fbpx
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş
0533 391 23 60 info@adanustour.com

Giriş

Kaydol

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Giriş

KAPADOKYA & ERCİYES KAYAK MERKEZİ TURU, 3 GÜN 2 GECE, OTOBÜSLE

0
....₺‘dan başlayan
....₺‘dan başlayan
TUR KODU: ADAANT-İÇ-3-099
Beğendiklerime Ekle

Adding item to wishlist requires an account

1029

KAPADOKYA & ERCİYES KAYAK MERKEZİ TURU

3 GÜN 2 GECE Y.P. 5*KONAKLAMA

5* SUHAN CAPPADOCİA OTEL &  SPA KEYFİ

 OTOBÜSLE

(KIZAK, SNOWBOARD, KAYAK) 

DOĞA, TARİH ve KAR ETKİNLİKLERİ BİR ARADA! 

ERCİYES KAYAK MERKEZİ – AVANOS –KONAKLI  YERALTI ŞEHRİ – DERBENT VADİ– ÜÇ GÜZELLER –GÜVERCİNLİK VADİSİ – ORTAHİSAR – ÜRGÜP  – GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ – IHLARA VADİSİ

      KİŞİ BAŞI ! ……₺ ‘DAN BAŞLAYAN

      KAÇIRILMAYACAK FİYATLARLA!

 

Tur detaylarını, tur programını ve fiyata dâhil tüm hizmetleri inceleyebilir, Bilgi ve Rezervasyon İşlemleri İçin Adanus Turu Arayabilirsiniz: 05336533503 | info@adanustour.com

TUR KODU: ADAANT-İÇ- NK- 099

TUR PROGRAMI

TUR PROGRAMI

1. GÜN I PERŞEMBE GECE YOLCULUĞU:, ANTALYA- KONYA-AKSARAY-NEVŞEHİR-ERCİYES, KAYSERİ 

Değerli misafirlerimiz, belirtilen saat ve duraklardan alarak, rehberimizin anlatımları ve araç içi ikramlarımız eşliğinde, turumuzu gerçekleştirmek üzere, Kayseri’ye doğru yolculuğa başlıyoruz. Akseki & Konya güzergâhı üzerinden yaklaşık 8 saatlik bir gece yolculuğu  ve  yol üzerindeki molalarımız ardından, Sabah saatlerinde molalarla birlikte sabah saatlerinde, Nevşehir – Niğde – Kayseri üçgenindeki doğal güzelliklerini 3917 m. yüksekliğindeki Erciyes Dağı ve 3268 m. yüksekliğindeki Hasan Dağ’a borçlu olan, Perslerin “Güzel Atlar Diyarı” diye adlandırdıkları (Kapadokya bölgesine) Nevşehir’e ulaşıyoruz.

Rota: Antalya – Konya (303km), Konya- Aksaray (152 km), Aksaray- Nevşehir (78km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 533Km

 

2. GÜN I CUMA : KAPADOKYA, NEVŞEHİR – ERCİYES KAYAK MERKEZİ, KAYSERİ 

Sabah gün doğumuna eşlik edeceğimiz ve bölgenin en özel görüntülerini yaşayacağımız Kapadokya, yanardağların patlaması sonucu yumuşak tüflerle kaplanmış, ortaya çıkan göller ve ırmaklarda oluşan tortul kayalar milyonlarca yıl süren coğrafi olaylar sonucunda, bugünkü muhteşem manzarasıyla göz kamaştırmaktadır. Güne keyifli başlamak adına, kahvaltı noktamızda mola veriyoruz. Güzel bir kahvaltı ardından rehberimizin anlatımları ve eşsiz manzaraya sahne olacak balonların eşliğiyle, Kayseri’ye gitmek üzere hareket ediyoruz ve 1.30 saatlik yolculuk sonrası Erciyes Kayak merkezi Tekirkapı’ya ulaşıyoruz. Rehberimizin bilgi ve yönlendirmeleri sonrasında, snowbord, snowkite, kayak yapma, kızak ile kayma gibi aktivitelerden dilediklerinizi yapabileceğimiz, neşeli bir zaman geçirip bol bol fotoğraf çekebileceğimiz, gondol ve telesiyejleri kullanarak zirveye çıkabileceğimiz tamgün serbest zamanımızı alıyoruz. 

Kayak bilmeyen misafirlerimiz dilerlerse, 1 saatlik grup eğitimi alabilirler. Bilen misafirlerimiz, akşama kadar doyasıya kayak, snowski,  snowboard veya kızak yapıp, ihtiyaçlarımız için günübirlik zümrüt kafe’den veya ACE Otelden istifade ediyoruz. Kayak merkezinde eşyalarınızı bırakabileceğiniz dolaplarımız var. saat 15:30’de şehir Nevşehir’de bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Yol  güzergahında dinlenme tesisinde (Ekstra)

Öğle Yemeği: Erciyes Tekirkapı sosyal tesisler’de serbest. Mantı, Mangal Sucuk, Köfte Veya Tavuk, Meşrubat, Çay (Ekstra ödemeli)

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama Y.P.(Nevşehir): 5* Suhan Otel

Rota: Nevşehir – Kayseri (80 km), Kayseri – Erciyes Kayak Merkezi (26 km), Erciyes Kayak Merkezi -Kayseri ( 26km), Kayseri 

Toplam Kat Edilecek Mesafe:132 Km

Otele Giriş Saati: 18.00

3. GÜN I CUMARTESİ; KAPADOKYA, NEVŞEHİR-KONYA-ANTALYA

Değerli Misafirlerimiz; Balon/ Atv etkinliğine katılmak isteyen misafirlerimizle sabahın erken saatlerinde lobide buluşma ve kalkış noktasına transferleri yapıyoruz (Ekstra ödemeli). Bu unutulmayacak deneyim konusunda genel bilgiyi rehberimiz verecektir.

