fbpx
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş

MEZOPOTAMYA TURU, 5 GÜN 4 GECE, OTOBÜSLE

0
1495 ₺ 'dan başlayan
1495 ₺ 'dan başlayan
TUR KODU: ADA027
Beğendiklerime Ekle

Adding item to wishlist requires an account

399

Tur detaylarını, tur programını ve fiyata dâhil tüm hizmetleri aşağıdaki satırlarda inceleyebilirsiniz. 

Bilgi ve Rezervasyon İşlemleri İçin Hemen Ara: 05336533503 | info@adanustour.com

TUR KODU: ADA027

MEZOPOTAMYA TURU 

 NEMRUT DAĞI GÜN BATIMI

ANTALYA HARAKETLİ 

            OTOBÜSLE     

OTOBÜSLE VOLKSWAGEN CRAFTER SERVIS 16+1 LWB 163 MIDLINE 2012 Otobüsü Kim Buldu - İlk Kim Buldu - ilk kim icat etti

GÜZERGAH BULUŞMASI : ADANA HAVAALANI

5 GÜN 4 GECE OTEL KONAKLAMASI

YARIM PANSİYON

VİP CONCEPT

SINIRLI KONTENJAN !

NEMRUT DAĞI GÜN BATIMI & HALFETİ TEKNE TURU & URFA SIRA GECESİ 

1495 ₺’DEN BAŞLAYAN

                     KAÇIRILMAZ, ŞOK FİYAT…                                                                

                                                    

 

TUR PROGRAMI

GECE YOLCULUĞU (TIKLAYIN)

Değerli Konuklarımız, Tur çıkış tarihinden bir gün öncesi, zamanı  bildirilecek buluşma duraklarından sizleri karşılıyarak, tur programımıza başlıyoruz. Turist rehberimizin anlatımları eşliğinde, Antalya’nın ilçesi Manavgat, Alanya,  ve Toros dağları’nın geçit vermez kapısı Mersin’in ilçesi Tarsus  güzergahı üzerinden,  Seyhan ve Ceyhan nehirlerinin suladığı bereketli topraklara,  Çukurova”nın başkenti Adana’ya ulaşıyoruz. 

Akşam Yemeği :  Yol güzergahında, bir dinlenme tesisinde, serbest olarak, ekstra alınacaktır.

Gün içinde gidilecek Rota: Antalya – Mersin (471km), Mersin – Adana (71km)

Kat edilecek mesafe : 542km

1 GÜN, PAZARTESİ ; ADANA - GAZİANTEP (TIKLAYIN)

Değerli Konuklarımız, Adana Şakir paşa havaalanına ulaşmış ve bizleri bekleyen konuklarımızla buluşup, sabah kahvaltımızı almak üzere rehberimizin önereceği meşhur bir kahvaltı salonu / restaurant’a yönleniyoruz. (Ekstra ödemeli) Kahvaltı molası sonrasında, Adana’dan ayrılıyoruz.

Yol güzergahında, Evliya Çelebi’nin Şahmeran Kalesi adını verdiği Yılan Kale’yi panoramik olarak görerek, 1. dünya savaşı sonrası, Fransız işgaline karşı şanlı direnişi nedeniyle, TBMM tarafından, 8 Şubat 1921 tarihinde ‘Gazi‘ ünvanı verilerek onurlandırılan Antep’e varıyoruz.

Gaziantep gezimize, Büyük İskender tarafından geçit yeri anlamında isimlendirilen ZEUGMA’dan çıkartılan mozaiklerin sergilendiği Mozaik Müzesi ile başlıyoruz. oluyor. Dünyaca ünlü ‘Çingene Kızı’ mozaiğinin yanı sıra konusunu Yunan mitolojisinden alan mozaikleri rehberimizin anlatımları eşliğinde gördükten sonra şehir merkezine gidiyoruz.

Kale-i Füsun ya da Kefen Kalesi olarak adlandırılan Gaziantep (Ayıntap) Kalesini panoramik olarak görüp fotoğrafını çekip tarihi çarşılarıyla başlıyoruz. Gazi Antep’in en eski ve köklü ailelerinden birisi olan Göğüş Ailesi’nin eski evi olan Mutfak Kültürü Müzesi’ni, Hamam müzeyi, pek çok tarihi Hanları, camileri ve Zincirli bedesteni panoramik görerek, Tarihin içinde bakır sesleri ile teknolojiye direnen Bakırcılar Çarsısından geçerek, Almacı Pazarı’nda alış veriş için serbest zaman veriyoruz. 

Dileyen konuklarımızla, 17.yüzyılda Tekke Camii Külliye binası içinde kahve-kütüphane olarak kullanılan günümüzde Tahmis Kahvesi olarak anılan mekanda Sütlü Menengiç Kahvelerimizi sipariş ediyor ve tadına varıyoruz.  Alışveriş için fazlasıyla serbest zamanınız olacak. Bakır, baharat, Antep fıstığı, Sedef kakma, Baklava alışverişlerimizi yaptıktan sonra, konaklama için otelimize gidiyoruz.

