Gezi süresince rahat yürüyüş giysisi ve yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

*Yedek ayakkabı, su içinde yürümeye uygun ayakkabı, kazak, hırka v.b bir kıyafet, her an yağmur yağabileceği için yağmurluk, koruyucu krem, yedek çorap, yedek çamaşır ve giysi, yapacağınız alışverişler için sırt çantası, şarz kablosu, power bank, şemsiye, su kabı, antibakteriyel jel, dezenfektan, güneş gözlüğü, yedek maske, eldiiven, göve tabi ki en önemlisi fotoğraf makinesi, yedek hafıza kartı ve şarj cihazı yanınıza almayı unutmayınız!

 

MÜZE KART ALMANIZ FAYDALIDIR. (TIKLAYIN)

Not: Türkiye’de bulunan yüzlerce müze ve ören yeri, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sunulan Müzekart ile ziyaret edilebiliyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, 5203 Sayılı Kanuna tabi Mavi Kart sahipleri, KKTC vatandaşları ile Türkiye’de yerleşik “Yabancı Kimlik Numarası” sahibi kişiler tarafından bu kart kullanılabiliyor.

Müzekart sahibi olmak isteyenler, müze veya kart basım istasyonlarından, fotoğraflı T.C. kimlik kartı, pasaport ya da sürücü belgesi ile Müzekartlarını alabiliyor.

Ayrıca isteyenler, “https://muze.gov.tr/” adresine talep edilen bilgileri girerek kredi kartıyla Müzekart alabiliyor. Sistem onay verdikten sonra internet başvuruları 5 gün içinde kurye ile belirtilen adrese gönderiliyor.

Müze ve ören yerlerine giriş için müze kartı çıkartırsanız çok daha uygun fiyatlara giriş yapmış olursunuz; aynı zamanda kartların geçerlilik süresi de 1 yıldır. 1 Yıllık müze kartı fiyatı 60 TL.

ETKİNLİKLER

TUR PROGRAMINA DAHİL TEKNE TURLARI

*1. Gün Adrasan Koyları Tekne Turu Öğlen yemeği dahil

*4. Gün Kekova Tekne Turu ve öğle yemeği

*5.Gün Ölüdeniz/6 Adalar ve  Kelebekler Vadisi Tekne Turu Öğlen Yemeği Dahil

*6.Gün Fethiye/12 Adalar Tekne Turu Öğlen Yemeği Dahil

EKSTRA ÖDEMELİ DİĞER ETKİNLİKLER (TIKLAYIN)

*Yanartaş Gezisi (Gece )Turu

*Olimpos/ Adrasan Mehtap Tekne Turu

*Kemer (Gece) Clup Turu

*Fethiye (Gece) Turu

*4 Öğle yemekleri ( 2.Gün Ulupınar, 3.Gün Andriake, 4.Gün Patara, 7.Gün Gizlikent) Paketi

GENEL BİLGİLER

GENEL BİLGİLER & ŞARTLAR (TIKLAYIN)

*Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.

*Seyahat öncesi, Seyahat acentası Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetleme Sistemi U-ETDS sistemine tur katılımcısı olan misafirlerin (Ad-Soyadı-TC Kimlik no) işleme/iletme zorundadırlar. Sevgili misafirlerimiz şirket iletişim kanallarımızdan veya ön kayıt esnasında bilgilerinizin tarafımıza verilmesi önemle rica olunur.

*Günübirlik,Otobüslü turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır. 5 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

*Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

Konaklamalı tur paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

*Triple odalarda 3.yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

*Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Adanus Tur’un herhangi bir yaptırımı yoktur.

*Konaklamalı Turlar’da konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.

*Yol güzergahlarında alınan yemeklerde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

*Ulaşım, rehber iletişim bilgileri, Tur biniş durakları ve saat bildirimi Turun çıkış tarihinden bir gün önce katılımcıların bulundukları en yakın noktalardan alınmalarını sağlayacak şekilde güzergâh düzenlenip, katılımcılara SMS yoluyla, saat 17:00-18:00 arası seyahat acentası tarafından yapılacaktır.

*Tur ön kayıt (Rezervasyon) sırasında; Seyahat sigortası için TC kimlik No, doğum tarihi ve yeri bilgilerini, fatura için adres vermeniz rica olunur.

*Sağlık sorunlarınız ve alerjileriniz varsa, acentemizi ve tur rehberimizi bilgilendirmenizi rica ederiz. İlaçlarınızı- fotoğraf makinenizi- kişisel ihtiyaçlarınızı yanınıza almayı unutmayınız.

* Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

*Konaklamalı turlarda  0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

*T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez.

*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon uygulanmaz. Bu uygulama en az 4 (Dört) gece konaklamalı turlarda geçerlidir. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

*Hareket saatinden en az yarım saat önce belirtilen buluşma durağında olmanız gerekmektedir.

*Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 16 olarak öngörülmüştür, Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 3 gün öncesine kadar Adanus tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Adanus tur tüketicisine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

*Ekstra turlarda, yeterli kişi sayısı oluşmadığı takdirde, fiyat değişikliği olabilir ya da turlar gerçekleştirilmeyebilir. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur.