Değerli misafirlerimiz geçirdiğimiz güzel gecenin ardından, otelde alacağımız açık büfe/ set menü kahvaltı sonrasında, Kapadokya’nın eşsiz jeolojik oluşumunda sığınma amacı ile inşa edilmiş, düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin aylarca yaşayabileceği, mühendislik harikası olan  Öz konak yeraltı yerleşimini görüyoruz. Burada kiler, mutfak, sürgü kapılar, ahır gibi bölümleri gezdikten sonra, peribacası oluşumu ve gelişiminin en iyi görülebildiği, iki üç başlıklı peribacası örneklerinin yoğun olduğu, keşişler vadisi olarak da bilinen Paşabağları mevkiinde gezi ve fotoğraf molası veriyoruz.

Bir sonraki durağımız Hayal Vadisi olarak da adlandırılan oturan deve, fok balıkları gibi birbirinden farklı figürlere benzetilen, doğal oluşumların bulunduğu Dervent Vadisi olacak. Panoramik olarak yapılan gezi ve çekilen fotoğraflar ardından, kapadokya’nın gözbebeği Ürgüp içinde yapacağımız panoramik tur sonrası, dışardan Asmalı Konağı ve Turosan Şarap Mahzenlerini görüp, Kapadokya’nın lezzetli şaraplarını tatma imkânı buluyoruz. Ardından, üç güzeller peribacaları seyir terasına doğru yol alıyoruz.    Rehberimizin tavsiyesi olan mekânda (Ekstra ödemeli) öğle yemeğimiz ardından, kayalık göreme olarak bilinen ve zamanında manastır yaşantısının hüküm sürdüğü Göreme açık hava müzesine gidiyoruz. Geçireceğimiz keyifli dakikaların ardından kayalık göreme olarak bilinen ve zamanında manastır yaşantısının hüküm sürdüğü Göreme açık hava müzesine gidiyoruz. Burada Hristiyanlık tarihi hakkında verilen bilgilerin ardından Elmalı Kilise, Çarıklı Kilise, Yılanlı Kilise gibi sayısız kiliseyi gezebilirsiniz. Ardından, eski adı Korama olan Göreme Vadisini seyir terasında alacağımız mola sonrası, Çanak-çömleği ile meşhur Avanos’a doğru hareket ediyoruz, Kızılırmak`ın suyu ile kil toprağını birleştiren insanoğlunun 5000 yıldır geçim kaynağı olan çömlekçilik sanatını görmek için çömlek atölyesine gidiyoruz. Burada verilen alışveriş molası sonrası, bugünkü gezimizi sonlandırıyor ve otelimize dönüyoruz.

Akşam yemeğinden sonra dileyen misafirlerimizle Kapadokya’ya özgü bir mekânda Türk Gecesi eğlencesine gidiyoruz (Ekstra ödemeli)

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Rehberimizin önerdiği bir restaurant’da (Ekstra ödemeli) Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup Tur Ücretine Dâhildir.

Konaklama Y.P. (Nevşehir):5* Suhan Otel 

Rota: Bölge içi geziler (50 km) Nevşehir 

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 50Km

4.GÜN I  PAZAR; KAPADOKYA, AKSARAY–KONYA-ANTALYA

Değerli misafirlerimiz otelde alacağımız açık büfe/ set menü kahvaltı sonrasında, valizlerimizle birlikte otelden ayrılıyor. İlk durağımız muhteşem manzarası ile Kapadokya’nın zirvesi Uçhisar Kalesini rehberimizden dinliyor ardından ilgi çeken tarihi ve geçmişten günümüze kadar vadiye adını veren, müthiş manzaraya karşı eskinin izlerini hissetmek isteyenlerin uğrak noktası Güvercinlik Vadisi’nde fotoğraf molası veriyoruz. Mermergiller familyasından olan Kapadokya bölgesinden çıkan Onyx taşının işlendiği atölyeye gidiyoruz, Alışveriş molası sonrası, Ortahisar’ın en görkemli seyir terasına ulaşacağız ve fotoğraflar çekeceğiz. Bir sonraki durağımız ise bir yanardağ ağzı olan ve jeotermal suya sahip Narlıgöl olacak. 3268 metre yüksekliği ile bölgenin en yüksek dağlarından biri olan Hasan Dağı’nın heybetli görüntüsü eşliğinde, Bölgenin  en büyük kanyonlarından biri olan, 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisine ulaşıyoruz. Melendiz Çayı bitki örtüsü, kiliseleri ve şapelleriyle, doğa, tarih ve kültür olgularının bir araya geldiği nehir yatağında yürüyüş yapıyoruz. Verilen serbest zamanda bu cennet bahçesinde fotoğraflarımızı çekiyoruz. Belisırma’da bulunan dere kenarı restoranlarda alınacak öğle yemeği molası sonrası, Keyif dolu gezimizi artık sonlandırıyor ve  Antalya’ya dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Aksaray – Konya  güzergâhından, verilecek gerekli molaların ardından siz sayın misafirlerimizi bir başka Adanus Tur organizasyonunda buluşmak dileği ile, gecenin ilerleyen saatlerinde aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Ekstra Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Yol Üstü Mola Tesisimizde Ekstra Olarak Alınacaktır.

Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

Rota: Avanos – Uçhisar (11km), Uçhisar- Ortahisar(10 km), Ortahisar – Narlıgöl (65 km), Narlıgöl- Ihlara Vadisi (33 km), Bellisırma – Antalya (488km)

Kat Edilecek Mesafe: 607Km

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 1322 km

Antalya’ya Varış Saati: 22.00 – 23.00 ARASI

TUR DETAYLARI

BU TUR PROĞRAMI İÇİN ALTERNATİF TARİH SEÇENEKLERİ (TIKLAYINIZ)

 

Gidiş Tarihi Dönüş Tarihi       Fiyat  
          28 Ocak, Cuma        31 Ocak, Pazartesi     Sömester  
                             
          01 Şubat, Salı         04 Şubat, Cuma      Sömester  
                                      
         17 Şubat, Perşembe                             20 Şubat, Pazar     
                            
         24 Şubat, Perşembe            27 Şubat, Pazar     
                               
          03 Mart, Perşembe             06 Mart, Pazar     
     

PAKET/EK HİZMET FİYAT BİLGİSİ

İki Kişilik Oda Kişi Başı 3.Kişi/İlave Yatak   Tek Kişilik Odada Konaklama    0-6 Yaş 1.Çocuk    06-11 Yaş 1. Çocuk
     …… ₺      ……. ₺                 ……₺        ….. ₺             475 ₺

 

Not:  2 yetişkin yanında 0-5.99 yaş (2016 ve sonrası )ücretsiz olup, koltuk verilmez, kucakta gider. Koltuk talep edilmesi durumunda 325 ₺ ücretlidir. 6 -11 yaş ( 2011 ve 2016 arası)  475 ₺ ücretlidir. İndirim tek çocuk için geçerlidir.

TURLARIMIZDA KADEMELİ FİYAT ARTIŞI UYGULANACAKTIR, ERKEN DAVRANIP, YERİNİZİ AYIRTINIZ!

ADANUS TUR HAREKET ZAMANI (TIKLAYIN)

Antalya’dan Hareket 22.30 

Antalya’ya Dönüş  22.00

ADANUS TUR HAREKET & DÖNÜŞ DURAKLARI (TIKLAYIN)

Buluşma Durakları:

*Samanyolu Pastanesi Karşısı, 

*Eğitim  ve Araştırma Hastanesi önü otobüs durağı,

*5M Migros karşısı Aktur Lunapark önü üst geçit altı,

*Eski Türkay Otel, 

*Uncali Parkı  Bankomatlar önü (Uncali Cd.),

*Akdeniz Üniversitesi Kültür Çıkışı (Hürriyet Cd.), 

*Otogar Kavşağı tramvay üstgeçit ASKİ önü,

*Dünyagöz Hastanesi girişi önü, 06:30

*Eski Real / Haşim İşcan Kültür Merkezi  Önü,

*Mevlana Petrol Üstgeçit karşısı,

*Anadolu Hastanesi Bim Önü otobüs durağı,

*Sampi Kavşağı otobüs durağı (Metin Kasapoğlu Cd.), 

*Diş Hastanesi Kavşağı (Portakal Çiçeği Blv.)

*Kırcami önü otobüs durağı (Avni Tolunay Cd.),

*Laura AVM Otoparkı önü otobüs durağı ( Bülent Ecevit Blv.)

*Kırcami önü otobüs durağı (Avni Tolunay Cd.) 

*Diş Hastanesi Kavşağı (Perge Blv.),

*Envar Koleji Karşısı (Perge Blv.), 

*Topcular metro istasyonu( Aspendos Blv.)

*BP Petrol İstasyonu önü (Sedir Restaurant) Havaalanı kavşağı, Aksu 

Ve  Yola koyuluyoruz…..

NOT : Alınış yerleri ve saatleri tahmini saatler olarak verilmiştir. Tur gününden 1 gün öncesi, saat 18:00 den sonra tam saat bilgisi için aranacaksınız. Güzergah’da yol üzeri belirtilmeyen noktalardan da (alınıp ve bırakılma) yapılabilir. Misafirlerimiz en son alınandan başlayarak, misafirlerimiz bırakılmaktadır.