*Sabah Kahvaltısı: Yol güzergahında, bir dinlenme tesisinde, serbest olarak, ekstra alınacaktır.
*Öğle Yemeği: Gaziantep’te Rehberimiz’in önereceği bir restaurant’ta serbest ya da menü olarak alınacaktır. (Ekstra ödemeli)
*Akşam Yemeği: Otelde açık büfe ya da set menü olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir.
*4* 5* YP Konaklama (Gaziantep): 4* Plaza Otel, 4*Med Gold Otel, 4* Kule Otel, 4* Safir Otel, 5* Shemall Otel vb.
 
*Rota: Adana-Gaziantep (224 km)

*Bugün kat edilecek mesafe: 224 km

2. GÜN,SALI; GAZİANTEP -ŞANLIURFA (TIKLAYIN)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Şanlıurfa’nın ilçesi Birecik’e geçiyoruz. İlk nesli tükenme tehlikesi bulunan Kelaynak kuşlarının koruma altına alındığı Kelaynak üretim merkezini geziyor ve Fırat nehrini fotoğraflıyoruz. Yolumuza cennetten bir köşe Halfeti’ye doğru devam ediyoruz. Birecik barajının yapımından sonra sular altında kalmış Halfeti’de Fırat Nehrinin kenarında bizi bekleyen teknemiz ile eğlenceli ve güzel bir yolculuğa çıkıyoruz. Tekne turumuza eski bir yerleşim birimi olan Rum Kale’nin kalıntılarını görme fırsatı bulacağız. Tekne turumuzu tamamlıyor ve Siyah gülleriyle ünlü Halfeti’ye geri dönüyor ve aracımızla bu şirin kasabadan ayrılarak Türkiye’nin en büyük sulama projesi olan GAP’ın en büyük barajı Atatürk Barajına ulaşıyor. Baraj gezimizin sonrasında ‘Peygamberler Şehri’ Şanlıurfa’ya ulaşıyoruz. İlk gezi noktamız İngiltere’de bulunan Stonehenge’den 7 Bin, Mısır Piramitleri’nden ise 7500 yıl daha eski, Cilalı Taş Devrinden kalma, kazılarına 1995 yılında başlanmış, İlk ibadethane ve ilk yerleşim yeri özelliğini taşıyan tarihin başlangıç noktası kabul edilen son dönemde dünya tarihini bile değiştiren ve dünyanın en eski açık hava tapınağı olarak kabul edilen Göbeklitepe‘ye ulaşarak 12bin yıl öncesi Tapınaklara şahitlik edeceğiz. Rehberimizin yapacağı anlatımlarla Göbeklitepe’yi daha bir önemsememize sebep olacak. Bu mistik ortamdan ayrıldıktan sonra, Şanlıurfa’ya ulaşıp, vereceğimiz (Ekstra ) Öğle Yemeği Molamızın ardından, 1.Nisan.1920’de Fransız işgali ve kurtuluş savaşında gösterdiği başarıdan dolayı 1984 yılında “Şanlı” ünvanı verilen, Âdem, Eyyüp, İbrahim, Şuayip, ve Elyasa Peygamberlerin yaşadığına inanılan Peygamberler Şehri Şanlıurfa’yı gezmeye başlıyoruz. 150 m uzunluğunda ve 30 m genişliğinde, Hz. İbrahim’in atıldığı ateşin olduğu alanda oluşan Balıklı Göl, Kral Nemrut’un Kızı Zeliha’nın göz yaşlarından oluştuğu da söylenen Ayn-ı Zeliha Gölü, üç semavi dinin atası olarak kabul edilen Hz. İbrahim’in doğduğu Mağara’yı ziyaretimiz ardından, Kanuni Sultan Süleyman zamanında 1566 yılında Urfa Sancak Beyi Behram Paşa tarafından yaptırılan Gümrükhan’a ulaşıp, Kahvelerimizi içtikten ve yapacağımız İsot Alışverişi sonrası, konaklayacağımız Otelimize ulaşıyoruz. Bu Akşam Yapacağımız Konaklama’da Akşam Yemeği Tur Ücretine Dahil Değildir.

Dileyen Konuklarımız ile Bölge Kültürünü Tanıyabileceğimiz ve Yöresel Yiyecekleri Tadacağımız Gap’ın Olmazsa Olmazı Sıra Gecesi*ne (Ekstra:120TL) katılıyoruz. Sıra Gecesi’ne Katılmak İstemeyen Misafirlerimiz Akşam Yemeği’ni Kendi İmkanları ile Yiyebileceklerdir.

*Sabah Kahvaltısı: Otelde  Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

*Öğle Yemeği: Şanlıurfa’da; Rehberimizin önereceği bir restaurant’a alınacak. (Serbest , Ekstra ödemeli)

*Akşam Yemeği: Akşam Yemeği Tur Ücretine Dahil Değildir.