*Rehberleriniz gerekli gördüğü takdirde ekstra turların günlerinde ve güzergahlarında değişiklik yapabilirler.

*Tur programında olan, ancak fiyata dahil hizmet olmayıp, yol güzergahında yapılacak olan ekstra turlarda, tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir, ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

*Uçaklı Turlarımızda, Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortaları Uçak ulaşımını kapsamaz. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. (Uçaklı tur programlarında ‘ekonomik sınıf’ kullanılmaktadır.) Turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur.

*Uçaklı Turlarda Adanus Tur, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerin de Adanus Tur, tur tüketicilerine ücretsiz servis vermek zorundadır.

*Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Adanus Tur’un sorumluluğu değildir, tur hizmetini satın alan tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

*Tura katılan 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

*Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.İptal Güvence Paketi satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır.

*Tüm Kültür turları ürünlerimizde kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitleme yapılamamaktadır.

*Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

*Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Adanus tur’un sorumluluğu yoktur.

*Gece Turları, Ekstralar; Tüm Gece Turları Ekstra Olup Katılıma ve Kişi Sayısına Bağlı Olarak gerçekleştirilir.

*Sabah Kahvaltısı, Öğle ve Akşam yemekleri menüleri tur programında yazılı şekilde belirtilmiştir.Paket seçenekleri haricinde almak istenirse, Rehbere bilgi verilmeli, Tüketiciler bu hizmeti ücret karşılığı alabilirler. Yemeklerde yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

*Otobüslü turlarda, katılan kişi sayısına göre, midibüs veya minibüs kullanılabilir.

*Programda belirtilen oteller müsaitliğe bağlı olarak aynı kategoride farklı otellerle değiştirilebilir.

*Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez. Lütfen, ısrarcı olmayınız.

*COVİD 19 Günlerinde, Korona Virüse karşı önleyici tedbirler kapsamında, sosyal mesafe korunarak araç kapasitesi %50 oranında yolcu alınacak, temizlik ve hijyen tedbirleri azami olarak gözetilerek koltuk yerleşimi araç kapasitesinin %50 si olarak düzenlenecektir. Yaşam normalleşmeye evrildiğinde ise, Turlarda 11 – 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 – 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibüs, 25 – 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır.

*Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan Adanus Tur sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız!

*Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir.

*Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir

*Sahada operasyon sırasında bazı misafirlerimizin ‘ofisten bana böyle söz verildi’, ‘ofiste bana farklı söylendi’ gibi talepleri olmaktadır. Bazen bu talepler asla ofisten söylenmemiş, söylenemeyecek talepler olabilmektedir. Dolayısı ile bir talebiniz olduysa ve size bir söz verildiyse bunu yazılı olarak talep ediniz. Yazılı olarak verilmeyen sözler kesinlikle değerlendirilmeyecektir.

*ÖĞLE YEMEKLERİ:

Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.

*TUR KAYIT KOŞULLARI:

Günübirlik Tur (‘Ön kayıt’) rezervasyonu sırasında tur bedelinin %50’si depozito alınır. 10 gün kala tüm ödemeler tahsil edilir.

Özel olarak hazırlanan turlar:
Rezervasyon sırasında tur bedelinin %50’si veya tamamı ödenecek şekilde iki fiyat verilir. Tüketici/tüketiciler hangi tür ödeme yapacaklarına kendileri karar verip firmamıza bildirir. 20 gün kala tüm ödemeler tahsil edilir.

REZERVASYON DETAYLARI:

A – Ofiste yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda, kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesajı veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B-İnternet üzerinden on line  yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesajı veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B – Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 

C – Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Adanus Tur  Sorumlu tutulamaz.

 D – Rezervasyon esnasında (konaklamalı Turlarda) T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

*İNDİRİM KOŞULLARI:

Kampanyalı dönemlerde çocuk indirimi de dahil olmak üzere hiçbir indirim geçerli olmaz. Aynı anda 2 indirim uygulanmaz. (Ör: Grup ve çocuk indirimi)
Adanus Tur Seyahat acenta personelinin sağlık bozulması,araç ekipmanın arızası, izinler, hava koşulları, grup yapısı, müze ve ören yerlerinin kapatılması/kapalı olması gibi nedenlerden dolayı tur programında genel akışı ve paket içeriğini bozmayacak şekilde düzenleme ve değişiklik yapma hakkını rehberlerine vermiştir.

Katılımcı tur programının esaslı değişimi durumunda cayma hakkını kullanabilir. Bu durumda Tursab Kütahya Çizelgesi kuralları uygulanır.

*TUR PROGRAMINDA GERÇEKLEŞEBİLECEK OLASI DEĞİŞİKLİK SEBEPLERİ

Hava ve yol koşullarına göre gidilen yerlerin sırası değiştirilebilir. Hava ve yol koşulları sebebiyle gidilemeyen bölgelerin yerine koşulların uygun olduğu başka bir yer eklenebilir.