ADANUS TUR HİZMETLERİ

TUR FİYATINA DAHİL OLANLAR (TIKLAYINIZ)

*Ulaşım,

*Otelde 2 gece YP konaklama,

*Otelde alınan sabah kahvaltısı (2) ve akşam yemeği (2),

*Programda belirtilen tüm turlar ve geziler,

*Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

*Seyahat Sigortası

TUR FİYATINA DAHİL OLMAYANLAR (TIKLAYIN)

*1. Gün sabah kahvaltısı

*Son gün akşam yemeği

*Tüm öğle yemekleri

*Kişisel harcamalar

*Müze ve ören yeri girişleri

*Alkollü ve Alkolsüz içecekler

*Otel mini bar masrafları

EKSTRA ETKİNLİKLER (TIKLAYIN)

Kapadokya balon turu belki de ömrünüzde yaşayacağınız en güzel serüvenlerden biri olacak. Güzel atlar ülkesinin masalını rüzgardan dinleyeceksiniz bir de. Eğer özel bir gün kutlamak istiyorsanız, romantik bir evlenme teklifi yapacaksanız ya da kendinizi çok özel hissedeceğiniz farklı bir an yaşamaksa niyetiniz, Kapadokya’da özgürlük, yani bir balon turu sizi bekliyor.

Kapadokya’nın eşsiz dokusunu gökyüzünden görmek isteyenlere, sabahın erken saatlerine saatlerini kurmaları gerektiğini hatırlatalım önce. Çünkü balonlar sıcak hava balonu ve hava ısındıkça uçuş yapılamıyor. Kapadokya’da balon firmaları uçuşa katılacak misafirleri sabahın erken saatlerinde konakladıkları yerden alıp kahvaltıyla ağırlıyor önce. Kahvaltı sürerken balon yavaş yavaş şişirilmeye başlanıp uçuşa hazır hale getiriliyor ve pilotlar uçuş emniyetiyle ilgili bilgilendirme yapıyor. Sonrasında ise biniyorsunuz balonun sepetine ve karışıyorsunuz gökyüzüne! Direksiyonsuz, dümensiz hayal taşıtları olan balonlar, rüzgarın sözünü dinleyerek rotasını ona göre belirliyor. Yani her uçuş bir diğerinden farklı, her rota birbirinden bağımsız. ‘Uçaklarla kıyaslamayın, rüzgarla kıyaslayın’ diyeceğimiz yükseklikler ise 1000 ila 1500 feet arasında değişiyor, bir diğer deyişle balonlar 900 metreye kadar çıkabiliyor. Bir, bir buçuk saat boyunca vadilerin güneş ışınlarıyla buluşmasını, ışınların dalga dalga yayılmasını, aşağıda deveye benzeyen peribacasını, 3 güzelleri, yamaçlara yayılmış taş evleri gördükçe kalp ritminiz artıyor artmasına ama zihninizin en güzel yerinde de anısının fotoğrafını çekiyorsunuz.

Belki de hiç bitmesin istediğiniz Kapadokya balon turunuzun sonunda ise genellikle bir kutlama bekliyor sizi. Yörenin üzümlerinden bir şişe şampanya ya da bir madalya, ya da bir uçuş sertifikası olabiliyor bu kutlamada.

Kışın yapılan uçuşlar genellikle sabah 5.00 – 5.30 sularında gerçekleşiyor, yazın yapılanlar ise 6.30’da başlıyor.  Sizin en az bir saat önce transferiniz için hazır olmanız gerekiyor. Otelinize geri bırakılmanız için saat 7.00 den sonra oluyor.

Olumsuz hava muhalefetinden dolayı yapılamayan uçuşlarda turu iptal edebiliyor veya ertesi güne aktarım sağlayabiliyorsunuz. Tur iptalinde ödediğiniz ücret kesinti yapılmadan tarafınıza iade ediliyor. Kapadokya balon turlarında balonların kapasiteleri birbirinden farklı olabiliyor. Bir balon ortalama 10- 20 kişilik kapasiteyle havalanıyor. 

Olumsuz hava muhalefetinden dolayı yapılamayan uçuşlarda turu iptal edebiliyor veya ertesi güne aktarım sağlayabiliyorsunuz. Tur iptalinde ödediğiniz ücret kesinti yapılmadan tarafınıza iade ediliyor.

Kapadokya balon turuna çıkarken nelere dikkat etmelisiniz?

Balonun içindeyken yaşayacağınız anlar yerden kestiremeyeceğiniz kadar eşsiz bir deneyim olacak. Bu anları ölümsüzleştirmek için bir fotoğraf makinesi veya bir kamera almayı sakın unutmayın. Hem sepetin içinde kendinizi, hem bulutları hem de yerde boylu boyunca serilmiş Kapadokya’yı görüntülemeye doyamayacaksınız.

Günün erken saatleri Kapadokya’da serin oluyor. Hele bir de mevsim Sonbahar ve Kış olduğunda yerden yükseldikçe soğuk hava dalgalarından daha bir üşüyeceksiniz. Bu yüzden yaz veya kış bir kat daha fazla giyinmenizi öneriyoruz. Balonların oturma yerleri olmadığından en az bir saat ayakta dururken sizi yormayacak ayakkabılar tercih etmeniz gerektiğini de hatırlatalım.