*Sıra Gecesi: Paşa konak Konuk Evi, Saray Konak v.b.

*3*4* BB Konaklama (Şanlıurfa): Grand Gülizar Otel, Grand Urfa Otel, Harran Otel, Kilim Otel v.b.

ÖNEMLİ NOT : ŞANLIURFA KONAKLAMAMIZ ODA KAHVALTI ŞEKLİNDEDİR.

*Rota: Gaziantep- Bilecik (65 km), Bilecik- Halfeti (40 km), Halfeti- Atatürk barajı seyir terası (62km), Atatürk barajı seyir terası- Göbeklitepe (83km) Göbeklitepe- Şanlıurfa (22km)

*Bugün kat edilecek mesafe: 272km

3. Gün: ŞANLIURFA-HARRAN- MARDİN (TIKLAYIN)

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, oteli terk ediyoruz ve Asur ülkesiyle Anadolu arasındaki ana ticaret yolu üzerinde bulunması nedeniyle, adının Asur ve Sümer dilinde “seyahat” veya “kervan” anlamına geldiği bilinen Harran’a ulaşıyoruz. Yapılan kazılarda MÖ 5. binyılda bir Halaf Kültürü yerleşmesinden Eyyubiler Dönemi’ne kadar kesintisiz iskan görmüş Harran Höyüğü, Ulu Camii ve avlusunda yer alan Anadolu’da Emevi Hükümdarı II. Mervan Dönemi’nde kurulan İlk İslam Medresesi (Harran Üniversitesi), İç Kale ve Tarihi Surları görüp Konik Kubbeli Evleri ziyaretimizde Yöresel kıyafetler giyip (Ekstra ödemeli) fotoğraf çekimlerimizin sonrasında Harran’dan ayrılarak, Kızıltepe istikameti ile, ‘Dinler ve Dillerin Başkenti’ olarak bilinen binlerce yıllık geçmişiyle ve bozulmamış tarihi dokusuyla geçmişe ışık tutan Mardin’e yolculuğumuz başlıyor. Yaklaşık 2 saat sürecek yolculuğumuzun ardından, Mardin’in ilçesi Kızıltepe üzerinden Mardin’e ulaştığımızda ilk olarak  bir dönem dünyadaki tüm Süryanilerin merkezi sayılan Deyrülzafaran Manastırı’na gidiyoruz. Deyrülzafaran Manastırı gezimizde Kilise, Tıp Okulu, Sin TapınağıVaftizhane ve “Kutsalların Kutsalı” anlamına gelen Kuduşkudşin (Patriklerin Mezarlığı) bölümlerini ziyaret ediyoruz. Ardından, Artuklu mimarisinin baş yapıtlarından olan Kasımiye Medresesi’ni geziyoruz. Medreseden görünen mezopotamya manzarası sizleri büyüleyecek. Mardin’de vereceğimiz (Ekstra ödemeli) Öğle yemeği molası ardından adı “Kaleler” anlamına gelen Merdin’den gelen, 1086 – 1409 yılları arasında hüküm sürmüş ve Karakoyunlular tarafından yıkılmış Artuklu Beyliği’nin Başkenti olmuş, 1394 ve 1401 yıllarında Timur’un kuvvetlerince tahrip edilen, Tarihi Mardin’e ulaşarak aracımızdan Diyarbakır Kapıda inip dolmuşlara (Ekstra ödemeli) binerek, Cumhuriyet Meydanı’na ulaşıp Lahor Ağacının kökü ile boyanan Mavi Badem Şekeri alışverişi yaptıktan sonra Mardin’i yürüyerek gezeceğiz. Ermeni Usta Lole tarafından yapılan ve minaresi ile meşhur Ulu Camii’ni, sokaklar arasında kemerli geçişleri sağlayan Abbaraları ve Melik Nasreddin Artuk Aslan tarafından yaptırılmış Şehidiye Camii’ni panaromik görerek Mardin Şehir Turu’muzu bitireceğiz. Verilecek boş zamandan sonra Savur Kapı’da aracımızla buluşup, Otelimize ulaşıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otelde  Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Öğle Yemeği: Mardin; Rehberimizin önereceği bir restaurant’a serbest alıyoruz. (Ekstra ödemeli) 
Akşam Yemeği: Otelde  Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
3*4*5* YP Konaklama (Mardin): Babil Konakları, Mesopotamia Garden Otel, Artuklu Kervansaray, Katori deluxe Otel,Yay Grand Otel, Raymar Otel vb.