*İPTAL POLİTİKASI:

Yurtiçi Turları için, Tura kayıt yaptıran tüketici 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine, 29 -15 gün kalması durumunda vergi, sigorta vs. gibi bedeller düşüldükten sonra kalan meblağın %50’si iade edilir, 15 gün ve daha az kalması durumunda, tüketiciye hiçbir iade yapılmaz.. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

*İPTAL KOŞULLARI:

Mücbir haller dışında Adanus Tur, ilgili turun yeterli sayıya ulaşamaması dışında turu iptal etmez. Adanus Tur tarafından iptal durumu söz konusu ise, sadece tur ücreti iade edilir.

Kişiler tur hakkını 7 gün öncesinden, Adanus tur’un uygun görmesi durumunda, bir başka kişiye devredebilir.

*Tur satın alan tüketiciler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek, Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

İPTAL İADE GÜVENCE SİGORTA PAKETİ VE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTA PAKETİ HAKKINDA (TIKLAYIN)

1618 sayılı Seyahat Acentaları Kanunu gereği, Seyahat acentası “paket tur” kapsamında seyahat edenlere acentanın iflasını ve ürün sorumluluk ( Ayıplı ya da eksik hizmet) teminatı içeren Seyahat Sağlık Sigortası yapmakla yükümlüdür.

Günübirlik turlar, paket tur kapsamında olmadığı için sigorta yapılması kanunen zorunlu değildir.

ADANUS Tur tarafından, tura katılan misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta detayları; Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar ve sınırlı sigortadır, Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

İptal İade Güvence Sigorta Paketi

Dileyen tur katılımcımız iptal iade güvence sigorta paketi hizmetini seyahat acentamızdan ücreti karşılığı tedarik edebilir.; Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor.

BANKA HESABI

BANKA HESAPLARI (TIKLAYIN)

Hesap Sahibi Şirket Adı:

Artı Turistik Bilgi Danışmanlık Organizasyon Turizm ve Tic. Ltd. Şti.

”Adanus Turizm Seyahat”

Banka Hesapları:

***TEB Türk Ekonomi Bankası***

Müşteri Numarası: 1785528, Şiriyalı

Türk Lirası Hesabı: 

TEB Türk Ekonomi Banka Hesabı 462-7098367 Şirinyalı, Antalya

İban no: TR050003200000000070983267

***Garanti BBVA Bankası***

Müşteri Numarası : 5225311

Euro Hesabı:

Garanti BBVA Banka Hesabı 535 – 9095031 Lara , Antalya

İban no: TR52 0006 2000 5350 0009 0950 31
DİKKAT!

Değerli Misafirlerimiz;  Korona virüs (Covid19) ‘e karşı önleyici tedbirler kapsamında, sizlerin sağlığı korumak adına, bağlı olduğumuz kurumların talimatları ve uygulamalar doğrultusunda bazı yeni kurallar hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Sağlık Bakanlığımızın Tedbirleri Kapsamında, Gerekli Önlemler Alınarak, Sosyal Mesafe ve Tüm Hijyen Kurallarına Uyarak Turumuz gerçekleşecektir.

Sağlık, her zaman önceliğimizdir.

1- Araçlarımızın tamamı tura çıkmadan önce iç, dış dezenfekte edilecektir.
2- Araçta el dezenfektanı veya kolonya (80c) bulundurulacaktır.

3-Şehirlerarası turlarımızda HES KODU zorunludur. Tur Rehberi kodları kayıt altına almaktadır.
4- Geziye katılım sağlayan tüm misafirlerin tur başlangıcında ateşi ölçülecektir.
5- Şehirlerarası Araçlarda yarı kapasiteyle seyahat edilecektir. 2 Koltukta 1 kişi seyahat edecektir (Aile bireyleri hariç)
6- Gezi sonuna kadar sosyal mesafe kurallarına mutlaka uyum sağlanacaktır.

7-Misafirlerimiz KENDİ koruyucu maskelerini getirmek durumundadır.
8- Seyahat eden her misafirin gezi boyunca maske kullanması zorunludur.
9- Görevli personeller tüm hijyen kurallarına uygun hareket edecektir.
10- Araç seyahat esnasında sürekli havalandırılacaktır.
11-Tur aracındaki klima hava sürkilasyonu dışardan temiz havayla sağlanacaktır.

12-Araç içerisinde teması en az noktaya indirebilmek adına, misafirlerimizin yiyecek içecek tüketimi T.C Sağlık Bakanlığı  genelgesi gereğince yasaklanmıştır.

 Sağlıklı ve eğlenceli turlar dileriz.

Tur hizmetleri,Tursab üyesi seyahat acentaları dışında hiçbir kişi ve kurum tarafından yapılamaz. Yaşama değer veriyor, kendinizi ve sevdiklerinizi önemsiyorsanız, Özellikle sosyal medya üzerinden açılan sayfalara itibar etmeyin, mağdur olmayın!

DERNEKLER, OKULLAR, ŞİRKETLER, KİŞİLER, REHBERLER, KULÜPLER, VAKIFLAR TUR DÜZENLEYEMEZ! YASAYA AYKIRI BİR SUÇTUR!

FOTOGRAFLAR & VİDEO