Kapadokya ATV Turu

Kapadokya’yı dere, tepe merak ediyorsanız; tozdan, çamurdan, kısacası kirlenmekten korkmuyorsanız; adrenalinden hoşlanıyor, doğaya bayılıyorsanız ATV turu tam da size göre. ATV Turu Kapadokya vadilerinde 1 saat veya 2 saat şeklinde tek kişi veya çift kişi olarak gerçekleştirilir.

Dört tekerli motor olarak tabir edilen ATV’ye binmek için araç kullanmayı bilmenize ve ehliyetli olmanıza da gerek yok. Hatta ilk defa bir araç kullanıyorsanız kısa bir brifingden sonra kendinize güveniniz geliyor da diyebiliriz. Çölde, kumda, karda, asfaltta gidebilecek şekilde tasarlanmış ATV’ler en fazla 60 km hız yapabileceğiniz, doğa keşifleri için oldukça ideal araçlar. İşin adrenalin kısmı ise kullanımındaki zorluk değil,

ATV safari tur esnasında kask takmanız zorunlu. Kaskın çene kısmınızı da kapsayan tam kask denilen türden olması gerekiyor. Yağmurluk, eldiven gibi malzemeler ise hava şartlarına göre veriliyor. Düşme durumlarında herhangi bir yaralanma yaşamamak için dirseklik ve dizlik takmanız da önemli.

5 yaşından küçük çocuklar ATV safari turuna katılamıyor.

Tur güvenliği açısından rehberiniz dışında maksimum 16 ATV motoru olması gerekiyor.

Kapadokya at turu

Adı Pers dilinde ‘Güzel Atlar Ülkesi’ anlamına gelen Kapadokya’nın belki de adıyla en özdeşleşen aktivitesi Kapadokya at turu veya farklı bir deyiş ile Atlı Safari Turu. Nakış misali peribacalarıyla işlenmiş vadilerinde koştururken arkada tozdan bulutlar, yerde nal izleri bırakmak, miladı çok eskilere dayanan coğrafyada anın özgürlüğünü solumak.

UNESCO Dünya Mirasları listesinde bulunan Kapadokya’yı keşfederken bölgenin efsunlu özüne karışmanın en güzel yollarından biri de işte bu güzel atların sırtında dalgalanmak. 

Kapadokya at turu bölgenin en keyif veren aktivitelerinden. Kapadokya at turları güvenlik önlemlerinin her zaman alındığı ve profesyonel binicilik yetisinin beklenmediği eğlenceli keşif turları. Düz tabanlı bir ayakkabı seçmeniz ve mevsim şartlarıyla güzergaha göre değişen koşullara bir ceket veya bir mont giyerek önlem almanız sürüş esnasında rahatlığınızı sağlayacak önlemlerden. Ata binme hazırlık sürecinde ise bir kask takmanız güvenliğiniz açısından önem taşıyor.

KAYAK EKİPMANLARI (TELESİYEJ, KIZAK, KAYAK, SOWBOARD) (TIKLAYIN)

KAYAK, SNOWBOARD, TELESİYEJ VE MALZEME ÜCRETLERİ

Kayak kirası günlük : 100,00 ₺

Snowboard kirası günlük : 120,00 ₺

Kayak/Snowboard elbisesi alt üst günlük : 80,00 ₺ – Parça 50,00 ₺

Kayak kaskı günlük : 30,00 ₺

Kayak eldiveni günlük : 30,00 ₺

Kayak gözlüğü günlük : 35,00 ₺

Kızak 1 saati : 25,00 ₺

TELESİYEJ ÇIKIŞ ÜCRETLERİ

Telesiyej 1 çıkış yaya : 12,00 ₺ – 12 yaş altı: 9,00 ₺

1 çıkış kayakçı : 17,00 ₺ – 12 yaş altı : 14,00 ₺

7 çıkış : 85,00 ₺ –12 yaş altı : 70,00 ₺

14 çıkış : 120,00 ₺ – 12 yaş altı : 100,00 ₺

30 çıkış : 225,00 ₺ – 12 yaş altı : 180,00 ₺

50 çıkış : 350,00 ₺ – 12 yaş altı : 260,00 ₺

100 çıkış : 650,00 ₺– 12 yaş altı : 450,00 ₺

200 çıkış : 900,00 ₺– 12 yaş altı : 700,00 ₺

ERCİYES GÜVENLİ KAYAK MERKEZİ (TIKLAYIN)

 
                                                                                     
7/24 Canlı Yayın     Uluslararası standartlarda 19 adet Mekanik Tesisler        Pistler         
                                                                                         Farklı zorluk derecelerine sahip toplam 41 pist

                              

 
TAVSİYELER

TURDA YANINIZDA BULUNMASI GEREKEN EŞYALAR ( TIKLAYIN)

*Gezi süresince rahat yürüyüş giysisi ve yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

*Yedek ayakkabı, su içinde yürümeye uygun ayakkabı, kazak, hırka v.b bir kıyafet, her an yağmur yağabileceği için yağmurluk, koruyucu krem, yedek çorap, yedek çamaşır ve giysi, yapacağınız alışverişler için sırt çantası, şarz kablosu, power bank, şemsiye, su kabı, antibakteriyel jel, dezenfektan, güneş gözlüğü, yedek maske, eldiven, gözlük ve tabi ki en önemlisi fotoğraf makinesi, yedek hafıza kartı ve şarj cihazı yanınıza almayı unutmayınız!