*Rota: Şanlıurfa-Harran (50km), Harran- Deyrul Zafaran (250km), Deyrul Zafaran – Kasımiye Medresesi (10km),  Kasımiye Medresesi – Mardin (5km)

*Bugün kat edilecek mesafe: 315km

4. Gün: MARDİN-MİDYAT-HASANKEYF-BATMAN-KAHTA-GÜNBATIMI-ADIYAMAN (TIKLAYIN)

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası, Otelimizden ayrılıyor ve Mardin’in incisi Midyat‘ a hareket ediyoruz. Midyat’ ta yapıları, yaşam biçimi ve kültürel zenginliğiyle taş binaların oluşturduğu dar ve eski sokaklarında gezintiye çıkıyor ve Midyat Konuk Evi olarak bilinen eski bir Süryani yapısı olan ve günümüzde bir çok dizi çekiminde kullanılan konağı geziyoruz. Serbest zaman alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz bölgenin önemli el sanatlarından olan Telkari gümüş işçiliğinin örneklerini görebilecek, Süryani şarap örneklerini tadmaktan keyif alacak ve dilenirse, alışveriş yapabilecekler. Ardından, Çağlar boyunca hep dikkat çeken dünyanın en eski uygarlıklarının yaşadıkları, birçok imparatorluklar bünyesi içinde kalan Hasankeyf’ e hareket ediyoruz. Dicle nehrinin suları altında kalan kentten taşınan eserleri ziyaret ediyor ve gezilerimiz sonrasında, Batman’a ulaşıyor ve öğle yemeğimizi aldıktan sonra yaklaşık 3 saatlik yolculuk ile Adıyaman’ın Kahta ilçesine varıyoruz. Gün Batımı (Bölgenin yoğunluğuna bağlı olarak tur programında herhangi bir değişiklik olmadan Gün Doğumu da olabilir) muhteşem manzarasını seyretmek için, burada otobüsümüzden inerek bizleri bekleyen minibüslerimize biniyoruz. ilk durağımız Nemrut Dağı Milli Parkı sınırları içerisinde bulunan Karakuş Tümülüsü, muhteşem bir manzara içerisinde rehberimizin yapacağı anlatımlar ardından Roma İmparatorluğunun efsanevi XVI. Lejyonunun inşa ettiği Cendere Köprüsüne ulaşıyoruz. Burada yapılan anlatımlar ve çekilen fotoğrafların ardından, Kommagene Krallarının yazlık başkenti olan Arsemia’yı ve Eski Kâhta Kalesini minibüslerimizden panamorik olarak görerek deniz seviyesinden 2150 m yükseklikte bulunan Nemrut dağının zirvesine ulaşıyoruz. Kommagene kralı Antiochos adına yapılan Tümülüsü ve Doğu-Batı Teraslarını, burada bulunan devasa heykelleri görüyoruz. Tanrı Kral Antiochos tarafından gelecek nesillere vasiyetimdir başlığı altında yazılan Nomos kitabesi eşliğinde Doğu ve Batı Terasları, Zeus Oramastes, Apollon Mithras, Herakles Artagnes, Kommagene ve koruyucu Aslan, Kartal heykellerini görerek bir yandan akşam güneşin batışını izliyoruz. Bugün gezimizi tamamlıyor ve minibüsler ile  Kahta’ya, ardından, bizi bekleyen aracımla Adıyaman merkezde bulunan otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Adıyaman’daki Otelimizde

*Sabah Kahvaltısı: Otelde  Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
*Öğle Yemeği: Yol güzergahında, rehberimizin önereceği bir restaurant’a serbest olarak alınacak. (Ekstra ödemeli)
*Akşam Yemeği: Otelde  Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
*3*4* YP Konaklama (Adıyaman): 4*Rabat Resort Otel, 4*White Star Otel, 4*Bozdoğan Otel, 4* İsias Otel vb.

*Rota: Mardin-Midyat (67km), Midyat- Hasankeyf (45 km), Hasankeyf- Batman (36km), Batman- Kahta(270km), Kahta- Adıyaman (34km) 

*Bugün kat edilecek mesafe: 452 km

5. Gün: ADIYAMAN- KAHRAMANMARAŞ- ADANA - ANTALYA (TIKLAYIN)

Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, otelimizden ayrılıyor ve Kahraman Maraş’a doğru hareket ediyoruz. Kurtuluş Savaşı’nda Fransız işgaline direnişi nedeniyle TBMM tarafından 5 Nisan 1925’te, İstiklal Madalyası verilen Maraş’a ulaşıyoruz. Sütçü İmam Anıtı ve Ulu Cami panaromik olarak görüldükten sonra, Çarşı Merkezinde serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz  Tarihi Yaşar Pastanesinden alışverişlerini yapabilirler. Bu güzel şehirden ayrılarak Adana’ya hareket ediyoruz. Adana’ya ulaşmamız sonrası, Taş Köprü ve Sabancı Cami panoramik gezilerimizin ardından, Adana Şakirpaşa Havaalanı’na varıyor ve Gurubumuza dahil olan konuklarımızla vedalaşıyoruz. Ardından, Antalya’ya doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Adana, Mersin, güzergahından, Antalya’ya varışımızın ardından, Sizleri almış olduğumuz kalkış noktalarında bırakıyoruz Bir Başka Adanus tur etkinliğine görüşmek üzere vedalaşıyoruz

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup, Adanus tur ücretine dahildir.