MÜZE KART ALMANIZ FAYDALIDIR. (TIKLAYIN)

Not: Türkiye’de bulunan yüzlerce müze ve ören yeri, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sunulan Müzekart ile ziyaret edilebiliyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, 5203 Sayılı Kanuna tabi Mavi Kart sahipleri, KKTC vatandaşları ile Türkiye’de yerleşik “Yabancı Kimlik Numarası” sahibi kişiler tarafından bu kart kullanılabiliyor.

Müzekart sahibi olmak isteyenler, müze veya kart basım istasyonlarından, fotoğraflı T.C. kimlik kartı, pasaport ya da sürücü belgesi ile Müzekartlarını alabiliyor.

Ayrıca isteyenler, “https://muze.gov.tr/” adresine talep edilen bilgileri girerek kredi kartıyla Müzekart alabiliyor. Sistem onay verdikten sonra internet başvuruları 5 gün içinde kurye ile belirtilen adrese gönderiliyor.

Müze ve ören yerlerine giriş için müze kartı çıkartırsanız çok daha uygun fiyatlara giriş yapmış olursunuz; aynı zamanda kartların geçerlilik süresi de 1 yıldır. 1 Yıllık müze kartı fiyatı 60 TL.

GENEL BİLGİLER

GENEL BİLGİLER & ŞARTLAR (TIKLAYIN)

*Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.

*Seyahat öncesi, Seyahat acentası Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetleme Sistemi U-ETDS sistemine tur katılımcısı olan misafirlerin (Ad-Soyadı-TC Kimlik no) işleme/iletme zorundadırlar. Sevgili misafirlerimiz şirket iletişim kanallarımızdan veya ön kayıt esnasında bilgilerinizin tarafımıza verilmesi önemle rica olunur.

*Günübirlik, Otobüslü turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır. 5 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

*Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

Konaklamalı tur paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

*Triple odalarda 3.yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

*Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Adanus Tur’un herhangi bir yaptırımı yoktur.

*Konaklamalı Turlar’da konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.

*Yol güzergahlarında alınan yemeklerde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

*Ulaşım, rehber iletişim bilgileri, Tur biniş durakları ve saat bildirimi Turun çıkış tarihinden bir gün önce katılımcıların bulundukları en yakın noktalardan alınmalarını sağlayacak şekilde güzergâh düzenlenip, katılımcılara SMS yoluyla, saat 17:00-18:00 arası seyahat acentası tarafından yapılacaktır.

*Tur ön kayıt (Rezervasyon) sırasında; Seyahat sigortası için TC kimlik No, doğum tarihi ve yeri bilgilerini, fatura için adres vermeniz rica olunur.

*Sağlık sorunlarınız ve alerjileriniz varsa, acentemizi ve tur rehberimizi bilgilendirmenizi rica ederiz. İlaçlarınızı- fotoğraf makinenizi- kişisel ihtiyaçlarınızı yanınıza almayı unutmayınız.

* Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

*Konaklamalı turlarda  0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

*T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez.

*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon uygulanmaz. Bu uygulama en az 4 (Dört) gece konaklamalı turlarda geçerlidir. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.

*Hareket saatinden en az yarım saat önce belirtilen buluşma durağında olmanız gerekmektedir.

*Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 16 olarak öngörülmüştür, Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 3 gün öncesine kadar Adanus tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Adanus tur tüketicisine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

*Ekstra turlarda, yeterli kişi sayısı oluşmadığı takdirde, fiyat değişikliği olabilir ya da turlar gerçekleştirilmeyebilir. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur.

*Rehberleriniz gerekli gördüğü takdirde ekstra turların günlerinde ve güzergahlarında değişiklik yapabilirler.

*Tur programında olan, ancak fiyata dahil hizmet olmayıp, yol güzergahında yapılacak olan ekstra turlarda, tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir, ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberlerimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

*Uçaklı Turlarımızda, Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortaları Uçak ulaşımını kapsamaz. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. (Uçaklı tur programlarında ‘ekonomik sınıf’ kullanılmaktadır.) Turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur.

*Uçaklı Turlarda Adanus Tur, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerin de Adanus Tur, tur tüketicilerine ücretsiz servis vermek zorundadır.

*Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Adanus Tur’un sorumluluğu değildir, tur hizmetini satın alan tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

*Tura katılan 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

*Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

*Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır. İptal Güvence Paketi satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır.

*Tüm Kültür turları ürünlerimizde kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitleme yapılamamaktadır.

*Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

*Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Adanus tur’un sorumluluğu yoktur.

*Gece Turları, Ekstralar; Tüm Gece Turları Ekstra Olup Katılıma ve Kişi Sayısına Bağlı Olarak gerçekleştirilir.

*Sabah Kahvaltısı, Öğle ve Akşam yemekleri menüleri tur programında yazılı şekilde belirtilmiştir.

Paket seçenekleri haricinde almak istenirse, Rehbere bilgi verilmeli, Tüketiciler bu hizmeti ücret karşılığı alabilirler. Yemeklerde yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

*Otobüslü turlarda, katılan kişi sayısına göre, midibüs veya minibüs kullanılabilir.