Öğlen Yemeği: Serbest veya Rehberimiz’in önereceği bir restauranta’da alınacaktır (Ekstra ödemeli).

Akşam Yemeği: Dönüş yolu güzergahında, bir dinlenme tesisinde, serbest olarak, ekstra alınacaktır.

Konaklama OteliDÖNÜŞ YOLCULUĞUNDA KONAKLAMA YOKTUR.

Rota: Adıyaman- Kahramanmaraş(165km), Kahramanmaraş – Adana (199km) Adana – Mersin (74km), Mersin-Antalya (471km)

Kat edilecek mesafe: 909 km

Kat edilen toplam mesafe:2700km.

 

Güneydoğu coğrafyasında gezilecek yerleri elbette sayılarla sınırlamak  oldukça zor, Adanus Tur programı kapsamında gezilecek yerler içinde, Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin ve Adıyaman şehirleri ile birlikte,  bölge’deki tarihi yerler dolaşılıp farklı bir coğrafya, kültür ve lezzetler  tadılmış ve tanınmış oluyor.

Nemrut’ Dağın’da güneşin batışı/ doğuşu izlenebilmekte, Belki şampanyanızı da götürmek isteyebilirsiniz.

TUR DETAYLARI
TUR TARİHİ
Gidiş  Dönüş             Gün – Gece      Kontenjan  
      14 Kasım 2021, Pazar         19 Kasım 2021, Cuma          5 Gün – 4 Gece           Müsait      

     PAKET/EK HİZMET FİYAT BİLGİSİ 

İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak Tek Kişilik Odada Konaklama 06-12 Yaş Çocuk  
            1495                 1495 ₺                    1795₺      1050        

DİĞER TUR TARİH SEÇENEKLERİ

          Gidiş Tarihi     Dönüş Tarihi                                  Paket Adı Fiyat
            

 

   
 

ADANUS TUR HİZMETLERİ

TUR FİYATINA DAHİL OLANLAR (TIKLAYINIZ)

*Lüks araçla ulaşım,

*4 Gece 3*4*otelde konaklama,

*Otelde 4 sabah kahvaltısı ve 3 akşam yemeği (Urfa Ekstra)

*Adanus Tur Rehberlik hizmeti,

*Zorunlu Seyahat Sigortası,

TUR FİYATINA DAHİL OLMAYANLAR (TIKLAYIN)

* Sabah Kahvaltısı  1. Gün (Ekstra)

*Öğle yemekleri (Ekstra),

*Akşam yemeği, 5. Gün (Ektra)

*Müze ve ören yerlerine giriş ücretleri, ( Müze kartı almanızı önermekteyiz.)

*Halfeti Fırat Nehir Gezi tekne turu  (Ekstra ödemeli)

*Urfa Sıra Gecesi, transfer ve akşam yemeği (Ekstra ödemeli)

*Nemrut dolmuş ücreti (Ekstra ödemeli)

*Milli park giriş ücreti

*Tüm yolculuk esnasındaki yiyecek ve içecekler

*Kişisel harcamalar

*KDV 18%

EKSTRA TURLAR (TIKLAYIN)

 
GAP Turu Ekstra Paket ( Tekne turu+ Sıra Gecesi+ Dolmuş Ücreti) ; 215 ₺

*Halfeti Fırat Nehri (Özel) tekne turu ..… 50 ₺

*Urfa Sıra Gecesi Programı, Ulaşım ve akşam yemeği (Ara Sıcaklar: İçli Köfte, semusek ; Ara Öğün: Çiğ Köfte ; Salatalar: Lebeni, Bostana ; Ana Yemek: Cevizli Haşhaş Kebap ; İçeçekler : Yöresel Mırra Kahvesi, Sınırsız Ayran, Çay; Tatlı: Katmer ve Sıra Gecesi Programı)….. 120 ₺

*Nemrut Dağı dolmuş ücreti….. 60 ₺

                     ******************************************************************************************************************************************************

*Adıyaman Nemrut Dağı ören yeri (2021 yılı) giriş ücret….. 30 ₺

*Müze ve Ören yeri ziyaretleri için, Ülke genelindeki bakanlığa bağlı müzelerde, bir yıl geçerli Müze kartı almanızı öneririz.

 

TAVSİYELER

TURDA YANINIZDA BULUNMASI GEREKEN EŞYALAR ( TIKLAYIN)

*Gezi süresince rahat yürüyüş giysisi ve yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

*Yedek ayakkabı, su içinde yürümeye uygun ayakkabı, kazak, hırka v.b bir kıyafet, her an yağmur yağabileceği için yağmurluk, koruyucu krem, yedek çorap, yedek çamaşır ve giysi, yapacağınız alışverişler için sırt çantası, şarz kablosu, power bank, şemsiye, su kabı, antibakteriyel jel, dezenfektan, güneş gözlüğü, yedek maske, eldiiven, göve tabi ki en önemlisi fotoğraf makinesi, yedek hafıza kartı ve şarj cihazı yanınıza almayı unutmayınız!

MÜZE KART ALMANIZ FAYDALIDIR. (TIKLAYIN)

Not: Türkiye’de bulunan yüzlerce müze ve ören yeri, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sunulan Müzekart ile ziyaret edilebiliyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, 5203 Sayılı Kanuna tabi Mavi Kart sahipleri, KKTC vatandaşları ile Türkiye’de yerleşik “Yabancı Kimlik Numarası” sahibi kişiler tarafından bu kart kullanılabiliyor.

Müzekart sahibi olmak isteyenler, müze veya kart basım istasyonlarından, fotoğraflı T.C. kimlik kartı, pasaport ya da sürücü belgesi ile Müzekartlarını alabiliyor.

Ayrıca isteyenler, “https://muze.gov.tr/” adresine talep edilen bilgileri girerek kredi kartıyla Müzekart alabiliyor. Sistem onay verdikten sonra internet başvuruları 5 gün içinde kurye ile belirtilen adrese gönderiliyor.

Müze ve ören yerlerine giriş için müze kartı çıkartırsanız çok daha uygun fiyatlara giriş yapmış olursunuz; aynı zamanda kartların geçerlilik süresi de 1 yıldır. 1 Yıllık müze kartı fiyatı 60 TL.

GENEL BİLGİLER

GENEL BİLGİLER & ŞARTLAR (TIKLAYIN)

*Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.

*Seyahat öncesi, Seyahat acentası Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetleme Sistemi U-ETDS sistemine tur katılımcısı olan misafirlerin (Ad-Soyadı-TC Kimlik no) işleme/iletme zorundadırlar. Sevgili misafirlerimiz şirket iletişim kanallarımızdan veya ön kayıt esnasında bilgilerinizin tarafımıza verilmesi önemle rica olunur.

*Günübirlik, Otobüslü turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır. 5 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

*Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

Konaklamalı tur paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

*Triple odalarda 3.yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

*Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Adanus Tur’un herhangi bir yaptırımı yoktur.

*Konaklamalı Turlar’da konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.

*Yol güzergahlarında alınan yemeklerde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

*Ulaşım, rehber iletişim bilgileri, Tur biniş durakları ve saat bildirimi Turun çıkış tarihinden bir gün önce katılımcıların bulundukları en yakın noktalardan alınmalarını sağlayacak şekilde güzergâh düzenlenip, katılımcılara SMS yoluyla, saat 17:00-18:00 arası seyahat acentası tarafından yapılacaktır.

*Tur ön kayıt (Rezervasyon) sırasında; Seyahat sigortası için TC kimlik No, doğum tarihi ve yeri bilgilerini, fatura için adres vermeniz rica olunur.

*Sağlık sorunlarınız ve alerjileriniz varsa, acentemizi ve tur rehberimizi bilgilendirmenizi rica ederiz. İlaçlarınızı- fotoğraf makinenizi- kişisel ihtiyaçlarınızı yanınıza almayı unutmayınız.

* Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

*Konaklamalı turlarda  0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

*T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez.

*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon uygulanmaz. Bu uygulama en az 4 (Dört) gece konaklamalı turlarda geçerlidir. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

*Hareket saatinden en az yarım saat önce belirtilen buluşma durağında olmanız gerekmektedir.

*Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 16 olarak öngörülmüştür, Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 3 gün öncesine kadar Adanus tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Adanus tur tüketicisine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

*Ekstra turlarda, yeterli kişi sayısı oluşmadığı takdirde, fiyat değişikliği olabilir ya da turlar gerçekleştirilmeyebilir. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur.

*Rehberleriniz gerekli gördüğü takdirde ekstra turların günlerinde ve güzergahlarında değişiklik yapabilirler.

*Tur programında olan, ancak fiyata dahil hizmet olmayıp, yol güzergahında yapılacak olan ekstra turlarda, tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir, ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

*Uçaklı Turlarımızda, Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortaları Uçak ulaşımını kapsamaz. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. (Uçaklı tur programlarında ‘ekonomik sınıf’ kullanılmaktadır.) Turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur.

*Uçaklı Turlarda Adanus Tur, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerin de Adanus Tur, tur tüketicilerine ücretsiz servis vermek zorundadır.

*Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Adanus Tur’un sorumluluğu değildir, tur hizmetini satın alan tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

*Tura katılan 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

*Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.İptal Güvence Paketi satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır.

*Tüm Kültür turları ürünlerimizde kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitleme yapılamamaktadır.

*Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

*Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Adanus tur’un sorumluluğu yoktur.

*Gece Turları, Ekstralar; Tüm Gece Turları Ekstra Olup Katılıma ve Kişi Sayısına Bağlı Olarak gerçekleştirilir.