*Programda belirtilen oteller müsaitliğe bağlı olarak aynı kategoride farklı otellerle değiştirilebilir.

*Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez. Lütfen, ısrarcı olmayınız.

*COVİD 19 Günlerinde, Korona Virüse karşı önleyici tedbirler kapsamında, sosyal mesafe korunarak araç kapasitesi %50 oranında yolcu alınacak, temizlik ve hijyen tedbirleri azami olarak gözetilerek koltuk yerleşimi araç kapasitesinin %50 si olarak düzenlenecektir. Yaşam normalleşmeye evrildiğinde ise, Turlarda 11 – 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 – 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibüs, 25 – 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır.

*Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan Adanus Tur sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız!

*Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir.

*Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir

*Sahada operasyon sırasında bazı misafirlerimizin ‘ofisten bana böyle söz verildi’, ‘ofiste bana farklı söylendi’ gibi talepleri olmaktadır. Bazen bu talepler asla ofisten söylenmemiş, söylenemeyecek talepler olabilmektedir. Dolayısı ile bir talebiniz olduysa ve size bir söz verildiyse bunu yazılı olarak talep ediniz. Yazılı olarak verilmeyen sözler kesinlikle değerlendirilmeyecektir.

*ÖĞLE YEMEKLERİ:

Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.

*TUR KAYIT KOŞULLARI:

Günübirlik Tur (‘Ön kayıt’) rezervasyonu sırasında tur bedelinin %50’si depozito alınır. 10 gün kala tüm ödemeler tahsil edilir.

Özel olarak hazırlanan turlar:
Rezervasyon sırasında tur bedelinin %50’si veya tamamı ödenecek şekilde iki fiyat verilir. Tüketici/tüketiciler hangi tür ödeme yapacaklarına kendileri karar verip firmamıza bildirir. 20 gün kala tüm ödemeler tahsil edilir.

REZERVASYON DETAYLARI:

A – Ofiste yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda, kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesajı veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B-İnternet üzerinden on line  yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize veya telefon numaranıza Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay mesajı veya maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

B – Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt onay mesajınızı tur bitimine kadar saklamanız zorunludur. 

C – Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Adanus Tur  Sorumlu tutulamaz.

 D – Rezervasyon esnasında (konaklamalı Turlarda) T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

*İNDİRİM KOŞULLARI:

Kampanyalı dönemlerde çocuk indirimi de dahil olmak üzere hiçbir indirim geçerli olmaz. Aynı anda 2 indirim uygulanmaz. (Ör: Grup ve çocuk indirimi)
Adanus Tur Seyahat acenta personelinin sağlık bozulması,araç ekipmanın arızası, izinler, hava koşulları, grup yapısı, müze ve ören yerlerinin kapatılması/kapalı olması gibi nedenlerden dolayı tur programında genel akışı ve paket içeriğini bozmayacak şekilde düzenleme ve değişiklik yapma hakkını rehberlerine vermiştir.

Katılımcı tur programının esaslı değişimi durumunda cayma hakkını kullanabilir. Bu durumda Tursab Kütahya Çizelgesi kuralları uygulanır.

*TUR PROGRAMINDA GERÇEKLEŞEBİLECEK OLASI DEĞİŞİKLİK SEBEPLERİ

Hava ve yol koşullarına göre gidilen yerlerin sırası değiştirilebilir. Hava ve yol koşulları sebebiyle gidilemeyen bölgelerin yerine koşulların uygun olduğu başka bir yer eklenebilir.

*İPTAL POLİTİKASI:

Yurtiçi Turları için, Tura kayıt yaptıran tüketici 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine, 29 -15 gün kalması durumunda vergi, sigorta vs. gibi bedeller düşüldükten sonra kalan meblağın %50’si iade edilir, 15 gün ve daha az kalması durumunda, tüketiciye hiçbir iade yapılmaz.. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır.

*İPTAL KOŞULLARI:

Mücbir haller dışında Adanus Tur, ilgili turun yeterli sayıya ulaşamaması dışında turu iptal etmez. Adanus Tur tarafından iptal durumu söz konusu ise, sadece tur ücreti iade edilir.

Kişiler tur hakkını 7 gün öncesinden, Adanus tur’un uygun görmesi durumunda, bir başka kişiye devredebilir.

*Tur satın alan tüketiciler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek, Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

İPTAL İADE GÜVENCE SİGORTA PAKETİ VE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTA PAKETİ HAKKINDA (TIKLAYIN)

1618 sayılı Seyahat Acentaları Kanunu gereği, Seyahat acentası “Paket tur” kapsamında seyahat edenlere acentanın iflasını ve ürün sorumluluk ( Ayıplı ya da eksik hizmet) teminatı içeren Seyahat Sigortası yapmakla yükümlüdür.

Günübirlik turlar, paket tur kapsamında olmadığı için sigorta yapılması kanunen zorunlu değildir.

Adanus Tur tarafından, tura katılan misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta detayları; Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar ve sınırlı sigortadır, Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

İptal İade Güvence Sigorta Paketi

İptal İade güvence paketi bekleyen durumlarda tura katılım sağlanamayacağı zaman hiç bir sebep belirtmeksizin, koşulsuz iptal ve ödeme iade garanti sunar.

 Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor.

Satın aldığınız turu iptal ettirmek yalnızca iptal iade güvence paketi satın almanızla mümkündür. Dileyen tur katılımcımız iptal iade güvence sigorta paketi hizmetini seyahat acentamızdan ücreti karşılığı tedarik edebilir. İptal iade güvence paketi tura 72 saat kala acenteye yazılı (mail)  bildirmek şartıyla kullanıcıya % 100 Kesintisiz ücret iadesi sağlar. İptal iade güvence paketi yalnızca rezervasyon esnasında ilk satın alma işlemi ile birlikte yapılır.

BANKA HESABI

BANKA HESAPLARI (TIKLAYIN)

Hesap Sahibi Şirket Adı:

Artı Turistik Bilgi Danışmanlık Organizasyon Turizm ve Tic. Ltd. Şti.

”Adanus Turizm Seyahat”

Banka Hesapları:

***TEB Türk Ekonomi Bankası***

Müşteri Numarası: 1785528, Şiriyalı

Türk Lirası Hesabı: 

TEB Türk Ekonomi Banka Hesabı 462-7098367 Şirinyalı, Antalya

İban no: TR050003200000000070983267

***Garanti BBVA Bankası***

Müşteri Numarası : 5225311

Euro Hesabı:

Garanti BBVA Banka Hesabı 535 – 9095031 Lara , Antalya

İban no: TR52 0006 2000 5350 0009 0950 31

ADANUS TUR Farkıyla, Doğa ile iç içe olabileceğiniz Keyifli bir Yolculuk

Karın hiç eksik olmadığı 3917 metre yükseklikteki zirve Erciyes’te muhteşem manzaranın tadını çıkarmak sizin elinizde. 

3 gün 2 gece konaklamalı Erciyes Turu ile Doğu’nun en güzel dağlarından manzaraya tanık olacak, unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. Yerinizi hemen ayırtın!

Kayak yapabilir, (özellikle ilk kez öğrenecekseniz bu fırsatı kaçırmayın. Babylifti yeni öğrenen kayakçılar için son derece uygun), kartopu oynayabilir, karların üzerinde çocukluğunuzu doyasıya yaşayabilirsiniz. Ya da Telesiyej’le doruğa çıkıp yeşil ve beyazın doyumsuz manzarası eşliğinde kafe de sıcak bir şeyler içerken dostlarınızla hoş sohbetler edebilirsiniz.

Gizemli, güzel ve özel olan bu coğrafyada her anınızın unutamayacağınız anılara dönüşmesi dileğiyle…

DİKKAT

COVİD 19'A KARŞI ÖNLEYİCİ TEDBİRLER (TIKLAYIN)

Değerli Misafirlerimiz,  Korona virüs (Covid19) ‘e karşı önleyici tedbirler kapsamında, sizlerin sağlığı korumak adına, bağlı olduğumuz kurumların talimatları ve uygulamalar doğrultusunda bazı yeni kurallar hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Sağlık Bakanlığımızın Tedbirleri Kapsamında, Gerekli Önlemler Alınarak, Sosyal Mesafe ve Tüm Hijyen Kurallarına Uyarak Turumuz gerçekleşecektir.

Sağlık, her zaman önceliğimizdir.

1- Araçlarımızın tamamı tura çıkmadan önce iç, dış dezenfekte edilecektir.
2- Araçta el dezenfektanı veya kolonya (80c) bulundurulacaktır.

3-Şehirlerarası turlarımızda HES KODU zorunludur. Tur Rehberi kodları kayıt altına almaktadır.
4- Geziye katılım sağlayan tüm misafirlerin tur başlangıcında ateşi ölçülecektir.
5- Şehirlerarası Araçlarda yarı kapasiteyle seyahat edilecektir.
6- Gezi sonuna kadar sosyal mesafe kurallarına mutlaka uyum sağlanacaktır.

7-Misafirlerimiz KENDİ koruyucu maskelerini getirmek durumundadır.
8- Seyahat eden her misafirin gezi boyunca maske kullanması zorunludur.
9- Görevli personeller tüm hijyen kurallarına uygun hareket edecektir.
10- Araç seyahat esnasında sürekli havalandırılacaktır.
11-Tur aracındaki klima hava sürkilasyonu dışardan temiz havayla sağlanacaktır.

12-Araç içerisinde teması en az noktaya indirebilmek adına, misafirlerimizin yiyecek içecek tüketimi T.C Sağlık Bakanlığı  genelgesi gereğince yasaklanmıştır.

 Sağlıklı ve eğlenceli turlar dileriz.

Tur hizmetleri,Tursab üyesi seyahat acentaları dışında hiçbir kişi ve kurum tarafından yapılamaz. Yaşama değer veriyor, kendinizi ve sevdiklerinizi önemsiyorsanız, Özellikle sosyal medya üzerinden açılan sayfalara itibar etmeyin, mağdur olmayın!

DERNEKLER, OKULLAR, ŞİRKETLER, KİŞİLER, REHBERLER, KULÜPLER, VAKIFLAR TUR DÜZENLEYEMEZ! YASAYA AYKIRI BİR SUÇTUR!

VİDEO