*Sabah Kahvaltısı, Öğle ve Akşam yemekleri menüleri tur programında yazılı şekilde belirtilmiştir.Paket seçenekleri haricinde almak istenirse, Rehbere bilgi verilmeli, Tüketiciler bu hizmeti ücret karşılığı alabilirler. Yemeklerde yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

*Otobüslü turlarda, katılan kişi sayısına göre, midibüs veya minibüs kullanılabilir.

*Programda belirtilen oteller müsaitliğe bağlı olarak aynı kategoride farklı otellerle değiştirilebilir.

*Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez. Lütfen, ısrarcı olmayınız.

*COVİD 19 Günlerinde, Korona Virüse karşı önleyici tedbirler kapsamında, sosyal mesafe korunarak araç kapasitesi %50 oranında yolcu alınacak, temizlik ve hijyen tedbirleri azami olarak gözetilerek koltuk yerleşimi araç kapasitesinin %50 si olarak düzenlenecektir. Yaşam normalleşmeye evrildiğinde ise, Turlarda 11 – 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 – 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibüs, 25 – 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır.

*Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan Adanus Tur sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız!

*Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir.

*Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir

*Sahada operasyon sırasında bazı misafirlerimizin ‘ofisten bana böyle söz verildi’, ‘ofiste bana farklı söylendi’ gibi talepleri olmaktadır. Bazen bu talepler asla ofisten söylenmemiş, söylenemeyecek talepler olabilmektedir. Dolayısı ile bir talebiniz olduysa ve size bir söz verildiyse bunu yazılı olarak talep ediniz. Yazılı olarak verilmeyen sözler kesinlikle değerlendirilmeyecektir.

*ÖĞLE YEMEKLERİ:

Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.

*TUR KAYIT KOŞULLARI:

Günübirlik Tur (‘Ön kayıt’) rezervasyonu sırasında tur bedelinin %50’si depozito alınır. 10 gün kala tüm ödemeler tahsil edilir.

Özel olarak hazırlanan turlar:
Rezervasyon sırasında tur bedelinin %50’si veya tamamı ödenecek şekilde iki fiyat verilir. Tüketici/tüketiciler hangi tür ödeme yapacaklarına kendileri karar verip firmamıza bildirir. 20 gün kala tüm ödemeler tahsil edilir.

REZERVASYON DETAYLARI:

A – Ofiste yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda, kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesajı veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B-İnternet üzerinden on line  yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesajı veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B – Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 

C – Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Adanus Tur  Sorumlu tutulamaz.

 D – Rezervasyon esnasında (konaklamalı Turlarda) T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

*İNDİRİM KOŞULLARI:

Kampanyalı dönemlerde çocuk indirimi de dahil olmak üzere hiçbir indirim geçerli olmaz. Aynı anda 2 indirim uygulanmaz. (Ör: Grup ve çocuk indirimi)
Adanus Tur Seyahat acenta personelinin sağlık bozulması,araç ekipmanın arızası, izinler, hava koşulları, grup yapısı, müze ve ören yerlerinin kapatılması/kapalı olması gibi nedenlerden dolayı tur programında genel akışı ve paket içeriğini bozmayacak şekilde düzenleme ve değişiklik yapma hakkını rehberlerine vermiştir.

Katılımcı tur programının esaslı değişimi durumunda cayma hakkını kullanabilir. Bu durumda Tursab Kütahya Çizelgesi kuralları uygulanır.

*TUR PROGRAMINDA GERÇEKLEŞEBİLECEK OLASI DEĞİŞİKLİK SEBEPLERİ

Hava ve yol koşullarına göre gidilen yerlerin sırası değiştirilebilir. Hava ve yol koşulları sebebiyle gidilemeyen bölgelerin yerine koşulların uygun olduğu başka bir yer eklenebilir.

*İPTAL POLİTİKASI:

Yurtiçi Turları için, Tura kayıt yaptıran tüketici 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine, 29 -15 gün kalması durumunda vergi, sigorta vs. gibi bedeller düşüldükten sonra kalan meblağın %50’si iade edilir, 15 gün ve daha az kalması durumunda, tüketiciye hiçbir iade yapılmaz.. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

*İPTAL KOŞULLARI:

Mücbir haller dışında Adanus Tur, ilgili turun yeterli sayıya ulaşamaması dışında turu iptal etmez. Adanus Tur tarafından iptal durumu söz konusu ise, sadece tur ücreti iade edilir.

Kişiler tur hakkını 7 gün öncesinden, Adanus tur’un uygun görmesi durumunda, bir başka kişiye devredebilir.

*Tur satın alan tüketiciler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek, Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

İPTAL İADE GÜVENCE SİGORTA PAKETİ VE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTA PAKETİ HAKKINDA (TIKLAYIN)

1618 sayılı Seyahat Acentaları Kanunu gereği, Seyahat acentası “Paket tur” kapsamında seyahat edenlere acentanın iflasını ve ürün sorumluluk ( Ayıplı ya da eksik hizmet) teminatı içeren Seyahat Sağlık Sigortası yapmakla yükümlüdür.

Günübirlik turlar, paket tur kapsamında olmadığı için sigorta yapılması kanunen zorunlu değildir.

ADANUS Tur tarafından, tura katılan misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta detayları; Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar ve sınırlı sigortadır, Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

İptal İade Güvence Sigorta Paketi

Dileyen tur katılımcımız iptal iade güvence sigorta paketi hizmetini seyahat acentamızdan ücreti karşılığı tedarik edebilir.; Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor.

İKLİM (TIKLAYIN)

Güney Doğu Anadolu Bölgemizde karasal iklim görülür. Karasal iklimin özelliği Kışları soğuk ve karlı geçer, yazlar ise genellikle sıcak ve kuraktır. Karasal iklimin görüldüğü yerlerde kış erken başlar ve ortalama olarak 90 gün karın yerde kalma süresi vardır. Yazlar da kış kadar erken başlar ve sıcaktır fakat nem az olduğundan dolayı bu sıcaklık fazla hissedilmez, gece ve gündüz arasındaki sıcaklık ve yıllık sıcaklık farkı çok fazladır.

SIRA GECESİ (TIKLAYIN)

Sıra Gecesi: Yöresel müziklerin çalınıp söylendiği, Çiğ Köfte, Ayran, Mırra ve Şıllık Tatlısının ikram edildiği eğlencedir.

KARAYOLU ULAŞIM ARAÇLARI (TIKLAYIN)

MIDIBUSLER

ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

MINIBUSLER

MERCEDES SPRİNTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs  Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır.

BANKA HESABI

BANKA HESAPLARI (TIKLAYIN)

Hesap Sahibi Şirket Adı:

Artı Turistik Bilgi Danışmanlık Organizasyon Turizm ve Tic. Ltd. Şti.

”Adanus Turizm Seyahat”

Banka Hesapları:

***TEB Türk Ekonomi Bankası***

Müşteri Numarası: 1785528, Şiriyalı

Türk Lirası Hesabı: 

TEB Türk Ekonomi Banka Hesabı 462-7098367 Şirinyalı, Antalya

İban no: TR050003200000000070983267

***Garanti BBVA Bankası***

Müşteri Numarası : 5225311

Euro Hesabı:

Garanti BBVA Banka Hesabı 535 – 9095031 Lara , Antalya

İban no: TR52 0006 2000 5350 0009 0950 31
DİKKAT!

Değerli Misafirlerimiz ;  Korona virüs (Covid19) ‘e karşı önleyici tedbirler kapsamında, sizlerin sağlığı korumak adına, bağlı olduğumuz kurumların talimatları ve uygulamalar doğrultusunda bazı yeni kurallar hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Sağlık Bakanlığımızın Tedbirleri Kapsamında, Gerekli Önlemler Alınarak, Sosyal Mesafe ve Tüm Hijyen Kurallarına Uyarak Turumuz gerçekleşecektir.

Sağlık, her zaman önceliğimizdir.

1- Araçlarımızın tamamı tura çıkmadan önce iç, dış dezenfekte edilecektir.
2- Araçta el dezenfektanı veya kolonya (80c) bulundurulacaktır.

3-Şehirlerarası turlarımızda HES KODU zorunludur. Tur Rehberi kodları kayıt altına almaktadır.
4- Geziye katılım sağlayan tüm misafirlerin tur başlangıcında ateşi ölçülecektir.
5- Şehirlerarası Araçlarda NORMALLEŞME şartlarına uygun seyahat edilecektir.
6- Gezi sonuna kadar sosyal mesafe kurallarına mutlaka uyum sağlanacaktır.

7-Misafirlerimiz KENDİ koruyucu maskelerini getirmek durumundadır.
8- Seyahat eden her misafirin gezi boyunca maske kullanması zorunludur.
9- Görevli personeller tüm hijyen kurallarına uygun hareket edecektir.
10- Araç seyahat esnasında sürekli havalandırılacaktır.
11-Tur aracındaki klima hava sürkilasyonu dışardan temiz havayla sağlanacaktır.

12-Araç içerisinde teması en az noktaya indirebilmek adına, misafirlerimizin yiyecek içecek tüketimi T.C Sağlık Bakanlığı  genelgesi gereğince yasaklanmıştır.

 Sağlıklı ve eğlenceli turlar dileriz.

Tur hizmetleri,Tursab üyesi seyahat acentaları dışında hiçbir kişi ve kurum tarafından yapılamaz. Yaşama değer veriyor, kendinizi ve sevdiklerinizi önemsiyorsanız, Özellikle sosyal medya üzerinden açılan sayfalara itibar etmeyin, mağdur olmayın!

DERNEKLER, OKULLAR, ŞİRKETLER, KİŞİLER, REHBERLER, KULÜPLER, VAKIFLAR TUR DÜZENLEYEMEZ! YASAYA AYKIRI BİR SUÇTUR!

VİDEO